Teško, Verstappen bi morao jednom odustati, a Norrisu da se sve poklopi.
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33602 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
70 razlike cini mi se. Dobije sve do kraja uz najbrze krugove i prvak je
Tek se sad vidi koliko je onaj mclarenov cirkus bio debilan. Nije nerealno da Landu zafale ti bodovi.
Tek se sad vidi koliko je onaj mclarenov cirkus bio debilan. Nije nerealno da Landu zafale ti bodovi.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#33603 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta bi na kraju sa ruselom?Samprotivsviju wrote: ↑25/08/2024 16:29 Russelu nesto nije ok sa bolidom, Lewis na starijim gumama mu skida previse
Ili je naletio naa ove za krug sto prestize
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33604 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Morale bi se sve trke zavrsiti ovako do kraja da Lando bude prvak.
Jednostavno malo vjerovatno.
Bez nekih odustajanja, Max ce ovo rutinski privest kraju.
Jednostavno malo vjerovatno.
Bez nekih odustajanja, Max ce ovo rutinski privest kraju.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33605 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
9 trka je puno
Jedno odustajanje mijenja se sve drasticno.
Ko ce najmanje grijesit.
Alu mclaren ne obecava kad su greske u pitanju
Jedno odustajanje mijenja se sve drasticno.
Ko ce najmanje grijesit.
Alu mclaren ne obecava kad su greske u pitanju
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33606 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sledeca monza,veliki pravac.
Uz ovakav odnos brzine,realno je ocekivati da oba mclarena budu ispred maxa.
Jos ako merc i ferari ne useru motku.....nije nemoguce mao vise smanjit razliku.
Uz ovakav odnos brzine,realno je ocekivati da oba mclarena budu ispred maxa.
Jos ako merc i ferari ne useru motku.....nije nemoguce mao vise smanjit razliku.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33607 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mogao bi i Luis pomoci nekim blagim kontaktom u kakvom duelu
.
Da je Max u ovom momentu za volanom Mcl, a Norris da bjezi 70 boba tipovao bih na Maxa. Taj ne bi birao sredstva.
Da je Max u ovom momentu za volanom Mcl, a Norris da bjezi 70 boba tipovao bih na Maxa. Taj ne bi birao sredstva.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33608 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa valjda onaj koji ima bodovnu prednost ima luksuz da ne bira sredstva.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33609 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bas me zanima kako ce se max sad ponasati u duelima.........kad svaki kiks kosta puno 
Da se sad potuce sa luisom kako je navikao.....noglo bi lose zavrsit
Da se sad potuce sa luisom kako je navikao.....noglo bi lose zavrsit
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33610 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da sam ja na mjestu luisa.....uvijek bih isao na noz sa maxom pa kako zavrsi .
Po mnogima to je bilo ispravno kad je max to radio.
Po mnogima to je bilo ispravno kad je max to radio.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33612 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa bilo bi neke poetske pravde da titulu izgubi na isti nacin, ali necemo taj film gledati.
Navijam za Landa ali zelim fair and square pobjedu iza koje se nece vuci repovi.
Navijam za Landa ali zelim fair and square pobjedu iza koje se nece vuci repovi.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33613 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da su Meklaren i Lando koristili ukazane prilike zadnjih 5 6 trka, mogli su biti daleko blize...
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#33614 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
I amin i amen i mazel tov!_BataZiv_0809 wrote: ↑25/08/2024 17:22 Pa bilo bi neke poetske pravde da titulu izgubi na isti nacin,
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33615 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da Piastri jedno 2-3 trke uzme drugo mjesto a Lando da bude prvi eto nam kuhanja 
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#33616 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Volio bih i ja da mcl uzme titulu tj lando ali sumnjam da cemo taj film gledati
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33617 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Imaju nekih 40 sekundi iza LandaSamprotivsviju wrote: ↑25/08/2024 17:20Lako se da to rijesiti i vratiti, ima Perez imaju 2 Toro Rosa![]()
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33618 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Znaci, era red bulla i Maxa vec zavrsena...a neko je nekad spominjao 10 godisnnu dominaciju..?! 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33619 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ima u tom bolidu jos dovoljno zalihe da moze sezonu mirno privesti kraju, ali vrijeme dominacije je ocigledno ili zavrseno ili privremeno zaustavljeno.
