Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#44051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laserShow »

vjeshalica wrote: 20/04/2023 12:56 https://www.instagram.com/reel/Cq-l4Jhg ... MyMTA2M2Y=

Nije kod nas, ali ono komforna voznja...hhhhh
to su ti stilovi voznje, koji kazu "samo na pregledmom mjsetu sjecem krivinu", jos se hvali i druge podstice. Pa ako vec i uradis, sjedi, usuti se, i gledaj je li ti se ko smije (mi se smije).
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#44052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

laserShow wrote: 21/04/2023 08:00
vjeshalica wrote: 20/04/2023 12:56 https://www.instagram.com/reel/Cq-l4Jhg ... MyMTA2M2Y=

Nije kod nas, ali ono komforna voznja...hhhhh
to su ti stilovi voznje, koji kazu "samo na pregledmom mjsetu sjecem krivinu", jos se hvali i druge podstice. Pa ako vec i uradis, sjedi, usuti se, i gledaj je li ti se ko smije (mi se smije).
To sječenje krivina (i pravaca) je toliko uzelo maha da na relaciji od desetak kilometara možeš na prste izbrojati vozila koja su sve vrijeme sa sva četiri točka u svojoj traci.

I kaže "u preglednoj krivini" radi "komfora u vožnji". Dobro je rekao moj instruktor vožnje nekad davno: "onaj ko siječe krivinu nije prilagodio vožnju uslovima na putu". Sva priča o komforu i sigurnom peglanju krivina je šuplja priča.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#44053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laserShow »

Nema kritike, nema samokritike i nema izopcavanja takvih iz drustva. Evo na ovom forumu ces naci destine takvih i umjesto da se usute, oni ce se hvaliti time sto rade. Kao komfor. Kakv komfor, nesposobni drzati automobil u traci koja mu je namijenjena.

Znaci fino bus i ne moras ni voziti :D
User avatar
reboot
Posts: 702
Joined: 08/05/2018 18:03

#44054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by reboot »

HelaS wrote: 21/04/2023 04:00
reboot wrote: 20/04/2023 22:50 Ima li nase divne policije sada po ulici da ove rejsere zaustavlja sto su pusteni sa lanca nakon ramazana? Na C. Villi u 3 minute mogao sam poginuti 2 puta zbog idiota koji voze 100+ i ubacuju se iako je na semaforu crveno. Zbog idiota ne mozes se prestrojiti jer se odjednom ukazu u retrovizoru i pukom srecom me ne sastave majku jebali
Ne znam gdje to... Noćas je grad jezivo pust. Da ovako ostane koji mjesec, da se malo regeneriramo :D
Kod vjetrenjače i poslije elektroprivrede :mrgreen: Dovoljno mi je bilo to da se maknem sa glavne i radije eskivirat voznju, jer mislim da bi treci put pogino.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#44055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ja sjecem krivine since 1987.
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Maloprije situacija, sa naravno idiotom u audiu, skrecemo desno na glavnu i lik bez ikakve potrebe stoji pred pjesackim iako su pjesaci vec presli, pretpostavljam da se zagledao u mobitel. Konacno krene i ja idem lijevom trakom u kojoj nema nikog na semaforu, on u neka doba po gasu i krkanski se bez zmigavca uvaljuje ispred mene.
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60 :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/04/2023 15:32 svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60 :lol:
Ali ovaj se meni licno uvalio i onda nije krenuo. :D
Zato ga komentarisem.

Ali fakat, sta je sa vozacima audia i bmw-ova?
Zbog toga nikad necu kupiti ni audia ni bmw-a, ne zelim da se identifikujem sa prosjecnim vozacima pomenutih vozila.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#44059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Ateista wrote: 21/04/2023 15:27 Maloprije situacija, sa naravno idiotom u audiu, skrecemo desno na glavnu i lik bez ikakve potrebe stoji pred pjesackim iako su pjesaci vec presli, pretpostavljam da se zagledao u mobitel. Konacno krene i ja idem lijevom trakom u kojoj nema nikog na semaforu, on u neka doba po gasu i krkanski se bez zmigavca uvaljuje ispred mene.
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
Šta fali snašao se frajer jer si sigurno peljao
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#44060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/04/2023 15:32 svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60 :lol:
Aaa a mene ibice hoce ovako
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

basicm wrote: 21/04/2023 19:19
bitanga_sa_otesa wrote: 21/04/2023 15:32 svaki dan po 10 takvih vidim u audijima 3 i benwe ajkulama e 60 :lol:
Aaa a mene ibice hoce ovako
:lol: :lol:

isto, kroz krivine redovno ih zguzi ocajna sasija i vjerovatno jos gore gume u paketu pa odustanu od svega :lol:

nas ljudina jutros podje preticat niz Bistrik sa twingom 2, umalo sudar ne izazva, a isli smo 50 koliko je i dozvoljeno....jutros svi ko pusteni s lanca jbt :-)
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

