Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
House wrote: ↑27/10/2024 22:36
kakav kloc iz monaka
Dobro ne treba sad pretjerivati, očigledno je da su gume Leclercu otišle skroz ali mogao se braniti malo normalnije, nije katastrofa da te Lando obidje u bolidu koji je definitivno bolji kako trka odmiče.
dobili smo većeg chokera od landa!
bravo lando!
Last edited by House on 27/10/2024 22:44, edited 1 time in total.
Maliodmene wrote: ↑27/10/2024 22:58
Jeste li pratili uopste konverzaciju inzinjera i Leca? Provjerite radio i bit ce vam jasno sta se desavalo.
Sta se desavalo?
Nemam pristup radio komunikaciji Ferrarija
Lift and coast otkako je Lec bio u DRSu. Svaki krug mu je ponavljao do kraja trke. Uzeli su mu drugo mjesto, uzeli su mu pobjedu. Osjeca se frajer izdato, narusit ce ovo harmoniju u Ferrariju opasno.
Last edited by Maliodmene on 27/10/2024 23:04, edited 1 time in total.
Maliodmene wrote: ↑27/10/2024 22:58
Jeste li pratili uopste konverzaciju inzinjera i Leca? Provjerite radio i bit ce vam jasno sta se desavalo.
Sta se desavalo?
Nemam pristup radio komunikaciji Ferrarija
Lift and coast otkako je Lec bio u DRSu. Svaki krug mu je ponavljao do kraja trke. Uzeli su mu drugo mjesto, uzeli su mu pobjedu. Osjeca se frajer izdato, narusit ce ovo harmoniju u Ferrariju opasno.
To ide ako imas problem s gorivom, a posto je odradio najbrzi krug na kraju, tesko da je bio problem s potrosnjom.
Lift and coast otkako je Lec bio u DRSu. Svaki krug mu je ponavljao do kraja trke. Uzeli su mu drugo mjesto, uzeli su mu pobjedu. Osjeca se frajer izdato, narusit ce ovo harmoniju u Ferrariju opasno.
To ide ako imas problem s gorivom, a posto je odradio najbrzi krug na kraju, tesko da je bio problem s potrosnjom.
Imalo je veze sa Sainzom koji je plakao na radio kad mu je ovaj dosao u DRS, i od tada je poceo LICO svaki krug do kraja, samo poslusajte radio vezu, ovo je uzas sta su mu uradili.
Lift and coast otkako je Lec bio u DRSu. Svaki krug mu je ponavljao do kraja trke. Uzeli su mu drugo mjesto, uzeli su mu pobjedu. Osjeca se frajer izdato, narusit ce ovo harmoniju u Ferrariju opasno.
To ide ako imas problem s gorivom, a posto je odradio najbrzi krug na kraju, tesko da je bio problem s potrosnjom.
Imalo je veze sa Sainzom koji je plakao na radio kad mu je ovaj dosao u DRS, i od tada je poceo LICO svaki krug do kraja, samo poslusajte radio vezu, ovo je uzas sta su mu uradili.
Kad mu je dosao?
Od odlaska SC Lec nikad nije bio u Drs zoni u odnosu na Sainca, pogotov nakon zamjene guma.
Konstantno je bilo preko 5 sekundi
Da nije bilo Lawsona i Strolla za cijeli krug, čisto sumnjam da bi ga Lando stigao.
Od izlaska iz boksa do stizanja njih dvojice Lando je skinuo 1,5 - 2 sekunde u odnosu na Leclerca, a onda je u 2 kruga skinuo još 2 sekunde, što ga je dovelo u DRS zonu.
Sve u svemu, Brazil je vjerovatno jedina staza na kojoj sprint ima smisla, jedva čekam naredni vikend.
To ide ako imas problem s gorivom, a posto je odradio najbrzi krug na kraju, tesko da je bio problem s potrosnjom.
Imalo je veze sa Sainzom koji je plakao na radio kad mu je ovaj dosao u DRS, i od tada je poceo LICO svaki krug do kraja, samo poslusajte radio vezu, ovo je uzas sta su mu uradili.
Kad mu je dosao?
Od odlaska SC Lec nikad nije bio u Drs zoni u odnosu na Sainca, pogotov nakon zamjene guma.
Konstantno je bilo preko 5 sekundi
Lift and coast otkako je Lec bio u DRSu. Svaki krug mu je ponavljao do kraja trke. Uzeli su mu drugo mjesto, uzeli su mu pobjedu. Osjeca se frajer izdato, narusit ce ovo harmoniju u Ferrariju opasno.
To ide ako imas problem s gorivom, a posto je odradio najbrzi krug na kraju, tesko da je bio problem s potrosnjom.
Problem je zagrijavanje bolida, što je izraženo na ovoj stazi zbog nadmorske visine. Lift and coast također hladi bolid, kod Ferrarija je to bio problem cijeli vikend, zato se Sainz žalio kad je morao pojačati tempo u trci.
Slazem se da treba kazna ali ovo je bas pretjerivanje bilo
Ja bih zbog ovih nedosljednih kazni u jednoj od narednih utrka namjerno izbacio lika van staze i pomirio se sa +10. Pa jel, drugi su duplo manje kazne dobijali za gore stvari
I trebaju uvesti iste sudije svaku utrku pa nek rak raka..
omega369 wrote: ↑27/10/2024 23:13
Slazem se da treba kazna ali ovo je bas pretjerivanje bilo
Ja bih zbog ovih nedosljednih kazni u jednoj od narednih utrka namjerno izbacio lika van staze i pomirio se sa +10. Pa jel, drugi su duplo manje kazne dobijali za gore stvari
I trebaju uvesti iste sudije svaku utrku pa nek rak raka..
Max to radi iz utrke u utrku, prije ide na kontakt nego sto ce prepustit poziciju brzem vozacu.
Ovo je bila ujedno i kazna za proslu utrku, gdje je prosao bez kazne.