"Veza bez obaveza"

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#101

Post by pinkzelena »

Amazonka27 wrote:Ja sam protiv ovoga. To ga dodze ko legalna prostitucija...iskoristavanje svega i svacega...bez postovanja...samo trapj...jos dzabaluk...za ove svari je izmishljen vibrator...a za muskarce..50KM-ova i stupska petlja...i nebi bilo lose da ponesu flashicu vode...nako da se plaknu (jos jeftinija varijanta-plasticna lutka) :D .
A sad ozbiljno...

Sta je ovo zavladalo...nako bezosjecanje kod ljudi... no-romantika, no-postovanje, no-izlasci, no-ruze, gdje cu nestale veze sa obavezama?

Fuj fuj fuj...

Sretni smo mi koji imamo stabilne veze i fine momke/djevojke..mislim da je danas prava rijetkost biti u sretan s nekim i uopšte pronaći pravog/pravu,to znam po svojoj raji,koja fura te neke kratkotrajne vezice i stalno kukaju da im se zaljubiti,skrasiti..
Hvala Bogu..nemam s tim problema,nema niko dragog ko ja :oops: :D
Evo,sva se rastopim kad pomislim na njega.
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#102

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 12:38, edited 1 time in total.
talijan
Posts: 1081
Joined: 18/08/2006 19:49

#103

Post by talijan »

Amazonka27 wrote:
talijan wrote:
Amazonka27 wrote:Ja sam protiv ovoga. To ga dodze ko legalna prostitucija...iskoristavanje svega i svacega...bez postovanja...samo trapj...jos dzabaluk...za ove svari je izmishljen vibrator...a za muskarce..50KM-ova i stupska petlja...i nebi bilo lose da ponesu flashicu vode...nako da se plaknu (jos jeftinija varijanta-plasticna lutka) :D .
A sad ozbiljno...

Sta je ovo zavladalo...nako bezosjecanje kod ljudi... no-romantika, no-postovanje, no-izlasci, no-ruze, gdje cu nestale veze sa obavezama?

Fuj fuj fuj...
nemoj bona tako...naletice ti neko kad se najmanje budes nadala, a s tvojim iskustvom neces si dopustiti da se opet za'ebes.
:)
ne skontah tvoj komentar na moj post...
komentar je na tvoj prvi post na drugoj temi-prevario me pred vjencanje...moja greska. :)
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#104

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 12:39, edited 1 time in total.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#105

Post by ztluhcs »

Amazonka27 wrote:
pinkzelena wrote:

Sretni smo mi koji imamo stabilne veze i fine momke/djevojke..mislim da je danas prava rijetkost biti u sretan s nekim i uop¹te pronaæi pravog/pravu,to znam po svojoj raji,koja fura te neke kratkotrajne vezice i stalno kukaju da im se zaljubiti,skrasiti..
Hvala Bogu..nemam s tim problema,nema niko dragog ko ja :oops: :D
Evo,sva se rastopim kad pomislim na njega.
A kako ce naci emotivnu vezu, kad gube vrijeme na te "neobaveze"...i da neko njih i "pikira" imace etiketu avanturiste...i sta treba ocekivati od takvog momka/cure...ono...meni se to ne moze desiti jel?! Hvala lijepo...lijepo mi je i samoj :)
Pesimista, ekstremista, ¹ta æe mahala reæi, samo¾iva, netolerantna... :D Toliko toga u tako kratkom postu :D

---------------
P.S. zajebavam se
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#106

Post by jaba »

lamija_SA wrote:polu Arapin? interesantno, ja sam se zabavljala sa jednim takvim, samo sto ovome nije padala na pamet veza bez obaveza, nego veza sa mnogo obaveza.

kao sto neko rece, veza bez obaveza ti je najslicnija politickoj, diplomatskoj vezi! sve nesto fino,a nikada ne znas ko ce koga tu zajebati.

takodje je veoma vjerovatno da te pokusava "uloviti na sex", jer kako ti rece nikada nije nista slicno imala, ti si po tvojim navodima atraktivan sportrski tip (fino :) ). pa moguce da je u nekom "cozmu" procitala kako je sex zenino najjace oruzje, pa sada testira tezu. :roll:

ti rece da cete i izlaziti skupa
jaba wrote:Pa dogovor je da se sexamo, izlazimo zajedno.Drugim rijecima premostavanje vremena dok neko od nas ne nadje partnera za cvrstu vezu. :)
prvo pravilo veze bez obaveza je

1. nema kafa i izlazaka (trust me on this)
o cemu mogu dvoje ljudi koji su u vezi bez obaveza razgovarati. vejruj mi prije ili kasnije bi se potegla tema " a da mi izbrisemo ono bez obaveza, dragi!?"

