vidis to mi nije palo na pamet
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#44154 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A sta znam, nek onda bere jaja 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#44155 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Polovan Golf 8 Gti se krece od nekih cca 75.000 do 88.000.
Ali skupe mu gume majku mu.

Ali skupe mu gume majku mu.

- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44156 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
heh kako ta jaka auta trose gume 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#44157 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dobar hankuk mere još koji dan 
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44158 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
tako bise imeni smiali daste me vidili ja danas prićo smamom doksamse vraćo sa urologie piše mama na diypleubitanga_sa_otesa wrote: ↑10/05/2023 16:19jucer sam pratio jednog brudu sta radi na semaforu.otvori viber i drugi chat odozgo otvori ,pogleda pa se vrati,pa peti odozgo,pa zatvori ,a niko mu nije pisao.onda messenger isto tako random chatove otvara zatvarakontam sta radi debil ,a garant mu dosadno...ne zna sta ce od sebe...ocekuje vaznu poruku
onda otvori fb pa malo lista pa se opet vrati na viber i opet onaj chat drugi odozgo otvori,ja i ovaj kolega smo umrli od smijeha
![]()
![]()
![]()
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#44159 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koliko na ovoj temi ima onih koji parkiraju i dovode ljude na rub pameti? Nazalost vidim seljadije po komentarima psuju dedi. Naseg odraza, ni pokajanja ni mozga da skontaju da su napravili reakciju svojim postupkom
https://www.instagram.com/reel/CsJuaC_tGIv/
https://www.instagram.com/reel/CsJuaC_tGIv/
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
TLOP
- Posts: 358
- Joined: 23/01/2020 11:12
#44161 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Trebo je nac kakva kolica i proc pored i citavu stranu izgrebat
Cuj stoke kaze mogu kolica proc
Mogu mozda za one celave lutke sto su djeca birvaktile gurala od toga nista vise
Fuj
Cuj stoke kaze mogu kolica proc
Mogu mozda za one celave lutke sto su djeca birvaktile gurala od toga nista vise
Fuj
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#44162 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najtuznije od svega je da ce ako bude prijavljen, dedo morati kaznu platiti. Na slabima i nemocnima drzava ostri kandze, a dobra braca mumimi, veliki vjernici na baterije koji su i izvor kompletnog problema ce vjerovatno proci nekaznjeno.
Marva bahata, ohola i bezobrazna...
Marva bahata, ohola i bezobrazna...
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#44163 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ovo je fake video zbog pregleda "dedo lupao dzematlijama" nigdje veze sigurno je i udario e klasu i x 5, dali dedi cvaju i rekli dedo ti malo udari po ovom retrovizoru a plastika ce sama spasti i pricaj nesto, a ovaj u hd-u snima nidje vezelaserShow wrote: ↑12/05/2023 23:05 Koliko na ovoj temi ima onih koji parkiraju i dovode ljude na rub pameti? Nazalost vidim seljadije po komentarima psuju dedi. Naseg odraza, ni pokajanja ni mozga da skontaju da su napravili reakciju svojim postupkom
https://www.instagram.com/reel/CsJuaC_tGIv/
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#44164 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Milli Vanilli bi ovo bolje odradili, deduki se usne ne micu kad govori.
- Ateista
- Posts: 51664
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44165 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako policija dodje, morala bi pisati kaznu obojici, i onome sto je nepropisno parkirao i dedi sto unistava tudju imovinu.Romeo 80 wrote: ↑13/05/2023 00:53 Najtuznije od svega je da ce ako bude prijavljen, dedo morati kaznu platiti. Na slabima i nemocnima drzava ostri kandze, a dobra braca mumimi, veliki vjernici na baterije koji su i izvor kompletnog problema ce vjerovatno proci nekaznjeno.
Marva bahata, ohola i bezobrazna...
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#44166 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo što je jedno krivično djelo a drugo prekršaj...
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#44167 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije ovo krivično djelo. U najgorem slučaju vandalizam i kazna od 200 KM.
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#44168 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Oštećenje tuđe stvari je krivično djelo
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#44169 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jest, ali da bi se tako okarakterisalo mora šteta biti veća od određenog iznosa u KM.
Inače se može okarakterisati i kao vandalizam, što je prekršaj.
Da ne tražim u zakonu, a i da ne lupam, ima neki iznos određen.
Inače se može okarakterisati i kao vandalizam, što je prekršaj.
Da ne tražim u zakonu, a i da ne lupam, ima neki iznos određen.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#44170 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A da vas deduka malo posoli? 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#44171 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Veceras sam sjedio u autu nekih 40-ak minuta parkiran u Muse Cazima Catica. Cekao jarana da nesto zavrsi i mrsko mi bilo hodati po kisi.
Ulica izmedju zgrada u starom gradu. Siroka toliko za taman jedno auto. Sa obije strane su zgrade gdje iz haustora izlazis malte ne na cestu. Dugacka nekih 300-400 metara
Likovi tuda voze ko sumanuti. Jeeee te ko na pisti da su. Proslo ih je jedno 6-7.
Koji quratz.....
Ulica izmedju zgrada u starom gradu. Siroka toliko za taman jedno auto. Sa obije strane su zgrade gdje iz haustora izlazis malte ne na cestu. Dugacka nekih 300-400 metara
Likovi tuda voze ko sumanuti. Jeeee te ko na pisti da su. Proslo ih je jedno 6-7.
Koji quratz.....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44172 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jesi im pisao kazne??
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#44173 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Učinilo ti se, ne može se tom ulicom voziti više od 50zdruzdjo wrote: ↑15/05/2023 20:54 Veceras sam sjedio u autu nekih 40-ak minuta parkiran u Muse Cazima Catica. Cekao jarana da nesto zavrsi i mrsko mi bilo hodati po kisi.
Ulica izmedju zgrada u starom gradu. Siroka toliko za taman jedno auto. Sa obije strane su zgrade gdje iz haustora izlazis malte ne na cestu. Dugacka nekih 300-400 metara
Likovi tuda voze ko sumanuti. Jeeee te ko na pisti da su. Proslo ih je jedno 6-7.
Koji quratz.....
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#44174 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam imao radar pa ne bih mogao "dokumentovati". Njihova rijec protiv moje.
@HelaS
Vjeruj da nije mi se ucinilo. Normalni ne mogu i ne bi ni pokusavali voziti preko 40. Ali, ovi su uspjevali sasvim dobro. I onda ide panika i kocenje dole na samom kraju gdje se mora malo zalomiti zbog trotoara. Vjerovatno neke lokalne brude pa ne bi li "hin" vidio ko od raje.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#44175 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod vozača me nervira kad na temi ZOBS palamude nekoliko stranica o nekoj temi, koja direktno interesuje vjerovatno jednog ili nijednog forumaša. Sad trenutno aktuelna prikolica iznad 750 kg i koja ti vozačka treba.
Pun forum "prikolicaša" ispade.
Pun forum "prikolicaša" ispade.

