UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83457
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42777 Re: UEFA Champions League
Ocekivano
Sto puta vec vidjeno
Sto puta vec vidjeno
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42778 Re: UEFA Champions League
Hahahhh. Djaba vam
Kmecanjeeee
Bit ce gusto do kraja
Kmecanjeeee
Bit ce gusto do kraja
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42780 Re: UEFA Champions League
Ne pomogose ni 2 golmana dortmundu 
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42781 Re: UEFA Champions League
Op op
Idemo jos jedan
Idemo jos jedan
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42783 Re: UEFA Champions League
Eto sad imate bar razlog plakanju
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#42784 Re: UEFA Champions League
ovo nikako drugacije nije moglo zavrsiti.
- Point.
- Posts: 33492
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42785 Re: UEFA Champions League
Fuj kakav ogavan klub iz Madrida u svakom smislu.
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42786 Re: UEFA Champions League
Hahahahah zabi im ga Carvajal i to glavom 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#42787 Re: UEFA Champions League
Ja bih plakao da navijam za ove likove.izvrsni direktor wrote: ↑01/06/2024 22:37Eto sad imate bar razlog plakanju![]()
Cuj navijas za Real jbt
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42788 Re: UEFA Champions League
Uh zamalo
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#42789 Re: UEFA Champions League
Camavinga pada pogodjen snajperom, valja se zapomaze, ustane i nastavi trcati ko da nista nije bilo
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- House
- Posts: 51374
- Joined: 17/03/2010 15:36
#42791 Re: UEFA Champions League
Ali Karvahal glavom
Gasi sve
Gasi sve
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83457
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42792 Re: UEFA Champions League
Nikad niko nije pobjedjivao ovoliko utakmica u kojima je bio losiji rival
Ovo je stvarno magija
Svaka im cast
Ovo je gotovo
Dortmund je pao psihicki i nece se izvuci
Nemaju oni iskustva u ovakvim utakmicama
Ovo je stvarno magija
Svaka im cast
Ovo je gotovo
Dortmund je pao psihicki i nece se izvuci
Nemaju oni iskustva u ovakvim utakmicama
- Point.
- Posts: 33492
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42793 Re: UEFA Champions League
Djeca bolan. Odbijam vjerovati da odrasla, zrela osoba za sebe može reći da "navija" za Real.skafiskafsnjak wrote: ↑01/06/2024 22:38Ja bih plakao da navijam za ove likove.
Cuj navijas za Real jbt![]()
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42794 Re: UEFA Champions League
Belingham mogao riješiti utakmicu.
- JohnnyS
- Posts: 17518
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42795 Re: UEFA Champions League
Koliko naričete, isto kakve strine da se našle pa kukaju.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#42796 Re: UEFA Champions League
BVB se raspala
neozbiljno, ko da su Famos iz Hrasnice
neozbiljno, ko da su Famos iz Hrasnice
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#42797 Re: UEFA Champions League
Hajmo jos jedan da kmecanje se pojaca. 
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42798 Re: UEFA Champions League
Ma da samo znas koliko sa ovim grijesis. Po tebi kao odrasla osoba izaberes taj neki klub koji ces pratiti.Point. wrote: ↑01/06/2024 22:40Djeca bolan. Odbijam vjerovati da odrasla, zrela osoba za sebe može reći da "navija" za Real.skafiskafsnjak wrote: ↑01/06/2024 22:38Ja bih plakao da navijam za ove likove.
Cuj navijas za Real jbt![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83457
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
