BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
vee-jay
Posts: 8803
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#676 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by vee-jay »

Capajebo wrote: 22/03/2024 00:29 Samo da ostane zapisano da nama u veznom redu nisu ni usli u igru, ili igrali vrlo malo.

Tahirovic koji ove sezone ima 1,989 minuta u Ajaxu, igra im prvu postavu i u najbitnijim utakmicama. Tribine!
Huseinbasic koji ove sezone ima 1,311 minuta u Kolnu, standardan prvotimac.
Rahmanovic koji ove sezone ima 1,119 u doduse Ruskoj ligi, ali vrlo agresivan i zahvalan igrac koji bi i visinom donio neku jacinu u nasoj igri.
Varesanovic (iako ga ni malo ne gotivim ali eto) koji ima 2,064 u vrlo dobroj ekipi u Turskoj ove sezone, i njihov najbolji igrac. 11 golova i 3 asistencije.

A npr usao nam je Pjanic koji ne igra cak ni u Saudijskoj ligi, nego u Emiratima....
I to ga hajvan ubaci dok vodimo i Ukrajina mora krenuti bez garda u napad.... oj krv ti tvoju. Ne znam kako da nadjem sad, ali pred njihov prvi go Pjanic, tek nakon sto je usao, "ganja" njihovog veznjaka i ostavi ga covjek jedno 30 metara u 5 sekundi. :-) :lol:
I u tom trenutku na terenu imamo Dzeku koji ne moze da hoda vise. Pjanica mrtav sam od sebe. Civica - da Bog dragi sacuva i Kovacevica kao stopera :-)
4 igraca manje na terenu, fizicki apsolutno inferiorna ekipa na vrlo agresivnu i fizicki spremnu Ukrajinu.


Ovo je samo jedan od primjera kakvu mi politiku vodimo u reprezentaciji.
ok, znaci ipak je do izmjena - znaci do trenera - a ne do klupe
User avatar
vee-jay
Posts: 8803
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#677 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by vee-jay »

ja bih stavio Nikolu na gol :-D
User avatar
darius_maximus
Posts: 3292
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#678 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by darius_maximus »

last mohicans wrote: 22/03/2024 00:23
darius_maximus wrote: 22/03/2024 00:14 Ma govorio sam danas, klasika naša.

Kao bili bolji, samo da se utakmica igra 60 minuta, ne 90 + produžeci.
Ljudima u zadnjih 15 minuta ulaze Malinovskyi i Yaremchuk i onda je neko iznenađenje što su ljudi svježi i mogu donijeti preokret.

Mi ne možemo odigrati cijelu utakmicu od A do Ž, da ne popucaju konci i to je tako već sigurno duže od 10 godina.
Uvijek smo bili bolji, dok se može trčati, i uvijek nas iznenadi kako drugi planski tada prave izmjene da osvježe ekipu.
Vazda, ali vazda, ista priča.
Haj što je to tako kao preslikano decenijama, nego što i polunovinari nameću takav narativ sa svojim glupim pitanjima, eto bili smo odlični sve do tog gola..Ja, i? Pa zar se utakmica igra do gola, čak čovjek produžio 8 minuta, sasvim dovoljno da nešto i pokušaš. Kakvi mi, mentalni patuljici, nikad to nismo uspjeli. Jedina utakmica koja mi pada na pamet u Španiji kad su nam u 98 uvalili kad nije bilo ovolikih nadoknada. Vazda ista spika, bili dobri 60-70-,evo dogurali i do 85te. Jeba nas 13 minuta.
Zato što ljudi vole samosažalijevanje i niko neće da kaže grubu istinu.
Ljudi gube 1:0 na gostujućem terenu u odlučujućoj utakmici za Euro i preokrenu u zadnjih 10-15 minuta.

Mentalno nisu propali k'o žeton, kao što smo mi propali nakon prvog, a pogotovo drugog gola.
Nemaš fizikalije, nemaš strategiju, nemaš mentalitet, pa šta imaš?

Sve to ne bi bio toliki problem da neko hoće reći u studiju, pred kamerama, ljudi nismo bili bolji.
Prestanimo sebe lagati i hajde da radimo na onome što nam nedostaje.

Treba ti neko kao Osim što je rekao Hrvatima u studiju uživo i popišao im se u raspoloženje.
Ljudi dragi, vi ne možete trčati 90 minuta, kakva ba vaša igra.

Onda se možda može ići dalje.
Ova priča "bio si haman bolji jedan dio utakmice, bogovi i više sile nisu eto htjele da se to desi" je debilizam.
User avatar
Logovan
Posts: 94711
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#679 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Logovan »

House wrote: 22/03/2024 00:39 cimi dosta dobar, ne seri! on i krunić strašno odigrali
Govorim općenito, preko glave mi je i jednog i drugog. Nakupilo se luzerstva.

