Neustavno_BataZiv_0809 wrote: ↑18/09/2023 23:15 Kanton kao rijec ne postoji u tekstu Ustava BiH i zato o tome ne moze odlucivati US BiH.
Sviđalo se to tebi ili ne
Neustavno_BataZiv_0809 wrote: ↑18/09/2023 23:15 Kanton kao rijec ne postoji u tekstu Ustava BiH i zato o tome ne moze odlucivati US BiH.
Cak i ako se stavi izvor npr sa linkom, to je ipak copyright infrigement jer se ne smije stavljati cijeli clanak.ljubijankic wrote: ↑19/09/2023 12:19sram ga napisati da je clanak od Avdeseksi_ideje wrote: ↑19/09/2023 12:18
Zar nije stavljanje cijelog clanka i to jos bez izvora copyright infrigement?![]()
Ne budi panj i citaj sa razumijevanjem.sehohari wrote: ↑19/09/2023 12:20Neustavno_BataZiv_0809 wrote: ↑18/09/2023 23:15 Kanton kao rijec ne postoji u tekstu Ustava BiH i zato o tome ne moze odlucivati US BiH.
Sviđalo se to tebi ili ne
Za tvoju informaciju, da ne bi dalje lupetao, ja živim i radim u Sarajevu.Mishelinke wrote: ↑19/09/2023 09:37A ti predlažeš šta?agent_zero wrote: ↑19/09/2023 09:35
Samo idioti koji nastavljaju sda stazama revolucije mogu izvaljivati ovakve gluposti.
Totalnu blokadu?
Oliju 2?
Novi rat?
Drži se ti Minhena i daleko ti kuća od naše.
Rezultat rada trojke(sdp nip ns) na kraju mandata bice to da ce dodik i covic politicki biti bivsi sa svim sto to nosi sa sobom, imaces novi izborni zakon ustav drzavnu imovinu napredak ka eu, pod sda df pijavicama imao si dodika i covica na steroidima uz razaranje bosne i bosnjaka, to 100 godina ponavljam kao papagaj. Ti ako vise volis da ti nesto godi uhu bez rezultata i dalja stagnacija onda ok imas pravo na to, ali kada se desi iznad navedeno bar javno na forumu priznaj da nisi bio u pravu, nije puno, a vjerujem da si za razliku mora sda botova razuman jer nisi bot a ni sda ovacagent_zero wrote: ↑19/09/2023 14:46Za tvoju informaciju, da ne bi dalje lupetao, ja živim i radim u Sarajevu.Mishelinke wrote: ↑19/09/2023 09:37
A ti predlažeš šta?
Totalnu blokadu?
Oliju 2?
Novi rat?
Drži se ti Minhena i daleko ti kuća od naše.
A predlažem sve osim ovoga što je ovaj fizički bivši, a mentalno sadašnji sda-ovac izjavio, a ti to shvati i protumači kako god želiš.
DonieBrasco wrote: ↑19/09/2023 11:18 sdO danas da dobije vlast, veceras bi nastavili po starome, Dodika i Covica dusa boli sto ih nema da im sve ovo sto traze daju.
Ovce preracunali ste se nece biti pasaluka, sultanata i filđan drzave, necete od bosnjaka nove palestince praviti na tlu Europe.
Code: Select all
https://thebosniatimes.ba/86590/srpske-trice-i-bosnjacke-kucine-evo-kako-je-dodikov-terminator-ovladao-carinskim-sektorom-pocistio-je-bosnjake-a-doveo-svoje-srbe/
Bolje asim fadil nego ana mrnjavac, ana mrnjavac moze samo ako su vlast sda df petriJoti. Nije na odmet ponoviti sda df i svi njihovi novinarski i medijski satrapi su najvece zlo za bosnu i bosnjakeseksi_ideje wrote: ↑19/09/2023 17:33 Zar Ana Mrnjavac nije majka ubijenog Denisa? Ukoliko je tako, smirite malo dozivljaj. Ona je Sarajka i ne dolazi "sa strane" .
Jedini grijeh joj je sto se zove Ana.seksi_ideje wrote: ↑19/09/2023 17:33 Zar Ana Mrnjavac nije majka ubijenog Denisa? Ukoliko je tako, smirite malo dozivljaj. Ona je Sarajka i ne dolazi "sa strane" .
Klasicni primjer kako reci nekome da si glup bez da mu kazez da si glup.tramvajtrojka wrote: ↑19/09/2023 17:46sta ces svi bosnjaci pobjegli i pisu iz uppsale pa nema ko iz bosnjackog naroda da bude u ovim institucijama![]()
Jeste majka ubijenog Denisa, ali Avdi nista nije sveto.seksi_ideje wrote: ↑19/09/2023 17:33 Zar Ana Mrnjavac nije majka ubijenog Denisa? Ukoliko je tako, smirite malo dozivljaj. Ona je Sarajka i ne dolazi "sa strane" .
Bravo Helez, nadam se da ce ustrajati."Ministarstvo odbrane umjesto da pokaže razumjevanje i da dođe sa budžetskom realnošću i izlazi sa zahtjevom koje u ekonomskom smislu sulud. Ako neko očekuje da ću ja pregovarati a dobijem zahtjev na milijardu i 700 miliona, a ga pozivam da radi moj posao. To je veće od budžeta od svih 75 korisnika u ovoj godini. Budžet veći 4 puta onoga što je odobreno. Oni prednjače kako da rasipaju novac koji svi mi odvajamo. Ne samo da je četiri puta veći, to je 4 posto BDP-a BiH. Japan troši 1 procent BPD-a na odbranu, Njemačka 1,3 posto, Kina 1,6 posto, Francuska 1,9 posto BPD-a, a mi bi 4 procenta", rekao je on.
Nakon toga je pročitao neke od zahtjeva Ministarstva odbrane.
"Modernizacija pješadajiskog naoružanja 68, 5 miliona KM uz modernizaciju lakih pješadijskih vozila 100 miliona.
Ne razumijem ni stavku - modernizacija artiljerijskog naoružanja za 18 miliona KM, samovozne haubice. Modernizacija naoružanja opreme oklopnog bataljona, modernizacija vazduhoplovstva 6 srednjih helikotpera i 10 lakih na dvije stavke, jedna 406 miliona KM, a druga 44 miliona KM
Idemo dalje, modernizacija sredstava, a ovo nikad nisam čuo, za nuklekarnu i biološku i hemijsku odbranu - 13 miliona KM.
Vidim nije ni njegovim fanovima._BataZiv_0809 wrote: ↑19/09/2023 18:12Jeste majka ubijenog Denisa, ali Avdi nista nije sveto.seksi_ideje wrote: ↑19/09/2023 17:33 Zar Ana Mrnjavac nije majka ubijenog Denisa? Ukoliko je tako, smirite malo dozivljaj. Ona je Sarajka i ne dolazi "sa strane" .
DFovci su gori od SDA