Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42426 Re: Utakmice.

Post by mond »

Šta me zaboli. Boli njih kurac, boli i mene.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42427 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

18mn97 wrote: 03/03/2024 21:00 Na sta misli Rozman kad kaze "desavale su se ove sedmice stvari koje nisu u redu"?

Ocigledno da je losa atmosfera.
nek se jebu svi odreda. Više je nama stalo nego njima. Karine pretplaćene.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#42428 Re: Utakmice.

Post by baxus »

velaxsa wrote: 03/03/2024 20:52 Ja znam samo da mi je muka da crknem, da mi se povraca. Cijeli dan mi stomak treperi od uzbudjenja, danima se pripremam psihicki za derbi...i onda ti skupina amatera upropasti dan, mjesec, godinu...popisaju se po svima nama...niko od nasih igraca i ss se nije nasekirao veceras. To me najvise boli i nervira....Iliev je podlegao pritisku, ali kod njega se bar vidjela neka srcanost, griza savjesti, huja ga uhvatila...ostali bolikurci obicni....a Akrapovic u par recenica objasni razliku izmedju strucnjaka i palamudana koji ponavlja floskule iz sedmice u sedmicu...
Nemoj to sebi raditi.
Nema tu niko vrijedan toga.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42429 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

last mohicans wrote: 03/03/2024 20:31 Da se citiram
ja sam sad 99% ubjeđen da mi sa ovom upravom, gdje Mirvić na čelu, ništa značajno nećemo postići. Mi vrtimo isti film otkad nas je preuzeo, dovedi, otjeraj, dovedi, potjeraj, sto od igrača, pa do trenera, otada nas ni q.. nema, a sve su prilike da će se tako i nastaviti. Preko 100 igrača je sigurno prošlo kroz klub i koliko, 7-8 trenera. Sad, je li lik toliki peh, metuzalem da ne umije, zlobnik koji igra kladionicu, pere-ja ne pere, nije me ni briga više, ne mogu tu ništa značajno uticati, kao ni većina nas, samo me moj klub interesuje. Eto sad ko idemo ka tome da istrpimo, ista pjesma je bila i sa Dudićem, ne istrpismo, ako mi izgubimo u BL i derbi, s Rozmanom je priča završena.
Ne znam jesi li pod uticajem pitarske pičkopaćeničke ekipe koja sad sve svaljuje na Mirvića, čovjeka koji je upravo slušao te paćenike i dovodio "trenere da naprave iskorak".

Da se podsjetimo, osvojili smo duplu krunu i u narednu sezonu krenuli s ekipom koja je bila desetkovana povredama. Pitarski pičkopaćenici su dočekali poraz u derbiju da otjeraju Husrefa Musemića. U trenutku kada smo bili PRVI na tabeli. Dakle PRVI na tabeli i aktuelni osvajači DUPLE krune. Otjeraju legendu kluba i još ga ismijavaju.

I da se nadaš napretku a slušaš pičkopaćenike
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42430 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bili smo drugi, Musemić otišao i onda zauzeli prvu poziciju sa osvojenim bodom protiv Zvijezde (Željezničar izgubio).
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42431 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

internazionale wrote: 03/03/2024 21:13
last mohicans wrote: 03/03/2024 20:31 Da se citiram
ja sam sad 99% ubjeđen da mi sa ovom upravom, gdje Mirvić na čelu, ništa značajno nećemo postići. Mi vrtimo isti film otkad nas je preuzeo, dovedi, otjeraj, dovedi, potjeraj, sto od igrača, pa do trenera, otada nas ni q.. nema, a sve su prilike da će se tako i nastaviti. Preko 100 igrača je sigurno prošlo kroz klub i koliko, 7-8 trenera. Sad, je li lik toliki peh, metuzalem da ne umije, zlobnik koji igra kladionicu, pere-ja ne pere, nije me ni briga više, ne mogu tu ništa značajno uticati, kao ni većina nas, samo me moj klub interesuje. Eto sad ko idemo ka tome da istrpimo, ista pjesma je bila i sa Dudićem, ne istrpismo, ako mi izgubimo u BL i derbi, s Rozmanom je priča završena.
Ne znam jesi li pod uticajem pitarske pičkopaćeničke ekipe koja sad sve svaljuje na Mirvića, čovjeka koji je upravo slušao te paćenike i dovodio "trenere da naprave iskorak".

