Evropa ima odlican zeljeznicki saobracaj, za razliku od BiH, tako da usporedba ne stoji.sehohari wrote: ↑09/05/2025 22:08To je više američki problem, u evropi ne postoji navika da se za 200-250 kilometara uzme avion.jeza u ledja wrote: ↑09/05/2025 21:13Ne isplati se bus i kombi prijevoznicima.![]()
Prije nekoliko godina bas me je prijatelj Amerikanac pitao da mu nadjem prijevoz SA-ST, nije mogao da vjeruje da nema neki avion.![]()
Inace u Americi takodje nije normalno ici na avion za razdaljinu koju mozes preci za 2-3 sata.
Od Sarajeva do Splita ipak treba malo duze, a nema svako ko dolazi kao turist namjeru iznajmljivati auto i ostavljati ga u drugoj zemlji.
