TV Kantona Sarajevo

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
vjeciti.bloger
Posts: 34
Joined: 26/04/2009 01:25

#126 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vjeciti.bloger »

starii wrote:vala ne znam sta vi gledate al ja se zaljubim u onu berinu bevrnju..lipa mala nema šta, a zna i pričati :-)

meni žena uvijek govori z anju da joj je lijepa, mada je za mene malo pokrupna:) a ima mi i piskutav glas. kad je na linku djeluje mi prepadnuto i vidi se kako baš napamet nauči pitanja koja joj vjerovatno neko sastavi. ali bolje i to nego da zamuckuje nakon svake druge riječi. još malo rada(i na aerobiku i na poslu) i biće ona dobra. al ima slatku facu što jest-jest :wink:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#127 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

e slazemo se za berinicu, ima nesto privlacno kod nje, nista pretjerano ni prenapucano ali nekako prirodno lijepo.
User avatar
starii
Posts: 3301
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#128 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by starii »

karanana wrote:e slazemo se za berinicu, ima nesto privlacno kod nje, nista pretjerano ni prenapucano ali nekako prirodno lijepo.
mala ima oči koje zavode... :-)
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#129 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by ja.neron »

Image


Image


Image
vjeciti.bloger
Posts: 34
Joined: 26/04/2009 01:25

#130 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vjeciti.bloger »

ja.neron wrote:Image


Image


Image


vidite da ima koje kilo viška, ali zato je edina bez zamjerke!!! njene oči su baš zavodničke, osmjeh također, a sada bježim odavde da me žena ne izmlati :run: :lol:


P.S. nego hajde kad već neko postavlja te slike, dajte nam jos slika lijepih djevojaka. ima li kakva slika amre butković i amre mušinović. butkovićka je sex bomba!!! :thumbup: :run:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#131 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by -LIBERO- »

E vjerovati ne mogu :D :D
Morate li svaku temu na laHku erotiku okrenuti... :D

Nego,sta mislite o urednickoj shemi doticne TV stanice,novinarskim kvalitetima pojedinih voditelja,urednika..a za ove price imaju i neke druge teme,kao i "specijalizovane" tv kuce :lol:
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#132 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by bach »

-LIBERO- wrote:E vjerovati ne mogu :D :D
Morate li svaku temu na laHku erotiku okrenuti... :D

Nego,sta mislite o urednickoj shemi doticne TV stanice,novinarskim kvalitetima pojedinih voditelja,urednika..a za ove price imaju i neke druge teme,kao i "specijalizovane" tv kuce :lol:

Samo ću reći:

Lejla Lipa, najpotcjenjenije lice ove TV. Šteta.
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#133 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by ja.neron »

bach wrote:
-LIBERO- wrote:E vjerovati ne mogu :D :D
Morate li svaku temu na laHku erotiku okrenuti... :D

Nego,sta mislite o urednickoj shemi doticne TV stanice,novinarskim kvalitetima pojedinih voditelja,urednika..a za ove price imaju i neke druge teme,kao i "specijalizovane" tv kuce :lol:

Samo ću reći:

Lejla Lipa, najpotcjenjenije lice ove TV. Šteta.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

zaista ima lijep ali prvenstveno prijatan glas
vjeciti.bloger
Posts: 34
Joined: 26/04/2009 01:25

#134 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vjeciti.bloger »

ja.neron wrote:
bach wrote:
-LIBERO- wrote:E vjerovati ne mogu :D :D
Morate li svaku temu na laHku erotiku okrenuti... :D

Nego,sta mislite o urednickoj shemi doticne TV stanice,novinarskim kvalitetima pojedinih voditelja,urednika..a za ove price imaju i neke druge teme,kao i "specijalizovane" tv kuce :lol:

Samo ću reći:

Lejla Lipa, najpotcjenjenije lice ove TV. Šteta.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

zaista ima lijep ali prvenstveno prijatan glas
___________________________________________________________
editovano:
BarbaDue
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#135 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Amazonka27 »

jel to nas problem? uticel to na kvalitetu programa tvsa? imas li ti licnih problema ili se bavis tudjim? koji primitivac covjece...
vjeciti.bloger
Posts: 34
Joined: 26/04/2009 01:25

#136 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vjeciti.bloger »

Amazonka27 wrote:jel to nas problem? uticel to na kvalitetu programa tvsa? imas li ti licnih problema ili se bavis tudjim? koji primitivac covjece...