Samo Šehić mi je smiješan golman pravo. Koliko sam taj frajer unosi nemir u ekipu. :lol: Pa u prvom poluvremenu par puta izbio loptu pogrešno, jednom je čak i dodavao nekome sa strane, otišla lopta u aut. :lol:
User avatar
House
Posts: 46873
Joined: 17/03/2010 15:36

#680 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by House »

Logovan wrote: 22/03/2024 00:47
House wrote: 22/03/2024 00:39 cimi dosta dobar, ne seri! on i krunić strašno odigrali
Govorim općenito, preko glave mi je i jednog i drugog. Nakupilo se luzerstva.

Samo Šehić mi je smiješan golman pravo. Koliko sam taj frajer unosi nemir u ekipu. :lol: Pa u prvom poluvremenu par puta izbio loptu pogrešno, jednom je čak i dodavao nekome sa strane, otišla lopta u aut. :lol:
falio je neko ispred njih da uputi "zadnji pas"

cimi i rade beton zadnji vezni. realno, ukrajinci nisu mogli meda

pjanić jaše kamile
User avatar
Capajebo
Posts: 20776
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#681 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Capajebo »

House wrote: 22/03/2024 00:48
Logovan wrote: 22/03/2024 00:47
House wrote: 22/03/2024 00:39 cimi dosta dobar, ne seri! on i krunić strašno odigrali
Govorim općenito, preko glave mi je i jednog i drugog. Nakupilo se luzerstva.

Samo Šehić mi je smiješan golman pravo. Koliko sam taj frajer unosi nemir u ekipu. :lol: Pa u prvom poluvremenu par puta izbio loptu pogrešno, jednom je čak i dodavao nekome sa strane, otišla lopta u aut. :lol:
falio je neko ispred njih da uputi "zadnji pas"

cimi i rade beton zadnji vezni.
Cimi i Rade jedna od boljih utakmica za repku. Fino je to bilo i sa Hajradinovicem, ali ga levat izvadi nicim izazvan :D
User avatar
House
Posts: 46873
Joined: 17/03/2010 15:36

#682 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by House »

Capajebo wrote: 22/03/2024 00:50
House wrote: 22/03/2024 00:48
Logovan wrote: 22/03/2024 00:47
Govorim općenito, preko glave mi je i jednog i drugog. Nakupilo se luzerstva.

Samo Šehić mi je smiješan golman pravo. Koliko sam taj frajer unosi nemir u ekipu. :lol: Pa u prvom poluvremenu par puta izbio loptu pogrešno, jednom je čak i dodavao nekome sa strane, otišla lopta u aut. :lol:
falio je neko ispred njih da uputi "zadnji pas"

cimi i rade beton zadnji vezni.
Cimi i Rade jedna od boljih utakmica za repku. Fino je to bilo i sa Hajradinovicem, ali ga levat izvadi nicim izazvan :D
baš tako. fali nam kreativni AMC (pjanić prije 10 godina)
Last edited by House on 22/03/2024 00:52, edited 1 time in total.
Crvena Tifoza
Posts: 10672
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#683 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: 22/03/2024 00:28 Hi guys ja sam son od onoga lucky laka babo je zavrsio u bolnici imo je srcani udar.Reko je da vam kazem manje sekiracje duze zivite.pozdravioo vas je
:D
User avatar
House
Posts: 46873
Joined: 17/03/2010 15:36

#684 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by House »

ćivić i pjanić su defanzive rupe.
User avatar
Logovan
Posts: 94711
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#685 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Logovan »

House wrote: 22/03/2024 00:48 falio je neko ispred njih da uputi "zadnji pas"

cimi i rade beton zadnji vezni. realno, ukrajinci nisu mogli meda

pjanić jaše kamile
Ma ne znam šta bih ti rekao, znam samo da sam sit pojedinaca. A Pjanić je posebna priča, momak će dobijati pozive sve dok bude mogao stajati na nogama. Prestao sa fudbalom ima godina i godina.
User avatar
House
Posts: 46873
Joined: 17/03/2010 15:36

#686 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by House »

i šehić ispred vasilja :twisted:
svi u napad
Posts: 1878
Joined: 14/10/2012 14:40

#687 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by svi u napad »

