Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
Ateista
Posts: 46910
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#101 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

ProgramskiJezik wrote: 18/11/2021 15:13
Ateista wrote: 18/11/2021 15:10

Gdje to ima da se kupi, da i ja kupim jednu?
Ako znas pravog doktora sa pravim moralnim kompasom za 500 eur se da sredit.

Zamisli platis 500 eur za dzabe vakcinu. Geniji, nemam sta drugo reci.
Mozda neko ima dobar razlog, sve vise se mogu cuti slucajevi nuspojava ili onih kojima je rizik zbog zdravstvenog stanja, logicno da ce platiti prije nego rizikovati svoje zdravlje, i ja bih da znam takvog doktora ili sestru, samo sto ne bih dao 500 eura.
User avatar
Ateista
Posts: 46910
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#102 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

mali_balon wrote: 18/11/2021 15:16 a vazi li nasa iz KS potvrda tj bar kod prelaska granice I odlaska u mekodnalds u austriji npr.
Trebalo bi da vazi za prelazak granice, za ostalo je vec upitno, zavisi od objekta do objekta.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#103 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

Ateista wrote: 18/11/2021 15:11
Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:09
Ali višestruko je manja mogućnost za ovo ako si vakcinisan vs kad nisi vakcinisan i to vi antivakseri nikako da skontate. Vama je i zemlja ravna do mora ko da gledam.
Da je to tacno, pandemija bi bila pri kraju u vecini razvijenih drzava, a nije. Ako i ima uticaj onda nije toliko znacajan.
I to što se pandemija ne završava je upravo zasluga vas antivaksera, jebete nas ostale al ono momački.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#104 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by preselio na ahiret »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:18
Ateista wrote: 18/11/2021 15:11
Da je to tacno, pandemija bi bila pri kraju u vecini razvijenih drzava, a nije. Ako i ima uticaj onda nije toliko znacajan.
I to što se pandemija ne završava je upravo zasluga vas antivaksera, jebete nas ostale al ono momački.
:lol: :lol:

jebete vi sami sebe,kontate vakcinisani pa ne moze vam bit nista a tako najlakse sirit zarazu
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#105 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

MUNAFIK wrote: 18/11/2021 13:12
FunkyzeitGames wrote: 18/11/2021 11:47 Niko mi do sada nije zabranio da uđem negdje bez vakcine, čak sam primjetio nedavno u Austriji da niti jedan kafić koji fura to pravilo nije ni blizu posjećen kao oni koji se ne prave pametni sa nekim mjerama i zabranama, ljudi jednostavno ne žele da ih se ucjenjuje takvim stvarima. A ovi korona botovi sa postovima u fazonu "ne razmišljaj i ne postavljaj pitanja, samo se vakciniši" su savršen tip robova koje ovakva fašistoidna ideologija traži. Razumijem vas ako ste u rizičnoj grupi ljudi ili ste blizu takvih pa hoćete da sebe i njih zaštitite, ali ovi koji bi nešto bahato nametali drugima ili ih ko fol bacali u logore i zatvarali su poprilično dobro socijalno istražen profil kujica koje se uvijek predaju i naguze fašistoidnom sistemu. Takvi su u nacističkoj Njemačkoj poslušno trčali do SS-a i prijavljivali komšije Jevreje koji nisu nosili trake oko ruke. :-)
Potpisujem...

Najve i jadnici i hinjavci se kriju iza ove prooagande i oni bi nekom nesto da namecu i da ljude zatvaraju.

Dobro si rekao takvi su prijavljivali svoje komsije nacistima, takvi su zvali solakovu policiju da prijave djecu koja se igraju u avliji. To su boleni ljidi!!!
Zašto vi antivaxeri onda totalno ne ignorišete zdravstveni sistem, liječite se eteričnim uljima ko sav normalan antivakserski svijet. A najviše vas je po bolnicama.
User avatar
Qler
Posts: 23720
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#106 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Qler »

Kroz historiju je dokazano da vakcine ne pomazu, zato sad imamo sve ove bolesti polio, rubeola, tetanus, hep a i b, one boginje... u stvari.... ovo su vakcine istrijebile... gdje onda grijesimo?
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#107 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Registarska oznaka »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:18
Ateista wrote: 18/11/2021 15:11
Da je to tacno, pandemija bi bila pri kraju u vecini razvijenih drzava, a nije. Ako i ima uticaj onda nije toliko znacajan.
I to što se pandemija ne završava je upravo zasluga vas antivaksera, jebete nas ostale al ono momački.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Didier
Posts: 2240
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#108 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Didier »