ma neeeeee, naravno da ne utice na program. samo kazem da smo svi mi prije svega ljudi, i sve te voditeljice ne posmatram kao robote koji citaju tekst nago kao oosobe koje imaju osjećaje. izvini ako sam te povrijedio, samo je moje mišljenje da to nije u redu i kad gledam vijesti koje ona vodi razmisljam o tome kako je mogla i zasto je to uradila. i tako ne cujem nista od novosti. mislim da sam na prvom postu napisao da sam slucajno cuo to o njoj i eto... to je moje misljenje,ponavljam. a kvalitet programa ne ovisi od toga ko je bio s kim ni kad ni gdje.
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#137 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by medaaa »

svaka cast kantonalnoj televiziji :thumbup: :thumbup:

ev uzivo ispred Predsjednistva... ispracaj zrtava/dzenaze za Srebrenicu...
nek im je vjecni rahmet... :( :(
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#138 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by hamza_sa »

KatarinaKosaca wrote: U kantonalnoj tv rade profesionalci tehnike i televizije koji su iznijeli rat, i program nikad nije stao

Pocetkom mjeseca oktobra 2000. godine, putem TV ekrana pomno sam pratio desavanja u srbiji. To su bila vremena kada su se srbi pobunili protiv svog velikog vozda, sada vec crkotine, Milosevica, pokusavajuci ga skinuti sa trona. Bilo je tu svega i svacega. Od pucnjave i upotrebe sile, pa do paljenja i rusenja. Nista novo. Sve je bilo onako kako smo vec bili navikli vidjeti od i kod njih.

Medjutim, tog 5. oktobra ostao sam sokiran gledajuci dnevnik srbijanske televizije. To su bili momenti kada je vec svima bilo jasno da je Milosevic izgubio bitku sa onima koji su trazli njegovu glavu. Na TV ekranu u krupnom planu, suznih ali zakrvavljenih ociju, puna bijesa, bljujuci vatru iz svojih usta, u ime neke studentske organizacije koja je branila lik i djelo Milosevica, "naciji" se obracala RUDAN BRANKICA. Prvo nisam mogao vjerovati svojim ocima da je uopce vidim (dobro znam i nju i njenu porodicu od prije agresije), a ponajmanje svojim usima da cujem ono sto govori. U jednom momentu je cak, iz svog tog bijesa, pocela i da place nad sudbinom velikog vozda.

Nazalost, danas nesto vise od 8 godina od tog dana, spomenuta cetnikusa radi na Kantonalnoj Televiziji Sarajevo kao voditeljica. Ja sam i ranije dok je radila na BHT i na NTV Hayat, putem svojih nekih poznanstava, uspjeo skrenuti vodecim ljudima tih kuca koga su zaposlili i ona je brzo ostajala vez posla na istim.

Medjutim sa TV SA je nesto drugacije. Prosle godine sam uspjeo skrenuti paznju i nekim njihovim uposlenicima na nju i dobijao sam obecanja da ce ispitati moje navode i ako budu tacni da ce je ukloniti. Jedno vrijeme je nije bilo. A, onda sok. Na Dan Drzavnosti BiH 25. novembra 2008. godine glavni voditelj svecarskog programa niko drugi do ona. Bez imalo stida prica o teskim danima za vrijeme agresije. O patnjama sarajlija, o svemu onome sto smo prezivjeli za vrijeme agresije.

Tresao sam se. Podignem slusalicu nazovem TV SA i dobijem urednika. Skoro placuci mu objasnim o cemu se radi i zamolim ga da joj barem na danasnji dan uskrate mogucnost vodjenja programa. On se je samo nasmijao i rekao da od toga nema nista.

Ovome zelim da dodam i da joj je brat Rudan Branimir odigrao veliku ulogu u stvaranju cetnicko-gebelske televizije na Palama na pocetku agresije.


Toliko o profesionalcima na TV SA koji su "iznijeli rat".
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#139 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Lesli Eldridž »

Ne čudi me ništa više. Mislim da sam već napisao da je ta tv stanica po objektivnosti i prisnosti sa režimom isto što i televizija Pyongyanga :D ,a brankica je meni baš 'nako jebozovna :D
Last edited by Lesli Eldridž on 12/07/2009 20:20, edited 2 times in total.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#140 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by BarbaDue »

@Lesli Eldridž, ti bas mislis da nekoga interesuje ko ti je hebozovan? Posebno na ovoj temi... ovo ti je opomena, ne dozvoli da te ponovo opominjem.
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#141 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Lesli Eldridž »

