Razni Majstori - brojevi telefona

Post Reply
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#101 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by adda_sa »

pemanapemani wrote:
adda_sa wrote:jel zna neko ko radi kuhinje po mjeri..
ja bih uradila sama svoj projekat, aparati su svi vec tu...znaci samo neko da to sve "sagradi"
hvala
Prije stupske petlje sa desne strane kada ideš iz smjera aerodroma. Ispred kuće ima mali plastenik. Taj stolar radi kuhinje po narudžbi, a nije pretjerano skup.
jel dobar? jel tebi radio ili ?
pemanapemani
Posts: 5397
Joined: 09/09/2008 15:12

#102 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by pemanapemani »

adda_sa wrote:
pemanapemani wrote:
adda_sa wrote:jel zna neko ko radi kuhinje po mjeri..
ja bih uradila sama svoj projekat, aparati su svi vec tu...znaci samo neko da to sve "sagradi"
hvala
Prije stupske petlje sa desne strane kada ideš iz smjera aerodroma. Ispred kuće ima mali plastenik. Taj stolar radi kuhinje po narudžbi, a nije pretjerano skup.
jel dobar? jel tebi radio ili ?
Nije mi radio kuhinju, ali sam kod njega nabavljao neke stvarčice za hobi stolarstvo. Vidio sam nekoliko kuhinja koje je uradio po narudžbi i stvarno su odlične.
Cijena kuhinje od iverice je otprilike jednaka cijeni u salonima, dok su kuhinje od punog drveta malo skuplje.
krompirusa
Posts: 31
Joined: 05/03/2011 22:40

#103 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by krompirusa »

Da li neko poseduje masinu za kopanje rupa za sadnice , vocke , stubove ograda ...potrebno hitno u Sarajevu , hvala
User avatar
valter.ba
Posts: 1769
Joined: 29/04/2008 09:55

#104 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by valter.ba »

Dobra tema :thumbup: Samo da se pribiljezim :lol:
Nightwatcmen vidjeo sam da su ti preporucili limara Asima za krov,jesi li radio i da li si zadovoljan???
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#105 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by hipisizik »

because_of_you wrote:
because_of_you wrote:
Električar, čovjek je ekstra majstor, meni je popravljao veš mašinu i ugradbenu peć od Gorenja- njoj je otišao sat, a majstor mi je ipak napravio da je mogu upalit, a da ne dajem 300 km za novi sat :D


Mesud 061 836 350

Ja sam dala kontakt.

Meni je popravljao mašinu 2 puta, jednom mijenjao kabal- 20 km, i jednom nije puštala vodu, i to je koštalo 30 km.

Tople preporuke!

Potvrdjujem. Meni je rijesio probleme sa razvodnom kutijom, prekidom kabla u zidu i jos neke stvari. Dobar covjek i majstor.
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#107 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by kakav nered »

moram da pohvalim svog vodoinstalatera.. dođe mi uvijek brzo, super popravi šta god treba, počisti za sobom i nije skup.. zadnji put mi je čak dao svoju česmu i nije je naplatio :? predobar čovjek.. pa reko da podijelim.. :)

Ševal 061529736
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#108 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by hipisizik »

krompirusa wrote:
pemanapemani wrote:
krompirusa wrote:da li neko zna koliko se trenutno radi gletovanje zidova i da li mi mozete nekog preporuciti ,hvala
Cijena je cca. 1KM po kvadratu. Ako nije nešto previše zahtjevno, preporučujem sebe. Nisam profesionalni moler, ali te i slične poslove radim desetak godina.[/quo


hvala na brzom odgovoru , javi se na pp da se dogovorimo , poz...
Dogovoriste li se ? :) Meni bi trebalo sredjivanje haustora ( gletovanje i bojenje)..nisam stigao premjeriti, al mozda je u pitanju oko 20 kvadrata, pa da se cujemo ako si za..
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#109 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by because_of_you »

Da li je moguće nabaviti molera za posao koji traje 10 minuta? :-? Radi se o dijelu zida u ćošku, gdje je procurila voda od komšije, i sad je taj dio onako haman spao nakon što se osušio, znači trebalo bi prvo ogulit ono, šta već treba, i onda prekrečiti... :?:
User avatar
di_ze
Posts: 33
Joined: 28/09/2010 11:55

