Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65451 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Bukvalno bi forsirao Bajcetica sad ako već neće niko doći, gori od trenutnih opcija ne može biti nikako a te neke priče o pritisku i kako nije "pravo vrijeme" više za mene ne piju vodu.

Mada o roatcijama pišemo više istupismo se i mi sami, ako ne progleda već sutra onda ga jebi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65452 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Prema svemu sudeći, Brighton planira oguliti Chelsea i za Caiceda, tako da i to otpada. Jbg, on mi je baš želja. Još Ugartea da ko klepi i meni je svejedno :D
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65453 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ok jasno mi je da imamo tristopedeset veznjaka, većina za kurac, i da ih se trebamo riješiti. Ali ako imaju neke veznjake na listi za potencijalni transfer, neće valjda pustiti da ih uzme drugi klub jer mi eto moramo čekati da ovi odu. Tri veznjaka odlaze sigurno na ljeto, Ox, Keita i Milner, plus Melo a ja bi bome prodao i Jonesa ili Fabinha. To je ogromna cifra skinuta s wage bill-a, zašto ne istrpiti pola godine i dovesti odmah bar jednog igrača da digne ostatak momčadi. Mislim da bi sad novi igrač u vezi imao ponajviše psihološki efekt.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65454 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

vaučer wrote: 16/01/2023 14:38 Ok jasno mi je da imamo tristopedeset veznjaka, većina za kurac, i da ih se trebamo riješiti. Ali ako imaju neke veznjake na listi za potencijalni transfer, neće valjda pustiti da ih uzme drugi klub jer mi eto moramo čekati da ovi odu. Tri veznjaka odlaze sigurno na ljeto, Ox, Keita i Milner, plus Melo a ja bi bome prodao i Jonesa ili Fabinha. To je ogromna cifra skinuta s wage bill-a, zašto ne istrpiti pola godine i dovesti odmah bar jednog igrača da digne ostatak momčadi. Mislim da bi sad novi igrač u vezi imao ponajviše psihološki efekt.
Da skratimo:

User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65455 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Onda očito nemaju love, kako, zašto, pitaj Boga.
Ne mogu prihvatiti da je Klopp toliko uvjeren da može iscjediti pola kvalitetne sezone iz ove ekipe koju ima.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65456 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Rekao bih da je FSG skroz digao ruke i ne želi ulagati više. Gakpo nije neki skupi transfer bio, stoga računam da je to od "klupskih para" došlo (mada da, koji nije do sada).
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65457 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

FSG nije uložio marke. Sve je klub iz prihoda platio. Jednom su pogurali klub nakon preuzimanja i to im je kasnije vraćeno i preko njih je išao neki beskamatni kredit za stadion i trening centar - također im je sve skoro vraćeno.
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65458 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Ode nam i Keita, kuku lele :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#65459 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Skontao da je docekao da ga forumasi zazivaju da udje na poluvremenu. Ko veli eto i to sam unlockao, vrijeme je da idem :oops:
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65460 Re: Liverpool FC

Post by convict »

AmiĐa_Idriz wrote: 16/01/2023 14:42
Da skratimo:

Ma dogovorio dobru otpremninu u slucaju otkaza kad je produzio ugovor proljetos, nema drugog logicnog objasnjenja.

Mnogi se ovdje osipaju cim se spomene mogucnost odlaska Kloppa, ali ne vidim kako on moze vratiti ekipu gdje je bila, a jos sam govori da mu niko novi ne treba.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65461 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Zašto ne bi mogao vratiti ekipu?
Ne bi da treba sve ispočetka, ima tri puta više dobrih igrača nego kad je preuzeo klub.
Par veznjaka, jedan stoper i jedno desno krilo i dobri.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#65462 Re: Liverpool FC

Post by missko »

vaučer wrote: 16/01/2023 17:37 Zašto ne bi mogao vratiti ekipu?
Ne bi da treba sve ispočetka, ima tri puta više dobrih igrača nego kad je preuzeo klub.
Par veznjaka, jedan stoper i jedno desno krilo i dobri.
Al neki qrac fali . Ako on njih jucer poslije onako loseg prvog poluvremena nije uspio podici da bar grizu imali su aktivan rezultat onda nekako moras dovi do zakljucka da je magija i moc nestala
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65463 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

convict wrote: 16/01/2023 17:22
Ma dogovorio dobru otpremninu u slucaju otkaza kad je produzio ugovor proljetos, nema drugog logicnog objasnjenja.
Daj ba, o Kloppu pričamo. Znaš kako je iz Dortmunda otišao.
vaučer wrote: 16/01/2023 17:37 Zašto ne bi mogao vratiti ekipu?
Ne bi da treba sve ispočetka, ima tri puta više dobrih igrača nego kad je preuzeo klub.
Par veznjaka, jedan stoper i jedno desno krilo i dobri.
:thumbup:

Pa ova ekipa je u maju bila na par koraka od 4 trofeja.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65464 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Fali toliko da bar gledam nekoga kome je stalo :zzzz: :(
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65465 Re: Liverpool FC

Post by convict »

vaučer wrote: 16/01/2023 17:37 Zašto ne bi mogao vratiti ekipu?
Ne bi da treba sve ispočetka, ima tri puta više dobrih igrača nego kad je preuzeo klub.
Par veznjaka, jedan stoper i jedno desno krilo i dobri.
Upravo to. Ekipa koja je izasla nedavno protiv Brentforda, Wolvesa ili Brightona je (uz par izmjena) na papiru ista koja je prije samo 6 mjeseci igrala finale protiv Reala i borila se za titulu do zadnje minute.

Kako je moguce da su se ovoliko raspali u tako kratkom vremenu? Neko kaze premorili se fizicki, mentalno itd. OK, stoji, ali onda je do trenera da nadje nacin da ih razmrda, promijeni nesto u postavci, pokusa da dovede nekog novog, a on jedno te isto kao da se nista ne desava.

Zato sam napisao da ne vidim kako ih moze vratiti. Moze, ali pristup mora biti kao da ih prvi put vidi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65466 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65467 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote: 16/01/2023 19:34
Spoiler
Show
Fali toliko da bar gledam nekoga kome je stalo :zzzz: :(
Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65468 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Šuška se da je uspostavljen kontakt sa Paulom Mitchellom kao potencijalnim nasljednikom Warda na mjestu sportskog direktora.

Radio u Southamptonu u vrijeme Pochettina, pratio ga u Tottenham a nakon Tottenhama radio u recruitment timu Leipziga. Sada je u Monacu. Zapažene rezultate ima iza sebe.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65469 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65470 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Embargo sekcija današnjeg pressa:



Lijepo zvuči.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65471 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Počeo i Joyce pisati o Judeu:

convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65472 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Match day :roll:

Prosle godine nisam mogao docekati sljedeci, sad se unaprijed nerviram.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65473 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Rezultat me iskreno ne zanima toliko. Danas mi je jedino bitno da vidimo nekakav taktički i motivacijski odgovor na mizerne predstave u prošlim utakmicama. Ovako ili onako - samo da bar nismo toliko otvoreni i laki za raskupusati kroz sredinu. Hoće li to biti kroz formaciju, odabir igrača, više trke i zalaganja ili sve pomalo - nije važno. Samo da nisu tako prokleto naivno otvoreni.

Očekujem Gomeza umjesto Matipa, u vezi vjerojatno počinje Milner, možda i Keita a u napadu i nemamo nekog izbora. Radije bi Carvalha umjesto Oxa, ili eventualno Elliota ali ne u vezi nego gore desno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65474 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65475 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jota je blizu povratka.
Post Reply