SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#63402 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /230111142Naime, udaren je pješak, a očevici navode da je vozač iz automobila u tom trenutku preticao drugi auto koji je stao na pješačkom prijelazu. Udareni pješak je zadobio teške tjelesne povrede te je prevezen na Kliniku urgentne medicine u Sarajevu.
koliko se samo ovoga nagledam i pozelim vazda da idiotu bacim bombu kada proleti, stalno sve svoje upozoravam na ovakve situacije i da otvore sto ociju kod prelaska ceste
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#63403 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jucer skrecem polukruzbk kod SCC stanem pjesaku, levat ne moze cekat iza mene zamalo ga ne zgazioldtajmer wrote: ↑11/01/2023 18:43https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /230111142Naime, udaren je pješak, a očevici navode da je vozač iz automobila u tom trenutku preticao drugi auto koji je stao na pješačkom prijelazu. Udareni pješak je zadobio teške tjelesne povrede te je prevezen na Kliniku urgentne medicine u Sarajevu.
koliko se samo ovoga nagledam i pozelim vazda da idiotu bacim bombu kada proleti, stalno sve svoje upozoravam na ovakve situacije i da otvore sto ociju kod prelaska ceste
- woodman
- Posts: 496
- Joined: 12/08/2013 21:20
#63404 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sve go idiot i kriminalac od ranije poznat pusten na slobodu da opet siluje
Šokantno: Oteo djevojku u Sarajevu, pa je silovao i držao sedmicama zarobljenu, uhapšen je!

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... uhapsen-je
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... u-sarajevu
Šokantno: Oteo djevojku u Sarajevu, pa je silovao i držao sedmicama zarobljenu, uhapšen je!
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... uhapsen-je
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... u-sarajevu
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#63405 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako će ovoga da karaju u Zenici, bolje da se samoubije.
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63406 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vaki uvijek imaju cura
Samo nije mi jasno kako cura tjednima nema kontakt s ocem bratom ili rodjakom da dodju s toljagama
Samo nije mi jasno kako cura tjednima nema kontakt s ocem bratom ili rodjakom da dodju s toljagama
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63408 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mozda je oteo mobitel i normala salje poruke
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83488
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63410 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Moj je moto kad se svadjam s ljudima
Nemamo oruzja al imamo orudja
Toljage
Nemamo oruzja al imamo orudja
Toljage
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#63414 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ljudi žure, pretiču, gledaju u display moba dok voze, kada za to nema stvarne potrebe. Onesviješteni umovi.
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#63415 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedna od danas, popodnevna s AP


- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#63416 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nekima nije ni bilo suđeno da voze, ali su nekako uspjeli položiti vozački. Svašta.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#63417 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Neki se ne snalaze kada dodju u vece mjesto.Kada se napravi kruzni tok,dobar dio ljudi ne zna pravila,jer voze samo u krugu 40 km.Ja licno nisam neki vozac,ako moram u Sarajevo ili negdje gdje je gusto naseljeno ili guzve,idem autobusom ili taksijem 
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63418 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja vecinu cesta gdje vozim znam napamet
I to me spasava
I to me spasava
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#63419 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Policija KS i dalje češe muda i ne petlja se u svoj posao?
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#63421 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Najveći krivci su instruktori, ali nisi ni oni koji taj cijeli sistem oko autoskola i polaganja, pa onda mentalitet zapreznih kola, pa onda mentalitet svijet se okreće oko mene.....
Neki dan lik vozi 50 60 od zenice prema Maglaju, nema niko ispred 7 8 navece, nema guzve, sleper mu hamam usao u gepek ali ne jebe lik, on laganica i naravno napravi guzvu i počinje haos preticanje uvaljuvanje makazice itd itd.....
Neki dan lik vozi 50 60 od zenice prema Maglaju, nema niko ispred 7 8 navece, nema guzve, sleper mu hamam usao u gepek ali ne jebe lik, on laganica i naravno napravi guzvu i počinje haos preticanje uvaljuvanje makazice itd itd.....
-
Nierika
- Posts: 4404
- Joined: 17/03/2020 00:41
#63422 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja sam imala dodatnih barem 10-15 časova prije nego sam izašla na ispit i položila, mada baš i ne vozim a i relativno nedavno sam i položila. Moraću vjerovatno uzeti dodatne časove da se podsjetim. 
- liyf
- Posts: 3750
- Joined: 08/06/2021 22:55
#63423 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i kod nas je ovo nezakonito, al da se nekom da kazna ili čak uhapsi jer je snimao policiju, jaaaa mislim da bi naarod bio izrevolitran ono baš.mali_balon wrote: ↑10/01/2023 15:45 U dojcland kazna do 800ojra za ovakva snimanja...da vidiš kako nema većih zastoja kad je stanje slivno ovom
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#63425 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://crna-hronika.info/video-elvir-c ... ura/456779
jebo sve svoje lopovsko i serem se na ovakvu drzavu gdje svaki kriminalac moze da hladi muda na slobodi bez ikakvih sankcija dok se njegovo djelo rahat pomete pod tepih
nema vise ni skaj aplikacije i drugih pm, zavjesa se spustila i uskoro ce svi na slobodu laganice
jebo sve svoje lopovsko i serem se na ovakvu drzavu gdje svaki kriminalac moze da hladi muda na slobodi bez ikakvih sankcija dok se njegovo djelo rahat pomete pod tepih
nema vise ni skaj aplikacije i drugih pm, zavjesa se spustila i uskoro ce svi na slobodu laganice