#110 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by di_ze »

HITNO mi je potrebna sanacija stropa u kupatilu. Zgrada je staaraaa gradnja, moj stan je na zadnjem spratu i popucao mi je strop, nemam pojma od čega, kao da se odvajaju zidovi i strop :( :( :( !!!! Imam namjeru adaptirati kupatilo, ali sada ne mogu (nemam vremena :-? ), pa mi za sada treba sanacija. Može li mi ko pomoći sa preporukom ?????
AF81
Posts: 143
Joined: 25/11/2009 15:07

#111 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by AF81 »

Jel neko zna dobrog elektricara za postavljanje LED sijalica u kuhinjskim elementima?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#112 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by vjesticanametli »

imas pp
AF81
Posts: 143
Joined: 25/11/2009 15:07

#113 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by AF81 »

vjesticanametli wrote:imas pp
Hvala ;-)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#114 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by O'zone »

Trebao bih raditi dogradnju plinske instalacije u stanu radi se o plinskim fasadnim pećima a ne o centralnom i trebao bi mi puzdan majstor-firma koja to može odraditi. Instalacija već postoji i u funkciji je godinama ali sada treba napraviti dva nova izlaza i jedan zatvoriti te postaviti jednu peć ali je bitno da majstor-firma može obezbjediti sve ateste (zavarivač,materijal,test instalacije) jer bez toga nema prolaza u Sarajevo-gasu.

Hvala lijepo.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#115 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by O'zone »

znači nema niko :? šteta.
krompirusa
Posts: 31
Joined: 05/03/2011 22:40

#116 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by krompirusa »

O'zone wrote:znači nema niko :? šteta.

znam ja jednog , ima atest , trebace ti i projekat , meni radio prosle jeseni , dobar je i mislim da je malo skuplji od drugih , eto pa se dogovorite , sretno

Amir 061 156094
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#117 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by hipisizik »

Zna li neko kakvog vodoinstalatera, al da je svemoguć? :) Zacepljen je odvod od sudopera ( ko zna koliko dugo, mozda i godinama :-) ). Dolazio tip sa sajlom i nije uspio, pa ne znam ima li jos koja metoda? Hemija i to otpada, vec je isprobano. Hvala
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#118 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by hipisizik »

hipisizik wrote:Zna li neko kakvog vodoinstalatera, al da je svemoguć? :) Zacepljen je odvod od sudopera ( ko zna koliko dugo, mozda i godinama :-) ). Dolazio tip sa sajlom i nije uspio, pa ne znam ima li jos koja metoda? Hemija i to otpada, vec je isprobano. Hvala
Neka masina sa vibracionim sajlama je rijesila stvar. Ako nekome zatreba 061-100-078-Alija.
Tarik_SA
Posts: 3
Joined: 15/05/2011 14:58

#119 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by Tarik_SA »

Vozdra raja,

meni bi trebao stolar koji bi mi mogao napraviti unutasnje ravne stepenice (prizemlje prvi sprat)!
ima li ko neki prijedlog ili iskustvo sa ovim ???

To bi trebale biti obicne stepenice od jeftinijeg drveta..


:bih:
User avatar
winnie
Posts: 386
Joined: 19/08/2009 19:50

#120 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by winnie »

imate li koga preporučiti za nosanje namjestaja?
treba mi hitno!
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#121 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by Dr.Cuddy »

Majstor (keramičar) koji zna raditi hidroizolaciju zidane tuš kabine. Hitno je. :|
User avatar
jasko_ja
Posts: 444
Joined: 10/07/2005 21:14

#122 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by jasko_ja »

brisi glupost
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#123 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by Dr.Cuddy »

jasko_ja wrote:brisi glupost
poanta ovog' je?
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#124 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by bambi:) »

Hmmm, treba mi mišljenje nekoga ko je upućeniji od mene kolika je cijena kvadrata gelendera u pristojnoj varijanti bez nekog pretjerivanja?
Čisto da su ugodni oku :D i da zaštite prozor
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#125 Re: Razni Majstori - brojevi telefona

Post by LaCici »

Ima li neko broj majstora za postavljanje klime? Hitno mi je!
Post Reply