Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#14976 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nemoj Belgiju, imaju uzasne ceste.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14977 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I nerijetko oslabljenije verzije motora, tj. mape. Valjda zbog njihovih klasa za registraciju.
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14978 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zna li neko sta je sa ovom stranicom SILUX? Hocu nesto na kupim a nema na stranici nigdje da kliknem KUPI.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14979 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne rade vise u BiHpreludezalude wrote: ↑05/01/2023 14:42 Zna li neko sta je sa ovom stranicom SILUX? Hocu nesto na kupim a nema na stranici nigdje da kliknem KUPI.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14980 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da nisu radili preko Ihtijarevića 
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14981 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nemoj zezat!! Jel stvarno?Evolution_IV wrote: ↑05/01/2023 14:57ne rade vise u BiHpreludezalude wrote: ↑05/01/2023 14:42 Zna li neko sta je sa ovom stranicom SILUX? Hocu nesto na kupim a nema na stranici nigdje da kliknem KUPI.![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14982 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ozbiljno ba, sto bi se zezao..
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14983 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jbg.
Ja sve cekam kad ce proradit stranica. Kontam nesto azuriraju.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14984 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://autobox.ba/preludezalude wrote: ↑05/01/2023 15:54Jbg.
Ja sve cekam kad ce proradit stranica. Kontam nesto azuriraju.
mozda tu ima nesto sto trazis..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14987 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Trica kompakt
Ono dok se na e46 mnogima dizala ćuna, pa napravili nešto da je spuste.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14988 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
meni se nikad ne dize
, jedino mozda m3 gtr road verzija 
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14989 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jest govno od auta..citroen xm wrote: ↑05/01/2023 21:12![]()
Trica kompakt![]()
Ono dok se na e46 mnogima dizala ćuna, pa napravili nešto da je spuste.![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14990 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovo je već zabrinjavajuće
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14991 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
SUZUKI VITARA 1.4 TURBO HYBRID 4x4 PANORAMA (57.500 KM)
https://www.olx.ba/r/49645499/809186
Je li se meni ovo čini, da u nedostatku "fabričkih" ekrana suzuki ugradjuje lenovo tablete?!
A vidi cifre i vozilice..
https://www.olx.ba/r/49645499/809186
Je li se meni ovo čini, da u nedostatku "fabričkih" ekrana suzuki ugradjuje lenovo tablete?!
A vidi cifre i vozilice..
- skrbavi-admin
- Posts: 7128
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14992 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sto barem ne lazu napaceni narod ko ostali da proizvode tablete "sami"konektovan wrote: ↑05/01/2023 21:31 SUZUKI VITARA 1.4 TURBO HYBRID 4x4 PANORAMA (57.500 KM)
https://www.olx.ba/r/49645499/809186
Je li se meni ovo čini, da u nedostatku "fabričkih" ekrana suzuki ugradjuje lenovo tablete?!![]()
A vidi cifre i vozilice..
cijena je Benni Hill za mnoge pa i za Fitaru
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14993 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Lenovo im radi multimediju još od pre-FL Vitare. (Kao što LG radi MediaNAV Daciji i Renaultu)
Ali im je grafika donedavno bila katastrofalna, na nivou Audijevog MMI iz 2005. onog najjeftinijeg monohromatskog.
Sad je to već puno bolje.
Ali im je grafika donedavno bila katastrofalna, na nivou Audijevog MMI iz 2005. onog najjeftinijeg monohromatskog.
Sad je to već puno bolje.
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14994 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Fkt jel ovo aftermarket tablet unutra ili je fabricki?
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14996 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nema baterije. Ma nije naknadna ugradnja, sve je fino fabrički uklopljeno samo su ostavili naziv Lenovo, to im je kao neki +. Nešto kao Bose ozvučenje.
Realno fino je natrpana ova Vitara opremom. Navigacija, panorama, sjedišta bolja, turbak, 4x4, mild hibrid.... Samo ja imam psihološku barijeru nad Vitarom skupljom od 40000 KM.
Realno fino je natrpana ova Vitara opremom. Navigacija, panorama, sjedišta bolja, turbak, 4x4, mild hibrid.... Samo ja imam psihološku barijeru nad Vitarom skupljom od 40000 KM.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14997 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa šta je onda ono desno u ćošku??citroen xm wrote: ↑05/01/2023 22:05 Nema baterije. Ma nije naknadna ugradnja, sve je fino fabrički uklopljeno samo su ostavili naziv Lenovo, to im je kao neki +. Nešto kao Bose ozvučenje.![]()
Realno fino je natrpana ova Vitara opremom. Navigacija, panorama, sjedišta bolja, turbak, 4x4, mild hibrid.... Samo ja imam psihološku barijeru nad Vitarom skupljom od 40000 KM.

- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14998 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mozda multidisplay i pokazuje ti koji gledas. Lijevi u ovom slucaju.
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14999 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To mild hibrid joj nikako nije prednost. Stotine problema sa baterijom i ostalim dodacima. Na Ignisima i Swiftovima redom, na Vitarama nesto manje. Sami sebi su skocili u stomak, radi par grama CO2.citroen xm wrote: ↑05/01/2023 22:05 Nema baterije. Ma nije naknadna ugradnja, sve je fino fabrički uklopljeno samo su ostavili naziv Lenovo, to im je kao neki +. Nešto kao Bose ozvučenje.![]()
Realno fino je natrpana ova Vitara opremom. Navigacija, panorama, sjedišta bolja, turbak, 4x4, mild hibrid.... Samo ja imam psihološku barijeru nad Vitarom skupljom od 40000 KM.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15000 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bjezi, za te pare cx30 ide, kakva vitara plasticna 