Hajde da malo okrenemo na profesionalnost. Na toj televizijskoj stanici nema voditelja sa respektabilnom karijerom (izuzev memije nekad, ali on se davno priključio SDA i nije nezavisan). Pozapošljavali su nekakvih kokica koje zaista nemaju nikakvih kvaliteta za tv novinarstvo. Nije bitno ko je koga... , ali bitno je kako je ko došao na tu tv stanicu, ko i finansira i koliko. To mi porezni obveznici finansiramo i na njih je potrošeno milijardu KM :shock: :-) Kakav je rezultat? Katastrofalan režimski program. To je tv stanica koja nema teleteksta :-) ,a skršila se na njih lova. Mene interesuju zbivanja u našem gradu, a kako nema teleteksta sa servisnim informacijama osjećam se zakinuto. Nema više ozbiljne tv stanice da u svom programu ne emituje teletext. Eto nije mi niko jebozovan, ali imam ove primjedbe... 8-)
smille
Posts: 43
Joined: 14/02/2008 13:41
Location: Sarajevo

#142 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by smille »

hamza_sa wrote: Na TV ekranu u krupnom planu, suznih ali zakrvavljenih ociju, puna bijesa, bljujuci vatru iz svojih usta, u ime neke studentske organizacije koja je branila lik i djelo Milosevica, "naciji" se obracala RUDAN BRANKICA. U jednom momentu je cak, iz svog tog bijesa, pocela i da place nad sudbinom velikog vozda.
A, onda sok. Na Dan Drzavnosti BiH 25. novembra 2008. godine glavni voditelj svecarskog programa niko drugi do ona. Bez imalo stida prica o teskim danima za vrijeme agresije. O patnjama sarajlija, o svemu onome sto smo prezivjeli za vrijeme agresije.
Toliko o profesionalcima na TV SA koji su "iznijeli rat".
Napokon se neko i nje sjetio, svaka čast hamza_sa :thumbup:
@Lesli... a brankica je meni baš 'nako jebozovna :?:
Jes vala naročito sa onim licem punim bubuljica i ethiopia look-om... a o izgovoru i novinarskom profesionalizmu da i ne pričam... :?
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#143 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

ne zajebajite. mjesto da budemo ponosni i da nam bude drago sto se neko kao brankica opametio, i dosao sebi, te se vratio u sarajevo i ovdje zivi i radi demantirajuci da je ovo teheran, vi je fakticki stavljate na lomacu i palite i tjerate da cura ponovo bude krme u teheranu. pa sta vi hocete? zbog ovakvih ce se bosna i raspasti.

tvsa :thumbup: :thumbup: odlican vikend program vezan za srebrenicu. odlicni programi vezani za neke vazne dogadjaje iz bliske historije nasega grada :thumbup:
smille
Posts: 43
Joined: 14/02/2008 13:41
Location: Sarajevo

#144 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by smille »

karanana wrote:ne zajebajite. mjesto da budemo ponosni i da nam bude drago sto se neko kao brankica opametio, i dosao sebi, te se vratio u sarajevo i ovdje zivi i radi demantirajuci da je ovo teheran, vi je fakticki stavljate na lomacu i palite i tjerate da cura ponovo bude krme u teheranu. pa sta vi hocete? zbog ovakvih ce se bosna i raspasti.
Ne zbog takvih zaboravnih će se Bosna raspadati, ali nikad raspasti...
Ja neću ništa, ali ako možemo ovdje raspravljati o ljudima koji su bili tu 92-95 i koji su svojim životima dokazali da Sarajevo nije Teheran i koji su ostali tu i žive tu i sada, zašto ne reći istinu da je neko ''žalio za našim krvnikom'' i branio ga svim srcem? Jel ti hoćeš da kažeš da je ona bolja od hiljada onih koji su ostali i dokazuju svakodnevno to za šta se ti zalažeš. A malo se i sa Arkanom slikala, provjeri... Šta, ona se osvijestila? De ba, ne budali!
ulpinian
Posts: 482
Joined: 21/09/2007 23:45

#145 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by ulpinian »

definitivno jedna od boljih tv stanica u BiH. jutarnji program, vijesti u 18.30, globus... puno kvalitetnije emisije od ostalih sličnih na tv programu. Jedina zamjerka su im stari i trošni filmovi koje ne gleda ni onaj koji ih je birao. Zapravo, niko ih ne gleda...
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#146 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

ako je uradila nesto i pocinila kakav zlocin, izvolite, imate sudove pa dostavite materijale, snimke, svjedocenja pa da vidimo.
1995. godine je proglasena amnestija za sve ljude koji nisu pocinili ratne zlocine. to ukljucuje ne samo vojnike i direktne sudionike rata, nego naravno i one civile koji su se zadesili na suprotnim stranama. a naravno ljudi na suprotnim stranama su svi imali svoja misljenja koja su bila u skladu sa torovima u kojima su bili. dayton garantuje tim ljudima povratak na svoje. brankica je jedna od rijetkih koja je to uradila. sada je treba otjerati? pa zasto se onda cudimo srbima sto su obstruirali povratak bosnjaka bilo gdje? zasto se cudimo sto srbi i dalje sele iz sarajeva? onda stvarno treba reci, nema nista od zajednickog zivota, nema povratka srba u federaciju jer su svi podrzavali karadzica i milosevica i bili uz majku srbiju, nema povratka muslimana i hrvata u republiku srpsku jer su svi bili mudzahedini i ustase, zagovarali dzamahiriju i ndh i pucali na srbe 92-95. hajmo svi biti iskreni i reci tako i ja cu odmah reci da brankicu treba istjerati tamo odakle je dosla nakon rata. na kraju ce tako i biti, ali ne znam zasto onda produzavamo patnje bolesnika koji boluje od neizljecive bolesti, treba eutanazija, prekinuti sve vrpce koje nas vezu i da nam bude lakse.
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#147 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Truba »

