Itekako dobro namirisem namazanenista novo wrote:Ti si temu promasio, i ne bi da se spustam na tvoj nivo diskusije.Desert Wind wrote:Ma daj ne baljezgaj.
ARBiH
-
Desert Wind
- Posts: 1065
- Joined: 01/03/2010 20:46
#101 Re: Nacionalni sastav ARBiH
-
nista novo
- Posts: 511
- Joined: 15/09/2010 15:41
#102 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Ne brojim krvna zrnca, ali ako dva naroda tvrde da to nije bila njihova armija, a jedan tvrdi da je bila armija svi, ko je tu lud..nosara wrote:Ponovo... Inicijalno, prodrzavne oruzane snage svih profila (armija, policija...) bile su multinacionalne sve dok se slijedila jebena Platforma koju svi tretirate kao da je nema... Jer je CILJ jedini faktor po kojem se moze procijeniti kakve su snage koje se za taj cilj bore...nista novo wrote:Moze se pisati sta hocete, ali cinjenice su da je svaki narod imao svoju vojsku. Ti par Hrvata ili Srba koji su bili u armiji BiH ili obratno nista ne mjenja, vojske su bile jednonacionalne. I samim time armija Bi H je bila samo vojska Bosnjaka ili muslimana i to je jedina istina. Pogledajte samo video na You Toube, ima ih koliko hocete, napade Armije na Hrvate srednje Bosne, napadalo se sa uzvicima alahu ekber, znaci vise muslimanska nego Bosnjacka, i nije branila Bosnu vec muslimanski narod u Bosni. Znam da ce svi osuti paljbu po meni, ali to je jedina istina.
Odustajanjem od te platforme, svjesno se odustalo i od karaktera borbe i od profila Armije BiH... a vi mozete brojat jedni drugima krvna zrnca do sutra...
-
Desert Wind
- Posts: 1065
- Joined: 01/03/2010 20:46
#103 Re: Nacionalni sastav ARBiH
kakav ti i tvoje vojevanje u ARBIH isplivavas lagano...nista novo wrote: Ne brojim krvna zrnca, ali ako dva naroda tvrde da to nije bila njihova armija, a jedan tvrdi da je bila armija svi, ko je tu lud..
-
nista novo
- Posts: 511
- Joined: 15/09/2010 15:41
#104 Re: Nacionalni sastav ARBiH
O cemu ti, gdje sam ja naveo da sam bio u armiji , ti si mene zamjenio sa nekim, ja nisam bio ni u jednoj vojsci, hvala Bogu, imao sam tu srecu da nisam morao da se borim.Desert Wind wrote:kakav ti i tvoje vojevanje u ARBIH isplivavas lagano...nista novo wrote: Ne brojim krvna zrnca, ali ako dva naroda tvrde da to nije bila njihova armija, a jedan tvrdi da je bila armija svi, ko je tu lud..
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
-
theTruePath
- Posts: 8483
- Joined: 26/12/2009 15:23
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#108 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Ima toga jos oni iz Prozora:


- felipe kajetano
- Posts: 4084
- Joined: 21/09/2009 19:32
- Location: Nachtwerk
#109 Re: Nacionalni sastav ARBiH
BHCluster wrote:Ima toga jos oni iz Prozora:
dobra slika..
-
stecak
- Posts: 236
- Joined: 10/12/2006 00:55
- Contact:
#110 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Sve odiše multietniĆkom Armijom i bosanstvom:

Još da nadodam sa smotre 3. Korpusa, Alija: "Dragi vojnici Esselamu alejkum". Tako se valjda neislamiziranoj vojsci obraća i praksa je u svim sekularnim i multietničkim vojskama?!?! Jašta
Vrijeme 01:25

Još da nadodam sa smotre 3. Korpusa, Alija: "Dragi vojnici Esselamu alejkum". Tako se valjda neislamiziranoj vojsci obraća i praksa je u svim sekularnim i multietničkim vojskama?!?! Jašta
Vrijeme 01:25
-
Desert Wind
- Posts: 1065
- Joined: 01/03/2010 20:46
#111 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Sjajno - Eselamu Alejkum a poslije Pozdrav Domovini?
