Sto nemogu pametnjakovica koji nisu nikad vozili auto na plin i susreli se sa tim,oni ce pametovati da plin ne valja itd. itd.,da to nisu mozda kompleksi sto potrosise velike pare da bi nasuli benzina u svoju makinu,pa da se malo istresu

ljudi su sve objasnili i decenijama se vec plin koristi u autima,tako da su svi dokazi i argumenti tu,imam prijatelje koji pljuju po plinu i dode meni kaze pa eno zapalilo se auto neki dan na stupu,od plina kaze

pa hoce od plina,al kad levat radi plin,ugl. osipam se na ljude koji pljuju po necemu a nemaju blage o tome,eto ja cu sad pricat da je audi a5 bolji od mercedesa e class compact,kad nisam ni jedno ni drugo provozao

imam plin u fabiji,extra me slusa,placen je dosta para,sekvenc sistem,pali se na benzin radi na benzinu dok se motor ne ugdije na radnu temperaturu,onda salta na plin,sve naj...pozdrav svim plinasima,i trebali smo kakav klub organizovat,dat ime plin rules

poljepit po autima

itd itd

mogli smo ne zajebavam se !

plin je blagodat