koriste istu tehniku i opremaju studio kao državna televizija sjeverne koreje kada ih gledam na CNNu vidim TVSA u onoj koreanki što čita vijesti a u pozadini neka slika kao umjesto priloga ili fušerski studio
User avatar
negativ
Posts: 284
Joined: 19/02/2009 10:02

#148 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by negativ »

karanana wrote:ako je uradila nesto i pocinila kakav zlocin, izvolite, imate sudove pa dostavite materijale, snimke, svjedocenja pa da vidimo.
Ode ti pravo daleko, mora da si dobar s njom... nije ona vrijedna tolike priče, ni profesionalno, ni k'o čovjek, a ovo drugo pogotovo sudeći po onome kako se ponašala preko Drine... Hamza_Sa je govorio da nam ona vodi emisije koji se odnose na period 92-95, a 2000 je bila uz Slobu. Šta nam to govori? Možda bi i Đogo radio na TV Sa da je živ, ko zna? Je li to ta tvoja tolerancija, e pa onda ti svaka čast :idea:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#149 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

negativ wrote:
karanana wrote:ako je uradila nesto i pocinila kakav zlocin, izvolite, imate sudove pa dostavite materijale, snimke, svjedocenja pa da vidimo.
Ode ti pravo daleko, mora da si dobar s njom... nije ona vrijedna tolike priče, ni profesionalno, ni k'o čovjek, a ovo drugo pogotovo sudeći po onome kako se ponašala preko Drine... Hamza_Sa je govorio da nam ona vodi emisije koji se odnose na period 92-95, a 2000 je bila uz Slobu. Šta nam to govori? Možda bi i Đogo radio na TV Sa da je živ, ko zna? Je li to ta tvoja tolerancija, e pa onda ti svaka čast :idea:
nemam pojma ko je ona, nisam dobar s njom. da jesam rekao bih nesto konkretnije.

pa nek radi te emisije. odlicno. bolje nego da radi vremenske prognoze. ovako mozda nesto i nauci. djogo je drugo. da je ziv, vjerovatno bi bio il u haagu ili na anexu. mada mi nebi bilo mrsko gledati ni njega kako izvjestava o cetnickim zlocinima i pobjedama ar bih.

ako dajem 7 maraka za javni servis kojeg 60 posto ljudi ni ne placa, mogu kroz budzet dati i 1 km mjesecno za tvsa.
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#150 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Lesli Eldridž »

karanana wrote:
negativ wrote:
karanana wrote:ako je uradila nesto i pocinila kakav zlocin, izvolite, imate sudove pa dostavite materijale, snimke, svjedocenja pa da vidimo.
Ode ti pravo daleko, mora da si dobar s njom... nije ona vrijedna tolike priče, ni profesionalno, ni k'o čovjek, a ovo drugo pogotovo sudeći po onome kako se ponašala preko Drine... Hamza_Sa je govorio da nam ona vodi emisije koji se odnose na period 92-95, a 2000 je bila uz Slobu. Šta nam to govori? Možda bi i Đogo radio na TV Sa da je živ, ko zna? Je li to ta tvoja tolerancija, e pa onda ti svaka čast :idea:
nemam pojma ko je ona, nisam dobar s njom. da jesam rekao bih nesto konkretnije.

pa nek radi te emisije. odlicno. bolje nego da radi vremenske prognoze. ovako mozda nesto i nauci. djogo je drugo. da je ziv, vjerovatno bi bio il u haagu ili na anexu. mada mi nebi bilo mrsko gledati ni njega kako izvjestava o cetnickim zlocinima i pobjedama ar bih.

ako dajem 7 maraka za javni servis kojeg 60 posto ljudi ni ne placa, mogu kroz budzet dati i 1 km mjesecno za tvsa.
Dobiju oni naše pare. Izdvaja se iz proračuna (budžeta) Kantona Sarajevo. Do sada su skršili milijardu maraka jbt :shock: :run: Pa gdje to još osim u BiH i Sarajevu ima? :x :run:
Post Reply