Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#101 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by fixer »

Lud i ponosan wrote:
fixer wrote:Mogu li se povecati titlovi?
Mislim da ne. :D
haj jebaji ga :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#102 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by fixer »

Lud i ponosan wrote:
fixer wrote:Mogu li se povecati titlovi?
Ne rece mi kako si zadovoljan?
Dosad je sve za 5. :) Dobra stvar. Ima nekih sitnih problema, ali ce se to vec rijesiti.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#103 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by fixer »

Isplati li se uzimat Arenu? Nesto kao govore da su izgubili neke lige. O cemu je rijec?
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#104 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lider »

Lud i ponosan wrote:
lider wrote:Kakva je sada situacija sa logosoftovim telefonom, znam da su se neki prije zalili, jeli sada ima problema?
Problema nema, bas kao i sa Super TV-om (jos od momenta kada su svi korisnici presli na novi sistem).
Jeli pozivni ostaje 033 kada se prebaci broj sa telekoma?

Kojim kablom je spojen stb sa tv-om?
User avatar
semirsar
Posts: 7570
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#105 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

lider wrote: Jeli pozivni ostaje 033 kada se prebaci broj sa telekoma?

Kojim kablom je spojen stb sa tv-om?
Za telefon ne znam, vjerovatno ostaje 033.
Za kabal znam toliko sto je kod mene TRIO+ paket i STB je spojen HDMI kablom :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#106 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by fixer »

Lud i ponosan wrote:
fixer wrote:Isplati li se uzimat Arenu? Nesto kao govore da su izgubili neke lige. O cemu je rijec?
Nisu nista izgubili. Sve prenose kao i prosle godine. SportKlub je otkupio prava na prenos Spanske lige, ali tek od iduce godine.
Ako imas plazmu, 4 HD arene su definitivno uzitak :D
Znaci i to narucujem. Ima da to bude ludilo. :) Hvala jaro.
Miro Spiro
Posts: 562
Joined: 16/10/2010 13:42

#107 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Miro Spiro »

Kod mene Samsung iz "1934" godine pa je SCART glavni.
kikilika
Posts: 262
Joined: 10/01/2011 22:41

#108 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kikilika »

Lud i ponosan wrote:
lider wrote:Kakva je sada situacija sa logosoftovim telefonom, znam da su se neki prije zalili, jeli sada ima problema?
Problema nema, bas kao i sa Super TV-om (jos od momenta kada su svi korisnici presli na novi sistem).

kakav si ti lik ne mogu da vjerujem, cuj nema problema, jesi mozda pravio neku anketu pa to govoris??; ja vec nekoliko mjeseci ne mogu nazvati fiksni broj u hrvatskoj (koji inace zovem svakodnevno, samo sada s mobitela), a par mobilnih brojeva u hr nekad mogu dobiti, a nekad ne; poslao 5-6 mail-ova, na koje mi NIKAD niko nije odgovorio, nego sam morao zvati na telefon i tek nakon nekih mjesec dana su mi rekli da problem NE MOGU otkloniti
zilog
Posts: 7588
Joined: 06/03/2009 11:19

#109 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Mislilo se na probleme sa samim telefonom - dostupnost.

Problem kao tvoj, mada vjerujem da je moguce, nisam nikada imao, niti sam cuo da neko ima.
User avatar
bankok
Posts: 126
Joined: 18/03/2010 20:59

#110 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by bankok »

Pozz,kod mene je Trio paket dali znaci da moram doplatiti AmiNET 130 ili ne,sad mi je AmiNET 110
i znal iko dali se se ubrzo moci gledati Klasik TV preko ovog AmiNET 110 i kad
jednom sam ih nazvao i pitao vele da ce svi korisnici moci taj kanal pratiti bez obzira na Box koji posjeduju al od tada je proslo vec 2 mj i vise
pozzz :kravata:

e zaboravih jos napisati posto sam vec dugo korisnik Logosofta i koristim Trio paket da sam prezadovoljan uslugama i svakom bi preporucio,pogotovo Trio paket :thumbup:
nevzad
Posts: 108
Joined: 17/08/2008 23:41