Sta je sporno? Sta nije multietnicki? Sta je to zlocinacki jebote???
Da, to je tacno, najbolje bi bilo da se muslimanima ponovo zacepi labrnja pa da ne mogu ni da nazovu selam ni da budu muslimani. Fala bogu, prezivjelo se, ostalo se zivo ima Bosne ima i Muslimana... Ima i Bosanaca i Hercegovaca mašala.
Sta je sporno? Sta nije multietnicki? Sta je to zlocinacki jebote???
Da, to je tacno, najbolje bi bilo da se muslimanima ponovo zacepi labrnja pa da ne mogu ni da nazovu selam ni da budu muslimani. Fala bogu, prezivjelo se, ostalo se zivo ima Bosne ima i Muslimana... Ima i Bosanaca i Hercegovaca mašala.
Last edited by Desert Wind on 05/12/2010 16:29, edited 1 time in total.
-
seshat
- Posts: 359
- Joined: 18/07/2008 22:03
#112 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Desert Wind wrote:Sjajno - Eselamu Alejkum a poslije Pozdrav Domovini?
Sta je sporno? Sta nije multietnicki? Sta je to zlocinacki jebote???
hahaha ma nista nije sporno, sve je jasno
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#113 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Eselamu Alejkum = Peace be with You = Mir vamaseshat wrote:Desert Wind wrote:Sjajno - Eselamu Alejkum a poslije Pozdrav Domovini?
Sta je sporno? Sta nije multietnicki? Sta je to zlocinacki jebote???
hahaha ma nista nije sporno, sve je jasno
Sta je sporno sto je reko na kako je reko?
-
seshat
- Posts: 359
- Joined: 18/07/2008 22:03
#114 Re: Nacionalni sastav ARBiH
BHCluster wrote:Eselamu Alejkum = Peace be with You = Mir vamaseshat wrote:Desert Wind wrote:Sjajno - Eselamu Alejkum a poslije Pozdrav Domovini?
Sta je sporno? Sta nije multietnicki? Sta je to zlocinacki jebote???
hahaha ma nista nije sporno, sve je jasno
Sta je sporno sto je reko na kako je reko?
značenje pozdrava uopšte nije sporno, ali u sekularnoj državi, u sekularnoj vojsci hmmmmm. malo sam, ako ništa drugo, zbunjena.
and peace be with you
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#115 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Sta je tu cudno pa i danas u Oruzanim snagama imamo vjerske sluzbe jeli to sporno?stecak wrote:Sve odiše multietniĆkom Armijom i bosanstvom:
Još da nadodam sa smotre 3. Korpusa, Alija: "Dragi vojnici Esselamu alejkum". Tako se valjda neislamiziranoj vojsci obraća i praksa je u svim sekularnim i multietničkim vojskama?!?! Jašta
Vrijeme 01:25
Ured vojnog muftije
Kancelarija pravoslavnog dušebrižništva
Ured katoličkog dušobrižništva
-
stecak
- Posts: 236
- Joined: 10/12/2006 00:55
- Contact:
#116 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Čuj šta je čudno!? Pokušaj zamisliti kako se osjećao pripadnik drugog naroda u Armiji da mu vrhovni komadant upućuje vjerski pozdrav, a on mora odselamiti. Islamizirano do krajnjih granica. A extra se poruka poslala i "zapadnjacima" kakva je vojska u pitanju.
BTW, nikada nisam čuo da se u Hrvatskoj vojsci niti u HVO-u vojnicima obraća sa "Hvaljen Isus" i sl.
BTW, nikada nisam čuo da se u Hrvatskoj vojsci niti u HVO-u vojnicima obraća sa "Hvaljen Isus" i sl.