Da se podsjetimo, osvojili smo duplu krunu i u narednu sezonu krenuli s ekipom koja je bila desetkovana povredama. Pitarski pičkopaćenici su dočekali poraz u derbiju da otjeraju Husrefa Musemića. U trenutku kada smo bili PRVI na tabeli. Dakle PRVI na tabeli i aktuelni osvajači DUPLE krune. Otjeraju legendu kluba i još ga ismijavaju.

I da se nadaš napretku a slušaš pičkopaćenike
Jarane, ne znam o kome pričaš, ja sam pod uticajem svog mozga i dobrog zapažanja. Navedi šta je pozitivno napravljeno u vrijeme Mirvića sem ove teretane u limenoj kutiji? Što ne dugujemo kao hadalji, eto, to je uspijeh, a ne znači da nećemo ako digne sidro. Hajmo poredat sve njegove iskorake od 2021, ako se ne varam. Lik srlja iz greške u grešku. Šta ako je ovo tačno sto je gore kolega napisao za Maria, Baltu i sl. Ja u Mirvića više ne vjerujem, nekad jesam. Ako je tebi normalno raditi isti greške, a očekivati drugačiji rezultat, onda si se posvađao sa zdravim razumom. Što skijaš nije karakter ko Feđa, pa podnese ostavku. Gore rezultate je naredao, a igre nema ni u milimetrima.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42432 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Jagodiću se smiješi Evropa. Gledat ćemo Vidića kako zabija u Realu :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42433 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

REALno, Sloga igra nogomet za nas. Jučer zasluženi bod protiv prvaka, nas raskovali dva puta.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42434 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Logovan wrote: 03/03/2024 21:19 Bili smo drugi, Musemić otišao i onda zauzeli prvu poziciju sa osvojenim bodom protiv Zvijezde (Željezničar izgubio).
Husrefov stručni štab vodio zadnju utakmicu i završili prvi na tabeli.
Jesi li i ti šlajfo mačora kad je Husref plako
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42435 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

last mohicans wrote: 03/03/2024 21:21
internazionale wrote: 03/03/2024 21:13
last mohicans wrote: 03/03/2024 20:31 Da se citiram
Ne znam jesi li pod uticajem pitarske pičkopaćeničke ekipe koja sad sve svaljuje na Mirvića, čovjeka koji je upravo slušao te paćenike i dovodio "trenere da naprave iskorak".

Da se podsjetimo, osvojili smo duplu krunu i u narednu sezonu krenuli s ekipom koja je bila desetkovana povredama. Pitarski pičkopaćenici su dočekali poraz u derbiju da otjeraju Husrefa Musemića. U trenutku kada smo bili PRVI na tabeli. Dakle PRVI na tabeli i aktuelni osvajači DUPLE krune. Otjeraju legendu kluba i još ga ismijavaju.