2. takodje, razumijem da zelite pomno utvrditi sva prava i (ne) obaveze obje stranke ovog modernog ugovora, ali utvrdjivanjem pravila rusite samu srz veze bez obaveza. prava veza bez obaveza nastaje i nestaje spontano.

3. trebas znati da je veza bez obaveza veza sa ogranicenim rokom trajanja. jednostavno u ljudskoj je prirodi da ocekivanja rastu sa vremenom. a i kamen da nosis, nakon nekog vremena bi ti nedostajao. zato pripazi na ovu klopku vremena.

4. ne znam koliko ti je stalo da takva veza ostane u tajnosti, ali znaj da je to izuzetno tesko. ona ce reci prijateljici, ti prijatelju, neko babi sa treceg sprata sto ne cuje bas najbolje itd. a " ozbiljne djevojke" za "ono nesto ozbiljno" se nece oduseviti tvojom fuck prijateljicom iz proslosti. :roll:

5. ti rece da je ne zelis povrijediti. ne znam koliko imate godina i iskustva, ali vjeruj mi u 80% slucajeva neko uvijek izvuce deblji kraj iz ovakvih veza.


ovo je samo par sitnica na koje ti savjetujem da obratis paznju!

love lamija
Hvala ti lamija na savjetima. Jos nije odluka pala mozda bude od svega toga samo one night stand ili cak nista. :) Sto se tice tih "Ozbiljnih djevojaka" za njih sam previse fin kako one kazu :sad: .
papahet
Posts: 26
Joined: 20/04/2007 12:40
Location: Bulevar
Contact:

#107

Post by papahet »

anais_nin wrote:
papahet wrote:
anais_nin wrote: dobro si shvatio... :D nije pitanje jesu li predkvalifikacije potrebne ili nepotrebne, nego su neizbjezne :D :lol:
Dobro ako je tako, znal se onda ime protivnika? :-D
eh najlakse protivnika naci :D
Ako ikako moze laksi protivnik da se ne istrosim u pretkvalifikacijama?! :-D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#108

Post by Sarafcina »

veza bez obaveza ne postoji :)
svaka veza je definisana nekim "relacijama" iliti obavezama (sve ne/prestaje kad jedno od nas upozna nekoga)... precutnim ili dogovorenim... tako da i u onome sto zovemo veza bez obaveza.. itekako postoje i obaveze i dogovori.... a kao i u ostalim vezama ...dvije osobe i samo jedan padobran :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#109

Post by basta sljezove boje »

jaba wrote: Hvala ti lamija na savjetima. Jos nije odluka pala mozda bude od svega toga samo one night stand ili cak nista. :) Sto se tice tih "Ozbiljnih djevojaka" za njih sam previse fin kako one kazu :sad: .
i zbog one night standa diskutiramo danima? :lol:

ali sa one night standom se ne hoda po kafama i ne diskutira kako cemo i sta cemo ... :wink:
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#110

Post by jaba »

basta sljezove boje wrote:
jaba wrote: Hvala ti lamija na savjetima. Jos nije odluka pala mozda bude od svega toga samo one night stand ili cak nista. :) Sto se tice tih "Ozbiljnih djevojaka" za njih sam previse fin kako one kazu :sad: .
i zbog one night standa diskutiramo danima? :lol:

ali sa one night standom se ne hoda po kafama i ne diskutira kako cemo i sta cemo ... :wink:
U pravu si. Vidit cu sutra sta ce biti :)
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#111

Post by karabaja-x »

lamija_SA wrote:polu Arapin? interesantno, ja sam se zabavljala sa jednim takvim, samo sto ovome nije padala na pamet veza bez obaveza, nego veza sa mnogo obaveza.