Red Bull se raspada iznutra, dvije frakcije se bore za prevlast a najbolji ljudi im odlaze, a moguce da ih je i tehnicka direktiva oko kocnica usporila na stazi.
Red Bull se raspada iznutra, dvije frakcije se bore za prevlast a najbolji ljudi im odlaze, a moguce da ih je i tehnicka direktiva oko kocnica usporila na stazi.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33620 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ima li jedan navijac mclarena ili hamiltona da nije danas napisao, max uzima.na startu i trka je gotova
A pri tome lando poderao kvalifikacije haman sa pola sekunde prednosti i zna se kako se mclarani ponasaju sa gumama
Red Bull je odavno na koljenima, jedino se Ferstapen malo "batrga". Veliko je pitanje hoce li mu to na kraju biti dovoljno. 70 bodova je u ovoj konstalaciji odnosa nista. U Monzi ce sigurno biti sporiji, Singapuru, Azerbejdzanu, Brazilu a mozda i u LV. Prvenstvo je otvoreno i vrlo.lako se moze dogoditi da abu dhabi ponovo odlucuje o tituli.
To bi bas bio slag na torti
A pri tome lando poderao kvalifikacije haman sa pola sekunde prednosti i zna se kako se mclarani ponasaju sa gumama
Red Bull je odavno na koljenima, jedino se Ferstapen malo "batrga". Veliko je pitanje hoce li mu to na kraju biti dovoljno. 70 bodova je u ovoj konstalaciji odnosa nista. U Monzi ce sigurno biti sporiji, Singapuru, Azerbejdzanu, Brazilu a mozda i u LV. Prvenstvo je otvoreno i vrlo.lako se moze dogoditi da abu dhabi ponovo odlucuje o tituli.
To bi bas bio slag na torti
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33621 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uh sto ga pilas naopako hehehe
- Pandakonda
- Posts: 6119
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#33622 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jedan Verstappenov DNF uz Landovu pobjedu moze preokrenuti sve, a obzirom da Max već svaku trku izvlaci 100% iz bolida vrlo je moguće da se desi crash što je on sam i rekao. A i mimo toga situacija je otvorena obzirom da Pereza nema u prici i da Oskar moze kako treba odraditi posao da pomogne Landu kada zatreba. Ovdje situaciju moze samo sebi pokvariti Meklaren ako nastave sa glupim strategijama. A naravno i Mercedes jer vjerujem da mogu otkinuti jos barem 2-3 pobjede do kraja sezone sto samo benefituje Maxu.

Niko ne sumnja da McLaren ima najbolji paket trenutno. Ali Landovi kriminalni startovi u trkama i generalno lose odluke tima ce jos dugo bacati sumnje na njihov radomega369 wrote: ↑25/08/2024 22:53 Ima li jedan navijac mclarena ili hamiltona da nije danas napisao, max uzima.na startu i trka je gotova![]()
![]()
A pri tome lando poderao kvalifikacije haman sa pola sekunde prednosti i zna se kako se mclarani ponasaju sa gumama![]()
Red Bull je odavno na koljenima, jedino se Ferstapen malo "batrga". Veliko je pitanje hoce li mu to na kraju biti dovoljno. 70 bodova je u ovoj konstalaciji odnosa nista. U Monzi ce sigurno biti sporiji, Singapuru, Azerbejdzanu, Brazilu a mozda i u LV. Prvenstvo je otvoreno i vrlo.lako se moze dogoditi da abu dhabi ponovo odlucuje o tituli.
To bi bas bio slag na torti![]()
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33623 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Evo citam da je Vasseur na neki nacin potvrdio spekulaciju da je Verstapen bio prva opcija Ferrarija za 2025.
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#33624 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Idemo dalje , sigurno će biti uzbudljivo


- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33625 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
kad je čovjek GOAT zar mu treba najbolji bolid na stazi, ma hajte molim vaskonektovan wrote: ↑25/08/2024 21:20 Znaci, era red bulla i Maxa vec zavrsena...a neko je nekad spominjao 10 godisnnu dominaciju..?!![]()
dajte mu Saubera ima da osvoji prvenstvo
