Anel Ahmedhodžić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Romanija
Posts: 2027
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#101 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Romanija »

Edin H. wrote: 06/09/2023 19:42
Osmi Socrates wrote: 06/09/2023 19:38 Nema Sheffield ništa sa tim. Da on hoće, igrao bi. Postoji mogućnost i da nije 100%. Postoji mogućnost i da klub sa njim nešto dogovara mimo očiju javnosti.

Ali, da on hoće (i pod uslovom da je 100%), igrao bi.
Nije tačno, protiv Evertona je ušao kao rezerva, znači klima se stolica,

Klubovi Premiershipa uvijek vrše pritisak indirektno na igrače da ne igraju za reprezentaciju, daće mu i papir ako treba da je povrijeđen.

Jedan je Edin Džeko.
Nije bas tako Edine, sve je do nacionalne federacije i kako su jaki i kakav uticaj imaju. Grealish i Alexander-Arnold su se pojavili i imali cheek-up sa doktorom Engleske reprezentacije.
Ovdje frajer obavlja svoje pamflete i dopise kako mu se da.
armin071
Posts: 5345
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#102 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by armin071 »

Nema gore sorte ljudi nego kad seljak “zaima” preko noći para i onda umisli da je kralj Engleske…. Pazi molim te izjave od “baba”: “Bolje da povuku suspenziju i izvinu se to im ja preporučujem”.

E ne bi ga ti meni jarane nikad više zaigrao taman da sutra za R. Madrid potpišeš….. Pravi onaj “mentalitet Bošnjo”…

I sad će naravno biti neko mu “hakovao” profil….
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#103 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by LSD »

armin071 wrote: 06/09/2023 21:02 Nema gore sorte ljudi nego kad seljak “zaima” preko noći para i onda umisli da je kralj Engleske…. Pazi molim te izjave od “baba”: “Bolje da povuku suspenziju i izvinu se to im ja preporučujem”.

E ne bi ga ti meni jarane nikad više zaigrao taman da sutra za R. Madrid potpišeš….. Pravi onaj “mentalitet Bošnjo”…

I sad će naravno biti neko mu “hakovao” profil….
Iako je krkan Mirso zna da mu je sincina neprikosnoven na svojoj poziciju u selekciji BiH, to jest da su mu alternative na tim pozicijama Hadzikadunic i Sanicanin :lol: zato i preporucuje da malo razmisle u Savezu, jer bi Mirso mogao da se naljuti a onda nece valjati :lol:
User avatar
sehohari
Posts: 8669
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#104 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by sehohari »

Eto, još jedna refleksija odnosa igrača prema reprezentaciji za koju igraju.

Ključna razlika između nas i Hrvatske npr.
armin071
Posts: 5345
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#105 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by armin071 »

LSD wrote:
Iako je krkan Mirso zna da mu je sincina neprikosnoven na svojoj poziciju u selekciji BiH, to jest da su mu alternative na tim pozicijama Hadzikadunic i Sanicanin :lol: zato i preporucuje da malo razmisle u Savezu, jer bi Mirso mogao da se naljuti a onda nece valjati :lol:
E zato je savez trebao dovesti Halilhodžića i onda bi Mirso mogao samo sa malim k.rcu svirati, ali zaigrao sigurno nebi taman da je Nesta…
User avatar
deer_hunter
Posts: 1021
Joined: 28/09/2012 15:46

#106 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by deer_hunter »

frngla wrote: 06/09/2023 14:18 Pametan momak, u vrhu reprezentacije su ljudi koji rade ne samo protiv reprezentacije, već bukvalno protiv države. Vratili smo se 20 godina unazad...
Isti ljudi su bili i na proslom okupljanju. Uostalom, ako mu smeta neko u savezu zasto to javno ne kaze. Ja mislim da je stvarno u pitanju povreda i nije problem u tome nego u nacinu na koji to radi. Postoje propisi, nacin po kojem se postupa u slucaju povrede igraca. Posaljes nalaze ili dodjes da te doktor reprezentacije pregleda.Ako je laksa povreda mozda uspiju to sanirati pa zaigras. Frajer nazvao telefonom i konta to je to. Tako je i Nurkic jednom koliko se sjecam. Odradi kako treba, ako nista onda da ne bi bilo sumnje poslije.
sehohari wrote: 06/09/2023 21:10 Eto, još jedna refleksija odnosa igrača prema reprezentaciji za koju igraju.