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#117 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Znaci u govoru naprimjer Predsjednice Republike Irske Mary McAleese u Saudiskoj Arbiji kada ona otvara svoj govor sa rijecima "es selamu aleikum rahmetullah vesela" i to je neka zabuna i protivniost tim istim nacelima sekularnosti koje ti pominjes, mislim ona dolazi i predstavlja vecinski katolicku drzavu, jos zena itd... jeli na to mislis...seshat wrote:BHCluster wrote:Eselamu Alejkum = Peace be with You = Mir vamaseshat wrote:
hahaha ma nista nije sporno, sve je jasno
Sta je sporno sto je reko na kako je reko?
značenje pozdrava uopšte nije sporno, ali u sekularnoj državi, u sekularnoj vojsci hmmmmm. malo sam, ako ništa drugo, zbunjena.
and peace be with you
-
Desert Wind
- Posts: 1065
- Joined: 01/03/2010 20:46
#118 Re: Nacionalni sastav ARBiH
bilo bi najpodobnije da muslimana u BIH i nema onda bi sve bilo sekularnije, ljepse, blagodarnije...BHCluster wrote:
Znaci u govoru naprimjer Predsjednice Republike Irske Mary McAleese u Saudiskoj Arbiji kada ona otvara svoj govor sa rijecima "es selamu aleikum rahmetullah vesela" i to je neka zabuna i protivniost tim istim nacelima sekularnosti koje ti pominjes, mislim ona dolazi i predstavlja vecinski katolicku drzavu, jos zena itd... jeli na to mislis...
samo se pitam gdje je to usrano blagostanje u nacionalnoj drzavi Hrvata - Hrvatskoj kad su skoro citavu drzavu prodali strancima postali vjecni bankovni robovi itd ili pak blagostanje drzave Srbije.... za nas me i ne cudi - vlast prozeta kvislinzima i ljudima koji rade kontra svoje drzave + klosari iz BH muslimanskih redova koji svoj narod prodase za saku dolara i malo vlasti....
80-90 posto ARBIH je bilo "muslimansko" i "ostatak" 10-20% bilo nacionalno nezadovoljnih boraca armije BIH valjda sto su "muslimanski" imali vece privilegije u platama i ostalim darovima ili pak zato sto je "muslimanska armija" vrsila konstantno granatiranje i unistavanje i agresorski djelovala po jadnim i neduznim hrvatima Ahmica ili srbima iz Srebrenice...
-
stecak
- Posts: 236
- Joined: 10/12/2006 00:55
- Contact:
#119 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Kako ne mogu smisliti ove isprane, otrcane ničemslužeće fraze.Desert Wind wrote:
bilo bi najpodobnije da muslimana u BIH i nema onda bi sve bilo sekularnije, ljepse, blagodarnije...
Prateći tvoje komentare, ustanovio sam da u svakoj rečenici spominješ analni otvor ili fekalije. Imaš li problema sa probavom?Desert Wind wrote:samo se pitam gdje je to usrano blagostanje...
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#120 Re: Nacionalni sastav ARBiH
A "Bog i Hrvati" sta je sa ne Hrvatima itd...stecak wrote:Čuj šta je čudno!? Pokušaj zamisliti kako se osjećao pripadnik drugog naroda u Armiji da mu vrhovni komadant upućuje vjerski pozdrav, a on mora odselamiti. Islamizirano do krajnjih granica. A extra se poruka poslala i "zapadnjacima" kakva je vojska u pitanju.
BTW, nikada nisam čuo da se u Hrvatskoj vojsci niti u HVO-u vojnicima obraća sa "Hvaljen Isus" i sl.
-
Desert Wind
- Posts: 1065
- Joined: 01/03/2010 20:46
#121 Re: Nacionalni sastav ARBiH
U pravu si previse se zajebavam sa govnima.stecak wrote:Kako ne mogu smisliti ove isprane, otrcane ničemslužeće fraze.Desert Wind wrote:
bilo bi najpodobnije da muslimana u BIH i nema onda bi sve bilo sekularnije, ljepse, blagodarnije...
Prateći tvoje komentare, ustanovio sam da u svakoj rečenici spominješ analni otvor ili fekalije. Imaš li problema sa probavom?Desert Wind wrote:samo se pitam gdje je to usrano blagostanje...
