Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#22801 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kakve su sada zime cjelogodišnje su više nego ok. Međutim, zapadeće ono makar 10 dana, još ako živiš negdje uzbrdo i znajući kakvo je čišćenje snijega, sava s3 je i dalje zimska kraljica. 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22803 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vala da zapada 10 dana, ceste mogu biti neocoscene 1 dan. Za taj 1 dan se mogu i strpiti, ali zato rahat od skladistenja i mijenjanja guma po sezonama.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22805 Re: Dolazi zima - zimske gume
Izgleda da nece ni trebati 
- Truba
- Posts: 93833
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#22806 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne treba zimske vise ni kupovati
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22807 Re: Dolazi zima - zimske gume
Izgleda da je tako...
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#22808 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ključaj temu
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22810 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sad bi 5cm napravilo havariju ko u splitu
Ljetni vozaci
Ljetni vozaci
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22811 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kao sto sam vec pisao, naredni set idu cross climate na auto. Necu vise da se bavim gumama i sezonama. 
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#22813 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kod mene Sava Allweather evo vec mjesec i po najmanje na autu. Sto se tice mokrog odlicno se pokazala, par puta bilo poledice, nikakvih problema. Jedino po snijegu ocekujem slabije ponasanje ali vidjecemo dok zapada. Sto se mene tice, sumnjam da cu ikada vise kupiti cisto zimske gume.
- Truba
- Posts: 93833
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#22814 Re: Dolazi zima - zimske gume
strpiš se tih nekoliko dana do 10 uzbrdo
a ko vozi po ravnom 2 3 dana dok ne počiste
ja govorim o osobnim uvjetima...samo ravnica i nekih 100 metara uzbrdice
glavna dzada i magistrala
ne moram na brus ići i na bjelašnicu i jahorinu
ionako ne idem
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22815 Re: Dolazi zima - zimske gume
A od eliDje do vojkovica svakako sve ravno.
-
noviclan
- Posts: 15018
- Joined: 31/10/2013 06:48
#22816 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Truba
- Posts: 93833
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
corei3
- Posts: 821
- Joined: 22/05/2014 09:42
#22818 Re: Dolazi zima - zimske gume
Gdje kupiti u sarajevu takve gume za cijelu sezonu?
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22819 Re: Dolazi zima - zimske gume
Uglavnom se narucuju uz kaparu.
Ja sam kod Maje kupio Crosscliamete plus. U Unitreade kupio GY Vector G2.
Obje opcije kapara i cekaj dvije hefte.
Ja sam kod Maje kupio Crosscliamete plus. U Unitreade kupio GY Vector G2.
Obje opcije kapara i cekaj dvije hefte.
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22821 Re: Dolazi zima - zimske gume
Danas sam vidio nesto ravno sedmom cudu.
X6 na Michelin Pilot Alpin 5 gumama.

X6 na Michelin Pilot Alpin 5 gumama.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22822 Re: Dolazi zima - zimske gume
Da nisu fabricke 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22823 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hahhaa starije od Benge 
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
-
izvrsni direktor
- Posts: 14752
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#22825 Re: Dolazi zima - zimske gume
Raja, osnovni kriterij za zimske gume mi je da su sto manje bucne? Je li ima neki proizvodjac koji to forsira ili neka oznaka? Dosadasnji Continental se nije pokazao na tom polju
Vozim po autoputu vecinom, pa mi je to najbitinije, snijega ne vidjam cesto. Ili mozda all weather uzet? S tim da od ljetnih ljeti ne odustajem.
245/45 19 sam naciljao ili nesto oko toga
Vozim po autoputu vecinom, pa mi je to najbitinije, snijega ne vidjam cesto. Ili mozda all weather uzet? S tim da od ljetnih ljeti ne odustajem.
245/45 19 sam naciljao ili nesto oko toga