Ključna razlika između nas i Hrvatske npr.
Jok, kljucna je kvaliteta igraca, a ovih skandala imas i u hr reprezentaciji. Eto zadnji slucaj Livaja, a bilo ih je jos
Last edited by deer_hunter on 06/09/2023 21:29, edited 1 time in total.
Osmi Socrates
Posts: 8362
Joined: 19/10/2020 15:33

#107 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Osmi Socrates »

Kad igra za reprezentaciju, igrač i dobija, a ne samo daje. Ne znam kakva su sada pravila u Engleskoj, ali prije BREXIT-a igranje za reprezentaciju je bilo faktor prilikom odluke hoće li ti dati radnu dozvolu. Ovo je važilo za non-EU igrače.

Da li je sad blaže ili oštrije, ne znam. FA je morala tu da uzme mnoge stvari u obzir.
User avatar
luckylaka
Posts: 22646
Joined: 15/01/2010 06:28

#108 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by luckylaka »

Anel se oglasio I objasnio problem.Jeste malo sumnjivo I amaterski ali jos se nesto karije iza ovoga.Mrzim kad neko hoce nesto da kaze a ide oko I ne kaze nista.Uglavnom Anel ce se vratiti,cuva se za Portugal
User avatar
Point.
Posts: 28106
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#109 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Point. »

Joj forumskih novinara Mahala Daily, ufatili mu se žene koji je ona kurac uopšte bitna ovdje? Ko kalve tetkice u frizerskom.

Anel je po propisima trebao doći da ga doktor reprezentacije pregleda i onda bi mogao nazad na Ostrvo. Pojeo je ćutak ovdje. Profesionalni si igrač, znaju se pravila igre.

Kakva je sad atmosfera u kampu?
User avatar
Edin H.
Posts: 47328
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#110 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Edin H. »

Osmi Socrates wrote: 06/09/2023 21:21 Kad igra za reprezentaciju, igrač i dobija, a ne samo daje. Ne znam kakva su sada pravila u Engleskoj, ali prije BREXIT-a igranje za reprezentaciju je bilo faktor prilikom odluke hoće li ti dati radnu dozvolu. Ovo je važilo za non-EU igrače.

Da li je sad blaže ili oštrije, ne znam. FA je morala tu da uzme mnoge stvari u obzir.
Jerovatno ima dvojno državljanstvo
Piaty
Posts: 5823
Joined: 01/12/2020 00:58

#111 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Piaty »

SmokingMan wrote: 06/09/2023 16:11 Kakav god da je razlog, i banalan, za Vicinu skalameriju ni ja ne bi igrao.
To sam i ja napisao. Ima nas koji smo prestali da navijamo za BiH pa nas ne čudi što postoje igrači koji ne žele igrati za BiH.
Razlog je vrlo jednostavan i patriotski.

Neko je izmislio dobru riječ koja se zove bojkot.
Piaty
Posts: 5823
Joined: 01/12/2020 00:58

#112 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Piaty »

Zoooka wrote: 06/09/2023 19:36 Ma njemu je Sheffield ispred reprezentacije, ništa čudno. I Hasanu je bio Bayern. Džeki je npr. mahala i ispijanje kafica ispred reprezentativnih obaveza. Ni prvi, ni posljednji.
Hasan je trebao ginuti za Ušanovića i kompaniju?

Na kraju krajeva, u svim, ama baš svim jačim utakmica je Hasan bio najbolji igrač.

Pa Hasan igra ujutro za U21, a poslijepodne igra za A repku.

Hasan je zato legenda našeg, a bogami je i legenda njemačkog nogometa.
Last edited by Piaty on 06/09/2023 21:52, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#113 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Romanista 101% »

Grean wrote: 06/09/2023 21:38
Bobi wrote: 06/09/2023 17:10

Ma sve to ali da u jednoj Švedskoj porodica gdje neko radi nema para za hranu, ko to može prihvatiti :D ?
Pa to i nije bas unikatno...