I da se nadaš napretku a slušaš pičkopaćenike
Jarane, ne znam o kome pričaš, ja sam pod uticajem svog mozga i dobrog zapažanja. Navedi šta je pozitivno napravljeno u vrijeme Mirvića sem ove teretane u limenoj kutiji? Što ne dugujemo kao hadalji, eto, to je uspijeh, a ne znači da nećemo ako digne sidro. Hajmo poredat sve njegove iskorake od 2021, ako se ne varam. Lik srlja iz greške u grešku. Šta ako je ovo tačno sto je gore kolega napisao za Maria, Baltu i sl. Ja u Mirvića više ne vjerujem, nekad jesam. Ako je tebi normalno raditi isti greške, a očekivati drugačiji rezultat, onda si se posvađao sa zdravim razumom. Što skijaš nije karakter ko Feđa, pa podnese ostavku. Gore rezultate je naredao, a igre nema ni u milimetrima.
Da nešto naučiš, najgori pitarski pičkopaćenici su ovi šatro upućeni u tajne i dešavanja oko kluba. To je najveća pitarska pogan
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42436 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Šta mu ovo znači, a da smo kojom ludom srećom iščupali bolji skor, ne bi ni
prozborio.Na pripremama smo igrali dobro, a kad dolazimo u Sarajevo glave idu u drugom smjeru. Dešavale su se ove sedmice stvari koje nisu u redu, a mi to moramo riješiti unutar kluba. Ne bih ulazio u svlačionicu i to šta se tamo dešava", zagonetno je kazao Rožman
.
Čuj ne bi on ulazio u svlačionici, pa ko će, konjino? Fergi kopačkama gađao najbolje igrače svijeta, ti ne bi ulazio u sukobe. Zna se da su se tvoj miljenik Jular i Prevaranda pobili, šta još ima?
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42437 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

internazionale wrote: 03/03/2024 21:26 Jesi li i ti šlajfo mačora kad je Husref plako
Čim pročitam ovako nešto znam da nema normalne rasprave. Zaboravi da sam išta napisao. Živio. :thumbup:
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42438 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

internazionale wrote: 03/03/2024 21:28
last mohicans wrote: 03/03/2024 21:21
internazionale wrote: 03/03/2024 21:13

Ne znam jesi li pod uticajem pitarske pičkopaćeničke ekipe koja sad sve svaljuje na Mirvića, čovjeka koji je upravo slušao te paćenike i dovodio "trenere da naprave iskorak".

Da se podsjetimo, osvojili smo duplu krunu i u narednu sezonu krenuli s ekipom koja je bila desetkovana povredama. Pitarski pičkopaćenici su dočekali poraz u derbiju da otjeraju Husrefa Musemića. U trenutku kada smo bili PRVI na tabeli. Dakle PRVI na tabeli i aktuelni osvajači DUPLE krune. Otjeraju legendu kluba i još ga ismijavaju.

I da se nadaš napretku a slušaš pičkopaćenike
Jarane, ne znam o kome pričaš, ja sam pod uticajem svog mozga i dobrog zapažanja. Navedi šta je pozitivno napravljeno u vrijeme Mirvića sem ove teretane u limenoj kutiji? Što ne dugujemo kao hadalji, eto, to je uspijeh, a ne znači da nećemo ako digne sidro. Hajmo poredat sve njegove iskorake od 2021, ako se ne varam. Lik srlja iz greške u grešku. Šta ako je ovo tačno sto je gore kolega napisao za Maria, Baltu i sl. Ja u Mirvića više ne vjerujem, nekad jesam. Ako je tebi normalno raditi isti greške, a očekivati drugačiji rezultat, onda si se posvađao sa zdravim razumom. Što skijaš nije karakter ko Feđa, pa podnese ostavku. Gore rezultate je naredao, a igre nema ni u milimetrima.
Da nešto naučiš, najgori pitarski pičkopaćenici su ovi šatro upućeni u tajne i dešavanja oko kluba. To je najveća pitarska pogan
Eh, hvala, baš si me naučio, ničemu.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42439 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

last mohicans wrote: 03/03/2024 21:32
internazionale wrote: 03/03/2024 21:28
last mohicans wrote: 03/03/2024 21:21

