Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Logovan
Posts: 94692
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#34626 Re: Sarajevski derbi

Post by Logovan »

hrasno38 wrote: 14/04/2024 23:43 Ma jeste rezultatsko a sto se igre tice to oba sarajevska kluba nemaju godinam i godinama. Ako smo mi kupili od Sloge i vi ste od TC i Goska. Smijesna prica jer vasom logikom Zeljo je trebao do kraja prvenstva izgubiti sve utakmice a najnormalnije je da vi nakon 5 krs utakmica dobije dvije za redom sa 9 golova!!!!!
Ja ne kažem da ste vi nešto kupili, samo kažem da rezultat iz derbija ne znači da niste kupili. A ova priča "ako smo mi ovo, onda ste vi ono" ti je još gora. Isto kao da se pokušavaš izvaditi, a ne možeš, pa počneš ovako nešto pisati. Ako ste vi kupili, ne znači da smo i mi. Nismo povezani majku mu.

Tebi eto sumnjivo da se pobijedi dva puta zaredom nakon pet loših utakmica, ali nemoj zaključivati samo na osnovu rezultata, već uzmi u obzir i dešavanja na terenu, kako se ponaša protivnička ekipa i slično.

A očito da je bilo problema među igračima, nešto im je pravilo prepreku par utakmica. Odlazak Ziljkića govori nešto, iako ovo ispada kao neka glupa izvlakuša.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18508
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34627 Re: Sarajevski derbi

Post by GandalfSivi »

Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…
Dead Man Walking
Posts: 6399
Joined: 28/05/2004 21:49

#34628 Re: Sarajevski derbi

Post by Dead Man Walking »

GandalfSivi wrote: 15/04/2024 00:51 Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…
Mislim ipak da su cetiri dana u pitanju.
ljudmila
Posts: 170
Joined: 13/10/2020 23:28

#34629 Re: Sarajevski derbi

Post by ljudmila »

GandalfSivi wrote: 15/04/2024 00:51 Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…

Dobio bi ga i na terenu, kakav je kreten mentalni.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55925
Joined: 15/12/2008 16:53

#34630 Re: Sarajevski derbi

Post by ultima_palabra »

last mohicans wrote: 14/04/2024 22:42
hrasno38 wrote: 14/04/2024 22:29 Samo cu pitati Pitare koji tvrde da je namjesteno sta bi bilo da Muftic nije izvadio onu loptu fantasticnom intervencijom u 90-toj minuti. Ne zajebavajte imali ste 6 suteva prema golu i to sto ne znate dati gol kriv vam Sivac. Sivac istjera dvojicu igraca Zelje u prvom poluvremenu i u tunelu jednog vaseg jer je udario Stilica i opet vam kriv Sivac. Trener vam uvede Duljevica koji vise ne zna igrati ni na male i Sivac vam kriv. Mene bi bilo fakat sramota kriviti bilo koga za ovakvu prejadnu igru. Pa nije vam Zeljo pogotovo na Grbavici ni Tuzla ni Gosk pa da nas mozete povaliti ko bekane pogotovo sto ste dobili zasluzenu porciju nedavno dok se Snjeguljica sa 7 pataljuka u sljemovima setala Grbavicom.
Zeljo je kita Marjanova od ekipe i za Hirosa se znalo da mu pamet nije bas vrlina, Cocalicu nije ovo prva greska ali jebaji ga imamo to sto imamo. Ali zato Real sa Koseva ima ekipu sve zvijezda do zvijezde i nista ne pokazuje. Nekako me to podjeca na Hajduk koji je doveo bruku dobrih igraca i teskog kloca stavio na klupu da ih vodi te popusio titulu.
Mi kad vas vidimo useremo se, čak i 8 u polju, jos ste imali novi dizajn dresova, garant nas je i to zbunilo. Fakat misliš da nismo znali i mogli, ja ću ti reći nismo htijeli. Onaj zadnji šut jest bio ekces, mozda svi igrači i nisu učestvovali u dogovoru. Govor tijela igrača je bio smiješan, bez ikakve želje da se ugrozi protivnik, nerezonski šutevi, nabijanje lopte u prazno i vraćanje nazad, dodavanje na sredini, trošenje vremena,jbt :-) pa mi smo se više valjali od vas, to je najbolji pokazatelj svega što se događalo na ternu. Ako protiv Borca odigramo za kurac, onda mozda i povjerujem da ovo fakat nismo znali.
Pa zar ne igrate tako 80% utakmica? :mrgreen:

