FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
Nebozemlja
- Posts: 846
- Joined: 04/10/2020 17:20
#5126 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
"Ti si tad bio mali" 
- Javier Pena
- Posts: 940
- Joined: 09/11/2020 21:50
#5127 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad je ništa ako sutra ne dovede familiju Isak. 
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#5129 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Dolazim do zaključka da ođe ima toliko para dza kupovinu ruku, da bi se hladno moglo investirati u engleske klubove. 
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#5130 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ovo već prerasta u komediju
čvrsti momci iz sdfa, Čelika zvanog Jure Franko htjeli kupiti iz SDP-a. Evo vepra hoće da uzme prvo mjesto od Tz medvjeda ali kurko bivol Mahir je zakucao večeras…
čvrsti momci iz sdfa, Čelika zvanog Jure Franko htjeli kupiti iz SDP-a. Evo vepra hoće da uzme prvo mjesto od Tz medvjeda ali kurko bivol Mahir je zakucao večeras…
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#5131 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Evo ga počinje sad će da namlati ovoga cvikeraša…
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#5132 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da ljudi znaju koliko ovdje para ima a kako se jadno zivi i kako nista ne stima...ne bi mogli vjerovati.SmokingMan wrote: ↑28/04/2023 23:00 Dolazim do zaključka da ođe ima toliko para dza kupovinu ruku, da bi se hladno moglo investirati u engleske klubove.![]()
Ti milioncici su kap u moru koje su pare ovdje...samo je problem sto se ne smiju bas toliko pokazivati,jer su pokradene
btw. cuj htjeli Celika kupiti
Pa njega ni na stocnoj pijaci ne bi niko odabrao,jer je mrsav i nije kao Bivol ,on ima prodju na stocnoj pijaci
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#5133 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
A jes nervozan

-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#5134 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Svi vole zlato, samo Mirza Čelik. Mozda su mu tozla nudili 
- Hercegoviina
- Posts: 2850
- Joined: 14/02/2013 14:11
#5135 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovaj mali je nedostojan protivnik
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#5136 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Evo Bizon totalno nerovozan a i ovaj Belmin je previse kulturan...bizona otreses njegovom taktikom a ne kulturom i uvijanjem 
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#5137 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Evo zakuha sa Fejsom
-
Afro_japanac
- Posts: 9
- Joined: 03/04/2023 19:13
#5138 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ko je levat iz SDP-a, poprska ga krmak
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#5139 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne moze se ovaj mali nositi sa Zahiragom, realno govoreci 
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#5140 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma nije ovaj za ovaj profil diskusije.
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#5141 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Toliko para ne kola ni među onima koji oprezno svoj novac daju predstavnicima u američkom senatu. Kod nas su darežljivi i prvo pred tebe istresu vagon novca i onda pitaju "Je li ti malo druže da dodamo koju nulicu? "zippoo87 wrote: ↑28/04/2023 23:05Da ljudi znaju koliko ovdje para ima a kako se jadno zivi i kako nista ne stima...ne bi mogli vjerovati.SmokingMan wrote: ↑28/04/2023 23:00 Dolazim do zaključka da ođe ima toliko para dza kupovinu ruku, da bi se hladno moglo investirati u engleske klubove.![]()
Ti milioncici su kap u moru koje su pare ovdje...samo je problem sto se ne smiju bas toliko pokazivati,jer su pokradene
btw. cuj htjeli Celika kupiti![]()
![]()
![]()
![]()
Pa njega ni na stocnoj pijaci ne bi niko odabrao,jer je mrsav i nije kao Bivol ,on ima prodju na stocnoj pijaci![]()

-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#5142 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Kod nas su ljudi jeftini...ne trebaju ti milioni da nekoga kupis.SmokingMan wrote: ↑28/04/2023 23:18Toliko para ne kola ni među onima koji oprezno svoj novac daju predstavnicima u američkom senatu. Kod nas su darežljivi i prvo pred tebe istresu vagon novca i onda pitaju "Je li ti malo druže da dodamo koju nulicu? "zippoo87 wrote: ↑28/04/2023 23:05
Da ljudi znaju koliko ovdje para ima a kako se jadno zivi i kako nista ne stima...ne bi mogli vjerovati.
Ti milioncici su kap u moru koje su pare ovdje...samo je problem sto se ne smiju bas toliko pokazivati,jer su pokradene
btw. cuj htjeli Celika kupiti![]()
![]()
![]()
![]()
Pa njega ni na stocnoj pijaci ne bi niko odabrao,jer je mrsav i nije kao Bivol ,on ima prodju na stocnoj pijaci![]()
![]()
Neke kupis za 20 KM,neke postavis za ministre a nekima zaposlis zenu.
Dakle...ne dajes nista iz svog dzepa,nego opet iz drzavnog
A para ovdje ima kao u prici,kod privatnika,kod politicara,kod ovih koji su u halci,tenderi,izvodjaci radova,firme kojima se stimaju pare...pa svake godine se kroz tendere potrosi nekoliko milijardi KM u BiH...pa sam sracunaj koliko je para do sada tu potroseno i gdje su te pare,ako vec ne vjerujes.
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5143 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Zahiragic i Mehalic
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#5144 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jesu li ovi iz nindza kornjaca ili ?
Poznati su mi ali ne znam tacno koji su ?
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5145 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#5146 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jesu oni ne baš pametni mutanti.
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#5147 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
nedoHebana rulja željna pažnje, puna agresije, uzrokovane, pazi paradoksa djelovanjem iste pogani za koju se danas "bore"
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#5148 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nemojte tako, eno Zaha javno stao u odbranu krezube rulje, a Senad mu veli sto iz zavodskih para niste napravili ljudima zubalo 
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#5149 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Korisni su ti snimci,da dodatno diskredituju one koji su došli na proteste i da odvrate ostale da ne dolaze na buduće proteste u režiji bračnog para.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#5150 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da...SDA od rata na ovamo upravlja tim ministarstvima i taj jad od ljudi su sveli na najnize grane ali oni opet za njih ginu.Tananarive wrote: ↑29/04/2023 00:06nedoHebana rulja željna pažnje, puna agresije, uzrokovane, pazi paradoksa djelovanjem iste pogani za koju se danas "bore"![]()
To su neke posebne umne vratolomije kod tih ljudi.Eno onaj dedo,nema nijednog zuba u glavi a ogrnuo se zastavom ljiljana i on misli da je "patriota"
