to su ti stilovi voznje, koji kazu "samo na pregledmom mjsetu sjecem krivinu", jos se hvali i druge podstice. Pa ako vec i uradis, sjedi, usuti se, i gledaj je li ti se ko smije (mi se smije).vjeshalica wrote: ↑20/04/2023 12:56 https://www.instagram.com/reel/Cq-l4Jhg ... MyMTA2M2Y=
Nije kod nas, ali ono komforna voznja...hhhhh
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#44051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#44052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To sječenje krivina (i pravaca) je toliko uzelo maha da na relaciji od desetak kilometara možeš na prste izbrojati vozila koja su sve vrijeme sa sva četiri točka u svojoj traci.laserShow wrote: ↑21/04/2023 08:00to su ti stilovi voznje, koji kazu "samo na pregledmom mjsetu sjecem krivinu", jos se hvali i druge podstice. Pa ako vec i uradis, sjedi, usuti se, i gledaj je li ti se ko smije (mi se smije).vjeshalica wrote: ↑20/04/2023 12:56 https://www.instagram.com/reel/Cq-l4Jhg ... MyMTA2M2Y=
Nije kod nas, ali ono komforna voznja...hhhhh
I kaže "u preglednoj krivini" radi "komfora u vožnji". Dobro je rekao moj instruktor vožnje nekad davno: "onaj ko siječe krivinu nije prilagodio vožnju uslovima na putu". Sva priča o komforu i sigurnom peglanju krivina je šuplja priča.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#44053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema kritike, nema samokritike i nema izopcavanja takvih iz drustva. Evo na ovom forumu ces naci destine takvih i umjesto da se usute, oni ce se hvaliti time sto rade. Kao komfor. Kakv komfor, nesposobni drzati automobil u traci koja mu je namijenjena.
Znaci fino bus i ne moras ni voziti
Znaci fino bus i ne moras ni voziti
- reboot
- Posts: 702
- Joined: 08/05/2018 18:03
#44054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod vjetrenjače i poslije elektroprivredeHelaS wrote: ↑21/04/2023 04:00Ne znam gdje to... Noćas je grad jezivo pust. Da ovako ostane koji mjesec, da se malo regeneriramoreboot wrote: ↑20/04/2023 22:50 Ima li nase divne policije sada po ulici da ove rejsere zaustavlja sto su pusteni sa lanca nakon ramazana? Na C. Villi u 3 minute mogao sam poginuti 2 puta zbog idiota koji voze 100+ i ubacuju se iako je na semaforu crveno. Zbog idiota ne mozes se prestrojiti jer se odjednom ukazu u retrovizoru i pukom srecom me ne sastave majku jebali![]()
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sjecem krivine since 1987.
- Ateista
- Posts: 51664
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije situacija, sa naravno idiotom u audiu, skrecemo desno na glavnu i lik bez ikakve potrebe stoji pred pjesackim iako su pjesaci vec presli, pretpostavljam da se zagledao u mobitel. Konacno krene i ja idem lijevom trakom u kojoj nema nikog na semaforu, on u neka doba po gasu i krkanski se bez zmigavca uvaljuje ispred mene.
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60 
- Ateista
- Posts: 51664
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali ovaj se meni licno uvalio i onda nije krenuo.bitanga_sa_otesa wrote: ↑21/04/2023 15:32 svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60![]()
Zato ga komentarisem.
Ali fakat, sta je sa vozacima audia i bmw-ova?
Zbog toga nikad necu kupiti ni audia ni bmw-a, ne zelim da se identifikujem sa prosjecnim vozacima pomenutih vozila.
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#44059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Šta fali snašao se frajer jer si sigurno peljaoAteista wrote: ↑21/04/2023 15:27 Maloprije situacija, sa naravno idiotom u audiu, skrecemo desno na glavnu i lik bez ikakve potrebe stoji pred pjesackim iako su pjesaci vec presli, pretpostavljam da se zagledao u mobitel. Konacno krene i ja idem lijevom trakom u kojoj nema nikog na semaforu, on u neka doba po gasu i krkanski se bez zmigavca uvaljuje ispred mene.