Ok, znaci konsenzus je da ste pustili bod, sad tjerate sve u klubu pocevsi od Mirvica? Ili je pustanje normala?
User avatar
Ricken
Posts: 6041
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#34631 Re: Sarajevski derbi

Post by Ricken »

last mohicans wrote: 14/04/2024 22:42
hrasno38 wrote: 14/04/2024 22:29 Samo cu pitati Pitare koji tvrde da je namjesteno sta bi bilo da Muftic nije izvadio onu loptu fantasticnom intervencijom u 90-toj minuti. Ne zajebavajte imali ste 6 suteva prema golu i to sto ne znate dati gol kriv vam Sivac. Sivac istjera dvojicu igraca Zelje u prvom poluvremenu i u tunelu jednog vaseg jer je udario Stilica i opet vam kriv Sivac. Trener vam uvede Duljevica koji vise ne zna igrati ni na male i Sivac vam kriv. Mene bi bilo fakat sramota kriviti bilo koga za ovakvu prejadnu igru. Pa nije vam Zeljo pogotovo na Grbavici ni Tuzla ni Gosk pa da nas mozete povaliti ko bekane pogotovo sto ste dobili zasluzenu porciju nedavno dok se Snjeguljica sa 7 pataljuka u sljemovima setala Grbavicom.
Zeljo je kita Marjanova od ekipe i za Hirosa se znalo da mu pamet nije bas vrlina, Cocalicu nije ovo prva greska ali jebaji ga imamo to sto imamo. Ali zato Real sa Koseva ima ekipu sve zvijezda do zvijezde i nista ne pokazuje. Nekako me to podjeca na Hajduk koji je doveo bruku dobrih igraca i teskog kloca stavio na klupu da ih vodi te popusio titulu.
Mi kad vas vidimo useremo se, čak i 8 u polju, jos ste imali novi dizajn dresova, garant nas je i to zbunilo. Fakat misliš da nismo znali i mogli, ja ću ti reći nismo htijeli. Onaj zadnji šut jest bio ekces, mozda svi igrači i nisu učestvovali u dogovoru. Govor tijela igrača je bio smiješan, bez ikakve želje da se ugrozi protivnik, nerezonski šutevi, nabijanje lopte u prazno i vraćanje nazad, dodavanje na sredini, trošenje vremena,jbt :-) pa mi smo se više valjali od vas, to je najbolji pokazatelj svega što se događalo na ternu. Ako protiv Borca odigramo za kurac, onda mozda i povjerujem da ovo fakat nismo znali.
Vaša igra je gola kurčina čitavu polusezonu. Trenutno ste jedna od lošijih ekipa u PLBiH.Da te podsjetim natrpani ste u prethodnom derbiju do vrha.

Vi obično pobjegnete sa terena, veliki je ovo bod za vas, a prije svega činjenica da ste završili utakmicu.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 20008
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#34632 Re: Sarajevski derbi

Post by teskeredzic_22 »

GandalfSivi wrote: 15/04/2024 00:51 Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…
Sami protiv svih na čelu broda kosmičke pravde.
Toliko svijetlite na čelu tog broda da vam hinjski vade kartone kad niko ne gleda.

Jednostavno nepravda :mrgreen:

Ili kraće - kme :mrgreen:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20684
Joined: 12/08/2013 12:51

#34633 Re: Sarajevski derbi

Post by insaneinthebrain »

Dead Man Walking wrote: 15/04/2024 01:06
GandalfSivi wrote: 15/04/2024 00:51 Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…
Mislim ipak da su cetiri dana u pitanju.
Sta molba. Zamolba. Jok. Zahtjev
Dead Man Walking
Posts: 6399
Joined: 28/05/2004 21:49

