šta god da je, žestoko se zloupotrebljava ovih 19 mrtvih. targetira se konkretno Nikšić jer je iz Konjica, sa nekom seljačkom pričom.
targetiro se i onaj Damir, dok ga nisu smijenili. sada načelnik nije problem. kantonalnu vlast u HNK čini i SDA, ali jebiga kantonalna vlast ne postoji, a federacija treba sve da im obnavlja. i da istražuje.
a može biti, bože me oprosti, i da su u najavama silnih miliona porasli apetiti i lokalcima, pa je sad to teško zauzdati.
ako je to neki Nerminov jaran, šta onda radi SDA u HNK i što ne upire da se istražuje slučaj?
jebeni papanluk i u tragediji. ovo ko ćevapi pred potočarima.
