Jedno je remplovanje a jedno direkto guranje rukom.il dottore wrote: ↑30/09/2024 18:23 Ustase, cetnici i balijska fukara jednostavno neda napredak. Samo lud covjek moze doci i ulagati u bh fudbal.
Cuj sto ga je Celik diro, pa nije odbojka pa da nema kontakta
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#43726 Re: Utakmice.
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#43727 Re: Utakmice.
Zasto ste svi toliko negativni realno samo da Vico ne navlaci za Borac ogroman napredak u kvalitetu fudbala se vidi zadnje 2-3 sezone.
- enko 1964
- Posts: 1384
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43728 Re: Utakmice.
Radi li iko sa ovim Čelikom?
Zna da će mu svirati i opet bez potrebe gura u šesnaest.
Zna da će mu svirati i opet bez potrebe gura u šesnaest.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43730 Re: Utakmice.
A mi ih pustamo po gradu da nam hodaju
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43731 Re: Utakmice.
Zekic opet fulao sa ovom formacijom. Siroki je bas los a i mi igramo nidje veze.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43732 Re: Utakmice.
Ovdje se ni osnove ne postuju. Njima golman ima iste dres kao sudija, veze s vezom nema…
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#43733 Re: Utakmice.
F&N wrote: ↑30/09/2024 18:32A mi ih pustamo po gradu da nam hodaju
Abdicevci. Vico je jedan gospodin za balijsku fukaru
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43734 Re: Utakmice.
Koji gigant kakve faulove sudi 
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43735 Re: Utakmice.
Zeka ne može bez napadača, kakav god da je
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43736 Re: Utakmice.
Mene pomalo počinje nervirati ovo uporno forsiranje bez napadača. To u nekim utakmicama upali, ali na svakoj i sa svakim protivnikom i ne baš. On to uporno forsira. Naravno da ce ti se i protivnik spremiti na takvu igru. Haj da ne kakim unaprijed, al ovo je jalovo.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43737 Re: Utakmice.
Jašta nego jalovo. Taman nešto uradiš po strani i onda nemaš šta odigrati jer nemaš igrača unutra.
Eo penal i za nas...ako ga ne poništi
Eo penal i za nas...ako ga ne poništi
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43739 Re: Utakmice.
Koliko sam vidio nije ni ovo penal. Sudije su rak rana nase lige.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43740 Re: Utakmice.
Dobro je, samo da se ne počnemo glupirati kao i obično. Nikada nismo bili ovako kvalitetni poslije rata, ali fali toga još da se ispolira.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43741 Re: Utakmice.
Držanje i povlačenje za dres u 16. Preslikan penal Slobode na Koševu, ovo povlačenje u 16 još samo ima u našoj ligi
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43743 Re: Utakmice.
Opet se Čelik gubi
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43745 Re: Utakmice.
Jebena je lopta za procjenu bila, ali jbg, igraš štopera.
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43746 Re: Utakmice.
Ide preokret u drugom
GULI!

GULI!
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43747 Re: Utakmice.
Celik je mlad, a nije tri tekme igrao. Polako…
- enko 1964
- Posts: 1384
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43748 Re: Utakmice.
Ova ekipa plače za centarforom.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43749 Re: Utakmice.
Losa igra, slabo. Kao da drvene kopacke imaju.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43750 Re: Utakmice.
Nek izbaci jednog štopera i ubaci napadača. Ovoliko grešaka pri prijemu lopte ne pamtim kada sam zadnji put vidio.
