Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#101 Re: Hayat

Post by sheilak »

zonbirile wrote:joj dna od reportaže,neka Anđa u posjeti Onuru u Istanbulu,žena se mal ne upiša ljubeći čoeka.
Mislim da ni Onur nije bio daleko od toga.
because_of_you wrote:
nellington wrote:Ognjen je na ZMBT upravo rekao, ne znajući da mu je uključen mikrofon:

Je*em joj mater, daću joj 7.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Najbolji (neplanirani) dio emisije :lol: :lol: :lol: Slijedi ga Šejlin "stajling" :run: :D
I glas.
mahalik
Posts: 1921
Joined: 12/09/2009 16:48

#102 Re: Hayat

Post by mahalik »

Ja ovo dvoje što vode glam blam
nigdje veze
katastrofa
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#103 Re: Hayat

Post by minjonja »

ali zasto u reklama stalno govore seherzada i onur? :? pa ne zovu se tako u stvarnosti niti je ono stvarna radnja. ovi ljudi sto prate serije, a pogotovo oni koji su se prijavili da upoznaju "seherzadu i onura" su pomalo izgubljeni.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#104 Re: Hayat

Post by zonbirile »

jučer novi Hajat-ov odron,jedva skontah.U epp terminu puštaju spotove od ZMB od petka,čak i prodaja ulaznica,a to bilo prekjučer.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#105 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Hayat serija Žene s broja 13 se od početka januara emitiraju na novom naiconalnom kanalu u Hrvatskoj RTL2
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#106 Re: Hayat

Post by theTruePath »

plain vanilla wrote:



Mirza je definitivno najbolji

otac ga ne moze ocima jer je sandzaklija

mama ,sestre ga obozavaju


a ja ovako neutralan kazem da pjeva ekstra,i puno podsjeca na Joksimovica

:D :D

ekstra je otpjevao pjesmu Nebo iznad nas
[youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=6qFVlPK-szQ[/youtube]
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#107 Re: Hayat

Post by BiH-x »

Koliko se sjecam Aldina i Jelena su imale najbolje glasove ali znajuci nas narod, tesko da ce iko od njih pobijediti...(ako su jos uvijek u utrci, bas i ne pratim ovaj sou :skoljka: )
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#108 Re: Hayat

Post by BiH-x »



:)
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#109 Re: Hayat

Post by BiH-x »



:)
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#110 Re: Hayat

Post by theTruePath »

BiH-x wrote:Koliko se sjecam Aldina i Jelena su imale najbolje glasove ali znajuci nas narod, tesko da ce iko od njih pobijediti...(ako su jos uvijek u utrci, bas i ne pratim ovaj sou :skoljka: )

Mirza je najpopularniji od samog pocetka
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#111 Re: Hayat

Post by minjonja »

ne pratim ovo, ali su me jaranice natjerale jednom da gledom i one mahom sve placu za mirzom, a meni je lik grozan, jos je zaljubljen u sebe kao i svi ostali ucesnici, a najvise me nervira sto biraju cesto toseta i joksimovica. kao prvo, ne slusam ni jedno ni drugo, ali ruku na srce, oni su jedni medju najboljim pjevacima na ex yu, tako da oni biraju njihove hitove i "zapale dvorane". pa gdje nece zapalit, kad su pjesme same po sebi dobre i svi pjevaju uz njih. samo zamislimo na trenutak da pobijedi evo soljanin, postane on pjevac, naprave mu kakvu pjesmicu. hocel to licit na nesto? nece, osim ako ce mu dati prava na tosetove pjesme da ih izmiksa.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#112 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

minjonja wrote:ne pratim ovo, ali su me jaranice natjerale jednom da gledom i one mahom sve placu za mirzom, a meni je lik grozan, jos je zaljubljen u sebe kao i svi ostali ucesnici, a najvise me nervira sto biraju cesto toseta i joksimovica. kao prvo, ne slusam ni jedno ni drugo, ali ruku na srce, oni su jedni medju najboljim pjevacima na ex yu, tako da oni biraju njihove hitove i "zapale dvorane". pa gdje nece zapalit, kad su pjesme same po sebi dobre i svi pjevaju uz njih. samo zamislimo na trenutak da pobijedi evo soljanin, postane on pjevac, naprave mu kakvu pjesmicu. hocel to licit na nesto? nece, osim ako ce mu dati prava na tosetove pjesme da ih izmiksa.
pa mnogo si zakljucila na osnovu jednog gledanja

mirza najbolje pjeva, jedino ko mu je blizu po kvaliteti je jelena
a njegova najveca mana je nedostatak samopouzdanja, i pretjerana skromnost
sad se jos malo opustio, a dosad se ponasao kao curica od 13 godina, tako da si skroz fulala procjenu
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#113 Re: Hayat

Post by minjonja »

ah, ja znam sta pricam, ono sto znam, znam iz prve ruke. necu nista dalje pisati.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#114 Re: Hayat

Post by Mahalac »

Hvala HAYATU sto nam u danasnje vrijeme potpuno besplatno(za nas) pravi emisije i trudi se da napravi nekakav program koji je svjetlosnu godinu bolji od ovih televizija kojima masno placamo svaku minutu NE-GLEDANJA!