#111 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by nevzad »

bankok wrote:Pozz,kod mene je Trio paket dali znaci da moram doplatiti AmiNET 130 ili ne,sad mi je AmiNET 110
i znal iko dali se se ubrzo moci gledati Klasik TV preko ovog AmiNET 110 i kad
jednom sam ih nazvao i pitao vele da ce svi korisnici moci taj kanal pratiti bez obzira na Box koji posjeduju al od tada je proslo vec 2 mj i vise
pozzz :kravata:

e zaboravih jos napisati posto sam vec dugo korisnik Logosofta i koristim Trio paket da sam prezadovoljan uslugama i svakom bi preporucio,pogotovo Trio paket :thumbup:
Testiraju nove STB-ove na kojima je i scart i HDMI a kazu i da su jeftiniji od ami. Ako to prodje test možda će davati svima bez naknade ko bude tržio. Jedino ne znam kad će završiti testiranje. Menji je brži daleko nego AmiNET 130 a ima i ljepši daljinski :)
User avatar
bankok
Posts: 126
Joined: 18/03/2010 20:59

#112 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by bankok »

nevzad wrote:
bankok wrote:Pozz,kod mene je Trio paket dali znaci da moram doplatiti AmiNET 130 ili ne,sad mi je AmiNET 110
i znal iko dali se se ubrzo moci gledati Klasik TV preko ovog AmiNET 110 i kad
jednom sam ih nazvao i pitao vele da ce svi korisnici moci taj kanal pratiti bez obzira na Box koji posjeduju al od tada je proslo vec 2 mj i vise
pozzz :kravata:

e zaboravih jos napisati posto sam vec dugo korisnik Logosofta i koristim Trio paket da sam prezadovoljan uslugama i svakom bi preporucio,pogotovo Trio paket :thumbup:
Testiraju nove STB-ove na kojima je i scart i HDMI a kazu i da su jeftiniji od ami. Ako to prodje test možda će davati svima bez naknade ko bude tržio. Jedino ne znam kad će završiti testiranje. Menji je brži daleko nego AmiNET 130 a ima i ljepši daljinski :)
Hvala na odgovoru :faraon1:
nadam se da ce bar Klasik TV brzo proraditi stvarno je steta cuti ton a nevidjet sliku,tamo se uvjek nesto dogadja
ma nema dalje od onih nasih starih filmova jedino se uz njih onako opustis i stomacic te od smjeha obavezno pritisne :-) :lol:
User avatar
false
Posts: 154
Joined: 07/03/2011 23:37

#113 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by false »

nevzad wrote:
bankok wrote:Pozz,kod mene je Trio paket dali znaci da moram doplatiti AmiNET 130 ili ne,sad mi je AmiNET 110
i znal iko dali se se ubrzo moci gledati Klasik TV preko ovog AmiNET 110 i kad
jednom sam ih nazvao i pitao vele da ce svi korisnici moci taj kanal pratiti bez obzira na Box koji posjeduju al od tada je proslo vec 2 mj i vise
pozzz :kravata:

e zaboravih jos napisati posto sam vec dugo korisnik Logosofta i koristim Trio paket da sam prezadovoljan uslugama i svakom bi preporucio,pogotovo Trio paket :thumbup:
Testiraju nove STB-ove na kojima je i scart i HDMI a kazu i da su jeftiniji od ami. Ako to prodje test možda će davati svima bez naknade ko bude tržio. Jedino ne znam kad će završiti testiranje. Menji je brži daleko nego AmiNET 130 a ima i ljepši daljinski :)
hmmmmmmmm, jeftinije a bolje, e da i to cudo vidim :zoka:
SuperHubke
Posts: 24
Joined: 24/09/2011 09:48

#114 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by SuperHubke »

Jel jos uvjek pokrivaju 10 zrada i 2 ulice?? :D
SuperHubke
Posts: 24
Joined: 24/09/2011 09:48

#115 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by SuperHubke »

