sve je bolje od veza s agramom i dar al jihadom
receno sa stanovista sarajlije, na ovaj zlokobni datum
sve je bolje od veza s agramom i dar al jihadom
s obzirom da nisu vise u vlasti, mogu narusavati svoj odnos na nivou stranke tako da nema brige... medjutom ako su nam stranci namjenili fildzan onda je nebitno ko je na vlasti jer se ni nova vlast nece moci izboriti protiv togaDaysleepeR wrote: ↑06/04/2023 11:00 Njihovo narušavanje odnosa sa određenim ambasadama će ionako izoliran dio BiH gdje su bošnjaci većina pretvoriti ne u pašaluk, već u fildžan.
Pravi kadirovci, neka meni čečenije, makar da je ko fildžan, samo nek je meni u kući izobilje.
Nikad ne treba potcijeniti spremnost ovog naroda da im radi toga što im se ne sviđa Nerkova faca ili Dinina žena opet da vlast ogromnom većinom.Dimu1927 wrote: ↑06/04/2023 11:06s obzirom da nisu vise u vlasti, mogu narusavati svoj odnos na nivou stranke tako da nema brige... medjutom ako su nam stranci namjenili fildzan onda je nebitno ko je na vlasti jer se ni nova vlast nece moci izboriti protiv togaDaysleepeR wrote: ↑06/04/2023 11:00 Njihovo narušavanje odnosa sa određenim ambasadama će ionako izoliran dio BiH gdje su bošnjaci većina pretvoriti ne u pašaluk, već u fildžan.
Pravi kadirovci, neka meni čečenije, makar da je ko fildžan, samo nek je meni u kući izobilje.
Ovo ti je kada neko razmislja o buducnosti. Pametan covjek.Chisum wrote: ↑06/04/2023 14:30 https://www.klix.ba/vijesti/bih/novalic ... /230406079
![]()
![]()
Ma ja ba, sto prije rezervisi. Da ne bude kasnije - ko ce spavat na gorenjem, a ko na donjem krevetu.
Sjajna ekipa. Mandže reketaši, koji su terorisali grad i koji su obarali SDA-ovu vladu prelaskom u PDA, pa ponovo SDP-ovu vraćajući se u SDA, naravno sa koferima para. Mandzina konkubina Lejla, koja je iz SBB-a prešla za Mandžom u SDA. Javna tajna da je u vezi sa Mandžom. Sve se završava uz kaHvu. Rudnici, UKC, sva zapošljavanja u javnom sektoru. Ekologija, infrastruktura, borba protiv korupcije ne postoji. Sda u stvarnosti. Sve ostalo je šuplja priča podrinjske mrake.sumirprimus wrote: ↑06/04/2023 09:03ako sam dobro shvatio ovo je skoro bilo u tuzli kolektivni iftar, u organizaciji lokalne sda na celu sa mandzom. to je ta ekipa koja trenutno drzi najjace uzde u sda.costacurta wrote: ↑05/04/2023 14:52
Ako sam shvatio ovo je na nekom "kolektivnom iftaru".
Nači lik priča o Sebijnoj muci i o političkim pitanjima, raja kliče a došlo da se iftari![]()
Jao nepismenog naroda.
Ovaj mi je najdraži
Od početka smo govorili "da su sami vrh ponude, za dva pacijenta odjednom što bi rekli DUPLI". Pa jesu li lafčino?
![]()
Vi stvarno mislite da ce on odlezati i jedan dan u zatvoru?
Sa obzirom koliko je sda pala i izgubila moc sve je moguce. Doduse fadil nece 4 godine lezati, ali godina je mogucaThorgerson wrote: ↑07/04/2023 01:43Vi stvarno mislite da ce on odlezati i jedan dan u zatvoru?
Ajde ne budite naivni.
Nazalost sto tu godinu moze platiti!made_in_sarajevo wrote: ↑07/04/2023 06:16Sa obzirom koliko je sda pala i izgubila moc sve je moguce. Doduse fadil nece 4 godine lezati, ali godina je mogucaThorgerson wrote: ↑07/04/2023 01:43
Vi stvarno mislite da ce on odlezati i jedan dan u zatvoru?
Ajde ne budite naivni.
https://thebosniatimes.ba/83785/bila-je ... -zlocince/Što se tiče Bakira Izetbegovića on je više nebitan igrač; odigrao je svoju rolu. Njegova stranka će se urušiti sama od sebe jer joj je temelje „izgrizla“ korupcija.
Pitanje je da li će se Bosanski Muslimani kutarisati ovog velikog harama koji razdire džemat i društvo poput sumporne kiseline. Briga je tim veća što nikad nijedan reis, kao ni muftija, nije osudio korupciju kao jedan od velikih harama koji izaziva Božiju srdžbu.
Navodno je četvrti halifa Ali Bin Talib rekao da je fukaraluk (siromaštvo) nešto živo, objavio bi mu rat i pozvao muslimane u džihad. Kad ste čuli Reis-ulemu da je spomenuo „oružje“ i pozvao na borbu protiv nekog velikog grijeha kojeg čine političari na njegove oči? Nikad! Čemu se onda imaju nadati Bosanski Muslimani? Sigurno ničemu dobrom! Ostat će da se pripovjeda da je bila jednom jedna lijepa zemlja puna lopova.
nije sasvim tacno, mnogo njih govori i kritikuje kako je potkradanje drzave veliki haram, kako je neplacanje doprinosa radnicima i poreza haram, i ostalo sto sda i ostali tajkuni milioneri rade i na cemu se bogateThe BEN10 wrote: ↑07/04/2023 08:24 Kakav tekst!![]()
https://thebosniatimes.ba/83785/bila-je ... -zlocince/Što se tiče Bakira Izetbegovića on je više nebitan igrač; odigrao je svoju rolu. Njegova stranka će se urušiti sama od sebe jer joj je temelje „izgrizla“ korupcija.
Pitanje je da li će se Bosanski Muslimani kutarisati ovog velikog harama koji razdire džemat i društvo poput sumporne kiseline. Briga je tim veća što nikad nijedan reis, kao ni muftija, nije osudio korupciju kao jedan od velikih harama koji izaziva Božiju srdžbu.
Navodno je četvrti halifa Ali Bin Talib rekao da je fukaraluk (siromaštvo) nešto živo, objavio bi mu rat i pozvao muslimane u džihad. Kad ste čuli Reis-ulemu da je spomenuo „oružje“ i pozvao na borbu protiv nekog velikog grijeha kojeg čine političari na njegove oči? Nikad! Čemu se onda imaju nadati Bosanski Muslimani? Sigurno ničemu dobrom! Ostat će da se pripovjeda da je bila jednom jedna lijepa zemlja puna lopova.
istina neki govore....ali dok to govore u prvim safovima im sjede upravo ti koje spominju. I kad treba pare skupljati za nešto u džamiji, nijednom nije mrsko uzeti pare od tih tajkuna koje su haram.Dimu1927 wrote: ↑07/04/2023 08:30nije sasvim tacno, mnogo njih govori i kritikuje kako je potkradanje drzave veliki haram, kako je neplacanje doprinosa radnicima i poreza haram, i ostalo sto sda i ostali tajkuni milioneri rade i na cemu se bogateThe BEN10 wrote: ↑07/04/2023 08:24 Kakav tekst!![]()
https://thebosniatimes.ba/83785/bila-je ... -zlocince/