Dešavanja u Srbiji
- Sanjarko
- Posts: 28424
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#59902 Re: Dešavanja u Srbiji
Tako su govorili i prosle godine. April ili maj krece kod nas
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#59904 Re: Dešavanja u Srbiji
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#59905 Re: Dešavanja u Srbiji
Onaj skandinavski bijeli med ne pomaze, a orasi preskupi, pobjeci ce muha za Bosnu!
- muha_sa
- Posts: 140441
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59906 Re: Dešavanja u Srbiji
- muha_sa
- Posts: 140441
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59907 Re: Dešavanja u Srbiji
Ko su profesionalni “nedavači Kosova” i šta bi radili kada bi Srbija rešila to pitanje?
https://www.danas.rs/vesti/politika/ko- ... o-pitanje/
https://www.danas.rs/vesti/politika/ko- ... o-pitanje/
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#59908 Re: Dešavanja u Srbiji
Samo da daju znak i braća Rusi dolaze na Kosovo
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#59909 Re: Dešavanja u Srbiji
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59911 Re: Dešavanja u Srbiji
Treba se obezbijediti sa kokicama,sutra pocinje vuciceva dramoserija....
Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..
Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..
- muha_sa
- Posts: 140441
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59912 Re: Dešavanja u Srbiji
Jebla te tvoja rahat patnja--evo se 25 godina rahat patim a sad mi nagovještavaš neki rat--odoK dosut benzina, potrošio sam od punog 7 litarazavrzlama wrote: ↑01/02/2023 18:39 Treba se obezbijediti sa kokicama,sutra pocinje vuciceva dramoserija....
Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59913 Re: Dešavanja u Srbiji
Imal ti auto siber,ako ima pazi se dronovamuha_sa wrote: ↑01/02/2023 18:42Jebla te tvoja rahat patnja--evo se 25 godina rahat patim a sad mi nagovještavaš neki rat--odoK dosut benzina, potrošio sam od punog 7 litarazavrzlama wrote: ↑01/02/2023 18:39 Treba se obezbijediti sa kokicama,sutra pocinje vuciceva dramoserija....
Mislim da ce trajat 3 dana skupstina uz dezuranje hitne sluzbe ispred skupstine srbije..na kraju ce prihvatit sporazum ALI sa izmjenama nekih dijelova sporazuma u nekih 90% od ukupnog sporazuma,u prevodu prihvacamo samo ono sto nama odgovara..![]()
- muha_sa
- Posts: 140441
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59914 Re: Dešavanja u Srbiji
Nema--samo znam da je punoljetan
-
damirc_sa
- Posts: 431
- Joined: 22/12/2012 15:55
#59915 Re: Dešavanja u Srbiji
Počeli su da se udaraju između sebe...
Tuča u Skupštini: Potpuno rasulo na sednici na kojoj je Vučić
https://nova.rs/vesti/politika/skupstina-uzivo-vucic/
Tuča u Skupštini: Potpuno rasulo na sednici na kojoj je Vučić
https://nova.rs/vesti/politika/skupstina-uzivo-vucic/
-
DonieBrasco
- Posts: 20089
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59917 Re: Dešavanja u Srbiji
Predsednik Vučić je, odgovarajući na reči predstavnika poslaničkog kluba Dveri Boška Obradovića, da su pripadnici opozicije ti koji su "izdali Kosovo".
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#59918 Re: Dešavanja u Srbiji
Jeste da ovo ne spada u dešavanja u smrdiji ali se dotiče iste, jer im je komšija poslao jasnu poruku :Premijer privremenih prištinskih institucija Albin Kurti iznio je danas na sjednici skupštine u Prištini šest uslova za formiranje Zajednice srpskih općina (ZSO).
Prema Kurtijevim riječima, Udruga, kako on naziva ZSO, mora biti u skladu s kosovskim ustavom i zakonima, prenose kosovski mediji.
Drugi uslov koji je naveo Kurti je da ZSO ne može biti jednonacionalna, da mora promijeniti naziv i služiti samo za horizontalnu saradnju općina, a treći je da prava nacionalnih manjina i relevantni zaštitni mehanizmi trebaju ojačati načelo reciprociteta između dvije države, te voditi računa o evropskim standardima i modelima.
Kurti dalje kaže da se prije uspostavljanja ZSO moraju zatvoriti "ilegalne strukture Srbije na sjeveru" i predati svo ilegalno oružje.
Peti uslov koji je naveo Kurti je da je ZSO dio konačnog sporazuma i da se provodi nakon, kako kaže, "međusobnog priznanja".
Šesti Kurtijev uslov je da predsjednik Srbije povuče pisma upućena najvišim dužnosnicima pet država članica EU koje ne priznaju nezavisnost Kosova, u kojima traži da te države ne prihvate zahtjev Prištine za članstvo u EU.
Odjebaus opančari
- Mr.Sojic
- Posts: 4628
- Joined: 23/04/2011 12:21
#59919 Re: Dešavanja u Srbiji
Tuča u Skupštini: Potpuno rasulo na sednici, Vučić nikad nije ovako pobesneo
Ne mogu oni sami sa sobom, a sa drugima da i ne govorimo
-
DonieBrasco
- Posts: 20089
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59920 Re: Dešavanja u Srbiji
Bas im je zestoku u skusptini a to ce se prenjeti na ulice kada dođe vrijeme priznanja, potpisa i pomirenja sa istinom.
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#59921 Re: Dešavanja u Srbiji
DonieBrasco wrote: ↑02/02/2023 13:43Predsednik Vučić je, odgovarajući na reči predstavnika poslaničkog kluba Dveri Boška Obradovića, da su pripadnici opozicije ti koji su "izdali Kosovo".![]()

-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59922 Re: Dešavanja u Srbiji
LAŽNE PATRIOTE KAO DA RADE ZA KURTIJA: NASILNICI NA SEDNICI O KIM!
Poslanici Dveri, DSS, Zavetnika, Narodne stranke i DS-a krenuli da se tuku sa Vučićem dok je govorio o srpskim žrtvama na KiM!
Vučićev komentar je bio:
"JA OVAKVE DIVLJAKE U ŽIVOTU NISAM VIDEO! SRAM VAS BILO!"
Pa mogao je komotno dodati i ono ja kada se obračunavam uzmem kalašnjikov!
Poslanici Dveri, DSS, Zavetnika, Narodne stranke i DS-a krenuli da se tuku sa Vučićem dok je govorio o srpskim žrtvama na KiM!
Vučićev komentar je bio:
"JA OVAKVE DIVLJAKE U ŽIVOTU NISAM VIDEO! SRAM VAS BILO!"
Pa mogao je komotno dodati i ono ja kada se obračunavam uzmem kalašnjikov!
-
DonieBrasco
- Posts: 20089
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59923 Re: Dešavanja u Srbiji
Kaze jedan od Vucicevih poslanika da imaju podrsku USA za opstine koje traze, to mnogo govori kako ce se zavrsiti.
- Mr.Sojic
- Posts: 4628
- Joined: 23/04/2011 12:21


