I cijenu ovih zajebancija na relaciji srbija - Zapad će platit naša zemlja + Crna Gora i Kosovo.zavrzlama wrote: ↑21/01/2023 16:47 Vuciceva strategija ide ovako....
Uvest cemo sankcije rusiji,ALI Da vi evropljani sutite i ponasajte se kao da ih nismo uveli,tako ste vi zadovoljni sto smo uveli sankcije,rusi svakako to nece osjetiti jer s njima nemamo ekonomskih odnosa a berba jabuka je daleko,dotle valjda rusi poklope Ukrajinu..domaci rusofili ce biti zadovoljni kad otkriju prevare,vec cu ja nekako njih zaokupirat Kurtijem,BIH i CG...
Ovo ce biti otprilike..
Dešavanja u Srbiji
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#59776 Re: Dešavanja u Srbiji
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#59777 Re: Dešavanja u Srbiji
U prijevodu faktoru nestabilnosti daj sve šta hoće i ostale ne pitaj ništa.
Sve od naših "prijatelja"... Kad se samo sjetim onog vozikanja s američkim zastavama kad je Biden lafo pobijedio u izbornoj utrci.
- Haris.ba
- Posts: 35296
- Joined: 08/09/2005 20:08
#59778 Re: Dešavanja u Srbiji
Puna podrska Eskobaru da pokaze ima li kuveta medju probosanskim politicarima.
- SmokingMan
- Posts: 22582
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#59779 Re: Dešavanja u Srbiji
Imamović je bakirov Owen Shroyer.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12609
- Joined: 19/10/2020 15:33
#59780 Re: Dešavanja u Srbiji
Ne prejudicirati bezveze. I Milošević je nakon potpisivanja Daytona na Zapadu bio "mirotvorac".
Kad se pokazalo da nije, slijedio je štap. Dakle, štap i mrkva. Situacija je jednostavna, "mi tebi ovo ali ti se moraš obavezati na ovo".
Pitanje ovdje je jedino da li Vučić može iskontrolirati Dodika.
Kad se pokazalo da nije, slijedio je štap. Dakle, štap i mrkva. Situacija je jednostavna, "mi tebi ovo ali ti se moraš obavezati na ovo".
Pitanje ovdje je jedino da li Vučić može iskontrolirati Dodika.
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#59781 Re: Dešavanja u Srbiji
Opozicija Šešeljevom učeniku je iskrena i govori isto kao što je govorio i ovaj dramoser dok nije došao na vlast a nakon dolaska na vlast isto misle ali drugačije pričaju, lažu i spinuju nakon što usta operu, okupaju se i obuku političko odijelo za prevare i podvale. Ne vlada dramoser i lažov Srbijom već promaloruska SS (SvetoSavska) crkva kao duhovni i ideološki predvodnik i njihovi sljedbenici koji isturaju izvođače radova, koje sruše, kazne i zamjene ih ako ne ispune zadate ciljeve.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59782 Re: Dešavanja u Srbiji
Jedan od razloga popustanja zapada prema srbiji i dodiku,je u cinjenici da su ameri znali sta ce se desavati u Ukrajini mozda i 10 tak godina prije...zato su popustali srbiji jer im treba sto manje ruskih saveznika u mekom evropskom trbuhu...misim da su ameri podcijenili srpske marifetluke,i sad je kasno da disciplinuju srbiju dok se vodi odlucujuca borba za slom rusije...manja je steta zapadu imat nezadovoljne kosovare,crnogorce i bosnjake,nego prebaciti 50 000 nato vojnika na balkan da se smiruju mali rusi na balkanu...sve je to pragmatizam i gola racunica....
Samo nahebat ce se matere zapad srbiji kad dodje vakat...
Samo nahebat ce se matere zapad srbiji kad dodje vakat...
Last edited by zavrzlama on 21/01/2023 18:58, edited 1 time in total.
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59783 Re: Dešavanja u Srbiji
Ceh svega ovoga ce platiti BiH i bosnjaci, negativno po iste naravno.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59784 Re: Dešavanja u Srbiji
Nece...BIH cuva srpska glupost...DonieBrasco wrote: ↑21/01/2023 18:57 Ceh svega ovoga ce platiti BiH i bosnjaci, negativno po iste naravno.
