Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Mustang1
Posts: 28774
Joined: 29/12/2010 17:31

#101 Re: Mravac napolje ;) !!!

Post by Mustang1 »

Spahicu jesi to ti ? :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24300
Joined: 26/08/2007 17:10

#102 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Charuga »

Ne bi bilo lose da se prestanu za svaku glupost otvarati teme! Sve sto je vezano za reprezentaciju i reprezentativce, a vec nema otvorenu temu, postavljajte ovde.

Onom se ne svidja Mravac i covjek otvorio temu "Mravac napolje" ... 8-)
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#103 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Area_51 »

Ako fulam, izvinjavam se, ali me interesira jel se ovdje sad moze sta kazat o nasoj nogometnoj reprezentaciji ono u totalu, o svemu ili samo o novim kvalifikacijama.

Ako moze, zelim kazati da je nasa reprezentacija jedna smijurija, kojom caruje jedan polupismeni covjek, koji se nigdje ne bi afirmirao da nema Bosne i Hercegovine, a zove se Emir Spahic. To je otrov, fino zapakovan, rusitelj svakoga dobroga odnosa. Probati sebe poredit sa Barbarezom, Bolicem, Kodrom koji su ljudine, jako je smijesno.

Ne bi bila prevelika steta pronaci potpuno novu zadnju liniju bez Spahica i onoga cuda od covjeka Mravca. Ima dobrih igraca ovdje u zemlji koji bi mogli odradit posao, a ima ih i vani.

Pape tebe iznimno cijenim, trudis se, sve je to u redu, ali majstore sto ti nemas pojma o trenerskom poslu, to je cista poezija.
User avatar
Obuca9
Posts: 9637
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#104 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Obuca9 »

A Spaha je otrov, jer prema tvrdnjama medija, on kao kapiten razdire svlačionicu?

A pri tome kažeš da nije kao Barbarez ili Bolić? Pa da te, onako ljudski pitam, otkad pratiš reprezentaciju? Sjećaš li se da su u vrijeme dok je Barbarez bio kapiten, ti isti mediji, sličnu priču pokušavali i njemu podvaliti? Sjećaš li se njegove tuče sa Bolićem u Izraelu?

Pa kako je onda Barbarez ljudina, a Spahić baraba, a ni za jednog od njih dvojice ne postoje dokazi da su pravili sranja, nego su optuzeni od strane jednih te istih novinara, koji nisu ništa drugo, nego obični lešinari željni skandala.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#105 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BSn »

jedno su zelje, a drugo pozdravi. :D Ja bih volio ovu grupu: Hrvatska, Crna Gora, BiH, S. Irska, Wales, Andora/Malta.

Od toga "najlakse" i "najteze" grupe nema nista. Ako si sposoban i poklope se stvari, proci ces i na Evropsko, makar u u kvalifikacijama igrao s Brazilom, Australijom i S. Korejom.
Zelio bih ovakvu grupu zbog Hrvatske (da i ja jednom navijam protiv Hrvatske :D ) i Crne Gore (cine mi se nesto zanimljivima), a i da se malo napokon oprobamo s ovim kvazi-Englezima.
User avatar
ramiral
Posts: 175
Joined: 03/06/2011 10:21

#106 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ramiral »

BSn wrote:jedno su zelje, a drugo pozdravi. :D Ja bih volio ovu grupu: Hrvatska, Crna Gora, BiH, S. Irska, Wales, Andora/Malta.

Od toga "najlakse" i "najteze" grupe nema nista. Ako si sposoban i poklope se stvari, proci ces i na Evropsko, makar u u kvalifikacijama igrao s Brazilom, Australijom i S. Korejom.
Zelio bih ovakvu grupu zbog Hrvatske (da i ja jednom navijam protiv Hrvatske :D ) i Crne Gore (cine mi se nesto zanimljivima), a i da se malo napokon oprobamo s ovim kvazi-Englezima.
Mojne samo komšija buraz
Uzevši u obzir ukupnu situaciju bilo bi problema diljem naše voljene države
Vidjeli smo u nekoliko navrata...
User avatar
denimb
Posts: 2621
Joined: 27/03/2009 14:33

#107 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by denimb »

BSn wrote:jedno su zelje, a drugo pozdravi. :D Ja bih volio ovu grupu: Hrvatska, Crna Gora, BiH, S. Irska, Wales, Andora/Malta.

Od toga "najlakse" i "najteze" grupe nema nista. Ako si sposoban i poklope se stvari, proci ces i na Evropsko, makar u u kvalifikacijama igrao s Brazilom, Australijom i S. Korejom.
Zelio bih ovakvu grupu zbog Hrvatske (da i ja jednom navijam protiv Hrvatske :D ) i Crne Gore (cine mi se nesto zanimljivima), a i da se malo napokon oprobamo s ovim kvazi-Englezima.

