to mu jeste nadimak i nikada nikoga nije dirao ako nije bio provociran. doduse, jeste bio malo zaostao u razvoju, ali su to svi vidjeli i razumjeli... mozda ga mladje generacije prozivaju zbog izgleda, nacina govora ili ovim cime se bavi... jel se zna koga je napao barem?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#65876 Re: Zeničani
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#65877 Re: Zeničani
Ušao u ambulantu na Odmutu i poceo se derat kako je Iran napao Izrael i da ce krenit rat neki momak mu rekao da se stiša i nazvao mu policiju i onda ga je udario u nos šakom, izašo doktor na njega jer navodno svaki dan pravi problem u ambulanti i ženama se skida i pokazuje ... i onda je kreno i na doktora itd. Poslije je došla policija i hitna ne znam šta je dalje bilobelfy wrote: ↑15/04/2024 20:05to mu jeste nadimak i nikada nikoga nije dirao ako nije bio provociran. doduse, jeste bio malo zaostao u razvoju, ali su to svi vidjeli i razumjeli... mozda ga mladje generacije prozivaju zbog izgleda, nacina govora ili ovim cime se bavi... jel se zna koga je napao barem?
Sad predvecer sam i ja bio ispred slučajno, opet je bio ispred i govorio ženama u ambulanti da su kurve da ih treba ubit i psovao mater tom mladom doktoru
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#65878 Re: Zeničani
oh, onda to znaci da mu se stanje dobro pogorsalo... vec rekoh, oduvijek je imao mentalni problem, ali se nije toliko ispoljavao. mozda je zapao u kakve krize ili je taj problem eskalirao. zao mi je to da cujem, ali to onda zaista znaci da mu je vreme za hospitalizacije...xPaco1337 wrote: ↑15/04/2024 20:09Ušao u ambulantu na Odmutu i poceo se derat kako je Iran napao Izrael i da ce krenit rat neki momak mu rekao da se stiša i nazvao mu policiju i onda ga je udario u nos šakom, izašo doktor na njega jer navodno svaki dan pravi problem u ambulanti i ženama se skida i pokazuje ... i onda je kreno i na doktora itd. Poslije je došla policija i hitna ne znam šta je dalje bilobelfy wrote: ↑15/04/2024 20:05to mu jeste nadimak i nikada nikoga nije dirao ako nije bio provociran. doduse, jeste bio malo zaostao u razvoju, ali su to svi vidjeli i razumjeli... mozda ga mladje generacije prozivaju zbog izgleda, nacina govora ili ovim cime se bavi... jel se zna koga je napao barem?
Sad predvecer sam i ja bio ispred slučajno, opet je bio ispred i govorio ženama u ambulanti da su kurve da ih treba ubit i psovao mater tom mladom doktoru
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#65879 Re: Zeničani
Opet grijesisanex wrote: ↑15/04/2024 09:4516 godina tema postoji i ti je nisi vidio?skoronikako wrote: ↑15/04/2024 07:09Nemoj tako biti siguran![]()
Mogao si i prvi put napisati da ima tema o Celiku i da si je tamo prebacio. Ja sam mislio da je iz nekog razloga obrisan post, uopste ne ulazim tamo. Ulazim i ovdje doduse slabo, kao sto se vidi.
Ja kad sam s tranzistorom snimao tekme protiv Sarajeva i postavljao...možda nisi ni bio tu![]()
Ništa ja ne brišem, bez razloga...a ovo o Čeliku nebi nikad obrisao.
I ja postavim link o Celiku ovdje...
I de da nastavimo dalje, ko je šta pokosio, ko je bio gdje i tako to...
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65881 Re: Zeničani
Nastavno na ovo gore.
Dječak je još u bolnici ima teže tjelesne povrede ali nije u životnoj opasnosti.
Potraga za bijelim kombijem i vozačem još traje.
Nadam se da će iskoristiti sad ove silne kamere koje imamo barem po kružnim tokovima da ga pronađu.
Dječak je još u bolnici ima teže tjelesne povrede ali nije u životnoj opasnosti.
Potraga za bijelim kombijem i vozačem još traje.
Nadam se da će iskoristiti sad ove silne kamere koje imamo barem po kružnim tokovima da ga pronađu.
