J'accuse = Optuzujem !!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#1 J'accuse = Optuzujem !!!

Post by Svemirski_Jebach »

Nakon nekog vremena read-only na forumu javi mi se zelja da napisem sljedece:

J'accuse!!!

- cobane(seljake u pejorativnom smislu) i primitivce sto su preuzeli primat na forumu i ne daju obicnim ljudima da stogod kazu
- obicne, normalne ljude sto su im to dozvolili
-isfrustrirane seksualne manijake - kvazi muskarcine sto umjesto da drkaju cunu oni drkaju nasim zivcima i viskak sperme razbacuju po web prostoru
- isfrustrirane, usamljene zene koje nastoje prodati (sebi ili ostalima) svoju pricu o mogucnostima samoopstojnosti i potpunoj nezavisnosti
- aristotela sto nije jace naglasio da je covjek zoon politikon (ovdje dopustam mogucnost da je to bio i Platon:)
- okorjele nacionaliste, religijske i ostale fundamentaliste, zasljepljene sljedbenike politickih partija
- zagovarace teorija zavjere
- nacionalne samozaljubljenike i propagatore nacionalne mrznje i netrpeljivosti, sovinste
- kvazi naucnike i intelektualce jer podaju ljudima maglu umjesto muda pod bubrege :))
- vecinu klera i religijske svite
- muskarce koji izmisljaju razne teorije zasto ih zene nece , a nikad ne pomisle na najjednostavniji razlog
- zene koje jos misle da su prototipi muskaraca odredjene individue sa ovog foruma (sto nazalost i nije uvijek daleko od istine)
- forumase koji za svaku, ali bas za svaku temu i dogadjaj imaju navod iz sopstvenog iskustva (kao da su oni prozivjeli 20 zivota u samo pola jednoga)
- individuume koji se zalazu (do krajnjih granica ljudskog strpljenja) za BiH kao drzavu bosanskohercegovackog naroda :)
- bosanskohercegovacki narod koji je toliko glup pa ne razumije sta je individuum htio da mu poruci
- nas koji smo se nervirali zbog izrecenih gluposti
- sve uskogrudne sljedbenike zavicajne politike i tradicije
- samog sebe jer nisam u stanjuda se na sve ovo gore navedeno ne nerviram

Respect,

The Space Fucker
-
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#2

Post by winetou »

Svakome si nasao manu....Za pohvalu. To se zove pazljivo citanje foruma.
8)
Skljoco
Posts: 1188
Joined: 19/08/2003 00:00

#3

Post by Skljoco »

:D
Postujem :!:
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#4 Re: J'accuse = Optuzujem !!!

Post by privremeni »

Svemirski_Jebach wrote:Nakon nekog vremena read-only na forumu javi mi se zelja da napisem sljedece:

J'accuse!!!

- cobane(seljake u pejorativnom smislu) i primitivce sto su preuzeli primat na forumu i ne daju obicnim ljudima da stogod kazu
- obicne, normalne ljude sto su im to dozvolili
-isfrustrirane seksualne manijake - kvazi muskarcine sto umjesto da drkaju cunu oni drkaju nasim zivcima i viskak sperme razbacuju po web prostoru
- isfrustrirane, usamljene zene koje nastoje prodati (sebi ili ostalima) svoju pricu o mogucnostima samoopstojnosti i potpunoj nezavisnosti
- aristotela sto nije jace naglasio da je covjek zoon politikon (ovdje dopustam mogucnost da je to bio i Platon:)
- okorjele nacionaliste, religijske i ostale fundamentaliste, zasljepljene sljedbenike politickih partija
- zagovarace teorija zavjere
- nacionalne samozaljubljenike i propagatore nacionalne mrznje i netrpeljivosti, sovinste
- kvazi naucnike i intelektualce jer podaju ljudima maglu umjesto muda pod bubrege :))
- vecinu klera i religijske svite
- muskarce koji izmisljaju razne teorije zasto ih zene nece , a nikad ne pomisle na najjednostavniji razlog
- zene koje jos misle da su prototipi muskaraca odredjene individue sa ovog foruma (sto nazalost i nije uvijek daleko od istine)
- forumase koji za svaku, ali bas za svaku temu i dogadjaj imaju navod iz sopstvenog iskustva (kao da su oni prozivjeli 20 zivota u samo pola jednoga)
- individuume koji se zalazu (do krajnjih granica ljudskog strpljenja) za BiH kao drzavu bosanskohercegovackog naroda :)
- bosanskohercegovacki narod koji je toliko glup pa ne razumije sta je individuum htio da mu poruci
- nas koji smo se nervirali zbog izrecenih gluposti
- sve uskogrudne sljedbenike zavicajne politike i tradicije
- samog sebe jer nisam u stanjuda se na sve ovo gore navedeno ne nerviram

Respect,

The Space Fucker
-
Svemirac, da vidimo koliko ce se ljudi naci u ovom tvom tekstu.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#5

Post by Svemirski_Jebach »

i mene bas zanima to isto... :evil:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#6

Post by horns&drums »

Evo mene :

- forumase koji za svaku, ali bas za svaku temu i dogadjaj imaju navod iz sopstvenog iskustva (kao da su oni prozivjeli 20 zivota u samo pola jednoga)/JEBI GA, KADA IMAM TOLIKO GODINA

