Ociti da ti i ja dijelimo potpuno razlicite vrijednosti.Mishelinke wrote: ↑15/03/2023 18:04Tog prvog je trebalo još za života staviti na crnu listu, a kod nas u zatvor zbog izdaje.Fudo Bosna wrote: ↑15/03/2023 18:01 Ovo kako je krenulo i kako USA Ambasada , radi na "jacanju" , Bosne, ne bi me zacudilo da posthumno na crnu listu stave rah Predsjednika Aliju i rah generala Alagica, a jos za zivota, npr; generala Atifa Dudakovica.
Stavljaju se na crne liste ljudi koji su uz rah Aliju bili prvi na braniku Domovine. A SNSD i HDZ predstavljaju kao , "progresivne snage" i "pozeljne/proevropske", partnere?
![]()
Fuuuuujjjjj !!!
God bless America, land that I love
Stand beside her and guide her
Through the night with the light from above
From the mountains to the prairies
To the oceans white with foam
God bless America, my home sweet home
God bless America, land that I love
Stand beside her and guide her
Through the night with the light from above
From the mountains to the prairies
To the oceans white with foam
God bless America, my home sweet home
From the mountains to the prairies
To the oceans white with foam
God bless America, my home sweet home
God bless America, my home sweet home
Rah Alija je moj vrhovni komandant, da nije Alije danas ne bi bilo Bosne ni Bosnjaka, a jadovi poput tebe ,"pljuju ", po tom istom Aliji ,jer ti ocito imas potpuno iste stavove kao neki UZP ovci i vecina ovih iz manjeg entiteta. I za njih je Alija rah , "negativac", a i tebi kao i nekim komunjarama na ovom forumu, Alija rah i patriote oko rah Predsjednika ,predstavljaju , "trn u oku "...

