Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#43626 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tojota 1.6 benzin 
-
NediM17
- Posts: 26445
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43627 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Onda mora da je gnojf bio 1.4 atmo. 
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#43628 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dozerovi biseri..... 
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43629 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sumnjam. Ne bi na pravcu imao onakvo ubrzanje. Naprosto lik ne zna voziti na okukama, kao i vecina nasih sofercina.... Nije imao nikakve oznake nazad, pa pretpostavljam da je benzinac, ali tesko da je 1.4.
Dole izmedju Dreznice i Jablanice me gnjavio lik s A6 5.0 TDI. Jarane...... jel' vidi pravac, odmah 120. Jel' okuka, odmah 70. Na kraju ga uzmem na punoj izmedju dvije krivine, jer drugacije nije moglo. I vise se nismo vidjeli.
Dole izmedju Dreznice i Jablanice me gnjavio lik s A6 5.0 TDI. Jarane...... jel' vidi pravac, odmah 120. Jel' okuka, odmah 70. Na kraju ga uzmem na punoj izmedju dvije krivine, jer drugacije nije moglo. I vise se nismo vidjeli.
Last edited by Dozer on 04/03/2023 12:48, edited 1 time in total.
-
NediM17
- Posts: 26445
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43630 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ta se corolla bas ubila za valjanja kroz krivine.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#43632 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tedeji golfic uz Bradinu ispegla tog japanca
Da zakuham
Da zakuham
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#43633 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dozer jos uvijek ubjedjuje ljude da njegova azijska nakaza "uzima" nekog, da dobro lezi u krivinama, da je bolji od njemackih premiuma... isto kao kad udjes na profil neke trebe na Instagramu, i nadjes 150 selfija slikanih sa podignutom rukom odozgo da ispadne mrsavija... znas da ima kompleks.
Ko je brzi se pokaze na cesti, kao sto ti je pokazao taj Golf koji je vjerovatno na pola snage kulirao i nije tebe ni primijetio, a ti se sav zadao da ga pretices, neke krivine, nesto.
Nego, kako se vozi u okukama? Ozbiljno pitam.
Ko je brzi se pokaze na cesti, kao sto ti je pokazao taj Golf koji je vjerovatno na pola snage kulirao i nije tebe ni primijetio, a ti se sav zadao da ga pretices, neke krivine, nesto.
Nego, kako se vozi u okukama? Ozbiljno pitam.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43634 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Lako. Sto pitas?Entropio wrote: ↑04/03/2023 13:07 Dozer jos uvijek ubjedjuje ljude da njegova azijska nakaza "uzima" nekog, da dobro lezi u krivinama, da je bolji od njemackih premiuma... isto kao kad udjes na profil neke trebe na Instagramu, i nadjes 150 selfija slikanih sa podignutom rukom odozgo da ispadne mrsavija... znas da ima kompleks.
Ko je brzi se pokaze na cesti, kao sto ti je pokazao taj Golf koji je vjerovatno na pola snage kulirao i nije tebe ni primijetio, a ti se sav zadao da ga pretices, neke krivine, nesto.
Nego, kako se vozi u okukama? Ozbiljno pitam.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
-
NediM17
- Posts: 26445
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43636 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Auto od preko 1.300 kg, sedan 5 m duzine, sa 1.6 atmo benzincem se ono bas ubio za valjanja po krivinama. 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#43637 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pitam za objasnjenje. Na sta treba obratiti paznju?Dozer wrote: ↑04/03/2023 13:55Lako. Sto pitas?Entropio wrote: ↑04/03/2023 13:07 Dozer jos uvijek ubjedjuje ljude da njegova azijska nakaza "uzima" nekog, da dobro lezi u krivinama, da je bolji od njemackih premiuma... isto kao kad udjes na profil neke trebe na Instagramu, i nadjes 150 selfija slikanih sa podignutom rukom odozgo da ispadne mrsavija... znas da ima kompleks.
Ko je brzi se pokaze na cesti, kao sto ti je pokazao taj Golf koji je vjerovatno na pola snage kulirao i nije tebe ni primijetio, a ti se sav zadao da ga pretices, neke krivine, nesto.