#34634 Re: Sarajevski derbi

Post by Dead Man Walking »

insaneinthebrain wrote: 15/04/2024 07:51
Dead Man Walking wrote: 15/04/2024 01:06
GandalfSivi wrote: 15/04/2024 00:51 Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…
Mislim ipak da su cetiri dana u pitanju.
Sta molba. Zamolba. Jok. Zahtjev
Ma i mi budale kupismo Slogu i prosli derbi, a vidi kako to moze jednostavno kad Greda preuzme, fino ljude zamolis i oni te ne pobjede ni kad imas 8 igraca u polju.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20684
Joined: 12/08/2013 12:51

#34635 Re: Sarajevski derbi

Post by insaneinthebrain »

Dead Man Walking wrote: 15/04/2024 08:09
insaneinthebrain wrote: 15/04/2024 07:51
Dead Man Walking wrote: 15/04/2024 01:06

Mislim ipak da su cetiri dana u pitanju.
Sta molba. Zamolba. Jok. Zahtjev
Ma i mi budale kupismo Slogu i prosli derbi, a vidi kako to moze jednostavno kad Greda preuzme, fino ljude zamolis i oni te ne pobjede ni kad imas 8 igraca u polju.
I crveni karton u tunelu. Sve se moze kad se hoce. Cak je i pauza na poluvremenu trajala duze da se svi detalji dogovore za drugo poluvrijeme. Zna Greda :thumbup:
F&N
Posts: 4027
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#34636 Re: Sarajevski derbi

Post by F&N »

Zar on nije Ajfel :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18886
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#34637 Re: Sarajevski derbi

Post by SmokingMan »

Koji pulsira, pohotno.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 20008
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#34638 Re: Sarajevski derbi

Post by teskeredzic_22 »

insaneinthebrain wrote: 15/04/2024 08:21
Dead Man Walking wrote: 15/04/2024 08:09
insaneinthebrain wrote: 15/04/2024 07:51

Sta molba. Zamolba. Jok. Zahtjev
Ma i mi budale kupismo Slogu i prosli derbi, a vidi kako to moze jednostavno kad Greda preuzme, fino ljude zamolis i oni te ne pobjede ni kad imas 8 igraca u polju.
I crveni karton u tunelu. Sve se moze kad se hoce. Cak je i pauza na poluvremenu trajala duze da se svi detalji dogovore za drugo poluvrijeme. Zna Greda :thumbup:
Ma eto jufke nas trebale satrati.
Al' eto ne da Vico...ovaj kakav Vico , Greda dogovorio :mrgreen:

Kme

:lol: :lol:
splinter
Posts: 7510
Joined: 08/10/2011 12:28

#34639 Re: Sarajevski derbi

Post by splinter »

Tan tan tanana . . . :lol:
Simone ostani !
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20684
Joined: 12/08/2013 12:51

#34641 Re: Sarajevski derbi

Post by insaneinthebrain »

Ubise nas na terenu, ubise nas parolama i transparentima. Nema nas nigdje. Sta pocini crni Greda :run:
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#34642 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

Ricken wrote: 15/04/2024 02:19
last mohicans wrote: 14/04/2024 22:42
hrasno38 wrote: 14/04/2024 22:29 Samo cu pitati Pitare koji tvrde da je namjesteno sta bi bilo da Muftic nije izvadio onu loptu fantasticnom intervencijom u 90-toj minuti. Ne zajebavajte imali ste 6 suteva prema golu i to sto ne znate dati gol kriv vam Sivac. Sivac istjera dvojicu igraca Zelje u prvom poluvremenu i u tunelu jednog vaseg jer je udario Stilica i opet vam kriv Sivac. Trener vam uvede Duljevica koji vise ne zna igrati ni na male i Sivac vam kriv. Mene bi bilo fakat sramota kriviti bilo koga za ovakvu prejadnu igru. Pa nije vam Zeljo pogotovo na Grbavici ni Tuzla ni Gosk pa da nas mozete povaliti ko bekane pogotovo sto ste dobili zasluzenu porciju nedavno dok se Snjeguljica sa 7 pataljuka u sljemovima setala Grbavicom.
Zeljo je kita Marjanova od ekipe i za Hirosa se znalo da mu pamet nije bas vrlina, Cocalicu nije ovo prva greska ali jebaji ga imamo to sto imamo. Ali zato Real sa Koseva ima ekipu sve zvijezda do zvijezde i nista ne pokazuje. Nekako me to podjeca na Hajduk koji je doveo bruku dobrih igraca i teskog kloca stavio na klupu da ih vodi te popusio titulu.
Mi kad vas vidimo useremo se, čak i 8 u polju, jos ste imali novi dizajn dresova, garant nas je i to zbunilo. Fakat misliš da nismo znali i mogli, ja ću ti reći nismo htijeli. Onaj zadnji šut jest bio ekces, mozda svi igrači i nisu učestvovali u dogovoru. Govor tijela igrača je bio smiješan, bez ikakve želje da se ugrozi protivnik, nerezonski šutevi, nabijanje lopte u prazno i vraćanje nazad, dodavanje na sredini, trošenje vremena,jbt :-) pa mi smo se više valjali od vas, to je najbolji pokazatelj svega što se događalo na ternu. Ako protiv Borca odigramo za kurac, onda mozda i povjerujem da ovo fakat nismo znali.
Vaša igra je gola kurčina čitavu polusezonu. Trenutno ste jedna od lošijih ekipa u PLBiH.Da te podsjetim natrpani ste u prethodnom derbiju do vrha.