kao sto neko rece, veza bez obaveza ti je najslicnija politickoj, diplomatskoj vezi! sve nesto fino,a nikada ne znas ko ce koga tu zajebati.

takodje je veoma vjerovatno da te pokusava "uloviti na sex", jer kako ti rece nikada nije nista slicno imala, ti si po tvojim navodima atraktivan sportrski tip (fino :) ). pa moguce da je u nekom "cozmu" procitala kako je sex zenino najjace oruzje, pa sada testira tezu. :roll:

ti rece da cete i izlaziti skupa
jaba wrote:Pa dogovor je da se sexamo, izlazimo zajedno.Drugim rijecima premostavanje vremena dok neko od nas ne nadje partnera za cvrstu vezu. :)
prvo pravilo veze bez obaveza je

1. nema kafa i izlazaka (trust me on this)
o cemu mogu dvoje ljudi koji su u vezi bez obaveza razgovarati. vejruj mi prije ili kasnije bi se potegla tema " a da mi izbrisemo ono bez obaveza, dragi!?"

2. takodje, razumijem da zelite pomno utvrditi sva prava i (ne) obaveze obje stranke ovog modernog ugovora, ali utvrdjivanjem pravila rusite samu srz veze bez obaveza. prava veza bez obaveza nastaje i nestaje spontano.

3. trebas znati da je veza bez obaveza veza sa ogranicenim rokom trajanja. jednostavno u ljudskoj je prirodi da ocekivanja rastu sa vremenom. a i kamen da nosis, nakon nekog vremena bi ti nedostajao. zato pripazi na ovu klopku vremena.

4. ne znam koliko ti je stalo da takva veza ostane u tajnosti, ali znaj da je to izuzetno tesko. ona ce reci prijateljici, ti prijatelju, neko babi sa treceg sprata sto ne cuje bas najbolje itd. a " ozbiljne djevojke" za "ono nesto ozbiljno" se nece oduseviti tvojom fuck prijateljicom iz proslosti. :roll:

5. ti rece da je ne zelis povrijediti. ne znam koliko imate godina i iskustva, ali vjeruj mi u 80% slucajeva neko uvijek izvuce deblji kraj iz ovakvih veza.


ovo je samo par sitnica na koje ti savjetujem da obratis paznju!

love lamija
sta je ovo ba?
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#112

Post by karabaja-x »

bjezi od ovakvih na kilometre (trust me on this)
kaokakao
Posts: 396
Joined: 13/04/2007 11:43

#113

Post by kaokakao »

zena21 wrote:
tech10 wrote:Uvijek slusaj starije. :D
kaces ti poceti slusati :D
on vec slusa! :D ;-) :P
kaokakao
Posts: 396
Joined: 13/04/2007 11:43

#114

Post by kaokakao »

zena21 wrote:znamo mi draga sta je to...samo postoje razne vrste 8-)

sve zavisi kakav je dogovor... zato mislim da treba dati par detalja vise :-D
naravno...sve zavisi sta zelis....mozda ti jednostavno nekada treba drustvo za odlazak u bioskop i pozoriste... :D :lol:
sta drugo moze biti b.o. veza?!? samo sex-zna se! :D ;-)
talijan
Posts: 1081
Joined: 18/08/2006 19:49

#115

Post by talijan »

ma sjetih se jednog francuskog filma... ime da me ubijes se ne sjecam
uglavnom veza da se nalaze jednom (cini mi se sedmicno) u baru... i onda drito...bez ikakve velike price produze u krevet...nakraju su se nekako ruzno rastali...najebali oboje od te veze.
ja mislim da to ne moze potrajati tj. ili se mora razviti u nesto drugo ili jednostavno pukne tako da samo praznina ostane u tebi.
postenije je brate jednu- dvije veceri pa onda mijenjat'... prije nego sto se pocnu razvijati neka osjecanja.
eto
hari_be
Posts: 341
Joined: 19/04/2007 21:19

#116

Post by hari_be »

ma takva veza je super ali ipak moraš nekad prošetati
izaći na kafu doći po nju , odvući je negdje autom
i. t. d. i onda to prerasta u vezu sa obavezama
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#117