- bosanskohercegovacki narod koji je toliko glup pa ne razumije sta je individuum htio da mu poruci

-isfrustrirane seksualne manijake - kvazi muskarcine sto umjesto da drkaju cunu oni drkaju nasim zivcima i viskak sperme razbacuju po web prostoru, S MALOM ISPRAVKOM,MISLIM DA NISAM ISFRUSTRIRAN.PRIJE ISKOMPLEXIRAN svim i svacim


Sta ima fuckeru kod tebe, prodje neko vrijeme od kada se nismo vidjeli?
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#7

Post by Svemirski_Jebach »

pa horny druze odkud ti da sam mislio na tebe :D

evo vidis i sam sam podmitljiv i slab karakter ...

ma nista malo sam citao, ne moze covjek doci na red od gluposti moj horny...sve u svemu ja sam uvijek tu negdje :lol:

pozdrav,
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#8

Post by horns&drums »

Ma zapelo mi za oko ovo sexualni manijak :lol: :lol:
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#9

Post by Svemirski_Jebach »

ma boze sacuvaj :shock: :lol:

hihihih...
Đerzelez
Posts: 3
Joined: 20/03/2004 01:13
Location: Sa......Ba

#10

Post by Đerzelez »

Kada se nema : ništa više reći , niočemu polemisati , kada se potroše svi argumenti ..... jedino što je još ostalo je UVREDA !!!

( naravno da će nas se 99.99 % prepoznati na Tvojoj optužnici - valjda zato što smo baš takvi )
Granice duše logosa nećeš idući pronaći, pa makar i svim putevima prošao !

Heraklit
nodi2k
Posts: 5
Joined: 23/03/2004 13:00

#11

Post by nodi2k »

- forumase koji za svaku, ali bas za svaku temu i dogadjaj imaju navod iz sopstvenog iskustva (kao da su oni prozivjeli 20 zivota u samo pola jednoga)
Hehehehe LOL
- okorjele nacionaliste, religijske i ostale fundamentaliste, zasljepljene sljedbenike politickih partija
Nek si ti naso vremena da nam das svoju viziju na ovo sve :D
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by krava »

interesantno stivo jebac:! :D

mozda da ovo prilagodimo, pa da napravimo kao zakletvu....

danas kada postajem forumas dajem casnu forumasku rijec da necu biti coban (seljak u pejorativnom smislu) i primitivac, i necu preuzimati primat na forumu, nedajuci obicnim ljudima da stogod kazu

da cu biti obican, normalan covjek ..forumas koji za svaku, ali bas za svaku temu i dogadjaj nema navod iz sopstvenog iskustva
itd itd
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#13

Post by Svemirski_Jebach »

hihihih :lol:

moze, moze imate dozvolu autora

nije da se nema sta reci nego ne moze covjek vise da trpi sva sranja koja se pisu ovdje...

cudi me da nema onih zbog kojih sam i otvorio temu :shock:
sta ce ovo bit boze moj dragi... :roll:
mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#14

Post by mag »

jednostavno i iskreno :D


p.s.u pravu si sa Aristotelem
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#15

Post by Svemirski_Jebach »

nastavljam u tom stilu- hvala 8-)

vidis, kad na temi nema belaja i provokacija niko ne cita a da sam stavio bosnjaci ovo, srbi ono, hrvati sve to zajedno bilo bi znatno drugacije
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#16

Post by novalic »

je pense que les principaux acteurs de ton accusation sont en train de commémorer les cinq ans de la guerre au Kosovo...

sa pleh muzikom , opancicima, itd...
ake
Posts: 947
Joined: 23/05/2003 00:00

#17

Post by ake »

nemoj marice na svajcarskom opet :shock:
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#18

Post by novalic »

evo ti aktivnih promatraca....
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#19

Post by Truba »

hm

ovdje nije spomenuta

komunistička partija
ateizam
i prodaja filmova


tako da me nije ništa zakačilo

(ili loše čitam i ne vidim)
RPM
Posts: 1048
Joined: 11/01/2004 00:00

#20

Post by RPM »

ehm, a sta bi bilo da:
- svi nismo cobani i primitivce sto su preuzeli primat na forumu i ne daju obicnim ljudima da stogod kazu
- svi nismo obicni, normalni ljude sto su im to dozvolili
- svi nisamo isfrustrirani seksualni manijaci - kvazi muskarcine sto umjesto da drkaju cunu oni drkaju nasim zivcima i viskak sperme razbacuju po web prostoru
- svi nismo zagovaraci teorija zavjere.....bla bla blas
- svi nismo..... :roll:

cini mi se da bi bilo nekako dosadno, ako ne dosadno onda monotono, nikoga ne mozes nalozit', izlevatit',bit izlevacen, svi bi bili ono super cool, ma dosadno je to...sve bi teme imalo par odgovora tipa "jest tako je" ili "da da" :lol:

:zzzz:
mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#21

Post by mag »

hahaha...to bi bila stvarno monotona zakletva,nego mogao bi nam Space Fucker napraviti resume
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#22

Post by irfan2 »

Post Reply