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#44060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aaa a mene ibice hoce ovakobitanga_sa_otesa wrote: ↑21/04/2023 15:32 svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
basicm wrote: ↑21/04/2023 19:19Aaa a mene ibice hoce ovakobitanga_sa_otesa wrote: ↑21/04/2023 15:32 svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60![]()
isto, kroz krivine redovno ih zguzi ocajna sasija i vjerovatno jos gore gume u paketu pa odustanu od svega
nas ljudina jutros podje preticat niz Bistrik sa twingom 2, umalo sudar ne izazva, a isli smo 50 koliko je i dozvoljeno....jutros svi ko pusteni s lanca jbt
- Ateista
- Posts: 51664
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hajd sto sam ja peljao, ali ako mi se uvalio sto onda on pelja po telefonu ili sta vec, sto ne slozi po gasu kad se upali zeleno.BadBoy wrote: ↑21/04/2023 17:17Šta fali snašao se frajer jer si sigurno peljaoAteista wrote: ↑21/04/2023 15:27 Maloprije situacija, sa naravno idiotom u audiu, skrecemo desno na glavnu i lik bez ikakve potrebe stoji pred pjesackim iako su pjesaci vec presli, pretpostavljam da se zagledao u mobitel. Konacno krene i ja idem lijevom trakom u kojoj nema nikog na semaforu, on u neka doba po gasu i krkanski se bez zmigavca uvaljuje ispred mene.
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#44063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nemoj molim te!! Ne prizivaj ga
Taman smo se kutarisali citata iz zakona, grafikona, slika....pusti...
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E sta danas necu cuti, vozim Mula Mustafe Baseskije, covjek se ukljucuje iz Jaroslava Cernija. Izviri ( vidi da dolazim) nastavi izvirivat prednji dio auta mu predje u moju traku, tako da ja moram preci u dio lijeve da ga ne raznesem. Svirnem mu, kad on znas li ti gdje ja radim
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a gdje radi?? u vodovodu??
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Radi u pycki mayerinoj
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#44067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U kanalizaciji. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sto ne ispresavija supka?kabal1337 wrote: ↑23/04/2023 17:40 E sta danas necu cuti, vozim Mula Mustafe Baseskije, covjek se ukljucuje iz Jaroslava Cernija. Izviri ( vidi da dolazim) nastavi izvirivat prednji dio auta mu predje u moju traku, tako da ja moram preci u dio lijeve da ga ne raznesem. Svirnem mu, kad on znas li ti gdje ja radim![]()
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata![]()
obozavam takvim jebat pleme uzduz i poprijeko...
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije rekao gdje radi. umjesto da kaze izvini pogrijesio sam, desi se....
Ma ne bi se tukao u saobracaju, jos da klepis 500 KM za remecenje javnog reda I mira.
Ma ne bi se tukao u saobracaju, jos da klepis 500 KM za remecenje javnog reda I mira.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
seljacine ne poznaju drugi jezik 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#44072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skoro svaki dan prođem pored Merkatora u Švrakinom, ljudi kontra stranom počeli vozit zbog one rupetine kod Merkatora, pola metra propalo život te jebo 
Nije za nerviranja, razumijem ljude
Nije za nerviranja, razumijem ljude
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne radi dzaba u halenizaciji. To mu je nivo. Lavor govvana mu baciti nek zna coek dze radi.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#44074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa trebao si ga pitati gdje radikabal1337 wrote: ↑23/04/2023 17:40 E sta danas necu cuti, vozim Mula Mustafe Baseskije, covjek se ukljucuje iz Jaroslava Cernija. Izviri ( vidi da dolazim) nastavi izvirivat prednji dio auta mu predje u moju traku, tako da ja moram preci u dio lijeve da ga ne raznesem. Svirnem mu, kad on znas li ti gdje ja radim![]()
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata![]()
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#44075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa dje radi covjek
@Evolution_IV di si ti jebavao pleme prije

@Evolution_IV di si ti jebavao pleme prije
