Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#8126 Re: Alfa Romeo
Sta je to?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
-
bicakcic_solomon
- Posts: 254
- Joined: 04/02/2020 00:56
#8128 Re: Alfa Romeo
U koji auto?_BataZiv_0809 wrote: ↑07/09/2024 21:32Ja sad probo stavit 5w 30 umjesto 40 pa cemo vidjet![]()
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8131 Re: Alfa Romeo
Savrsenstvo...
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
- ElRe
- Posts: 16937
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8136 Re: Alfa Romeo
Ne svidjaju mi se zatamnjeni farovi i tamne felge 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8137 Re: Alfa Romeo
to je ogavni trend ima jedno 5god sigurno
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8138 Re: Alfa Romeo
Đe ste trendseteri.... 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8139 Re: Alfa Romeo
Ne mijenjaj ono sto je bog dizajna nacrtao
Pininfarina
Pininfarina
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8140 Re: Alfa Romeo
nemamo mi pojma, najbolje znaju ovi sto lijepe folije i farbaju felge ispred kuce 
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#8141 Re: Alfa Romeo
Oboje sam dobio ovako, nisam stigao rjesiti još, felge idu u silver čim prebacim kočnice, a za farove nemam rješenje, na mojim orginal su popucali nosaci
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8142 Re: Alfa Romeo
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8143 Re: Alfa Romeo
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#8144 Re: Alfa Romeo
Auto se još radi, na vrat na nos je došla, ima tu još poprilično stvari, na faru se još vidi korektorom ispisano GTV lol._BataZiv_0809 wrote: ↑10/09/2024 23:26Felge obavezno u silver prika sto prije
A za farove probaj u Italiji nac zamjenske
Za farove mi se ne žuri, a felge će biti čim se adapteri urade za kočnice pa ću zajedno. Još uvijek ne mogu jer je u fazi mapiranja
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8145 Re: Alfa Romeo
Sa srecom da bude kralju stravicno auto.RLewis wrote: ↑10/09/2024 23:32Auto se još radi, na vrat na nos je došla, ima tu još poprilično stvari, na faru se još vidi korektorom ispisano GTV lol._BataZiv_0809 wrote: ↑10/09/2024 23:26Felge obavezno u silver prika sto prije
A za farove probaj u Italiji nac zamjenske
Za farove mi se ne žuri, a felge će biti čim se adapteri urade za kočnice pa ću zajedno. Još uvijek ne mogu jer je u fazi mapiranja
Umro sam na korektor hahahaha
I ja sam tako uzeo far za Kappu na njemu korektorom pise Kićo
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#8146 Re: Alfa Romeo
Ne, a nov far je izmedju 400 i 600 eura komad vani, toliko mi ne smeta iskrenoEvolution_IV wrote: ↑10/09/2024 23:29mogu li se novi nabavit kod nas?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8147 Re: Alfa Romeo
RLewis wrote: ↑10/09/2024 23:36Ne, a nov far je izmedju 400 i 600 eura komad vani, toliko mi ne smeta iskreno
ma ja + dostava, spedicija i ostalo, jebanija ko i sve kod nas sto nije standardno..
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#8148 Re: Alfa Romeo
Sama carina i dostava za dijelove na ovom autu je preko 4000 maraka... UbišeEvolution_IV wrote: ↑10/09/2024 23:38![]()
ma ja + dostava, spedicija i ostalo, jebanija ko i sve kod nas sto nije standardno..
- ElRe
- Posts: 16937
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8149 Re: Alfa Romeo
Imam osjećaj da će i Junior poput Tonalea ispasti teški promašaj.

Na glavnim evropskim tržištima, Njemačka, Austrija, Švicarska, UK, Skandinavija, Beneluks, Francuska, poprilično su tihi po pitanju promocije, testiranja, marketinga. Centralna i istočna Evropa po tradiciji ne prihvata Alfu, tako da je nada u Italiji i Španiji da se prodaju neke količine i to samo e-DCT verzija. BEV

Na glavnim evropskim tržištima, Njemačka, Austrija, Švicarska, UK, Skandinavija, Beneluks, Francuska, poprilično su tihi po pitanju promocije, testiranja, marketinga. Centralna i istočna Evropa po tradiciji ne prihvata Alfu, tako da je nada u Italiji i Španiji da se prodaju neke količine i to samo e-DCT verzija. BEV
Last edited by ElRe on 14/09/2024 08:20, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8150 Re: Alfa Romeo
Ja cu rado jednu polovnjacu nekad kupiti.. 