Jedna od poznatijih prica Zlatana Ibrahimovica, kad Sefik nije platio kiriju za stan da bi Zlatana poslao u neki kamp ili putovanje sa timom. Ne sjecam se tacno sta je bilo u pitanju.
Procitao sam knjigu i to uopste ne pise. Zlatan je imao jako tesko djetinjstvo. Njegovi roditelji nisu marili 5% za njega. Frizider prazan, otac alkos, a majka ga izbacuje jer previse jede hrane! Zamislite majku svoje rodjeno dijete izbacuje iz stana jer jede previse, a on u razvoju mora da jede jer kod starog nema nista osim pive. Sve sto je postigao sam je postigao. A babo tipicni Balkanjeros. Nikad da dodje na trening da ga barem pogleda. Poceo da se interesuje za sina tek kad je potpisao prvi profesionalni ugovor. A gdje si bio ranije, ljudino!
A opet ih Zlatan nije zaboravio iako nisu zasluzili nista. Ali to je potvrda da je on puno bolji od svojih rodjenih roditelja.
Piaty
Posts: 5823
Joined: 01/12/2020 00:58

#114 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Piaty »

frit_i_frut wrote: 06/09/2023 20:03 Malo je ova suspenzija prenaglo dosla.

Koliko se sjecam mogao je izabrati Svedsku prije BiH. Da je iskljucivo gledao licni interes to bi i uradio.

Nismo Brazil da imamo igraca na bacanje.
Anel je izabrao Bosnu prije Švedske, a Bosna je izabrala da igra sa Rusijom.

Jel tako da je tako?

I ko tu ne valja?
Piaty
Posts: 5823
Joined: 01/12/2020 00:58

#115 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Piaty »

sehohari wrote: 06/09/2023 21:10 Eto, još jedna refleksija odnosa igrača prema reprezentaciji za koju igraju.

Ključna razlika između nas i Hrvatske npr.
Ne valja ti refleksija zato što je pogrešna analogija.
Ne moram detaljisati da se NSBiH i NSH ne mogu porediti ni u ludilu
User avatar
Thorgerson
Posts: 8590
Joined: 15/04/2015 11:26

#116 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Thorgerson »

Ok, znas svoje tijelo. Ali dodji i javi se kad te ljudi zovu jeboga.

Ako se jedan Dzeko javi uvijek i dodje, onda niko, ali niko fkt nema izgovora.

I sta onda dalje ocekivati od njega?

Da se poklope sve planete i zvijezde, u predsjednistvu, da se sklopi skupstina kantona i da se odabere nacelnik opstine, te sastav saveza pa ce Anel razmisliti hoce li doci.

Igrac si.
Pozvan si.
Dolazis.

Kraj price.

Nemas ti sta koji qrac voditi bitke neke koje nisu tvoje.

Velika greska. Momak je talentovan, ali pameti bas i nema. Isto se moze reci i za oca. Nazalost.

Na stranu savez, i sve stvari oko saveza. Ponavljam, igras za drzavu. Igrali su i mnogo bolji igraci za mnogo gore saveze.
Karikaturist
Posts: 4059
Joined: 20/12/2020 10:03

#117 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Karikaturist »

Sta je ba problem ako decko nece da igra, pa ni prvi ni posljednji koji nas je ispalio. 10 dana ce se pisati o njemu a dvije utakmice samo sto nisu pocele. Ima vecih problema i u oko repke od toga sto jedan igrac nece da dodje. Kod nas fokus na nekim bedastocama uvijek.
HelaS
Posts: 5959
Joined: 22/09/2018 13:21

#118 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by HelaS »

armin071 wrote: 06/09/2023 21:02 Nema gore sorte ljudi nego kad seljak “zaima” preko noći para i onda umisli da je kralj Engleske…. Pazi molim te izjave od “baba”: “Bolje da povuku suspenziju i izvinu se to im ja preporučujem”.

