F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34076 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Eto McLaren preuzeo 1. mjesto u konstruktorima
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34077 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Leclerc mrtvac 4 PP i nijedna pobjeda u Azerbajdžanu.
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34079 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Piastri sampionski....i Lando odlican, morq se priznati. Odvozili su bez greske.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83454
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34080 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kako je Piastri iskolovao Leclerca to nisu istine
Lando pobjedjuje Maxa
Kako smo se nadali dobro smo se udali
Vodimo u konstruktorskom poretku
Lando pobjedjuje Maxa
Kako smo se nadali dobro smo se udali
Vodimo u konstruktorskom poretku
- DaysleepeR
- Posts: 21047
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34081 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mclaren ima dva vozaca br.1
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#34082 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Odlična i ova djeca danas, Colapinto i Bearman
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83454
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34083 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Strasan je Piastri
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34084 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lec, konstantno se lose brani.
Najvise mi zao Sainza koji je skinuo preko 12 sekundi, dosao na 3 poziciju i onda sudar .
Konstruktorska, McLaren prvi.
Vers samo se zali na bolid.
Najvise mi zao Sainza koji je skinuo preko 12 sekundi, dosao na 3 poziciju i onda sudar .
Konstruktorska, McLaren prvi.
Vers samo se zali na bolid.
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#34085 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sa ovakvim stavom u utrkama Lec nikad nece postat prvak. Bez borbe prepustio prvu poziciju a kasnije pickasto napadao.
Piastri je vanserijski talenat, steta sto ga MCl i Noris sputavaju
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34086 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Piastri postaje br. 1 od iduce sezone, Norris nema žara kao Piastri.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34087 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nadam se da ce ova voznja otvoriti oci Brawnu i pokazati zasto papaya pravila postoje 
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34088 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34089 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Odradi Sainz inside job za Meklaren 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83454
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34090 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Frajer je mentalni patuljak
Iskoluje te dijete bolan i ne bio
Uzmi mu unutrasnju stranu jednom
Frajer mu istu foru prodaje 5 puta
Dobar je Leclerc ima on talenta na pretek ali je mentalno slab vozac
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83454
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34091 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uh tebi danas nije lako bogme
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34092 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa najiskrenije, me bi volio da Red Bull osvoji konstruktore jer ko god osvoji ce imati mnogo manje vremena u zracnom tunelu sto ce imati odraza za mnogo bitniju 2026 sezonu.
A Max moze biti zadovoljan, realno Noris bi sigurno bio u top 3 da se nije desilo u Q1 sta se desilo, ovako 3 ilo koliko vec boda manje je nista
Last edited by Samprotivsviju on 15/09/2024 14:53, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83454
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34093 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
PostenoSamprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 14:52Pa najiskrenije, me bi volio da Red Bull osvoji konstruktore jer ko god osvoji ce imati mnogo manje vremena u zracnom tunelu sto ce imati odraza za mnogo bitniju 2026 sezonu.
A Max moze biti zadovoljan, realno Noris bi sigurno bio u top 3 da se nije desilo u Q1 sta se desilo, ovako 3 boda manje je nista![]()
-
Eisenbahner1921
- Posts: 259
- Joined: 29/09/2016 14:05
#34094 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bravo za Piastrija, zasluženo danas
Da su Leclerca zvali krug ranije ili da je samo zatvorio unutrašnju stranu kad je Oscar pretekao, vjerujem da bi završio trku sa bar 10 sekundi prednosti. Na kraju može biti sretan što su se dvojica iza njega sudarila, jer bi završio 4.
Ne bih odmah da pišem čija je greška na kraju, sačekaću još par uglova da vidim, pa da komentarišem.
Da su Leclerca zvali krug ranije ili da je samo zatvorio unutrašnju stranu kad je Oscar pretekao, vjerujem da bi završio trku sa bar 10 sekundi prednosti. Na kraju može biti sretan što su se dvojica iza njega sudarila, jer bi završio 4.
Ne bih odmah da pišem čija je greška na kraju, sačekaću još par uglova da vidim, pa da komentarišem.
- rovac13
- Posts: 5762
- Joined: 08/12/2013 16:17
#34095 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovo nije bilo preticanje za prvo mjesto.
Ovo je bilo propustanje.
Ovakve stvari smo do sad samo vidjali kad se kolega propusta naprijed.
Ovo je bilo propustanje.
Ovakve stvari smo do sad samo vidjali kad se kolega propusta naprijed.
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#34096 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Svaka čast Pia, čisto sam znao da će Perez izgubiti od Sainza ali ovako da će biti
Max loš. RB ovako neće se moći odbraniti
- rovac13
- Posts: 5762
- Joined: 08/12/2013 16:17
#34097 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Saincov volan stoji pravo na snimku.
Nije isao lijevo.
Bio je na pravcu.
Perez je bio iza skroz.
Ne znam kako ce neko iz toga izvuc da je saincova krivica.
Na kraju perez navuce maxu jos bodova
Nije isao lijevo.
Bio je na pravcu.
Perez je bio iza skroz.
Ne znam kako ce neko iz toga izvuc da je saincova krivica.
Na kraju perez navuce maxu jos bodova
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34098 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
https://www.reddit.com/media?url=https% ... f457ff7b9b
Zadnje krilo McLaren bez drs, ljudi usavrsili savijanje krila, prvo prednje a sad zadnje.
A posto je britanski tim, sve ok.
Zadnje krilo McLaren bez drs, ljudi usavrsili savijanje krila, prvo prednje a sad zadnje.
A posto je britanski tim, sve ok.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83454
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34099 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Je li ovo Max preticao pod VSC 
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34100 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
57 bodova prednosti Verstappena ispred Norrisa. Jedno Maxovo odustajanje i sve je otvoreno, u Singapuru se svasta moze desit.