Koliko god bio ljut i razocaran moram priznati da su ljudi bili bolji kao i to da je za poraz iskljucivi krivac selektor. Zasto? Pa zato sto je los trener i ne reaguje pravovremeno kako bi dobar normalan trener reagovao. Mi jesmo za razliku od ranije odigrali bolje ovu tekmu nego sto igramo ali to je sve trajalo nekih 60 minuta. Kad smo dali gol povukli se i samo igrali dugim loptama na Dzeku ili bolje receno napucavali nasumice lopte pa gdje padne. E tu sad je do trenera. Znaci nemas vezne linije koja moze zaustaviti igru zadrzati loptu, odigrati koji pas te po potrebi vrsiti pritisak na njihovu veznu liniju. Dakle poslije 60 minute ubacujes Tahirovica (kojeg je mamlaz poslao na tribine - da li slucajno?), Huseinbasica i Rahmanovica. Mjenjas Dzeku sa Tabakovicem i tako dobivas 4 mlada svjeza igraca koji igraju u svojim ekipama i imaju kondiciju tj. trku. Dalje ako se vec branis (iako je trebao znati da nasa repka se nikad nije znala odbraniti i sacuvati rezultat) onda ides sa jos jednim centarhalfom u zadnjoj liniji i to je trebao biti Mujakic a Kolasinca guras na ljevog beka (a ne Cilica) i prelazis na 4-4-2. Po meni ni Sehic nije trebao braniti veceras jer covjek nema kvalitetu a stalno se namece kao velika zvijezda repke odmah iza Dzeke. Pogledajte odbranu tj. izbijanje lopte kod povrede Ahmedhodzica kao i stajanja na prvoj stativi kod drugog primljenog gola.
Sad je najgore sto je raji vise dosadila smjena selektora pa evo i ovdje pojedinci govore da treba ostaviti Savu od kojeg je objektivno samo Faruk hadzibegic gori. Otjerani su ljudi nakon 2 tekme a Savi bi se davao jos jedan ciklus. Isti Milosevic kritikuje Sucica sto je izabrao Hrvatsku a on sam isto uradio igrajuci za Srbiju.
Sto je najgore raja ne vidi da je ovo sve rezija Vice i kompanije jer ista ta bagra je otjerala Bugarina cim su vidjeli da covjek postize rezultate (zahvaljujuci njemu smo i igrali ovu tekmu) i da voli repku tj. BiH. Nama treba remont Saveza i repke jer tonemo sve vise i vise. Mi smo fokusirani na A repku i ne gledamo sta je sa mladjim kategorijama koje su sve losije i losije a oni bi trebali biti buducnost repke. Kad vidite ko su samo selektori mladjih kategorija trebalo bi vam biti jasno da smo u ogromnoj krizi. Tuzno ali istinito.
LSD
Posts: 27393
Joined: 24/07/2007 08:26

#688 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by LSD »

Image

Najavili ljudi kako ce nas pobjediti i mi im to dozvolimo :lol:

Yebi Savo ovce i ne vadi :izet:
User avatar
House
Posts: 46873
Joined: 17/03/2010 15:36

#689 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by House »

ćivić zarađuje od fudbala jbt. :shock: :-)
User avatar
sinuhe
Posts: 11529
Joined: 03/06/2011 11:33

#690 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by sinuhe »

Nisam gledao, ali vidim poraz u finisu utakmice sto me je iznenadilo.
User avatar
mirota
Posts: 2387
Joined: 11/01/2018 11:42

#691 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by mirota »

realno dosadna tekma sa skoro bez sansi...bezze, ionako bi nas Island razvalio ko Israel sinoc
izvrsni direktor
Posts: 9732
Joined: 20/12/2018 16:11

#692 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by izvrsni direktor »

luckylaka wrote: 22/03/2024 00:28 Hi guys ja sam son od onoga lucky laka babo je zavrsio u bolnici imo je srcani udar.Reko je da vam kazem manje sekiracje duze zivite.pozdravioo vas je
:?
User avatar
PlusSA
Posts: 3201
Joined: 13/07/2011 16:51

#693 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by PlusSA »

MAha wrote: 22/03/2024 00:22 Evo malo statistike:
Posjed lopte
Bosna 33% Ukrajina 67%

Dodavanja
Bosna 270 Ukrajina 527

O cemu pricamo uopste...
Nemamo kvalitet za Euro, ni blizu.
Sa ovakvim Savezom necemo nikad ni imat.
Savo relativno dobro postavio igru, ali nema ni on selektorskog/trenerskog iskustva. Dobar trener ne bi uradio sta je on, pri, nicim zasluzenih 1:0.
Svi su krivi.
Upravo ovo, mi nešto hvalimo igru do 85 minute a Ukrajina čekala pravu šansu da ne kiksaju.
Cim su primili pogodak malo su se sabrali i onda pun gas završili utakmicu.
Nama treba desetka odnosno playmaker (kao nekad Misimovic) da zna dodati loptu i razigravati igrace.
Niti Demirovic, ni Džeko nisu dobijali prave lopte džaba u napadu nešto samostalno pokušavaju nije to to.