Jarane, ne znam o kome pričaš, ja sam pod uticajem svog mozga i dobrog zapažanja. Navedi šta je pozitivno napravljeno u vrijeme Mirvića sem ove teretane u limenoj kutiji? Što ne dugujemo kao hadalji, eto, to je uspijeh, a ne znači da nećemo ako digne sidro. Hajmo poredat sve njegove iskorake od 2021, ako se ne varam. Lik srlja iz greške u grešku. Šta ako je ovo tačno sto je gore kolega napisao za Maria, Baltu i sl. Ja u Mirvića više ne vjerujem, nekad jesam. Ako je tebi normalno raditi isti greške, a očekivati drugačiji rezultat, onda si se posvađao sa zdravim razumom. Što skijaš nije karakter ko Feđa, pa podnese ostavku. Gore rezultate je naredao, a igre nema ni u milimetrima.
Da nešto naučiš, najgori pitarski pičkopaćenici su ovi šatro upućeni u tajne i dešavanja oko kluba. To je najveća pitarska pogan
Eh, hvala, baš si me naučio, ničemu.
Nažalost nisi ništa naučio, čim gore pišeš ko je Rožmanov miljenik. Ti znaš šta se dešava u svlaĉionici
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42440 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Logovan wrote: 03/03/2024 21:31
internazionale wrote: 03/03/2024 21:26 Jesi li i ti šlajfo mačora kad je Husref plako
Čim pročitam ovako nešto znam da nema normalne rasprave. Zaboravi da sam išta napisao. Živio. :thumbup:
Vidi da iskontaktiraš omegu i ekipu s foruma bar, da napravimo listu trenera s kojima ćemo napraviti iskorak
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42441 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

internazionale wrote: 03/03/2024 21:34
last mohicans wrote: 03/03/2024 21:32
internazionale wrote: 03/03/2024 21:28

Da nešto naučiš, najgori pitarski pičkopaćenici su ovi šatro upućeni u tajne i dešavanja oko kluba. To je najveća pitarska pogan
Eh, hvala, baš si me naučio, ničemu.
Nažalost nisi ništa naučio, čim gore pišeš ko je Rožmanov miljenik. Ti znaš šta se dešava u svlaĉionici
Donosim logičan zaključak, za razliku od tebe. Kad igra svaku, a nezasluženo, pritom je jedan od najgorih, a lično ga je doveo, normalno da je ljubimac. Očito je to tebi prevelik kognitivni zamor. Nije Sarajevo LA da se ne zna sve. Ima ljudi bliskih klubu koji su upućeni. Ali sve to sad nije ni bitno, reći ću ti kao i logi, prođi me se,popit ću ban na našoj temi.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42442 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

last mohicans wrote: 03/03/2024 21:38
internazionale wrote: 03/03/2024 21:34
last mohicans wrote: 03/03/2024 21:32

Eh, hvala, baš si me naučio, ničemu.
Nažalost nisi ništa naučio, čim gore pišeš ko je Rožmanov miljenik. Ti znaš šta se dešava u svlaĉionici
Donosim logičan zaključak, za razliku od tebe. Kad igra svaku, a nezasluženo, pritom je jedan od najgorih, a lično ga je doveo, normalno da je ljubimac. Očito je to tebi prevelik kognitivni zamor. Nije Sarajevo LA da se ne zna sve. Ima ljudi bliskih klubu koji su upućeni. Ali sve to sad nije ni bitno, reći ću ti kao i logi, prođi me se,popit ću ban na našoj temi.
:thumbup:
Tamam si sve potvrdio.

Vidi i ti s Logijem i tim upućenim da nam nađete nekog trenera. Al nekog zajebanog da napravimo iskorak
User avatar
van Basten
Posts: 7971
Joined: 21/09/2006 02:59

#42443 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

SRAMOTA.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#42444 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Sramota.
Jadno, odvratno, kukavički.
Prvi sam rekao da treba dati Rozmanu vrijeme, ali ovo večeras je dno dna.
Dobiješ podršku poslije poraza od Širokog, poslije poraza od Zvijezde fenjeraša, i odigraš ovako kukavički protiv najvećih neprijatelja FKS.
Nikakvo opravdanje nemaju.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42445 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:19 Sramota.
Jadno, odvratno, kukavički.
Prvi sam rekao da treba dati Rozmanu vrijeme, ali ovo večeras je dno dna.
Dobiješ podršku poslije poraza od Širokog, poslije poraza od Zvijezde fenjeraša, i odigraš ovako kukavički protiv najvećih neprijatelja FKS.
Nikakvo opravdanje nemaju.
Nakon što je utakmica završila sjetio sam se tvog posta oko treninga, kako se dobro radi i slično. Sad meni nije jasno odakle tolika razlika između treninga i utakmica? :-)

Hajde što mi ne znamo šta ćemo sa loptom, ali kako smo onako bezvoljni, mrtvi?
User avatar
Silvester071
Posts: 219
Joined: 06/07/2009 18:44

#42446 Re: Utakmice.