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59785 Re: Dešavanja u Srbiji
Kosovo je vec drzava, idu u EU, UN, NATO, srbi ce dobit zajednice na sjeveru ali to nece biti RS nego ce Pristina da se pita sve kao glavi grad, tamosnja vlast i ustav Kosova. Vlasti AV-a Rusima moraju uvesti sankcije sto ce se sviditi Moskvi.
I da to sve prođe mirno da Vucic ne kaze na neki nacin "mi smo pristali na sve, dajte nam malo vise RS u BiH na neki nacin".
Šmit je udvoljio Zagrebu i Covicu za izborni zakon koji jos nije zavrsen, također Šmit se sastajao sa popovima u Srbiji i sa njima pricao o imovnini BiH - slucajnost ?
Pa mi treba da strepimo samo tako sta nas ceka u jako bliskoj buducnosti.
I da to sve prođe mirno da Vucic ne kaze na neki nacin "mi smo pristali na sve, dajte nam malo vise RS u BiH na neki nacin".
Šmit je udvoljio Zagrebu i Covicu za izborni zakon koji jos nije zavrsen, također Šmit se sastajao sa popovima u Srbiji i sa njima pricao o imovnini BiH - slucajnost ?
Pa mi treba da strepimo samo tako sta nas ceka u jako bliskoj buducnosti.
-
mishic
- Posts: 8407
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59786 Re: Dešavanja u Srbiji
Kada lažeš onda se makar potrudi da u laži ne budu lahko provjerljive činjenice. Nadamo se da češ ovo brojno stanje o "dodatnih 8600" dokazati jer na internetu postoji stranica RIZ (Rijaseta isalmske zajednice) na kojoj imaju podaci o kojima ti bezočno lažeš. Tvoje frustracije od Bakira i Sebije ostavi sebi i ne lupetaj gluposti...zavrzlama wrote: ↑21/01/2023 17:12 U BIH sruseno 860 dzamija....posle agresije donacijama obnovljene sve,a izgradjeno dodatnih 8600,da su te pare ulozene u lobiranhe,danas bi Srebrenica bila Distrikt BIH,imali bi bosanski Mosad sa 5000 vrhunskih specijalaca,eskovar,grenel,palmer i ostali bi sjedili po tuzli,sarajevu,....ali ne lezi vraze.....sebija i bakir imase drugi plan..
-
mishic
- Posts: 8407
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59787 Re: Dešavanja u Srbiji
Dodik jako dobro zna ko je i u kom momentu spasio Srbe i RS. Njegova nezahvalnost onima koji su to učinili ne znači da je on to zaboravio isto kao što nije zaboravio ni to da tada ti njihovi spasioci nisu reagovali šta bi se dogodilo samo za koji dan najprije sa Banjalukom, potom Dobojem a onda redom na svakom kilometru do Drine. Dodik takođe zna i to da ako bi ponovo zabelajio da više niti bi bilo spasilaca niti bi ko mogao zaustaviti da se ne dovrši ono što je tada prekinuto. Njegova iritantna politika ima za cilj da izazove one kojima je nanijeta nepravda da oni pokrenu sukobe kako na njegovoj strani ne bi ostala historijska sramota. A njemu bi takav razvoj događaja omogučio da privoli MZ da konačno dopusti raspad BiH.DonieBrasco wrote: ↑21/01/2023 18:57 Ceh svega ovoga ce platiti BiH i bosnjaci, negativno po iste naravno.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59788 Re: Dešavanja u Srbiji
8600 je metafora....mishic wrote: ↑21/01/2023 22:48Kada lažeš onda se makar potrudi da u laži ne budu lahko provjerljive činjenice. Nadamo se da češ ovo brojno stanje o "dodatnih 8600" dokazati jer na internetu postoji stranica RIZ (Rijaseta isalmske zajednice) na kojoj imaju podaci o kojima ti bezočno lažeš. Tvoje frustracije od Bakira i Sebije ostavi sebi i ne lupetaj gluposti...zavrzlama wrote: ↑21/01/2023 17:12 U BIH sruseno 860 dzamija....posle agresije donacijama obnovljene sve,a izgradjeno dodatnih 8600,da su te pare ulozene u lobiranhe,danas bi Srebrenica bila Distrikt BIH,imali bi bosanski Mosad sa 5000 vrhunskih specijalaca,eskovar,grenel,palmer i ostali bi sjedili po tuzli,sarajevu,....ali ne lezi vraze.....sebija i bakir imase drugi plan..