Post by zena21 »

kaokakao wrote:
zena21 wrote:
tech10 wrote:Uvijek slusaj starije. :D
kaces ti poceti slusati :D
on vec slusa! :D ;-) :P
jel dok plovi po jablanickom :P :lol: :lol: :lol:
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#118

Post by basta sljezove boje »

talijan wrote:ma sjetih se jednog francuskog filma... ime da me ubijes se ne sjecam
uglavnom veza da se nalaze jednom (cini mi se sedmicno) u baru... i onda drito...bez ikakve velike price produze u krevet...nakraju su se nekako ruzno rastali...najebali oboje od te veze.
ja mislim da to ne moze potrajati tj. ili se mora razviti u nesto drugo ili jednostavno pukne tako da samo praznina ostane u tebi.
postenije je brate jednu- dvije veceri pa onda mijenjat'... prije nego sto se pocnu razvijati neka osjecanja.
eto
da nije Moderato Cantabile? Jeanne Moreau & JP Belmondo? Ona je bogatasica kojoj je dosadno, a on lokalni mangup? Taj je malo stariji, ima noviji "Intimacy" po Hanifu Kureishiju. Ovaj je legendaran, jer ima eksplicitnu scenu oralnog seksa. Ide tako sto se njih dvoje srecu svake srijede poslijepodne, ne progovore nijednu rijec i rokaju se kao ludi. On ne zna nista o njoj i odluci da je prati nakon jedne srijede ... a ona ima muza i sina
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#119

Post by mamica papucarka »

Sto bi bruno rekao "vaginalna manipulacija" :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#120

Post by basta sljezove boje »

mamica 31 wrote:Sto bi bruno rekao "vaginalna manipulacija" :D
svaka cast, mamice, "jer za ljubav treba imat dushu" :lol:
talijan
Posts: 1081
Joined: 18/08/2006 19:49

#121

Post by talijan »

basta sljezove boje wrote:
talijan wrote:ma sjetih se jednog francuskog filma... ime da me ubijes se ne sjecam
uglavnom veza da se nalaze jednom (cini mi se sedmicno) u baru... i onda drito...bez ikakve velike price produze u krevet...nakraju su se nekako ruzno rastali...najebali oboje od te veze.
ja mislim da to ne moze potrajati tj. ili se mora razviti u nesto drugo ili jednostavno pukne tako da samo praznina ostane u tebi.
postenije je brate jednu- dvije veceri pa onda mijenjat'... prije nego sto se pocnu razvijati neka osjecanja.
eto
da nije Moderato Cantabile? Jeanne Moreau & JP Belmondo? Ona je bogatasica kojoj je dosadno, a on lokalni mangup? Taj je malo stariji, ima noviji "Intimacy" po Hanifu Kureishiju. Ovaj je legendaran, jer ima eksplicitnu scenu oralnog seksa. Ide tako sto se njih dvoje srecu svake srijede poslijepodne, ne progovore nijednu rijec i rokaju se kao ludi. On ne zna nista o njoj i odluci da je prati nakon jedne srijede ... a ona ima muza i sina
ne,ne njih bih prepoznao...mozda je neki "B" film iz vremena lelouche-a, kad su imali jaku skolu francuzi...a moze, sad kad mislim biti i neki kanadski.
ne znam... :)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#122

Post by mamica papucarka »

Da nije Posljednji tango u Parizu :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#123

Post by basta sljezove boje »

mamica 31 wrote:Da nije Posljednji tango u Parizu :D
Marlona bi valjda prepoznao. Nesto kontam, ima puno filmova sa ovom tematikom :lol:

francuski - ljubavnik (Jean-Jacques Annaud), pa sa Mickeyem Rourkem - 9/1 nedjelja i divlja orhideja, sirove strasti sa Sharon Stone, Lady Chatterley ... evo inspiracije :-D

kakav bi bio naslov? Bosnian lover? One night in Sarajevo? :lol:
talijan
Posts: 1081
Joined: 18/08/2006 19:49

#124

Post by talijan »

mamica 31 wrote:Da nije Posljednji tango u Parizu :D
sta mislis ti je li?
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#125

Post by lolita_xx »

nego jesi se ti odlucio hoces li prihvatiti tu vezu bez obaveza :D
Post Reply