Nego, kako se vozi u okukama? Ozbiljno pitam.
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26445
- Joined: 05/11/2009 11:49
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26445
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43642 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bitanga_sa_otesa wrote: ↑04/03/2023 14:16
svaki auto u pravim moze biti trkaci pa bio 45 ili 450 ks...iznenadio bi se sta sve tamic moze![]()
Stara pjesma kaze "a u ruke Mandusica Vuka svaka puska bice ubojita".
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43643 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne kontaju to pojedini.
Nekima ovdje da napises da si negdje s necim od 300KS vozio ovako ili onako, oni bi odmah rekli - ih, a nista to, ima ovo s 500KS, da vidis kako to ide.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43644 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Uzecemo da ja ne vozim 32 g., od cega zadnjih 26 prpfesionalno, kao i da sam prosao neke namjenske obuke oko svega toga, pa cu prepustiti tebi, kao vrlo iskusnom vizacu, da edukujes svekoliko forumsko vozacko pucantsvo o nagibima, uglovima ulaska i izlaska, brzini, stepenu prenosa na ulazu i izlazu, nacinu manipulacije volanom, putanji u odnosu na bocne linije, itd., sve vezano za voznju u okukama.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#43645 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sve sto ja o tome znam je da moras imati njemackog premiuma koji lezi na cesti kao pegla, dobre gume i rokaj. Ostalo sve po osjecaju.Dozer wrote: ↑04/03/2023 14:29Uzecemo da ja ne vozim 32 g., od cega zadnjih 26 prpfesionalno, kao i da sam prosao neke namjenske obuke oko svega toga, pa cu prepustiti tebi, kao vrlo iskusnom vizacu, da edukujes svekoliko forumsko vozacko pucantsvo o nagibima, uglovima ulaska i izlaska, brzini, stepenu prenosa na ulazu i izlazu, nacinu manipulacije volanom, putanji u odnosu na bocne linije, itd., sve vezano za voznju u okukama.
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43646 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vidimo po crnoj hronici koja auta najvise izlijecu i ucestvuju u sudaru tako da....Entropio wrote: ↑04/03/2023 15:00Sve sto ja o tome znam je da moras imati njemackog premiuma koji lezi na cesti kao pegla, dobre gume i rokaj. Ostalo sve po osjecaju.Dozer wrote: ↑04/03/2023 14:29
Uzecemo da ja ne vozim 32 g., od cega zadnjih 26 prpfesionalno, kao i da sam prosao neke namjenske obuke oko svega toga, pa cu prepustiti tebi, kao vrlo iskusnom vizacu, da edukujes svekoliko forumsko vozacko pucantsvo o nagibima, uglovima ulaska i izlaska, brzini, stepenu prenosa na ulazu i izlazu, nacinu manipulacije volanom, putanji u odnosu na bocne linije, itd., sve vezano za voznju u okukama.
Ali slabo koji njemacki premium ima i premium gume
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#43647 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ko izvrsava najvise krivicnih djela u Sarajevu? Bosnjaci. Zasto? Zato sto su vecina. Tako isto i njemacki premiumi... vecina su i logicno da ih vidis svuda. A znamo isto i kako se kod nas odrzavaju auta, kako se kupuju polovne gume, itd.
S druge strane, ovako nesto rade samo vozaci azijskih nakaza. Sad mi izbaci na Fejsbuku.

- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43648 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Entropio, ide li ta edukacija...? Da naucim nesto novo od premiJuma 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43650 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znaci da si neki mnogo senzibilan tip.
I ja po osjecaju, ali i postujuci razne elemente koje probrojah ranije.
Al' jebo to. Njemacki premium, sta god to znacilo, te elemente sam konta i uz tvoj osjecaj - najzajebaniji si na cesti
I ja po osjecaju, ali i postujuci razne elemente koje probrojah ranije.
Al' jebo to. Njemacki premium, sta god to znacilo, te elemente sam konta i uz tvoj osjecaj - najzajebaniji si na cesti