-
mishic
- Posts: 8407
- Joined: 28/04/2011 16:29
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#59790 Re: Dešavanja u Srbiji
Ovaj snijeg bas lose utice na tebe.
Popusti malo, nije dobro tako ofrlje kvalificirati ljude.
Popusti malo, nije dobro tako ofrlje kvalificirati ljude.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59791 Re: Dešavanja u Srbiji
Shvatio poentu. .ne diraj u seku i bakira...necu,jer nisu politicki faktor svakako na srecu BIH...
-
mishic
- Posts: 8407
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59792 Re: Dešavanja u Srbiji
... te Bakir i se(r)ka, jer se mnogi poistovjećujete sa njima baš po toj selektivnoj i neprincipijelnoj kritici po principu "dršte lopova"!
Toliko nebuloza u dvije tri rečenice kojima zadireš i vrijeđaš neke skoro pa svete stvari koje se tiču ovoga naroda radi svojih bakirsko-sekinskih frustracija i to još služeći se lažima koje imenuješ "metaforama", skandalozne su... To je samo potvrda da je ovdje još puno Bakira i Seka kojima ništa nije sveto i preće od njih i njihovih narativa... Makar to bile i gnusne "metafore" koje zadiru u najveće svetinje ovoga naroda. No vama koji ste poput Bakira ne može biti ništa iznad i svetije od vas i toga da ste samo vi u pravu...
-
mishic
- Posts: 8407
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59793 Re: Dešavanja u Srbiji
ANA BRNABIĆ, PREMIJERKA SRBIJE: "Danas danas u Republici Srpskoj postoje vrtići i zdravstvene ustanove koje se zovu 'Srbija'..."
Ono čega se pametan stidi... Isljučivost i izolacionizam kakav ne postoji nigdje na svijetu, samoljublje i samouvjerenost kroz bolesni nacionalizam
postaje ono čime se ovi hadalji ponose...
Ono čega se pametan stidi... Isljučivost i izolacionizam kakav ne postoji nigdje na svijetu, samoljublje i samouvjerenost kroz bolesni nacionalizam
postaje ono čime se ovi hadalji ponose...
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59794 Re: Dešavanja u Srbiji
E sad nista ne kontam..mishic wrote: ↑22/01/2023 10:42... te Bakir i se(r)ka, jer se mnogi poistovjećujete sa njima baš po toj selektivnoj i neprincipijelnoj kritici po principu "dršte lopova"!
Toliko nebuloza u dvije tri rečenice kojima zadireš i vrijeđaš neke skoro pa svete stvari koje se tiču ovoga naroda radi svojih bakirsko-sekinskih frustracija i to još služeći se lažima koje imenuješ "metaforama", skandalozne su... To je samo potvrda da je ovdje još puno Bakira i Seka kojima ništa nije sveto i preće od njih i njihovih narativa... Makar to bile i gnusne "metafore" koje zadiru u najveće svetinje ovoga naroda. No vama koji ste poput Bakira ne može biti ništa iznad i svetije od vas i toga da ste samo vi u pravu...
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#59795 Re: Dešavanja u Srbiji
Beogradski list Danas došao je u posjed dokumenta sporazuma između Beograda i Prištine. De facto je to priznavanje nezavisnosti Kosova, uz stolicu u UN. Ali, u sporazumu se predviđa i formiranje kosovske Republike srpske pod nazivom Zajednica srpskih opština.
https://www.danas.rs/vesti/politika/sta ... -o-kosovu/
https://www.danas.rs/vesti/politika/sta ... -o-kosovu/
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59796 Re: Dešavanja u Srbiji
Samo treba da se vidi hoce li stranci kosovaraima uvaliti RS pod imenom "SZO" i napraviti dugorocne probleme i nove buduce Dodike secioniste.