Becky7 wrote: 18/11/2021 15:03
Didier wrote: 18/11/2021 14:53

Ne, nego kad pitaš šta su to "razlozi" da se ne cijepiš, obično nema odgovora. Evo i kod vas dvoje je isto.
Ne visim online 24 sata :)

Ako te toliko zanima mišljenje mog doktora radi problema kojih imam za trudnocom da ne trebam da primam vakcinu. Valjda ti je sada dusa na mjestu dobio si jedan odgovor
Kao što sam i pretpostavio, razlog koji je niđe veze.

Trudnice širom svijeta najnormalnije dobijaju vakcinu, ali normalno je da ćeš slušati doktora, i ja bih vjerovatno.

Ateista wrote: 18/11/2021 15:02

Kako je isto, oboje smo objasnili razloge, ja sam cak i peimio jednu i zajebo se.

Ti si rekao da ti ne priznaju nuspojave, a nisi ni rekao šta se desilo.
mali_balon
Posts: 11515
Joined: 12/09/2012 09:57

#109 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by mali_balon »

Ateista wrote: 18/11/2021 15:17
mali_balon wrote: 18/11/2021 15:16 a vazi li nasa iz KS potvrda tj bar kod prelaska granice I odlaska u mekodnalds u austriji npr.
Trebalo bi da vazi za prelazak granice, za ostalo je vec upitno, zavisi od objekta do objekta.
jebi ti to trebalo bi,
mislim da ne vazi nesta sam nacuo da je problem sto kanton izdaje potvrde a ne drzava.....kako rekoh cut sam.....posto sam antivakser nemam tu potvrdu da isprobam
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#110 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

preselio na ahiret wrote: 18/11/2021 15:19
Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:18
I to što se pandemija ne završava je upravo zasluga vas antivaksera, jebete nas ostale al ono momački.
:lol: :lol:

jebete vi sami sebe,kontate vakcinisani pa ne moze vam bit nista a tako najlakse sirit zarazu
liječi se etiričnim uljima momčino sledeći puta kad se razboliš nemoj ići u mrski dom zdravlja.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#111 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Registarska oznaka »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:21
MUNAFIK wrote: 18/11/2021 13:12

Potpisujem...

Najve i jadnici i hinjavci se kriju iza ove prooagande i oni bi nekom nesto da namecu i da ljude zatvaraju.

Dobro si rekao takvi su prijavljivali svoje komsije nacistima, takvi su zvali solakovu policiju da prijave djecu koja se igraju u avliji. To su boleni ljidi!!!
Zašto vi antivaxeri onda totalno ne ignorišete zdravstveni sistem, liječite se eteričnim uljima ko sav normalan antivakserski svijet. A najviše vas je po bolnicama.
Zato sto s nase plate se odvaja znacajna suma za zdravstvo. Imamo pravo da isti koristimo jer isti i finansiramo.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#112 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

Registarska oznaka wrote: 18/11/2021 15:21
Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:18
I to što se pandemija ne završava je upravo zasluga vas antivaksera, jebete nas ostale al ono momački.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#113 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by preselio na ahiret »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:22
preselio na ahiret wrote: 18/11/2021 15:19

:lol: :lol:

jebete vi sami sebe,kontate vakcinisani pa ne moze vam bit nista a tako najlakse sirit zarazu
liječi se etiričnim uljima momčino sledeći puta kad se razboliš nemoj ići u mrski dom zdravlja.
pa normalno da hocu,nisam glup da se ljecim vakcinom za koju sam proizvođac tvrdi kako ne ljeci 100% i kako postoji mogucnost da ces se i pored primanja iste zarazit,to sto je tvoj kapacitet mozga uzak pa ne shvata napisano nije do mene.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#114 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

