Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44151 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Throttle wrote: 10/05/2023 18:10 Gleda jesu li mu koke online :D
vidis to mi nije palo na pamet :lol: :lol: stalker :bih:
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#44152 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Throttle wrote: 10/05/2023 18:10 Gleda jesu li mu koke online :D
A koke zauzete, nemaju vremena za Viber.

Image
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44153 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#44154 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

A sta znam, nek onda bere jaja :lol:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#44155 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Polovan Golf 8 Gti se krece od nekih cca 75.000 do 88.000.

Ali skupe mu gume majku mu.


Image
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44156 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

heh kako ta jaka auta trose gume :izet:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#44157 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ZoomZoomKiwi »

Dobar hankuk mere još koji dan :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#44158 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 10/05/2023 16:19
muz66 wrote: 10/05/2023 10:30 Listanje instagrama i tipkanje dok voze, ruke im se osusile.
jucer sam pratio jednog brudu sta radi na semaforu.otvori viber i drugi chat odozgo otvori ,pogleda pa se vrati,pa peti odozgo,pa zatvori ,a niko mu nije pisao.onda messenger isto tako random chatove otvara zatvara :lol: kontam sta radi debil ,a garant mu dosadno...ne zna sta ce od sebe...ocekuje vaznu poruku :D onda otvori fb pa malo lista pa se opet vrati na viber i opet onaj chat drugi odozgo otvori,ja i ovaj kolega smo umrli od smijeha :lol: :lol: :lol:
tako bise imeni smiali daste me vidili ja danas prićo smamom doksamse vraćo sa urologie piše mama na diypleu 🥺
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#44159 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laserShow »

Koliko na ovoj temi ima onih koji parkiraju i dovode ljude na rub pameti? Nazalost vidim seljadije po komentarima psuju dedi. Naseg odraza, ni pokajanja ni mozga da skontaju da su napravili reakciju svojim postupkom

https://www.instagram.com/reel/CsJuaC_tGIv/
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44160 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

žgadija :run:
TLOP
Posts: 358
Joined: 23/01/2020 11:12

#44161 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by TLOP »

Trebo je nac kakva kolica i proc pored i citavu stranu izgrebat
Cuj stoke kaze mogu kolica proc
Mogu mozda za one celave lutke sto su djeca birvaktile gurala od toga nista vise
Fuj
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#44162 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Najtuznije od svega je da ce ako bude prijavljen, dedo morati kaznu platiti. Na slabima i nemocnima drzava ostri kandze, a dobra braca mumimi, veliki vjernici na baterije koji su i izvor kompletnog problema ce vjerovatno proci nekaznjeno.

Marva bahata, ohola i bezobrazna...
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#44163 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by noviclan »

laserShow wrote: 12/05/2023 23:05 Koliko na ovoj temi ima onih koji parkiraju i dovode ljude na rub pameti? Nazalost vidim seljadije po komentarima psuju dedi. Naseg odraza, ni pokajanja ni mozga da skontaju da su napravili reakciju svojim postupkom

https://www.instagram.com/reel/CsJuaC_tGIv/
Ma ovo je fake video zbog pregleda "dedo lupao dzematlijama" nigdje veze sigurno je i udario e klasu i x 5, dali dedi cvaju i rekli dedo ti malo udari po ovom retrovizoru a plastika ce sama spasti i pricaj nesto, a ovaj u hd-u snima nidje veze
User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#44164 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by topcam »

Milli Vanilli bi ovo bolje odradili, deduki se usne ne micu kad govori.
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44165 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Romeo 80 wrote: 13/05/2023 00:53 Najtuznije od svega je da ce ako bude prijavljen, dedo morati kaznu platiti. Na slabima i nemocnima drzava ostri kandze, a dobra braca mumimi, veliki vjernici na baterije koji su i izvor kompletnog problema ce vjerovatno proci nekaznjeno.

Marva bahata, ohola i bezobrazna...
Ako policija dodje, morala bi pisati kaznu obojici, i onome sto je nepropisno parkirao i dedi sto unistava tudju imovinu.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#44166 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Samo što je jedno krivično djelo a drugo prekršaj...
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#44167 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ZoomZoomKiwi »

Nije ovo krivično djelo. U najgorem slučaju vandalizam i kazna od 200 KM.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#44168 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Oštećenje tuđe stvari je krivično djelo
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#44169 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ZoomZoomKiwi »

Jest, ali da bi se tako okarakterisalo mora šteta biti veća od određenog iznosa u KM.

Inače se može okarakterisati i kao vandalizam, što je prekršaj.

Da ne tražim u zakonu, a i da ne lupam, ima neki iznos određen.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#44170 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

A da vas deduka malo posoli? :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#44171 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Veceras sam sjedio u autu nekih 40-ak minuta parkiran u Muse Cazima Catica. Cekao jarana da nesto zavrsi i mrsko mi bilo hodati po kisi.
Ulica izmedju zgrada u starom gradu. Siroka toliko za taman jedno auto. Sa obije strane su zgrade gdje iz haustora izlazis malte ne na cestu. Dugacka nekih 300-400 metara
Likovi tuda voze ko sumanuti. Jeeee te ko na pisti da su. Proslo ih je jedno 6-7.
Koji quratz.....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44172 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

jesi im pisao kazne??
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#44173 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by HelaS »

zdruzdjo wrote: 15/05/2023 20:54 Veceras sam sjedio u autu nekih 40-ak minuta parkiran u Muse Cazima Catica. Cekao jarana da nesto zavrsi i mrsko mi bilo hodati po kisi.
Ulica izmedju zgrada u starom gradu. Siroka toliko za taman jedno auto. Sa obije strane su zgrade gdje iz haustora izlazis malte ne na cestu. Dugacka nekih 300-400 metara
Likovi tuda voze ko sumanuti. Jeeee te ko na pisti da su. Proslo ih je jedno 6-7.
Koji quratz.....
Učinilo ti se, ne može se tom ulicom voziti više od 50
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#44174 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

bitanga_sa_otesa wrote: 15/05/2023 21:25 jesi im pisao kazne??
Nisam imao radar pa ne bih mogao "dokumentovati". Njihova rijec protiv moje.


@HelaS

Vjeruj da nije mi se ucinilo. Normalni ne mogu i ne bi ni pokusavali voziti preko 40. Ali, ovi su uspjevali sasvim dobro. I onda ide panika i kocenje dole na samom kraju gdje se mora malo zalomiti zbog trotoara. Vjerovatno neke lokalne brude pa ne bi li "hin" vidio ko od raje.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#44175 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dzontra_Volta »

Kod vozača me nervira kad na temi ZOBS palamude nekoliko stranica o nekoj temi, koja direktno interesuje vjerovatno jednog ili nijednog forumaša. Sad trenutno aktuelna prikolica iznad 750 kg i koja ti vozačka treba. :twisted: :twisted:
Pun forum "prikolicaša" ispade.
Post Reply