BadBoy wrote: 21/04/2023 17:17
Ateista wrote: 21/04/2023 15:27 Maloprije situacija, sa naravno idiotom u audiu, skrecemo desno na glavnu i lik bez ikakve potrebe stoji pred pjesackim iako su pjesaci vec presli, pretpostavljam da se zagledao u mobitel. Konacno krene i ja idem lijevom trakom u kojoj nema nikog na semaforu, on u neka doba po gasu i krkanski se bez zmigavca uvaljuje ispred mene.
Mislim da je suvisno i govoriti da je kad se upalilo zeleno lik zaspo na semaforu da su i iza mene poceli svirati da krene...
Šta fali snašao se frajer jer si sigurno peljao
Hajd sto sam ja peljao, ali ako mi se uvalio sto onda on pelja po telefonu ili sta vec, sto ne slozi po gasu kad se upali zeleno. :D
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#44063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by omega369 »

nemezis wrote: 21/04/2023 07:44
xPaco1337 wrote: 21/04/2023 07:28 ... Eto toliko o poznavanju pravila kruznih kod nas....
A koja su to pravila?
A druga vrsta ljudi je oduzimanje prvenstva u kruznom...I ja to radim naravno, ali na siguran neki nacin...
Da, uvijek je tako, uvijek drugi prave probleme.
Nemoj molim te!! Ne prizivaj ga

Taman smo se kutarisali citata iz zakona, grafikona, slika....pusti...
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#44064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

E sta danas necu cuti, vozim Mula Mustafe Baseskije, covjek se ukljucuje iz Jaroslava Cernija. Izviri ( vidi da dolazim) nastavi izvirivat prednji dio auta mu predje u moju traku, tako da ja moram preci u dio lijeve da ga ne raznesem. Svirnem mu, kad on znas li ti gdje ja radim :-)
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata :roll:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

a gdje radi?? u vodovodu??
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#44066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Radi u pycki mayerinoj
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#44067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

U kanalizaciji. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

NediM17 wrote: 23/04/2023 17:55 U kanalizaciji. :mrgreen:
kanalizacija je na skenderiji :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

kabal1337 wrote: 23/04/2023 17:40 E sta danas necu cuti, vozim Mula Mustafe Baseskije, covjek se ukljucuje iz Jaroslava Cernija. Izviri ( vidi da dolazim) nastavi izvirivat prednji dio auta mu predje u moju traku, tako da ja moram preci u dio lijeve da ga ne raznesem. Svirnem mu, kad on znas li ti gdje ja radim :-)
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata :roll:
sto ne ispresavija supka? :)

obozavam takvim jebat pleme uzduz i poprijeko...
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#44070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Nije rekao gdje radi. umjesto da kaze izvini pogrijesio sam, desi se....

Ma ne bi se tukao u saobracaju, jos da klepis 500 KM za remecenje javnog reda I mira.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

seljacine ne poznaju drugi jezik :thumbup:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#44072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Skoro svaki dan prođem pored Merkatora u Švrakinom, ljudi kontra stranom počeli vozit zbog one rupetine kod Merkatora, pola metra propalo život te jebo :lol:
Nije za nerviranja, razumijem ljude :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#44073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Evolution_IV wrote: 23/04/2023 18:13 seljacine ne poznaju drugi jezik :thumbup:
Ne radi dzaba u halenizaciji. To mu je nivo. Lavor govvana mu baciti nek zna coek dze radi.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

kabal1337 wrote: 23/04/2023 17:40 E sta danas necu cuti, vozim Mula Mustafe Baseskije, covjek se ukljucuje iz Jaroslava Cernija. Izviri ( vidi da dolazim) nastavi izvirivat prednji dio auta mu predje u moju traku, tako da ja moram preci u dio lijeve da ga ne raznesem. Svirnem mu, kad on znas li ti gdje ja radim :-)
Oduzme ti prvenstvo i onda bi nesto da diskutuje na semaforu.
Kaze zbog ovakvih kao sto sam ja ginu ljudi, pa nemoj oduzimat prvenstvo da ti se ne zakuca neko u vrata :roll:
Pa trebao si ga pitati gdje radi :lol:
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#44075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Pa dje radi covjek :lol:

@Evolution_IV di si ti jebavao pleme prije :lol: :lol:
Post Reply