Tu se ljudi trude i u velikoj mjeri uspjevaju u svom trudu i ja to evo ovim putem iskazujem i cijenim. Da nema novetv i Hayata ne znam sta bih gledao na TV-u.
Da ne spominjem satelitski program i vrijednost istog za nasu dijasporu za sto znam iz prve ruke.
User avatar
karanana
Posts: 47495
Joined: 26/02/2004 00:00

#115 Re: Hayat

Post by karanana »

jeli prosli put na ovome pobjedio onaj adnan jakupovic?

e od njega ima nesto, nije on sad neka superzvijezda, ali vrti se tu i tamo, izdao je cd, ima covjek dobar glas, prodoran i poprilicno rijedak i autentican, cuo sam slican kod samo dva pjevaca iz bivse juge.

ove godine, apsolutno niko mi ne odskace.

cak bih se usudio reci da je nihada najbolja sto se pjevanja tice, ali nece pobjediti zbog njenog kafanskog repertoara i manjka fanova koji bi glasali za nju.

mirza....ne znam sta ove djevojcice vide u njemu, ali im on definitivno sto bi se reklo, namokri gacice, i to golicanje dole ih natjera da trose babine pare na sms kredit. a kao pjevac, beze, ali je pametan i poduzetan, vidi se odakle je...i zna da ce uz kombinaciju te neke njegove zgodnosti i pjesmica za curice od tose i zeljka, pridobiti veliku fan bazu i time pritisnuti i ziri da mu daje visoke ocjene, jer hayatu nije u cilju da se rano izbaci ova sandzacka mamipara i sakupljac sms feninga, nego ce ga gurati do finala, a mozda i do pobjede. ali ne vidim nista u njemu u buducnosti.

aldina mi je slatka, ali mi je malo djetinjasta pa me malo strah da me ne proglase kakvim pedofilom. a cura pjeva solidno.

verena mi se na pocetku ucinila najzgodnijom ali nije nesto. sve me vise iz nekog razloga podsjeca na josipu lisac odnosno jos vise na onu pjevacicu cher ili kako se zove. nesta se ushpicila. ne pjeva nesto posebno dobro, sva je nekakva ufurana kao da se svijet vrti oko nje.

ana je moj favorit jer mi se fizicki svidja. perfektno tijelo, bas onakvo kako ja volim, nista prenapuhano. e sto se tice pjevanja i to, ma i ona bira one neke lagane zabavne pjesmice sa nabrajanjem i koje su pjevljive za publiku, nista posebno u toj kategoriji. a i malo mi se cini teska za pricu i razgovor.
User avatar
SadaMeHuseine
Posts: 281
Joined: 15/12/2010 10:14
Location: Rajvosa

#116 Re: Hayat

Post by SadaMeHuseine »

A ako pobijedi ovaj Šoljanin, kako će mu biti umjetničko ime???
Da li u nekoj vezi sa bazom iz prezimena??
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#117 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:jeli prosli put na ovome pobjedio onaj adnan jakupovic?

e od njega ima nesto, nije on sad neka superzvijezda, ali vrti se tu i tamo, izdao je cd, ima covjek dobar glas, prodoran i poprilicno rijedak i autentican, cuo sam slican kod samo dva pjevaca iz bivse juge.

ove godine, apsolutno niko mi ne odskace.

cak bih se usudio reci da je nihada najbolja sto se pjevanja tice, ali nece pobjediti zbog njenog kafanskog repertoara i manjka fanova koji bi glasali za nju.

mirza....ne znam sta ove djevojcice vide u njemu, ali im on definitivno sto bi se reklo, namokri gacice, i to golicanje dole ih natjera da trose babine pare na sms kredit. a kao pjevac, beze, ali je pametan i poduzetan, vidi se odakle je...i zna da ce uz kombinaciju te neke njegove zgodnosti i pjesmica za curice od tose i zeljka, pridobiti veliku fan bazu i time pritisnuti i ziri da mu daje visoke ocjene, jer hayatu nije u cilju da se rano izbaci ova sandzacka mamipara i sakupljac sms feninga, nego ce ga gurati do finala, a mozda i do pobjede. ali ne vidim nista u njemu u buducnosti.

aldina mi je slatka, ali mi je malo djetinjasta pa me malo strah da me ne proglase kakvim pedofilom. a cura pjeva solidno.

