Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- achqes
- Posts: 177
- Joined: 29/10/2021 17:55
#65551 Re: Zeničani
zar nije sad netko rekao da su ga zatvorili zbog dolaska jumba (ili pepca) ili sam pogresno shvatio
sklonili su zenicu sa svog website-a
- gentoo
- Posts: 4588
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#65552 Re: Zeničani
Ma vala Intersport je bio fail zesci. Niti je bio nesto velik niti je imao neku siroku ponudu. Ne kupuje se jakna od 200+ ili pancerice od 250+ svaki dan pa da se ne moze otici do SA gdje svakako bolja ponuda.
Ja sam misljenja da nista ne treba da radi eto samo reda radi.. To su vjerovatno i oni sabrali 2+2 i skontali da su poslovali na 0 ili tu negdje i da je isplatnije zatvoriti
Ja sam misljenja da nista ne treba da radi eto samo reda radi.. To su vjerovatno i oni sabrali 2+2 i skontali da su poslovali na 0 ili tu negdje i da je isplatnije zatvoriti
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65553 Re: Zeničani
Ja nisam znao ni da postoji Intersport u Zenici. Toliko o tome.
-
Deny25
- Posts: 191
- Joined: 12/01/2022 02:27
#65554 Re: Zeničani
Pa i intersport i domod su na svojim facebook stranicama napisali da se zatvara zbog renoviranja poslovnica
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65555 Re: Zeničani
Kupe zaklano...-Chesterfield- wrote: ↑31/03/2024 22:31 Postoji li u Zenici klaonica? Gdje ovi mesari kolju životinje?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65556 Re: Zeničani
Pašalić ima klaonicu u Lašvi (samo s desne strane Bosne, mislim da se zove Dolipolje naselje)anex wrote: ↑01/04/2024 01:30Kupe zaklano...-Chesterfield- wrote: ↑31/03/2024 22:31 Postoji li u Zenici klaonica? Gdje ovi mesari kolju životinje?
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#65557 Re: Zeničani
Fail je čisto zbog lokacije (i nase ekonomije ovde), i sve radnje kod nas nemaju nikakvu robu kakvu ima npr Buzz i ostale radnje u Sarajevu,Banja Luci itd. Ali mislim da je striktno lokacija najveci problem ko što sam govorio nedavno da je ono gore haos uređeno sa labirintom, zidovima itd. Sve dok ne otvore onaj prostor naprave prozore da ulazi prirodna svjetlost i ne poruse one zidove i pokretne stepenice koje vode u zid (doslovno tako) nece biti od tog ništa jer ne mozes ljude povuc drugacije unutragentoo wrote: ↑31/03/2024 23:52 Ma vala Intersport je bio fail zesci. Niti je bio nesto velik niti je imao neku siroku ponudu. Ne kupuje se jakna od 200+ ili pancerice od 250+ svaki dan pa da se ne moze otici do SA gdje svakako bolja ponuda.
Ja sam misljenja da nista ne treba da radi eto samo reda radi.. To su vjerovatno i oni sabrali 2+2 i skontali da su poslovali na 0 ili tu negdje i da je isplatnije zatvoriti
- gentoo
- Posts: 4588
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#65558 Re: Zeničani
Da lokacija nema veze najbolje mogu svjedociti ljubitelji ZS-a koji niti je u centru grada a + u podrumu doslovno + hrana
Vidjeces sad kako ce Jumbo raditi.. Kao i kinezi sto rade i dalje jer imaju dzidza za 3-4 marke.
Vidjeces sad kako ce Jumbo raditi.. Kao i kinezi sto rade i dalje jer imaju dzidza za 3-4 marke.
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#65559 Re: Zeničani
Ne mislim zbog lokacije kao fizicke lokacije nego zbog tog sta su uradili, ocito ima problem cim je sve sto je se napravilo gore je propalo...Može se to popraviti sad kažem ako se poruše oni hodnici i labirint i naprave prozore kakvi su orginalno bilo i ulazila prirodna svjetlost.
Govorim o tom user experiencu jer mi je to posao da se bavim sa takvim stvarima, ali haj nadam se da ce se popraviti, gore od onog trenutno ne može
- ShnjaZZZ
- Posts: 1709
- Joined: 29/11/2022 19:46
#65560 Re: Zeničani
A šta je to propalo, prodavnica bižuterije, beauty salon, butik odjeće sa pijace i outlet u kojem su cijene veće za 20% nego u ostalim radnjama.
Imagine my shock.
Imagine my shock.
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#65561 Re: Zeničani
Ima i tog da, ali ono kako je bilo poslozeno (milion malih prostorija) mozes samo butik i otvorit u tome realno ne mozes nešto mega mega.
- ShnjaZZZ
- Posts: 1709
- Joined: 29/11/2022 19:46
#65562 Re: Zeničani
Prostor je užasno "sređen", tu nema dileme ali da je išta vrijedilo ne bi propalo. Zimus sam kupovao salomonke i u tom Intersportu isti model bio skuplji za 29 maraka u odnosu na onu radnju u šopingu i 39 maraka u odnosu na M Bike Shop. Naravno da će propast.