Lud i ponosan wrote:
SuperHubke wrote:Jel jos uvjek pokrivaju 10 zrada i 2 ulice?? :D
Ma jok, pokrivaju 3 zgrade i 1 ulicu ;)
Jazz.ba LIP druze stari :D. Dugo se nismo vidjeli ;)
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#116 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by clarion_ »

da se upišem kao korisnik Duo+ paketa + full arenasport... lijepo je vidjeti full sportski paket, 6Mbps-internet i naravno besprijekornu sliku... Sve pohvale monterima ( momak sa tetovažom i Emir ;-) )... brzo i efikasno!!!
User avatar
xXBl0odXx
Posts: 508
Joined: 28/04/2009 00:17
Location: Sarajevo
Contact:

#117 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by xXBl0odXx »

Hmm ne znam jel neko imao slican problem.

Uglavnom, u sobi mi ne radi super tv. Pise "middleware not detected" i restartuje to svakih 120 sekundi, dok mi u dnevnom boravku sve fercera odlicno. Konekcija je isto trenutno odlicna.

Ima li neko kakvu ideju?
CarpeDiem
Posts: 73
Joined: 15/11/2002 00:00

#118 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by CarpeDiem »

Saljem vec dva maila na podrsku, a ovi ne odgovaraju. Pitanja su slijedeca:
1. Zasto nema prijevoda na Discovery Travel kanalu?
2. Zasto se desavaju prekidi programa na HRT-u bez razloga (a vec nekoliko dana ga nema nikako)?
4. Zasto se desava ponekad kada gledam snimljen film snimalicom dolazi do zacrnjenja i moram restratovati Amilo?
Ima li iko da mi odgovri na ova pitanja?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#119 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

I mene nervira ovo sa Discovery travelom izaberem srpski titl ono na arapskom i kanal Da vinchi nikakav signa štopa non stop.
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#120 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by clarion_ »

CarpeDiem wrote:Saljem vec dva maila na podrsku, a ovi ne odgovaraju. Pitanja su slijedeca:
1. Zasto nema prijevoda na Discovery Travel kanalu?
2. Zasto se desavaju prekidi programa na HRT-u bez razloga (a vec nekoliko dana ga nema nikako)?
4. Zasto se desava ponekad kada gledam snimljen film snimalicom dolazi do zacrnjenja i moram restratovati Amilo?
Ima li iko da mi odgovri na ova pitanja?
ja imam odgovor na prvo pitanje a taj je da se radi o kanalu Discovery travel and living i on nigdje nije titlovan tj. nije namjenjen adria trzistu, tu je kanal TLC vrlo slican, imaju titlovi ali ga nema u ponudi logosofta...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#121 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Ranije je bio titl jer sam gledao a odjednom se promjeni na arapski
CarpeDiem
Posts: 73
Joined: 15/11/2002 00:00

#122 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by CarpeDiem »

Tacno je da je postojao prevod i da sam i sam gledao. I tacno je i to da prebacim na srpski, a pojavi mi se arapski prevod :( A ovo sa HRT-om mi nije jasno. Zasto ga nema zadnjih dana? Zatim imam iste i slicne probleme i sa B92, pa ponekad sa RTS-om ponekad. Nisu utakmice u pitanju. Zatim se cesto ne poklapa pregled programa sa onim sto se daje na kanalu. To je najcesce na TV1, a cesto bude i na PINK-u i na OBN-u tih gresaka. Mogao bih nabrajati sve ove manje ili vece probleme koji se desavaju u zadnjih, recimo, 15 dana. A niko mi ne odgovara na mailove :(
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#123 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

meni vikendom arenehd i eurosporthd vikendom počnu trzati, radnim danom normala, ja sam dva puta mail slao odgovor u roku 20 minuta sam dobio tu nemam zamjerki
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#124 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by fixer »

Danas je bilo problema sa internetom. Je li to samo kod mene ili kod drugih isto? Ping naglo skoci, pa brzina opadne, pa se sve vrati i slicno.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#125 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lider »

fixer wrote:Danas je bilo problema sa internetom. Je li to samo kod mene ili kod drugih isto? Ping naglo skoci, pa brzina opadne, pa se sve vrati i slicno.
Ja mislio da je do mene
Isto tako, opadne brzina na kratko pa se opet vrati u normalu
Post Reply