Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45551 Re: Pitamo Mehanicare ?
od jeftinijih verziju 1.5 jer podrzava mnogo protokola
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#45552 Re: Pitamo Mehanicare ?
top, hvala cini mi se kao korisna stvarcica za iscitavanje kodova ako nista
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#45555 Re: Pitamo Mehanicare ?
Status quo
Drzavni organi svoj posao odradili-pokaznjavali odgovorne (imam papir da sam upravu)
Ja na sud traziti odstetu, to je to ("Time is on my side-Yes it is")
Drzavni organi svoj posao odradili-pokaznjavali odgovorne (imam papir da sam upravu)
Ja na sud traziti odstetu, to je to ("Time is on my side-Yes it is")
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#45556 Re: Pitamo Mehanicare ?
Biće to riješeno do penzije akobogda.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#45558 Re: Pitamo Mehanicare ?
Čovjek bi pomislio da će se to riješiti brzo, van suda. Ono, bar da vlasnik pumpe izbjegne negativan publicitet. Kolika god da je šteta, više bi bio na gubitku kad bi počeo da gubi mušterije. Ja se, recimo, ne bih usudio na toj pumpi više sipati gorivo.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#45559 Re: Pitamo Mehanicare ?
Naravno da ne bi, i svakom bi koga znam rekao isto.
Da je dzek, rekao bi odvedi auto u ovlasteni, nek urade sta treba, nek i diskove promijene, lak poprave i ja cu preuzeti fakturu.
Da je dzek, rekao bi odvedi auto u ovlasteni, nek urade sta treba, nek i diskove promijene, lak poprave i ja cu preuzeti fakturu.
-
preludezalude
- Posts: 7009
- Joined: 07/03/2012 00:09
#45560 Re: Pitamo Mehanicare ?
Advokat, tuzba sa kamatama od dana utuzenja, a sredis sa nekom rentacar kucom da si rentao auto pa i te racune prilozis.
Sve mozes naplatit. Kad dobiju takvu tuzbu ocekuj da ce te vrlo brzo kontaktirat da se dogovorite.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45561 Re: Pitamo Mehanicare ?
kakav je ovo novi trend nabijanja crijeva/slaufa na prvih par namotaja opruge?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#45563 Re: Pitamo Mehanicare ?
nema ni Unis ovog macana

ima englez na ebay

ima englez na ebay
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#45564 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa kupi Mazdu. Saraf moras sa ibeja narucivati. 
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45565 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako ko zna gdje ima sarafa na ovaj fazon ( na komad) sem Wurtha, u Saraju neka pise.
Ma sto je najgore vecina sarafa na autu su na ovaj fazon
Ma sto je najgore vecina sarafa na autu su na ovaj fazon
Last edited by kabal1337 on 06/03/2023 18:44, edited 1 time in total.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#45566 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa ima li na auto otpadima?
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#45568 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cemu drama, saraf, podloska i bog te veselio.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#45570 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pogotovo plasticnu zastitu ispod auta. 
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45571 Re: Pitamo Mehanicare ?
prakticniji, izgleda fabricki ...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#45572 Re: Pitamo Mehanicare ?
da je trebao ic obicni sa podloskom isao bi, kosto ide na drugim mjestima 
i nisu oni jedini koji koriste ovaj tip sarafa, to sto amo mi rupa u kojoj nema nista, to je drugo...
i nisu oni jedini koji koriste ovaj tip sarafa, to sto amo mi rupa u kojoj nema nista, to je drugo...
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#45573 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sto bi rek'o bitanga, da mi je malo vasih problema.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#45574 Re: Pitamo Mehanicare ?
i meni tudjih vjeruj, ja sam samo pitao da li se ima gdje nabavit 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:

