Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#26951 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Kupi Daciu i rijesi se brige.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26952 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 22:57 3 milje katalizator?
Au sta je ovo?! Pa ovo je najgori faul na Marakani godinama unazad :D
samo ti gledaj euro benzince :skoljka:

mozes zamjenski stavit sta, protocni da dobijes 2ks
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26953 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Ma treba mi za stariju zensku osobu auto.

Zamjenski i sve to da bude ko doksa moze li bit do milje maraka ukupno?
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26954 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

ukines i zdravo. sve regularno
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26955 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:00 Ma treba mi za stariju zensku osobu auto.

Zamjenski i sve to da bude ko doksa moze li bit do milje maraka ukupno?
moze, odi kod Zlaje u Jukicevoj i pitaj kolko je, ne bi mu bio ni prvi ni zadnji koji je ugradio :thumbup:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#26956 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Onda sretno sa kupovinom, tesko je nac sta fino.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26957 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:02
_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:00 Ma treba mi za stariju zensku osobu auto.

Zamjenski i sve to da bude ko doksa moze li bit do milje maraka ukupno?
moze, odi kod Zlaje u Jukicevoj i pitaj kolko je, ne bi mu bio ni prvi ni zadnji koji je ugradio :thumbup:
Koji je Zlaja? Je li pored Opanchicha?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26958 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:04
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:02
_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:00 Ma treba mi za stariju zensku osobu auto.

Zamjenski i sve to da bude ko doksa moze li bit do milje maraka ukupno?
moze, odi kod Zlaje u Jukicevoj i pitaj kolko je, ne bi mu bio ni prvi ni zadnji koji je ugradio :thumbup:
Koji je Zlaja? Je li pored Opanchicha?
Kod Bosnalijeka garazica, prije penjanja za Velesice :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26959 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:07
_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:04
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:02
moze, odi kod Zlaje u Jukicevoj i pitaj kolko je, ne bi mu bio ni prvi ni zadnji koji je ugradio :thumbup:
Koji je Zlaja? Je li pored Opanchicha?
Kod Bosnalijeka garazica, prije penjanja za Velesice :)
Aaaaaa auspuhdzija, dobar lik :thumbup:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26960 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:11
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:07
_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:04

Koji je Zlaja? Je li pored Opanchicha?
Kod Bosnalijeka garazica, prije penjanja za Velesice :)
Aaaaaa auspuhdzija, dobar lik :thumbup:
:thumbup:

ne bi ti ja svasta preporucio svakako :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26961 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:21
_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2024 23:11
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 23:07

Kod Bosnalijeka garazica, prije penjanja za Velesice :)
Aaaaaa auspuhdzija, dobar lik :thumbup:
:thumbup:

ne bi ti ja svasta preporucio svakako :-D
Ma ja, ako prodavac pristane dovuc kod Zlaje da vidi sta i kako.
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26962 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

pa zlaja nije automehanicar kakve veze on ima s tim :run: nece ti zlaja dijagnosticirat jel senzor ili je cat
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26963 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

bolan da ga pita koliko je zamjenski kat i vjerovatno cijevi ce trebat...
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26964 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Evolution_IV wrote: 06/01/2024 09:12 bolan da ga pita koliko je zamjenski kat i vjerovatno cijevi ce trebat...
pa neka ga nazove :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26965 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kabal1337 wrote: 06/01/2024 09:19
Evolution_IV wrote: 06/01/2024 09:12 bolan da ga pita koliko je zamjenski kat i vjerovatno cijevi ce trebat...
pa neka ga nazove :lol:
i to sto kazes :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26966 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

"Pomoć oko kupovine katalizatora..." :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26967 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

pomoc oko spustanja cijene vozila*
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26968 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Odlican tekst

https://revijahak.hr/2018/11/02/novi-au ... -ne-srcem/

Uvod: Kad bismo birali idealan novi automobil, bio bi to onaj iz niže srednje klase ili srednje klase, nakon prvog redizajna s pogonskom grupom koja je već četiri, pet godina na tržištu.

:thumbup:
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#26969 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Seawolf »

A koji segment se sada, obzirom na drastičan porast cijena novih automobila, podrazumijeva pod srednjom klasom?
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26970 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Seawolf wrote: 06/01/2024 12:13 A koji segment se sada, obzirom na drastičan porast cijena novih automobila, podrazumijeva pod srednjom klasom?
Dacia :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26971 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Kako je krenulo, kod nas će uskoro viša srednja klasa biti Tata.

https://sh.wikipedia.org/wiki/Tata_Motors
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26972 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Samo sto ce se za nase trziste zvati BABO. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26973 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Seawolf wrote: 06/01/2024 12:13 A koji segment se sada, obzirom na drastičan porast cijena novih automobila, podrazumijeva pod srednjom klasom?
Tekst je iz 2018. ali poenta stoji.
Srednja klasa-hečbek/golf klasa u mom promisljanju.

Imas 4 vrata, imas koliko toliko posten motor ispod haube i dobar nivo opreme.
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#26974 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Seawolf »

_BataZiv_0809 wrote: 06/01/2024 12:30
Seawolf wrote: 06/01/2024 12:13 A koji segment se sada, obzirom na drastičan porast cijena novih automobila, podrazumijeva pod srednjom klasom?
Tekst je iz 2018. ali poenta stoji.
Srednja klasa-hečbek/golf klasa u mom promisljanju.

Imas 4 vrata, imas koliko toliko posten motor ispod haube i dobar nivo opreme.
U moje vrijeme se pod srednjom klasom podrazumijevao D-segment, odnosno jedan segment iznad Golfa.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26975 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Baš tako.
Post Reply