Registarska oznaka wrote: 18/11/2021 15:22
Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:21
Zašto vi antivaxeri onda totalno ne ignorišete zdravstveni sistem, liječite se eteričnim uljima ko sav normalan antivakserski svijet. A najviše vas je po bolnicama.
Zato sto s nase plate se odvaja znacajna suma za zdravstvo. Imamo pravo da isti koristimo jer isti i finansiramo.
Moj vam je prijedlog da više zdravstvo i ne plaćate niti ga korisitite, koji će vam kurac bolje vi znate. S obzirom da ste toliko glasni i bučni možete sebi isposlovat ne plaćanje zdravstva, poslodavci će to jedva dočekati a i državi neće biti plaho krivo.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#115 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

Qler wrote: 18/11/2021 15:21 Kroz historiju je dokazano da vakcine ne pomazu, zato sad imamo sve ove bolesti polio, rubeola, tetanus, hep a i b, one boginje... u stvari.... ovo su vakcine istrijebile... gdje onda grijesimo?
Sad će ti @Registarska oznaka i njemu slični bacit par smajlija, ček samo dok malo eteričnog ulja namaže na prsa.
User avatar
Ateista
Posts: 46910
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#116 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:18
Ateista wrote: 18/11/2021 15:11
Da je to tacno, pandemija bi bila pri kraju u vecini razvijenih drzava, a nije. Ako i ima uticaj onda nije toliko znacajan.
I to što se pandemija ne završava je upravo zasluga vas antivaksera, jebete nas ostale al ono momački.
Kako to ako je receno da je dovoljno 70% da se vakcinise, neke drzave imaju puno vise i opet nista...
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#117 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Registarska oznaka »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:25
Registarska oznaka wrote: 18/11/2021 15:22

Zato sto s nase plate se odvaja znacajna suma za zdravstvo. Imamo pravo da isti koristimo jer isti i finansiramo.
Moj vam je prijedlog da više zdravstvo i ne plaćate niti ga korisitite, koji će vam kurac bolje vi znate. S obzirom da ste toliko glasni i bučni možete sebi isposlovat ne plaćanje zdravstva, poslodavci će to jedva dočekati a i državi neće biti plaho krivo.
Vidimo koliko se razumijes :lol: :lol: :lol:

Kada dodje ABD to vrijeme, 70% radnika nece placati zdravstveno drzavno, vec privatno.
A to jos neko vrijeme nece biti moguce.
User avatar
Ateista
Posts: 46910
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#118 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

Didier wrote: 18/11/2021 15:22
Becky7 wrote: 18/11/2021 15:03

Ne visim online 24 sata :)

Ako te toliko zanima mišljenje mog doktora radi problema kojih imam za trudnocom da ne trebam da primam vakcinu. Valjda ti je sada dusa na mjestu dobio si jedan odgovor
Kao što sam i pretpostavio, razlog koji je niđe veze.

Trudnice širom svijeta najnormalnije dobijaju vakcinu, ali normalno je da ćeš slušati doktora, i ja bih vjerovatno.

Ateista wrote: 18/11/2021 15:02

Kako je isto, oboje smo objasnili razloge, ja sam cak i peimio jednu i zajebo se.

Ti si rekao da ti ne priznaju nuspojave, a nisi ni rekao šta se desilo.
Pisao sam vise puta na ovim temama, ne da mi se ponavljati, ukratko herpes i neuralgija, poslije jos mjeseci cudnih bolova, cudna imunoloska reakcija na vakcinu.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#119 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

preselio na ahiret wrote: 18/11/2021 15:24
Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:22
liječi se etiričnim uljima momčino sledeći puta kad se razboliš nemoj ići u mrski dom zdravlja.
pa normalno da hocu,nisam glup da se ljecim vakcinom za koju sam proizvođac tvrdi kako ne ljeci 100% i kako postoji mogucnost da ces se i pored primanja iste zarazit,to sto je tvoj kapacitet mozga uzak pa ne shvata napisano nije do mene.
naučno je dokazano da antivaxeri imaju kockaste glave i izgledaju oprilike ovako:
Image
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#120 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

Ateista wrote: 18/11/2021 15:31
Didier wrote: 18/11/2021 15:22

Kao što sam i pretpostavio, razlog koji je niđe veze.

Trudnice širom svijeta najnormalnije dobijaju vakcinu, ali normalno je da ćeš slušati doktora, i ja bih vjerovatno.