E ne bi ga ti meni jarane nikad više zaigrao taman da sutra za R. Madrid potpišeš….. Pravi onaj “mentalitet Bošnjo”…

I sad će naravno biti neko mu “hakovao” profil….
Tačno tako :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18957
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#119 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by SmokingMan »

Piaty wrote: 06/09/2023 21:44
SmokingMan wrote: 06/09/2023 16:11 Kakav god da je razlog, i banalan, za Vicinu skalameriju ni ja ne bi igrao.
To sam i ja napisao. Ima nas koji smo prestali da navijamo za BiH pa nas ne čudi što postoje igrači koji ne žele igrati za BiH.
Razlog je vrlo jednostavan i patriotski.

Neko je izmislio dobru riječ koja se zove bojkot.
Ja nisam u pravu već postupci onih koji su u bliskoj prošlosti pokušavali u svašta da uvuku rerpezentaciju. Preživjelo se, ali koliko i do kada, sve do prve prilike dok politika ne progovori iz svojih smrdljivih usta. Opipava se teren, samo su malo povukli ručnu.
User avatar
van Basten
Posts: 7555
Joined: 21/09/2006 02:59

#120 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by van Basten »

Sta ce kad mu dodje vakatza produzenje radne dozvole a fali mu nastupa za repku? :izet:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32519
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#121 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Bobi »

Ma pustite vi ove klubske liječnike, skoro u svakom jačem timu u sezoni sjebu jednom igracu cijeli ciklus takmičenja,ima gomila primjere. Kao nije mu ništa,lakša ozljeda pa ga izvedu nakon 30 minuta i pauza 6 mjeseci. Kodro i Mišimović su bukve prave.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#122 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Grean »

Romanista 101% wrote: 06/09/2023 21:48
Grean wrote: 06/09/2023 21:38

Pa to i nije bas unikatno...

Jedna od poznatijih prica Zlatana Ibrahimovica, kad Sefik nije platio kiriju za stan da bi Zlatana poslao u neki kamp ili putovanje sa timom. Ne sjecam se tacno sta je bilo u pitanju.
Procitao sam knjigu i to uopste ne pise. Zlatan je imao jako tesko djetinjstvo. Njegovi roditelji nisu marili 5% za njega. Frizider prazan, otac alkos, a majka ga izbacuje jer previse jede hrane! Zamislite majku svoje rodjeno dijete izbacuje iz stana jer jede previse, a on u razvoju mora da jede jer kod starog nema nista osim pive. Sve sto je postigao sam je postigao. A babo tipicni Balkanjeros. Nikad da dodje na trening da ga barem pogleda. Poceo da se interesuje za sina tek kad je potpisao prvi profesionalni ugovor. A gdje si bio ranije, ljudino!
A opet ih Zlatan nije zaboravio iako nisu zasluzili nista. Ali to je potvrda da je on puno bolji od svojih rodjenih roditelja.
To sto nije napisano u knjizi ne znaci da se nije desilo.

Naletio sam negdje na njegovu izjavu gdje je govorio o tome.

Ne stima sa tvojim opisom
  • "The 36-year-old said: "I was raised with my father, he worked a lot to allow us to live. Our refrigerator was never full, we did not have a lot to eat.

    "For example when we were going to go to Germany to play in a youth tournament with Malmö's youth team I had to ask him for 3000 crowns. He let me go so instead he didn't pay rent for a month and he send me to go play in this tournament because he did everything for me."
A to sto mi mislimo da u toj Svedskoj i bilo gdje na zapadu beru pare sa grane jer posebna prica.
Last edited by Grean on 06/09/2023 22:22, edited 1 time in total.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18957
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#123 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by SmokingMan »

Neka Vico pozove jarana Stojana u cvetu mladosti.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73282
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#124 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by Velkoski »

mislio sam da je nešto zaratio sa Savezom, ali izgleda da mu se ipak samo ne igra
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#125 Re: Anel Ahmedhodžić

Post by studeni76 »

Velkoski wrote: 06/09/2023 23:24 mislio sam da je nešto zaratio sa Savezom, ali izgleda da mu se ipak samo ne igra
Pa jbg ne ide to bash samo tako. Ako on ne zna, ima manager da mu objasni kako sistem funkcioniše. Ako ništa drugo trebao je da zna da je dobio novog šefa, tada se dolazi obavezno! Ovako je sam sebi skočio u stomak
Post Reply