verena mi se na pocetku ucinila najzgodnijom ali nije nesto. sve me vise iz nekog razloga podsjeca na josipu lisac odnosno jos vise na onu pjevacicu cher ili kako se zove. nesta se ushpicila. ne pjeva nesto posebno dobro, sva je nekakva ufurana kao da se svijet vrti oko nje.

ana je moj favorit jer mi se fizicki svidja. perfektno tijelo, bas onakvo kako ja volim, nista prenapuhano. e sto se tice pjevanja i to, ma i ona bira one neke lagane zabavne pjesmice sa nabrajanjem i koje su pjevljive za publiku, nista posebno u toj kategoriji. a i malo mi se cini teska za pricu i razgovor.
Pa ne znam sta djevojcice vide u Mirzi, ali sto se mene tice najbolje pjeva. Nema neki scenski nastup, sve je isforsirano, repertoar pjesama koje pjeva je očajan, ali odlicno pjeva.

Jelena mi je super, svidja mi se i sta i kako pjeva, ne izgleda lose, mislim da bi od nje nesto moglo biti.

Dunja, odlican glas, ali ta cura je meni kao bez srca, nema ni trun osjecajnosti dok pjeva, k'o ledena kraljica.
User avatar
karanana
Posts: 47495
Joined: 26/02/2004 00:00

#118 Re: Hayat

Post by karanana »

a slazem se da jelena pjeva dobro. mrsko mi bilo analizirati svakoga.

dunja, onako....meni se par puta ucinilo da fula i u pjevanju. i onako, malo mi nekad izgleda odsutna, a nekad simpaticna i slatka.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#119 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:a slazem se da jelena pjeva dobro. mrsko mi bilo analizirati svakoga.

dunja, onako....meni se par puta ucinilo da fula i u pjevanju. i onako, malo mi nekad izgleda odsutna, a nekad simpaticna i slatka.
ma dunja kao da samo odradi posao, nisam vidjela drvenije zeMsko :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56087
Joined: 15/12/2008 16:53

#120 Re: Hayat

Post by ultima_palabra »

Mahalac wrote:Hvala HAYATU sto nam u danasnje vrijeme potpuno besplatno(za nas) pravi emisije i trudi se da napravi nekakav program koji je svjetlosnu godinu bolji od ovih televizija kojima masno placamo svaku minutu NE-GLEDANJA!

Tu se ljudi trude i u velikoj mjeri uspjevaju u svom trudu i ja to evo ovim putem iskazujem i cijenim. Da nema novetv i Hayata ne znam sta bih gledao na TV-u.
Da ne spominjem satelitski program i vrijednost istog za nasu dijasporu za sto znam iz prve ruke.
Šta ba :lol: Sapunice, šouovi realnosti, nake zvijezdice, glam blam, filmovi iz prošlog vijeka, to program? :-) Ne kažem da je ijedna druga TV kod nas nešto bolja, ali Hayat je dno dna... otkako su izgubili Primeru nisam se zadržao duže od 5 sekundi na njima.
User avatar
karanana
Posts: 47495
Joined: 26/02/2004 00:00

#121 Re: Hayat

Post by karanana »

ma ne bih rekao da su dno dna. ima i nize definitivno.

dobri su im ninja ratnici, dobar im je dnevnik u 7. filmovi nisu nista gori od onih koji se pustaju na televizijama na kojima se placa pretplata.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56087
Joined: 15/12/2008 16:53

#122 Re: Hayat

Post by ultima_palabra »

karanana wrote:ma ne bih rekao da su dno dna. ima i nize definitivno.

dobri su im ninja ratnici, dobar im je dnevnik u 7. filmovi nisu nista gori od onih koji se pustaju na televizijama na kojima se placa pretplata.
Ma znam, ali onda fino kažeš svi su odron i tačka... realno je tako. A šta su ono ninja ratnici?
User avatar
karanana
Posts: 47495
Joined: 26/02/2004 00:00

#123 Re: Hayat

Post by karanana »

ultima_palabra wrote:
karanana wrote:ma ne bih rekao da su dno dna. ima i nize definitivno.

dobri su im ninja ratnici, dobar im je dnevnik u 7. filmovi nisu nista gori od onih koji se pustaju na televizijama na kojima se placa pretplata.
Ma znam, ali onda fino kažeš svi su odron i tačka... realno je tako. A šta su ono ninja ratnici?
pocnu oko 6 navecer i traju nekih 40-45 minuta. skupi se 100 ludih japanaca koji hoce da dobiju naslov nindze i onda trka, skakanje, veranje, penjanje uz raznorazne prepreke. nesto ko nekadasnje igre bez granica, samo ovo sto ovi japanci rade fakat iziskuje fenomenalnu fizicku spremnost i nije se zajebavat ni sa jednom od tih prepreka.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#124 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Je**o Hayat, TV1 OBN
Živo HBO
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#125 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Post Reply