Ti si rekao da ti ne priznaju nuspojave, a nisi ni rekao šta se desilo.
Pisao sam vise puta na ovim temama, ne da mi se ponavljati, ukratko herpes i neuralgija, poslije jos mjeseci cudnih bolova, cudna imunoloska reakcija na vakcinu.
Primmio dvije doze astrazenece ništa osjetio nisam, znači nula, nada, ni zasvrbilo me ništa nije. Ja imam osjećaj da vi antivakseri definitivno lažete, samo kako bi dokazali svoje...
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#121 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by preselio na ahiret »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:32
preselio na ahiret wrote: 18/11/2021 15:24

pa normalno da hocu,nisam glup da se ljecim vakcinom za koju sam proizvođac tvrdi kako ne ljeci 100% i kako postoji mogucnost da ces se i pored primanja iste zarazit,to sto je tvoj kapacitet mozga uzak pa ne shvata napisano nije do mene.
naučno je dokazano da antivaxeri imaju kockaste glave i izgledaju oprilike ovako:
Image
:lol:

lep si
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#122 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Project Sejuani »

Registarska oznaka wrote: 18/11/2021 15:29
Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:25
Moj vam je prijedlog da više zdravstvo i ne plaćate niti ga korisitite, koji će vam kurac bolje vi znate. S obzirom da ste toliko glasni i bučni možete sebi isposlovat ne plaćanje zdravstva, poslodavci će to jedva dočekati a i državi neće biti plaho krivo.
Vidimo koliko se razumijes :lol: :lol: :lol:

Kada dodje ABD to vrijeme, 70% radnika nece placati zdravstveno drzavno, vec privatno.
A to jos neko vrijeme nece biti moguce.
A znači ipak hoćete zdravstvo da korisitite? Ništa eterična ulja, zdraava hrana i to. Vi ste ustvari samo obične pusycat koje se boje igle.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#123 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Registarska oznaka »

Project Sejuani wrote: 18/11/2021 15:32
preselio na ahiret wrote: 18/11/2021 15:24

pa normalno da hocu,nisam glup da se ljecim vakcinom za koju sam proizvođac tvrdi kako ne ljeci 100% i kako postoji mogucnost da ces se i pored primanja iste zarazit,to sto je tvoj kapacitet mozga uzak pa ne shvata napisano nije do mene.
naučno je dokazano da antivaxeri imaju kockaste glave i izgledaju oprilike ovako:
Image
Ovaj cak pored zuba, nema ni kose na glavi
[media]https://www.youtube.com/watch?v=1Cdreiu ... stupnikuEP[/media]
Last edited by Registarska oznaka on 18/11/2021 15:37, edited 5 times in total.
User avatar
manuchao91
Posts: 1392
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#124 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by manuchao91 »

do kad ja kao punoljetnio akademski građanin moram trpit nevakvinisane ljude.Zasto da strahujem od njih i da me potencijalno ubiju..Otkaz za sve zaposlene koji se ne zele vakcinisati
Becky7
Posts: 858
Joined: 25/11/2017 16:31

#125 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Becky7 »

Didier wrote: 18/11/2021 15:22
Becky7 wrote: 18/11/2021 15:03

Ne visim online 24 sata :)

Ako te toliko zanima mišljenje mog doktora radi problema kojih imam za trudnocom da ne trebam da primam vakcinu. Valjda ti je sada dusa na mjestu dobio si jedan odgovor
Kao što sam i pretpostavio, razlog koji je niđe veze.

Trudnice širom svijeta najnormalnije dobijaju vakcinu, ali normalno je da ćeš slušati doktora, i ja bih vjerovatno.
Ti ocigledno imas mnogo vremena pa da se bavis zdravljem drugih ljudi. Naravno da cu slusati svog doktora jer je to osoba koja mi je mnogo pomogla kad sam ima covid i svojim strucnim znanjem me izljecila, ti ako imas lose misljenje o doktorima onda na ovoj temi ne trebas ni da budes. Necu ja tebi detaljisati svoje zdravlje ako mi je moj doktor rekao to gore, kad mognem primit cu vakcinu za sada ne mogu.
Sama dolazim iz porodice doktora u kojoj su svi uredno vakcinisani Pfizerom i sama sam zdravstveni radnik tako nemoj mi soliti pamet.
Locked