Dešavanja u Srbiji

User avatar
Sanjarko
Posts: 28424
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#59901 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Sanjarko »

Tozla
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#59902 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sime_cipol »

muha_sa wrote: 31/01/2023 06:04
zavrzlama wrote: 31/01/2023 02:09 Maj ili Jun u Ukrajini ce odlucit o mnogim stvarima na Balkanu.....ne bi bilo lose pocistiti stare zemunice...
Ako je tako da se ja vec u aprilu spakujem i put pod noge--u ŠveCku :D
Tako su govorili i prosle godine. April ili maj krece kod nas :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#59903 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by dr_Evil »

muha_sa wrote: 31/01/2023 06:31
Sve spakovaTo u fascikli--sve osim eurica, njihA neJmam :( moja majka (nana) tri rata u Sa docekala i ispratila--mama 2--ja ne bih drugi taman kad bih u ŠveCkoj Švedima cuke na pišanje izvodio :D
Bolje izvodit svedjanke u setnju, nego cuke.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#59904 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sime_cipol »

dr_Evil wrote: 31/01/2023 14:17
muha_sa wrote: 31/01/2023 06:31
Sve spakovaTo u fascikli--sve osim eurica, njihA neJmam :( moja majka (nana) tri rata u Sa docekala i ispratila--mama 2--ja ne bih drugi taman kad bih u ŠveCkoj Švedima cuke na pišanje izvodio :D
Bolje izvodit svedjanke u setnju, nego cuke.
Njega ce svedjanke zatvarati u spavacu :lol:
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#59905 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by dr_Evil »

sime_cipol wrote: 31/01/2023 14:19
Njega ce svedjanke zatvarati u spavacu :lol:
Onaj skandinavski bijeli med ne pomaze, a orasi preskupi, pobjeci ce muha za Bosnu!
User avatar
muha_sa
Posts: 140441
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#59906 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

dr_Evil wrote: 31/01/2023 14:17
muha_sa wrote: 31/01/2023 06:31
Sve spakovaTo u fascikli--sve osim eurica, njihA neJmam :( moja majka (nana) tri rata u Sa docekala i ispratila--mama 2--ja ne bih drugi taman kad bih u ŠveCkoj Švedima cuke na pišanje izvodio :D
Bolje izvodit svedjanke u setnju, nego cuke.
Vec sam našAo angažman :D imam kod nje spavanje i dva obroka :D

Image

Zavrnem ventile, spustim osigurace, na blindo vratima obje brave zakljucam a auto puno beMzina i plina :D
Kad se sve završi vrnem se nazad ako bidnem živ
User avatar
muha_sa
Posts: 140441
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#59907 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

Ko su profesionalni “nedavači Kosova” i šta bi radili kada bi Srbija rešila to pitanje?

https://www.danas.rs/vesti/politika/ko- ... o-pitanje/
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#59908 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »


Samo da daju znak i braća Rusi dolaze na Kosovo :-D
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#59909 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by dr_Evil »

Bossona wrote: 01/02/2023 07:46
Spoiler
Show
Samo da daju znak i braća Rusi dolaze na Kosovo :-D
Hoo :
[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=Dx7UtsZFnbU[/youtube]
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#59910 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Bossona wrote: 01/02/2023 07:46
Samo da daju znak i braća Rusi dolaze na Kosovo :-D
"I to sam vam završio", reče putler Zopančarima :mrgreen:
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#59911 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Treba se obezbijediti sa kokicama,sutra pocinje vuciceva dramoserija....

Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..
User avatar
muha_sa
Posts: 140441
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#59912 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

zavrzlama wrote: 01/02/2023 18:39 Treba se obezbijediti sa kokicama,sutra pocinje vuciceva dramoserija....

Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..
Jebla te tvoja rahat patnja--evo se 25 godina rahat patim a sad mi nagovještavaš neki rat--odoK dosut benzina, potrošio sam od punog 7 litara :lol:
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#59913 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

muha_sa wrote: 01/02/2023 18:42
zavrzlama wrote: 01/02/2023 18:39 Treba se obezbijediti sa kokicama,sutra pocinje vuciceva dramoserija....

Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..
Jebla te tvoja rahat patnja--evo se 25 godina rahat patim a sad mi nagovještavaš neki rat--odoK dosut benzina, potrošio sam od punog 7 litara :lol:
Imal ti auto siber,ako ima pazi se dronova
:D
User avatar
muha_sa
Posts: 140441
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#59914 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

zavrzlama wrote: 01/02/2023 19:51
muha_sa wrote: 01/02/2023 18:42

Jebla te tvoja rahat patnja--evo se 25 godina rahat patim a sad mi nagovještavaš neki rat--odoK dosut benzina, potrošio sam od punog 7 litara :lol:
Imal ti auto siber,ako ima pazi se dronova
:D
Nema--samo znam da je punoljetan :D al me nece ostavit do ŠveCke :D
damirc_sa
Posts: 431
Joined: 22/12/2012 15:55

#59915 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by damirc_sa »

Počeli su da se udaraju između sebe...

Tuča u Skupštini: Potpuno rasulo na sednici na kojoj je Vučić

https://nova.rs/vesti/politika/skupstina-uzivo-vucic/
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#59916 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by tindbe »

Image
DonieBrasco
Posts: 20089
Joined: 31/08/2016 16:09

#59917 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Predsednik Vučić je, odgovarajući na reči predstavnika poslaničkog kluba Dveri Boška Obradovića, da su pripadnici opozicije ti koji su "izdali Kosovo".
:lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#59918 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Premijer privremenih prištinskih institucija Albin Kurti iznio je danas na sjednici skupštine u Prištini šest uslova za formiranje Zajednice srpskih općina (ZSO).

Prema Kurtijevim riječima, Udruga, kako on naziva ZSO, mora biti u skladu s kosovskim ustavom i zakonima, prenose kosovski mediji.

Drugi uslov koji je naveo Kurti je da ZSO ne može biti jednonacionalna, da mora promijeniti naziv i služiti samo za horizontalnu saradnju općina, a treći je da prava nacionalnih manjina i relevantni zaštitni mehanizmi trebaju ojačati načelo reciprociteta između dvije države, te voditi računa o evropskim standardima i modelima.

Kurti dalje kaže da se prije uspostavljanja ZSO moraju zatvoriti "ilegalne strukture Srbije na sjeveru" i predati svo ilegalno oružje.

Peti uslov koji je naveo Kurti je da je ZSO dio konačnog sporazuma i da se provodi nakon, kako kaže, "međusobnog priznanja".

Šesti Kurtijev uslov je da predsjednik Srbije povuče pisma upućena najvišim dužnosnicima pet država članica EU koje ne priznaju nezavisnost Kosova, u kojima traži da te države ne prihvate zahtjev Prištine za članstvo u EU.
Jeste da ovo ne spada u dešavanja u smrdiji ali se dotiče iste, jer im je komšija poslao jasnu poruku :

Odjebaus opančari :D
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4628
Joined: 23/04/2011 12:21

#59919 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Mr.Sojic »

Tuča u Skupštini: Potpuno rasulo na sednici, Vučić nikad nije ovako pobesneo
:lol:

Ne mogu oni sami sa sobom, a sa drugima da i ne govorimo :mrgreen:
DonieBrasco
Posts: 20089
Joined: 31/08/2016 16:09

#59920 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Bas im je zestoku u skusptini a to ce se prenjeti na ulice kada dođe vrijeme priznanja, potpisa i pomirenja sa istinom.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#59921 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sime_cipol »

DonieBrasco wrote: 02/02/2023 13:43
Predsednik Vučić je, odgovarajući na reči predstavnika poslaničkog kluba Dveri Boška Obradovića, da su pripadnici opozicije ti koji su "izdali Kosovo".
:lol:
Image
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#59922 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mishic »

LAŽNE PATRIOTE KAO DA RADE ZA KURTIJA: NASILNICI NA SEDNICI O KIM!

Poslanici Dveri, DSS, Zavetnika, Narodne stranke i DS-a krenuli da se tuku sa Vučićem dok je govorio o srpskim žrtvama na KiM!

Vučićev komentar je bio:

"JA OVAKVE DIVLJAKE U ŽIVOTU NISAM VIDEO! SRAM VAS BILO!"

Pa mogao je komotno dodati i ono ja kada se obračunavam uzmem kalašnjikov!
DonieBrasco
Posts: 20089
Joined: 31/08/2016 16:09

#59923 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Kaze jedan od Vucicevih poslanika da imaju podrsku USA za opstine koje traze, to mnogo govori kako ce se zavrsiti.
User avatar
mist
Posts: 2182
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#59924 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mist »



:D :meza:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4628
Joined: 23/04/2011 12:21

#59925 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Mr.Sojic »

mishic wrote: 02/02/2023 14:15
Pa mogao je komotno dodati i ono ja kada se obračunavam uzmem kalašnjikov!
Misliš kišobran kako 100 za 1 tvrdi :lol:
Post Reply