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#65563 Re: Zeničani
Ja stvarno ne znam sta se desava sa prostorom na stanici, moze da se napravi extra lokal i samoposluga. Pa cak i neka teretanica sa dobrom pizzerijom.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#65565 Re: Zeničani
Kad krecu radovi na Zenica jugu?
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#65566 Re: Zeničani
Snimanje cega ?
Stara carsija je propala davno ima par šiša gluposti i to je to. Ne iskorišteno totalno, mada opet se vracamo da se nema kome niti praviti i ono sto imamo populacije smatra da zivimo u Saudijskog Arabiji
Stara carsija je propala davno ima par šiša gluposti i to je to. Ne iskorišteno totalno, mada opet se vracamo da se nema kome niti praviti i ono sto imamo populacije smatra da zivimo u Saudijskog Arabiji
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65567 Re: Zeničani
Moguče da se snima "Kotlina"
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#65568 Re: Zeničani
Snimali su na desetak lokacija u Ze. Vec su tu mjesec dana. Ozbiljna ekipa iz Slovenije
-
ramizovstrasni388
- Posts: 475
- Joined: 18/10/2021 21:15
#65569 Re: Zeničani
Je li ramo isak iz blatuše?
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#65570 Re: Zeničani
Prođe li ova trutina od gradonačelnika ikako gradom?
Obale Bosne (rijeke po kojoj se zove naša država, ako seljoberi i kretenoidi slučajno ne znaju) pune smeća, što na plaži, što uz obraslu stranu bulevara.
Babina rijeka na svakoj kaskadi ima pokoju gumu od auta, i hrpe smeća, a ušće puno nanosa i taloga, jer barbarska plemena uzvodno još nisu ušla ni u 18. stoljeće.
Ništa se ne kosi, ceste se raspadaju, a biciklističke staze, koje su očito farbane temperama izblijedile.
Međutim, ništa to ne jebe kockoglave majmunolike primate koji su okupirali grad.
Njima je dobro, kako god okreneš.
Obale Bosne (rijeke po kojoj se zove naša država, ako seljoberi i kretenoidi slučajno ne znaju) pune smeća, što na plaži, što uz obraslu stranu bulevara.
Babina rijeka na svakoj kaskadi ima pokoju gumu od auta, i hrpe smeća, a ušće puno nanosa i taloga, jer barbarska plemena uzvodno još nisu ušla ni u 18. stoljeće.
Ništa se ne kosi, ceste se raspadaju, a biciklističke staze, koje su očito farbane temperama izblijedile.
Međutim, ništa to ne jebe kockoglave majmunolike primate koji su okupirali grad.
Njima je dobro, kako god okreneš.
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#65571 Re: Zeničani
Fudo je u centru grada samo kada se cvijece polaze na kamenom spavacu
Bukvalno se sve raspada, od djecijih igralista do putokaza i znakova. Niti ko sta obnavlja niti popravlja. Samo ojha.
Sve vise raje koja je vani sada uvidja da je to jedan obicni kljusinar
Bukvalno se sve raspada, od djecijih igralista do putokaza i znakova. Niti ko sta obnavlja niti popravlja. Samo ojha.
Sve vise raje koja je vani sada uvidja da je to jedan obicni kljusinar
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#65572 Re: Zeničani
Zenica je osuđena na propast, nažalost.
Kad kljusinar ode, mijenjaju ga minioni iz stranke demonske akcije. Za Ovaj grad ne postoji mogućnost pozitivnog ishoda.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65573 Re: Zeničani
Nije.
Iz Lukovog Polja je...
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#65574 Re: Zeničani
pa, zapravo nije. tamo je samo napravio gnijezdo odakle se siri.
https://www.zenicablog.com/tuzilastvo-z ... ame-isaka/

-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#65575 Re: Zeničani
naravno da nije. ako se koksara zatvori, a onda samo malo poradi na filterima koje aglomeracija vec ima i na sekundarnom otprasivanju u Celicani mi, zaista, mozemo postati "Zeleni grad". ostat ce "samo" (heh, samo...) da se urede kucna lozista na bilo koji nacin. put sada izgleda kraci... jer se o gasenju koksare prica vec 40 godina... mogu postaviti i radove na tu temu. ali sada je konacan i mislim da je veliki doprinos kvaliteti zivota u Zenici... vjerujem da ce i drug Lemes da se obraduje sa ovim novostima. prenijeli smo brigu na drugoga (Lukavac).kamberovica polje wrote: ↑01/04/2024 23:14Zenica je osuđena na propast, nažalost.
Kad kljusinar ode, mijenjaju ga minioni iz stranke demonske akcije. Za Ovaj grad ne postoji mogućnost pozitivnog ishoda.