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#65882 Re: Zeničani
https://faktor.ba/bosna-i-hercegovina/c ... gao/185733ZoomZoomKiwi wrote: ↑16/04/2024 21:31 Nastavno na ovo gore.
Dječak je još u bolnici ima teže tjelesne povrede ali nije u životnoj opasnosti.
Potraga za bijelim kombijem i vozačem još traje.
Nadam se da će iskoristiti sad ove silne kamere koje imamo barem po kružnim tokovima da ga pronađu.
?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65883 Re: Zeničani
E pa nijesam u tijeku zbivanja
Svaka čast policiji, ako je to to.
Ja dobih drukčije informacije, doduše danas nekad.
Svaka čast policiji, ako je to to.
Ja dobih drukčije informacije, doduše danas nekad.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65884 Re: Zeničani
Kad si prvi link postavio, ja citam ono da su ga našli...
Update Zelande
Update Zelande
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65885 Re: Zeničani
Ja primam informacije sa 12h zakašnjenja 
Last edited by ZoomZoomKiwi on 16/04/2024 21:53, edited 2 times in total.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65886 Re: Zeničani
Jbg vremenska zona
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65887 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#65888 Re: Zeničani
Cekaj je li zum zum kivi efd 22
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65889 Re: Zeničani
Jašta je...ne znam ko mu ime promjeni...
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#65890 Re: Zeničani
@xPaco1337 , ispade da je, Dundo ipak vise fasovao...
https://www.zenicablog.com/pronadena-dr ... e-povrede/
"Dana 15.04.2024. godine, u 11,46 sati, u ulici Odmut, od strane lica B.E., rođen 1979. godine i P.K., rođen 1996. godine, oba iz Zenice, narušen je javni red i mir, međusobnom tučom, kojom prilikom je B.E. zadobio teške tjelesne povrede, dok je P.K. zadobio lakše tjelesne povrede, konstantovane u Kantonalnoj bolnici Zenica."
i bas kao sto sam i rekao. namarisao ga neko mladji. i sve to rekao sa udaljenosti od hiljadu kilometara...
https://www.zenicablog.com/pronadena-dr ... e-povrede/
"Dana 15.04.2024. godine, u 11,46 sati, u ulici Odmut, od strane lica B.E., rođen 1979. godine i P.K., rođen 1996. godine, oba iz Zenice, narušen je javni red i mir, međusobnom tučom, kojom prilikom je B.E. zadobio teške tjelesne povrede, dok je P.K. zadobio lakše tjelesne povrede, konstantovane u Kantonalnoj bolnici Zenica."
i bas kao sto sam i rekao. namarisao ga neko mladji. i sve to rekao sa udaljenosti od hiljadu kilometara...
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#65891 Re: Zeničani
Ne znam, ja znam da je kreno nered da je Dundo ušao u ambulantu i derao se oko Irana i Izraela i ovaj mu je rekao da se utiša prepirali se malo i onda mu je ovaj nazvao policiju i onda su izašli napolje da se potuku.belfy wrote: ↑17/04/2024 02:12 @xPaco1337 , ispade da je, Dundo ipak vise fasovao...
https://www.zenicablog.com/pronadena-dr ... e-povrede/
"Dana 15.04.2024. godine, u 11,46 sati, u ulici Odmut, od strane lica B.E., rođen 1979. godine i P.K., rođen 1996. godine, oba iz Zenice, narušen je javni red i mir, međusobnom tučom, kojom prilikom je B.E. zadobio teške tjelesne povrede, dok je P.K. zadobio lakše tjelesne povrede, konstantovane u Kantonalnoj bolnici Zenica."
i bas kao sto sam i rekao. namarisao ga neko mladji. i sve to rekao sa udaljenosti od hiljadu kilometara...![]()
To što sam govorio poslije navecer da sam vidion Dundu ispred da psuje doktorima tad mu je ruka bila zamotana ne znam jel u gipsu, uglavnom izgleda da je naletio na vecu budalu od sebe, problem je što nemamo Jakeša više i ludnica da se zatvore takvi slucajevi
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#65892 Re: Zeničani
Ima li ko u Zenici da prodaje ispravne poštanske marke u pola cijene?
Ali stvarno
Ali stvarno
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38005
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38005
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#65895 Re: Zeničani
Ma to je sitno...1000 je minimum.
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#65899 Re: Zeničani
Gdje je to


