ja bi uvijek prije njenog brata fiata 20v turbo, dosta mi je ljepsi i skladniji, i to bas zutog
Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8276 Re: Alfa Romeo
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#8277 Re: Alfa Romeo
Meni nije niti je ikada bio.
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8278 Re: Alfa Romeo
Odlicni su i jedan i drugi.
- sime_cipol
- Posts: 23418
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8279 Re: Alfa Romeo
Fiat raspise Konkurs za dizajn Coupea. Pobjedi Chris Bangle iz Fiat Centro Stile, a Pininfarina svoj dizajn odnese u Peugeot i nastane 406 Coupe 
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8280 Re: Alfa Romeo
Bilo je kako je i trebalo biti.sime_cipol wrote: ↑29/12/2024 00:37 Fiat raspise Konkurs za dizajn Coupea. Pobjedi Chris Bangle iz Fiat Centro Stile, a Pininfarina svoj dizajn odnese u Peugeot i nastane 406 Coupe![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8281 Re: Alfa Romeo
Dizajnirala je unutrasnjost Pininfarinasime_cipol wrote: ↑29/12/2024 00:37 Fiat raspise Konkurs za dizajn Coupea. Pobjedi Chris Bangle iz Fiat Centro Stile, a Pininfarina svoj dizajn odnese u Peugeot i nastane 406 Coupe![]()

- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8282 Re: Alfa Romeo
usran mi je unutra realno, ona glupa ofarbana plastika mi nikad nije legla 
- ElRe
- Posts: 16924
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8283 Re: Alfa Romeo
Više nema ni FGA, ni Pininfarine, Giugiara, Bertonea, Ghiae...
Giugiaro studio nešto crta za kineze, nije mi jasno zašto ih VW nije iskoristio za svoju grupu.
Giugiaro studio nešto crta za kineze, nije mi jasno zašto ih VW nije iskoristio za svoju grupu.
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8284 Re: Alfa Romeo
Svi su zivi sa novim vlasnicima. Danas je uglavnoom dizajn genericki, kompjuter...nema previse posla za umjetnike.
- ElRe
- Posts: 16924
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8285 Re: Alfa Romeo
konektovan wrote: ↑29/12/2024 08:05 Danas je uglavnoom dizajn genericki, kompjuter...nema previse posla za umjetnike.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#8286 Re: Alfa Romeo
Fiat Kupe mi je odličan unutra i meni baš ova lajsna u boji daje čar. Da se razumijemo, sva tri(Kupe, GTV, 406 kupe) su mi odlični, baš odlični.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8287 Re: Alfa Romeo
Bolje bi mi bilo da je od drveta ili aluminija, plastika farbana mi je drecava uvijek bila i uvijek ce bit..
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#8288 Re: Alfa Romeo
Meni drvo ne ide u ova malo modernija auta gdje je sve okolo plastika. Posebno ne u sportska i to fejk drvo koje se sa kilometar vidi da je fejk. Aluminijum je već druga stvar, ali ovo u boji auta mi je baš fora.
- sime_cipol
- Posts: 23418
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8295 Re: Alfa Romeo
Maloprije vidim Juniorku na KT Mojmilo ode prema Aerodromu. Nije neka upecatljiva boja, ali uzivo izgleda daleko bolje nego na slikama.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8296 Re: Alfa Romeo
Kakva je zavrsna obrada?
- ElRe
- Posts: 16924
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8297 Re: Alfa Romeo
Poljaci to bolje rade od Italijana.
- sime_cipol
- Posts: 23418
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8298 Re: Alfa Romeo
Vozili smo se uporedo, auto bolje izgleda uzivo. O detaljima treba se provrtiti oko nje
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8299 Re: Alfa Romeo
sime_cipol wrote: ↑24/01/2025 17:01Vozili smo se uporedo, auto bolje izgleda uzivo. O detaljima treba se provrtiti oko nje
ma pitam te jer je tonale i iz daljine jako lose sklopljen
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#8300 Re: Alfa Romeo
A ovo je kao neko se potrudio, dizajnirao?_BataZiv_0809 wrote: ↑29/12/2024 00:55Dizajnirala je unutrasnjost Pininfarinasime_cipol wrote: ↑29/12/2024 00:37 Fiat raspise Konkurs za dizajn Coupea. Pobjedi Chris Bangle iz Fiat Centro Stile, a Pininfarina svoj dizajn odnese u Peugeot i nastane 406 Coupe![]()
![]()