Vi obično pobjegnete sa terena, veliki je ovo bod za vas, a prije svega činjenica da ste završili utakmicu.
A ne ide prica da je i taj derby pusten :D
F&N
Posts: 4027
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#34643 Re: Sarajevski derbi

Post by F&N »

Moram reci da vam u borbi za opstanak i raspored ide na ruku.
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#34644 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

Sta kazu sad kad su se osramotili, namjesteno, a pogledaj im statistike...18 suteva i od toga 6 po golu. 11 kornera.....klasicni klocevi kojima je uvijek neko drugi kriv. Da su pobjedili i dali onaj gol u 90-toj minuti ova statistika bi se pojavila i na CNN-u

Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18508
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34645 Re: Sarajevski derbi

Post by GandalfSivi »

teskeredzic_22 wrote: 15/04/2024 06:59
GandalfSivi wrote: 15/04/2024 00:51 Pitajte Gredica kako se dopisi pod nazivom “Molba” salju. Ovo znam vec tri dana, ali ovo danas je presmijesno i za nasu ligu. Strogo lik crveni dobio u tunelu da ne bude preofirno…
Sami protiv svih na čelu broda kosmičke pravde.
Toliko svijetlite na čelu tog broda da vam hinjski vade kartone kad niko ne gleda.

Jednostavno nepravda :mrgreen:

Ili kraće - kme :mrgreen:
Nemamo mi sta kmecati, nismo mi u zoni ispadanja. A to sto kospe redovno slave bod kao pobjedu nema nikakve veze s nama…
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20684
Joined: 12/08/2013 12:51

#34646 Re: Sarajevski derbi

Post by insaneinthebrain »

Ponudimo im se da uzmu tri boda. Dobijemo dva namjerna crvena kartona. Njima treba za borbu u evropu a mi cemo nekako izboriti opstanak. Snaci cemo se. I opet ne mogu da daju gol. Jedino jos da smo sami sebi zabili da se rijesimo muke :cry:
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#34647 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

insaneinthebrain wrote: 15/04/2024 10:42 Ponudimo im se da uzmu tri boda. Dobijemo dva namjerna crvena kartona. Njima treba za borbu u evropu a mi cemo nekako izboriti opstanak. Snaci cemo se. I opet ne mogu da daju gol. Jedino jos da smo sami sebi zabili da se rijesimo muke :cry:
70 minuta sa igracem vise i kukakju sto sudija nije jos produzio utakmicu :D
challmander
Posts: 356
Joined: 09/01/2022 11:42

#34648 Re: Sarajevski derbi

Post by challmander »

Cuj namjesteno, majko draga kakve sve gluposti covjek nece procitat na forumima. Niste nam gol dali s igracem vise od 20te minute a 30 minuta prvog poluvremena ste imali DVA igraca vise.

Nemojte se brukat zivota vam.
User avatar
omega369
Posts: 9531
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34649 Re: Sarajevski derbi

Post by omega369 »

Crveni karton u tunelu je nova inovacija vaseg sefa vicka. Inovativno, nema sta. Nek zaduzi odmah jedan stan, dug je mandat, trebace sigurno
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8600
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#34650 Re: Sarajevski derbi

Post by Pitar sa Kariba »

Image

:nargila:
Post Reply