Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#45101 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by B6Redhell »

:-D Dobar
Blokirala. Sigurno joj se nije dopao čekić mala mu glava a i slaba drška.. :D :P
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45102 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

vidila fush alat s auto pijace ...trebao si bar s neta neku sliku uniorovog alata poslat :thumbup:
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#45103 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by hopi »

bitanga_sa_otesa wrote: 02/02/2023 14:22 Image
Momak se tek školovava
Dopuštena je griješka
A ko radi taj i greši
Hakiz
Posts: 48404
Joined: 30/07/2015 20:01

#45104 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Hakiz »

bitanga_sa_otesa wrote: 02/02/2023 21:16 vidila fush alat s auto pijace ...trebao si bar s neta neku sliku uniorovog alata poslat :thumbup:
Džaba.

Mala samo Stahwille prima.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45105 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ok poyyy
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45106 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#45107 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ZoomZoomKiwi »

Šta je problem?! :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#45108 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

EFD22 wrote: 03/02/2023 11:08 Šta je problem?! :mrgreen:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Problem
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45109 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

strećujetel vi sta danas ??

Image
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#45110 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by kabal1337 »

ljepsa desna thicc
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45111 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

lijeva je od cunera i firauna koji nemaju para da kupe odgovarajucu gumu ,pa svima supljiraju kako je ovo cool :lol:
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#45112 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by kabal1337 »

sto manji profil gume bruda :gunjastajl:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#45113 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ZoomZoomKiwi »

bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2023 13:06 lijeva je od cunera i firauna koji nemaju para da kupe odgovarajucu gumu ,pa svima supljiraju kako je ovo cool :lol:
Upravo tako.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45114 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#45115 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by anex »

Nekad davno sam vozio na Barum gumama M+S...tada su bile OK.
Interesuje me kakve su danas, jesu li i sad dobre kako su nekad bile, barem meni...
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#45116 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ZoomZoomKiwi »

anex wrote: 04/02/2023 21:45 Nekad davno sam vozio na Barum gumama M+S...tada su bile OK.
Interesuje me kakve su danas, jesu li i sad dobre kako su nekad bile, barem meni...
Moderatore pogriješio si temu :mrgreen:

Koliko ja znam, Barum su dobre gume, bolje od Save. Nisam ih nikad imao doduše, pa govorim iz tuđih iskustava. Rang sa BF Goodrichom.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#45117 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by anex »

EFD22 wrote: 04/02/2023 22:13
anex wrote: 04/02/2023 21:45 Nekad davno sam vozio na Barum gumama M+S...tada su bile OK.
Interesuje me kakve su danas, jesu li i sad dobre kako su nekad bile, barem meni...
Moderatore pogriješio si temu :mrgreen:

Koliko ja znam, Barum su dobre gume, bolje od Save. Nisam ih nikad imao doduše, pa govorim iz tuđih iskustava. Rang sa BF Goodrichom.
Ma nisam pogriješio, vidim piše se o gumama i slika....pa reko da upitam....a ko će bolje znati nego mehaničari :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45118 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ja zadnji put imao ljetne,2004. bile su dobre :D
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#45119 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

Moram pohvaliti Savu Allweather. Brinuo sam se kakva ce biti po snijegu jer nema duboku saru i izgleda kao ljetna guma, ali sam jako zadovoljan u ovih par mjeseci vozanja. Doduse nove su pa cemo vidjeti iduce zime kakve ce biti.
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#45120 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

EasyMan wrote: 05/02/2023 10:23 Moram pohvaliti Savu Allweather. Brinuo sam se kakva ce biti po snijegu jer nema duboku saru i izgleda kao ljetna guma, ali sam jako zadovoljan u ovih par mjeseci vozanja. Doduse nove su pa cemo vidjeti iduce zime kakve ce biti.
Bas jutros gledam cijene te Save vs Crossclimate i Vector4Season.

Sava 150 KM, Michelin i GY cca 220 KM u mojoj dimenziji.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#45121 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

Optimist wrote: 05/02/2023 10:45
EasyMan wrote: 05/02/2023 10:23 Moram pohvaliti Savu Allweather. Brinuo sam se kakva ce biti po snijegu jer nema duboku saru i izgleda kao ljetna guma, ali sam jako zadovoljan u ovih par mjeseci vozanja. Doduse nove su pa cemo vidjeti iduce zime kakve ce biti.
Bas jutros gledam cijene te Save vs Crossclimate i Vector4Season.

Sava 150 KM, Michelin i GY cca 220 KM u mojoj dimenziji.
U mojoj dimenziji sava 165, a gy i michelin skoro duplo skuplji bili kad sam kupovao
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#45122 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

Pozz, treba mi preporuka za nekoga ko vari I ispravlja plasticne karambolke, neko iz Sarajeva. Hvala
User avatar
konektovan
Posts: 51441
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#45123 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

lavic wrote: 08/02/2023 21:48 Pozz, treba mi preporuka za nekoga ko vari I ispravlja plasticne karambolke, neko iz Sarajeva. Hvala
Senad u Hrasnici, naselje.Kovači, čini mi se da je to naselje, ali zaboravio sam ime majstora. Vjerujem da će neko imati više informacija
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#45124 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

lavic wrote: 08/02/2023 21:48 Pozz, treba mi preporuka za nekoga ko vari I ispravlja plasticne karambolke, neko iz Sarajeva. Hvala
Senad Malagic, Anex, iznad suda BiH.
_Astra_
Posts: 848
Joined: 29/08/2005 22:39

#45125 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _Astra_ »

Passat 2.0 tdi PD DSG
Grijanje dok je na leru - puse mlako/hladno...cim se podignu obrtaji na 1500+ i u voznji - vreo zrak...
Normalno dize temp motora, i lijeva/desna strana u kabini = jednako topao zrak... sta moze biti?
Radjen veliki servis prije 20k km... prosla zima bila ok s grijanjem...
Post Reply