Dov'djenja.
-
seshat
- Posts: 359
- Joined: 18/07/2008 22:03
#122 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Znaci u govoru naprimjer Predsjednice Republike Irske Mary McAleese u Saudiskoj Arbiji kada ona otvara svoj govor sa rijecima "es selamu aleikum rahmetullah vesela" i to je neka zabuna i protivniost tim istim nacelima sekularnosti koje ti pominjes, mislim ona dolazi i predstavlja vecinski katolicku drzavu, jos zena itd... jeli na to mislis...[/quote]
Ne znam baš da se razumijemo. Gđa. premijerka (žena i katolkinja) je došla u Saudijsku Arabiju pozdravila na arapskom jeziku (zvanični jezik u Saudijskoj Arabiji). S druge strane, u državi BiH jezici kojim govorimo su B/H/S (bilo kojim redom), a arapski se koristi isključivo u molitvama islamskih vjernika, ne učimo ga u školi (osim ličnog izbora). E sada meni nije jasno kako Đuro ili Jure mogu odgovoriti na taj pozdrav.
Ne znam baš da se razumijemo. Gđa. premijerka (žena i katolkinja) je došla u Saudijsku Arabiju pozdravila na arapskom jeziku (zvanični jezik u Saudijskoj Arabiji). S druge strane, u državi BiH jezici kojim govorimo su B/H/S (bilo kojim redom), a arapski se koristi isključivo u molitvama islamskih vjernika, ne učimo ga u školi (osim ličnog izbora). E sada meni nije jasno kako Đuro ili Jure mogu odgovoriti na taj pozdrav.
-
stecak
- Posts: 236
- Joined: 10/12/2006 00:55
- Contact:
#123 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Suština svega, precizno i jasnoseshat wrote:
Ne znam baš da se razumijemo. Gđa. premijerka (žena i katolkinja) je došla u Saudijsku Arabiju pozdravila na arapskom jeziku (zvanični jezik u Saudijskoj Arabiji). S druge strane, u državi BiH jezici kojim govorimo su B/H/S (bilo kojim redom), a arapski se koristi isključivo u molitvama islamskih vjernika, ne učimo ga u školi (osim ličnog izbora). E sada meni nije jasno kako Đuro ili Jure mogu odgovoriti na taj pozdrav.
- NightSkyWalker
- Posts: 1990
- Joined: 03/09/2010 19:48
#124 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Kako i sta je islamizirano do krajnjih granica??stecak wrote: Islamizirano do krajnjih granica. A extra se poruka poslala i "zapadnjacima" kakva je vojska u pitanju.
Ti si vrlo zlonamjerna i neobrazovana osoba kada pises ovakve bljuvotine i izvaljotine.
Moj rodjak je na liniju isao sa zakacenim tespihom na desnom ramenu, i sta je tu problem?????
A kakvu je nasa armija poruku poslala, pa poslala je da i u najtezim trenucima kada su svi htjeli da nestanemo nasa armija nije rusila crkve, nije protjerivala krscane, i nije cinila masovne zlocine itd...
Ne izvrci cinjenice jer govoris o armiji bez koje ova drzava danas ne bi postojala!!
Stecak, kada se spomene armija bih, ustane se na noge.
Last edited by NightSkyWalker on 05/12/2010 17:30, edited 2 times in total.
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#125 Re: Nacionalni sastav ARBiH
Jeste li pogledali taj video na kojom je taj pozdrav dat? I kako su vojnici odgovorili? Hvala!seshat wrote:
Ne znam baš da se razumijemo. Gđa. premijerka (žena i katolkinja) je došla u Saudijsku Arabiju pozdravila na arapskom jeziku (zvanični jezik u Saudijskoj Arabiji). S druge strane, u državi BiH jezici kojim govorimo su B/H/S (bilo kojim redom), a arapski se koristi isključivo u molitvama islamskih vjernika, ne učimo ga u školi (osim ličnog izbora). E sada meni nije jasno kako Đuro ili Jure mogu odgovoriti na taj pozdrav.