Razlika sinoc utakmice u odnosu na neke prošle je što su naši trčali po terenu, ostalo je ostalo isto.
Karikaturist
Posts: 3966
Joined: 20/12/2020 10:03

#694 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Karikaturist »

Objektivno dobro smo se drzali, dobra priprema tekme od strane selektora i pozitivan pristup igraca. Popustili smo u zadnjih 10 minuta usljed spleta okolnosti citaj povrede dva najjaca defantivca i najmanje zbog mentaliteta. Raja rezerve su nam kanta, nema dubine i kvaliteta. Nema ga nesto posebno ni u prvom timu ali bar je bilo zelje i trke sinoc. Problem je ovdje dublji i veci jer tekma kao tekma i poraz nisu strasni - gubili smo od pno losijih.
Kvalitet Ukrajine je presudio. Ljudi su kvalitetniji i zasluzuju da budu na prvenstvu.

Na medijima je sad i javnosti kojih btw nemamo da naprave pritisak i da se iskoristi momenat da se stvari konacno okrenu za dobrobit reprezentacije. Tipa zasto nam je domaca liga koja bi trebala proizvoditi buduce reprezentativce najgora u Europi, zasto su nam svi mladi igraci uglavnom odrasli i skolovali se fudbalski van okvira drzave, zasto u savezu politika kroji sve i zasto sjede konstitutivni koji se razumiju u nogomet kao mara u krivi, zasto i ko kroji spiskove i zasto vrlo cesto reprezentacija sluzi kao poligon za dobru zabavu i relaksaciju u pauzama od prvenstava. Ima puno pitanja koja se mogu povuci samo ne znam ima li neko muda da to povede.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#695 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by ljevoruki »

Nama je Pjanic bas baksuz, tolike godine u reprezentaciji i nista, ama bas nista nije uradio.
Uvijek ga je neko gusio, nije imao prostora, brz ko zalazak sunca, povremeni bljeskovi, od prije 10-tak godina nisu nikakvo mjerilo.
Nadam se da ce se oprostiti od reprezentacije nakon ove utakmice, hvala mu ali dosta je vise.
Dzeko isto tako, bolje bi mu bilo da sada ode dok nije prekasno, nije on vise za ovo, vec dugo nije koristan ali izgleda mora da igra. U svakom slucaju, od nekada 13. reprezentacije svijeta dosli smo do samog dna i ne vidim kako se mozemo izvuci iz ovoga.
Škobo Habu
Posts: 9125
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#696 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Škobo Habu »

LSD wrote: 22/03/2024 01:42 Image

Najavili ljudi kako ce nas pobjediti i mi im to dozvolimo :lol:

Yebi Savo ovce i ne vadi :izet:
Da je Savo sinoć ostvario pobjedu jutros bi osvan'o k'o hazreti Savo.

Nije do Save koliko je do ovdašnjeg baliluka i "akobogda" mentaliteta.

Mi smo jedna od rijetkih nacija koja bi rezultate u sportu tako što je zadnjih dvadeset godina više ulagala u izgradnju džamija nego li u stvarnu prezentaciju države tipa kulture i sporta. Igrače nam stvaraju druge zemlje. Dva najveća kluba, koji su u bivšoj državi imali daleko veći i utjecajniji status - statiraju u kukuruzima. I, naravno, uvijek drugi kriv.

Pogotovo domorocima iz dijaspore koji psuju Savi majku dok vodimo 1:0.
User avatar
PlusSA
Posts: 3201
Joined: 13/07/2011 16:51

#697 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by PlusSA »

Nakon infarkt završnice i poraza od Ukrajine u Zenici, naši navijači su se potukli između sebe. :lol:

Cirkus živi :bih:
User avatar
Point.
Posts: 28001
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#698 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by Point. »

Savo je pokazao i dokazao da ne zna i da nije za ovog posla.
0-5 Portugal, 4-1 Lux, 1-2 Slovačka, 1-2 Ukrajina. Tri tekme kući, tri zijana, protiv Luxa epska blamaža. Protiv Ukrajine epska blamaža sa selekcijom igrača, Tahirovića šalje na tribine koji igra u jednom Ajaxu da bi onaj alibi od igrača Cimirot igrao, zove Hamulića pa ga šalje na tribine jer nije u takmičarskoj formi, pa koji ga qurac zoveš uopšte? Onda ove izmjene o kojima će se izučavati na FIFA Pro kampovima kako ne raditi ako želite biti uspješan trener.

