Vidra u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#101 Re: Vidra u Sarajevu

Post by amrica »

Don Zivconi wrote:Nema tidre nigdje... dva dana sam bio u prolazu pored mjesta gdje sam je vidio i u isto vrijeme ali je nema možda su je saprali :mrgreen: kad su branu pustili ... al vidra je to vratice se . A zato ima ribe da ne možeš vjerovati :-D
otisla gdje nema ribe :D
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#102 Re: Vidra u Sarajevu

Post by Don Zivconi »

kokuz_sa wrote:
Don Zivconi wrote:Nema tidre nigdje... dva dana sam bio u prolazu pored mjesta gdje sam je vidio i u isto vrijeme ali je nema možda su je saprali :mrgreen: kad su branu pustili ... al vidra je to vratice se . A zato ima ribe da ne možeš vjerovati :-D
od ove miljacke me vala nista vise ne moze iznenaditi..
al kad sam saznao da su uhvaceni lipljeni od oko 1kg ostao sam blago receno :shock: :shock: :shock:

cudna rijeka vala pravo..i pored puno zagadjenja krije jako lijepa iznenadjenja i raznovrsan zivotinjsi svijet u sebi..
samo jos ocekujem da kazu uhvacena je mladica u miljackoj i mislim da bi onda bila sva moguca cuda koja se desavaju oko nje.
ko ne zna ovo je lipljen na slici(doduse nije ovaj s Miljacke al u sustini ista riba)
za njega kazu da je jedina riba poslije koje ruke mirisu a ne cuju se na onaj prepoznatljivi miris ribe..i jos nazivaju ga i kraljevskom ribom

Image
evo pravoga sa Neretve i najljepsa riba za loviti a i pustiti :-D

User avatar
Toto
Posts: 8121
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#103 Re: Vidra u Sarajevu

Post by Toto »

kokuz_sa wrote:
Don Zivconi wrote:Nema tidre nigdje... dva dana sam bio u prolazu pored mjesta gdje sam je vidio i u isto vrijeme ali je nema možda su je saprali :mrgreen: kad su branu pustili ... al vidra je to vratice se . A zato ima ribe da ne možeš vjerovati :-D
od ove miljacke me vala nista vise ne moze iznenaditi..
al kad sam saznao da su uhvaceni lipljeni od oko 1kg ostao sam blago receno :shock: :shock: :shock:

cudna rijeka vala pravo..i pored puno zagadjenja krije jako lijepa iznenadjenja i raznovrsan zivotinjsi svijet u sebi..
samo jos ocekujem da kazu uhvacena je mladica u miljackoj i mislim da bi onda bila sva moguca cuda koja se desavaju oko nje.
ko ne zna ovo je lipljen na slici(doduse nije ovaj s Miljacke al u sustini ista riba)
za njega kazu da je jedina riba poslije koje ruke mirisu a ne cuju se na onaj prepoznatljivi miris ribe..i jos nazivaju ga i kraljevskom ribom

Image
ne bi nikad reko da je ovo lipljan
zar ovoga ima u Miljacki??
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8522
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#104 Re: Vidra u Sarajevu

Post by kokuz_sa »

pa prije 1-2mjeseca su uhvacena 2 komada..vjeruj dosta ribara je sokirano tim..

odakle je i kako dosao u Miljacku je misterija..mada prije nekada davnooo davnoo je znalo biti i lipljena i mrene u Miljackoj..
mada Miljacka je prava pastrmska rijeka
User avatar
Toto
Posts: 8121
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#105 Re: Vidra u Sarajevu

Post by Toto »

ama kad cu ja docekat da vidim vise tu vidru iz Sehera
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#106 Re: Vidra u Sarajevu

Post by Don Zivconi »

Toto wrote:ama kad cu ja docekat da vidim vise tu vidru iz Sehera
Išao sam par puta sa bajkom lagano pored mjesta gdje sam je slikao i ništa, možda nisam pogodio tajming ali nema je ili su je saprali kad su digli branu :mrgreen:. Mjesto na kojem sam jes slikao u travi je bilo iznad vode i tagovi da se tu valja još uvjek postoje samo ovaj put sam vidio pacova na tom mjestu.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32552
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#107 Re: Vidra u Sarajevu

Post by Bobi »

Jel ih ima :D ?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37320
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#108 Re: Vidra u Sarajevu

Post by bitanga_sa_otesa »

znam ja jednog seju iz pofalica,zovu ga vidra :D
Post Reply