I ono sto nas treba da brine hoce li isti ti stranci da odobre neki vidi trgovine "priznanje Kosova za RS u BiH", neko jacanje RS na stetu BiH.
I ono sto nas treba da brine hoce li isti ti stranci da odobre neki vidi trgovine "priznanje Kosova za RS u BiH", neko jacanje RS na stetu BiH.
-
mishic
- Posts: 8407
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59797 Re: Dešavanja u Srbiji
polahko skontat ćeš... Ako i kada shvatiš da samo prazna priča i lažna obečanja neće donijeti nikome ništa dobro i da ove što se otimaju za vlast na svakom koraku moramo upozoravati da se kane laži i obečanja i prihvate posla i drže zakona... A da to kako se zovu, iz koje klike dolaze i kakvu šprehu nude ne pije vode.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59798 Re: Dešavanja u Srbiji
Stranci ne zele podjelu BIH, ali nece ici ni na ukidanje brloga jer time kontrolisu bosnjake....DonieBrasco wrote: ↑22/01/2023 18:35 Samo treba da se vidi hoce li stranci kosovaraima uvaliti RS pod imenom "SZO" i napraviti dugorocne probleme i nove buduce Dodike secioniste.
I ono sto nas treba da brine hoce li isti ti stranci da odobre neki vidi trgovine "priznanje Kosova za RS u BiH", neko jacanje RS na stetu BiH.
Szo je srbiji kupovina vremena i narednih 10 godina vuciceve vladavine.....srbija je sve nade usmjerila u ishod rata u Uukrajini....puno toga ce biti jasnije nakon ofanzive Ukrajine ovog ljeta....nama u BIH svaki ishod godi...
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59799 Re: Dešavanja u Srbiji
Skontao sam ja davno.....sda je zlo koje se pokazalo i dokazalo da rusi BIH i bosnjake pretvara u vjersku skupinu bez glave,repa i cilja.....sta je ostalo,pa samo ova osmorka kao jedina alternativa,jel trebamo iste odmah osudit da nevaljaju mada jos nisu ni poceli da vladaju...mishic wrote: ↑22/01/2023 18:51polahko skontat ćeš... Ako i kada shvatiš da samo prazna priča i lažna obečanja neće donijeti nikome ništa dobro i da ove što se otimaju za vlast na svakom koraku moramo upozoravati da se kane laži i obečanja i prihvate posla i drže zakona... A da to kako se zovu, iz koje klike dolaze i kakvu šprehu nude ne pije vode.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#59800 Re: Dešavanja u Srbiji
Drama again
DRAMA U SEDIŠTU SNS! Vučić rekao saradnicima da je spreman da se povuče!?!Predsednik Aleksandar Vučić napustio je večeras oko 21 čas sastanak sa najbližim saradnicima u centrali SNS na Novom Beogradu, saznaje Informer
NAJNOVIJE VESTI
Kako saznajemo, predsednik je partijski vrh upoznao sa pritiscima Zapada na Srbiju u vezi sa Kosovom, a nedugo potom je napustio partijsku centralu.
Pojedini funkcioneri pokušali su, kako saznajemo, da ‘pametuju’ i govore kako ni slučajno ne treba prihvatiti dalje pregovore sa EU i SAD. Vučić je sve to strpljivo saslušao, a onda je poručio da ako neko misli da može i ume bolje, on će se povući. Rekao je i da će se, ako narod odbije pregovore i ako neko misli da treba da ekonomski uništimo zemlju, on će vođenje države prepustiti ‘pametnijima’.
Odmah nakon emotivnog obraćanja saradnicima predsednik je napustio centralu SNS.
Kako saznajemo, isto je učinio i predsednik IO SNS Darko Glišić. On je predsedniku Vučiću rekao:
- Pakuješ se ti, pakujemo se i mi! Ili ćemo se svi zajedno boriti za Srbiju ili sve ovo nema više smisla!