I onda neko pametuje nije do Save. Jok, zbog Edhemove matere je.
User avatar
dulekrele
Posts: 3884
Joined: 10/04/2014 18:25

#699 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by dulekrele »

PlusSA wrote: 22/03/2024 07:19
MAha wrote: 22/03/2024 00:22 Evo malo statistike:
Posjed lopte
Bosna 33% Ukrajina 67%

Dodavanja
Bosna 270 Ukrajina 527

O cemu pricamo uopste...
Nemamo kvalitet za Euro, ni blizu.
Sa ovakvim Savezom necemo nikad ni imat.
Savo relativno dobro postavio igru, ali nema ni on selektorskog/trenerskog iskustva. Dobar trener ne bi uradio sta je on, pri, nicim zasluzenih 1:0.
Svi su krivi.
Upravo ovo, mi nešto hvalimo igru do 85 minute a Ukrajina čekala pravu šansu da ne kiksaju.
Cim su primili pogodak malo su se sabrali i onda pun gas završili utakmicu.
Nama treba desetka odnosno playmaker (kao nekad Misimovic) da zna dodati loptu i razigravati igrace.
Niti Demirovic, ni Džeko nisu dobijali prave lopte džaba u napadu nešto samostalno pokušavaju nije to to.

Razlika sinoc utakmice u odnosu na neke prošle je što su naši trčali po terenu, ostalo je ostalo isto.
Kakve veze ima posjed. Lester je osvojio prvenstvo engleske a nije ni u jednoj utakmici imao veci posjed od protivnika. To je pica za malu djecu. Jedini krivac je Savo.
dek
Posts: 549
Joined: 28/02/2005 23:53

#700 Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024 BiH -???

Post by dek »

darius_maximus wrote: 22/03/2024 00:44
last mohicans wrote: 22/03/2024 00:23
darius_maximus wrote: 22/03/2024 00:14 Ma govorio sam danas, klasika naša.

Kao bili bolji, samo da se utakmica igra 60 minuta, ne 90 + produžeci.
Ljudima u zadnjih 15 minuta ulaze Malinovskyi i Yaremchuk i onda je neko iznenađenje što su ljudi svježi i mogu donijeti preokret.

Mi ne možemo odigrati cijelu utakmicu od A do Ž, da ne popucaju konci i to je tako već sigurno duže od 10 godina.
Uvijek smo bili bolji, dok se može trčati, i uvijek nas iznenadi kako drugi planski tada prave izmjene da osvježe ekipu.
Vazda, ali vazda, ista priča.
Haj što je to tako kao preslikano decenijama, nego što i polunovinari nameću takav narativ sa svojim glupim pitanjima, eto bili smo odlični sve do tog gola..Ja, i? Pa zar se utakmica igra do gola, čak čovjek produžio 8 minuta, sasvim dovoljno da nešto i pokušaš. Kakvi mi, mentalni patuljici, nikad to nismo uspjeli. Jedina utakmica koja mi pada na pamet u Španiji kad su nam u 98 uvalili kad nije bilo ovolikih nadoknada. Vazda ista spika, bili dobri 60-70-,evo dogurali i do 85te. Jeba nas 13 minuta.
Zato što ljudi vole samosažalijevanje i niko neće da kaže grubu istinu.
Ljudi gube 1:0 na gostujućem terenu u odlučujućoj utakmici za Euro i preokrenu u zadnjih 10-15 minuta.

Mentalno nisu propali k'o žeton, kao što smo mi propali nakon prvog, a pogotovo drugog gola.
Nemaš fizikalije, nemaš strategiju, nemaš mentalitet, pa šta imaš?

Sve to ne bi bio toliki problem da neko hoće reći u studiju, pred kamerama, ljudi nismo bili bolji.
Prestanimo sebe lagati i hajde da radimo na onome što nam nedostaje.

Treba ti neko kao Osim što je rekao Hrvatima u studiju uživo i popišao im se u raspoloženje.
Ljudi dragi, vi ne možete trčati 90 minuta, kakva ba vaša igra.

Onda se možda može ići dalje.
Ova priča "bio si haman bolji jedan dio utakmice, bogovi i više sile nisu eto htjele da se to desi" je debilizam.
Ne samo novinari, pogledaj izjave navijaca poslije utakmice za medije.
Skoro svaki "bili smo bolji, nismo imali srece". I tako poslije svakog jeben9g poraza, već 30 godina.
Totalno ograničen narod, to je za proučavanje.
Post Reply