WTF :shock: :shock: :shock:
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#108 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BSn »

denimb wrote:
BSn wrote:jedno su zelje, a drugo pozdravi. :D Ja bih volio ovu grupu: Hrvatska, Crna Gora, BiH, S. Irska, Wales, Andora/Malta.

Od toga "najlakse" i "najteze" grupe nema nista. Ako si sposoban i poklope se stvari, proci ces i na Evropsko, makar u u kvalifikacijama igrao s Brazilom, Australijom i S. Korejom.
Zelio bih ovakvu grupu zbog Hrvatske (da i ja jednom navijam protiv Hrvatske :D ) i Crne Gore (cine mi se nesto zanimljivima), a i da se malo napokon oprobamo s ovim kvazi-Englezima.

WTF :shock: :shock: :shock:

Sto, sta imas protiv Andore? :roll: :skoljka:
User avatar
denimb
Posts: 2621
Joined: 27/03/2009 14:33

#109 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by denimb »

BSn wrote:
denimb wrote:
BSn wrote:jedno su zelje, a drugo pozdravi. :D Ja bih volio ovu grupu: Hrvatska, Crna Gora, BiH, S. Irska, Wales, Andora/Malta.

Od toga "najlakse" i "najteze" grupe nema nista. Ako si sposoban i poklope se stvari, proci ces i na Evropsko, makar u u kvalifikacijama igrao s Brazilom, Australijom i S. Korejom.
Zelio bih ovakvu grupu zbog Hrvatske (da i ja jednom navijam protiv Hrvatske :D ) i Crne Gore (cine mi se nesto zanimljivima), a i da se malo napokon oprobamo s ovim kvazi-Englezima.

WTF :shock: :shock: :shock:

Sto, sta imas protiv Andore? :roll: :skoljka:

Ma nista protiv Andore, ali Hrvatska i Crna Gora...mislim previse bi zivaca otislo u nepovrat u tim duelima :D
User avatar
denimb
Posts: 2621
Joined: 27/03/2009 14:33

#110 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by denimb »

Jbt gledam sazetak utakmice u Rumuniji na eurosportu...pa onaj Mravac majke mi laze da je nogometas uopce, prije ce biti da je na bausteli u Belgiji...koji dripac u pm svaki put kada se lopta nadje u njegovoj blizini to je opca opasnost u nasem sesnestercu :roll:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#111 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Baudelaire »

http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020_bids

Gledajte ovo. Fol smo zainteresovani za organizaciju Eura 2020. Koja glupost Bože dragi.
User avatar
Obuca9
Posts: 9637
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#112 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Obuca9 »

Baudelaire wrote:http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020_bids

Gledajte ovo. Fol smo zainteresovani za organizaciju Eura 2020. Koja glupost Bože dragi.
Priča koja se počela provlačiti po regionalnim medijima, ima dvije godine, o zajedničkoj kandidaturi Srbije, Hrvatske i BiH.

Ali i budala zna da od toga nema ništa. Ako išta i bude, ne vidim apsolutno nijedan razlog zašto bi mi bili uključeni u tu priču, kada tu kandidaturu Srbija i Hrvatska mogu zajednički odraditi bez nas, koji ćemo im mi ku.ac, samo da ih vezveze glava zaboli od nas.

A uostalom, UEFA je od 2016. proširila Euro na 24 ekipe i striktno su rekli da više nema zajedničkih kandidatura dvije zemlje, osim baš u nekim specijalnim slučajevima. Nema apsolutno nikakve šanse, da dopuste kandidaturu tri zemlje.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#113 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Baudelaire »

Čovječe, mi imamo samo jedan stadion koji zadovoljava kriterije za organizaciju kapacitetom. I to onaj najniži kriterij od 30 000, druga dva kriterija su 50 i 40 hiljada. Dakle, sve i da se organizuje, na Koševu bi igrali samo mi dok ne ispadnemo. A to je samo iz ugla kapaciteta, koliko je još uslova koje ne ispunjavamo, da te Bog sačuva. Btw, priča o Euru na ovim prostorima se provlači otkad sam ja bio dijete, samo nikad da uleti ta kandidatura.
User avatar
Obuca9
Posts: 9637
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#114 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Obuca9 »

Pa bila je zvanična kandidatura nas i Hrvatske za Euro 2008, ali smo naravno popušili odmah u prvom krugu glasanja :D

Hrvati su kasnije pokušali za euro 2012 sa Mađarima, ali nisu ništa bolje prošli, doduše jesu prošli prvi krug, ali u finalnom glasanju, u konkurenciji Ukrajine/Poljske i Italije, nisu dobili nijedan glas.
mistek
Posts: 3407
Joined: 23/05/2010 15:16