Post by Silvester071 »

Logovan wrote: 03/03/2024 22:29
Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:19 Sramota.
Jadno, odvratno, kukavički.
Prvi sam rekao da treba dati Rozmanu vrijeme, ali ovo večeras je dno dna.
Dobiješ podršku poslije poraza od Širokog, poslije poraza od Zvijezde fenjeraša, i odigraš ovako kukavički protiv najvećih neprijatelja FKS.
Nikakvo opravdanje nemaju.
Nakon što je utakmica završila sjetio sam se tvog posta oko treninga, kako se dobro radi i slično. Sad meni nije jasno odakle tolika razlika između treninga i utakmica? :-)

Hajde što mi ne znamo šta ćemo sa loptom, ali kako smo onako bezvoljni, mrtvi?
Baš tako.
Včr mi pasa nismo mogli uvezati, NIJEDNOG a kamoli sta drugo 🤢
Nisam bio za smjene/ostavke ali ovo što zadnjih tekmi nam priredjuju fudbaleri i sš je za govnjikave motike, nizasta drugo.
BRUKA I SRAMOTA!
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42447 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nemanje karaktera eto šta je. Mekušci.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#42448 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Logovan wrote: 03/03/2024 22:29
Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:19 Sramota.
Jadno, odvratno, kukavički.
Prvi sam rekao da treba dati Rozmanu vrijeme, ali ovo večeras je dno dna.
Dobiješ podršku poslije poraza od Širokog, poslije poraza od Zvijezde fenjeraša, i odigraš ovako kukavički protiv najvećih neprijatelja FKS.
Nikakvo opravdanje nemaju.
Nakon što je utakmica završila sjetio sam se tvog posta oko treninga, kako se dobro radi i slično. Sad meni nije jasno odakle tolika razlika između treninga i utakmica? :-)

Hajde što mi ne znamo šta ćemo sa loptom, ali kako smo onako bezvoljni, mrtvi?
Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#42449 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Mene zaista cudi da samo Last Mochicanos i ja pored dosta starih i iskusnih navijaca vidimo neke stvari koje se vide iz aviona. Zeljo je morao pobjediti veceras inace bi ispali is lige. Pogledajte prvi gol kako govance od novinara napsia "maestralni" gol Hirosa. Iliev stoji 7 metara ispred linije i skroz lijevo. Nikakav udarac (ni jak niti pod precku) prolazi pored golmandzije koji se jos i baca kasno. Njegov i drugi gol. Pogledajte kako skrece loptu. Onda pred kraj teatralno bez razloga (da se vlasi ne dosjete) udara covjeka i dobiva zasluzeno crveni. Ko fol njemu nesto krivo i krv mu udarila u glavu. Neki dan gledam kako u CG namjestise tekmu i danas kod nas. Vec sam ranije pisao i pitao da li ima mogucnosti da se vidi ko je dobio lovu na kladari.
Nije meni zao sto smo izgubili jer treba pomoci konama da ne ispadnu ali brate ne pravi bas toliki cirkus i odigraj 2:1 ili 1:0 a ne da sada seljadija i papci pisaju po nama misleci da su bolji.
Kao sto sam vec nekoliko puta napisao mi cemo osvojiti Kup i tako zaljeciti rane u ovoj sramotno namjestenoj ligi. Zivjeli
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42450 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sve ista priča ukrug, kad se vratimo nekoliko godina, mozda i deceniju nazad, jeste da me boli, ali se ne mislim sikirati za pretplaćene princeze. Ima vlasnik neka se sekira. Smrdi dobro, ali kod nas uvijek dismri, hiljadu i jedna zavjera.
Post Reply