#115 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mistek »

Al' ne znaš koja je gora varijanta, ova: BiH-Hrvatska-Srbija ili Armenija-Azerbejdžan-Gruzija :D
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#116 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Baudelaire »

hz__semir wrote:Pa bila je zvanična kandidatura nas i Hrvatske za Euro 2008, ali smo naravno popušili odmah u prvom krugu glasanja :D

Hrvati su kasnije pokušali za euro 2012 sa Mađarima, ali nisu ništa bolje prošli, doduše jesu prošli prvi krug, ali u finalnom glasanju, u konkurenciji Ukrajine/Poljske i Italije, nisu dobili nijedan glas.
Ma dobro, ali nikad se prstom nije mrdnulo po pitanju te kandidature. Kakvi smo, mi bi Euro odgodili.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#117 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by smoki_choko »

EKSKLUZIVNO: Zmajevi protiv Grčke 10. avgusta na Koševu

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u prijateljskoj utakmici 10. avgusta ove godine selekciju Grčke ugostit će na Olimpijskom stadionu «Asim Ferhatović Hase - Koševo», ekskluzivno saznaje SCsport.ba.

«Sport five, agencija koja nam je ugovora meč sa Grcima insistirala je da se utakmica igra na Koševu. Nakon razgovora sa njima kontaktirao sam selektora Safeta Sušića koji je istakao da nema ništa protiv da sa Grcima igramo na Koševu. Shodno tome, zvanično dogovorili smo da se susret odigra, umjesto na Bilinom polju u Zenici, na našem olimpijskom stadionu», rekao je Jasmin Baković, generalni sekretar N/FS BiH.

Baković je kazao i da u Savezu razmišljaju da cijene ulaznica sa utakmicu sa atraktivnim protivnikom budu niže od uobičajenih, a kako bi tribine Koševa bile što više popunjene.

«U avgustu će u našoj zemlji biti mnogo Bosanaca i Hercegovaca koji žive u inostranstvu, tako da se nadamo da će i veliki broj tih naših ljudi doći da bodre reprezentaciju protiv Grčke. O terminu odigravanja meča na Koševu odlučit ćemo u narednim danima»
User avatar
Obuca9
Posts: 9637
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#118 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Obuca9 »

Poserem se u usta toj agenciji što je tražila da se promjeni mjesto igranja.

Na onoj koridi protiv Francuske, neki bik mi je iščupao stolicu na istoku, pa sam u ovoj sezoni prvi put nakon 15 godina morao promjeniti mjesto sjedenja. :x :x
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#119 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by smoki_choko »

pa ponesi od kuce tabure pa sjedi na to mjesto gdje je nekad bila stolica :lol:
zato si trebo protiv francuza poraniti i fino sjesti na svoju stolicu. da je ko ne bi otkino
Last edited by smoki_choko on 26/06/2011 22:54, edited 1 time in total.
User avatar
Obuca9
Posts: 9637
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#120 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Obuca9 »

smoki_choko wrote:pa ponesi od kuce tabure pa sjedi na to mjesto gdje je nekad bila stolica :lol:
Ponio bih ja, ali ne daju redari da se unese :D
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#121 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by samo_ti »

Uh jest mi drago sto se igra u Saraj`vu :D na sta je pocela liciti jedna tekma repke , je da te Bog sacuva ...čevljanovici 2 :-)
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#122 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Eborg »

Fakat, utakmice repke sve više liče na koridu pa gdje god da se igra. Kada se počnu ćevapi okretati, dresovi i šalovi pogrešno odštampanih imena, trube s pijace, kuhinjske potrepštine (da fakat, mogu se povoljno šerpe kupiti :lol: ) sjetim se samo lijepih vremena i polupraznih tribina kada nije svako bio navijač. :-)
User avatar
Obuca9
Posts: 9637
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#123 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Obuca9 »

smoki_choko wrote:pa ponesi od kuce tabure pa sjedi na to mjesto gdje je nekad bila stolica :lol:
zato si trebo protiv francuza poraniti i fino sjesti na svoju stolicu. da je ko ne bi otkino
Nisam uspio nabaviti kartu za svoj istok, pa mor'o na sjever :)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#124 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by smoki_choko »

Napredovali smo za 6 mjesta :bih:

Image
Image
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#125 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by chsk »

Čekaj, je l' će zapad biti zatvoren za ovu utakmicu? I hoće li se uopte zatvarati pošto nisam bio u toku zadnje vrijeme.. Čitao sam nešto kao kada Sarajevo bude u Evropi igralo ništa od zapada pa je ima li u tome istina?
Post Reply