Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17068
Joined: 27/04/2021 22:52

#68501 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:40 To sto se proslava seli iz Banjaluke u Sarajevo vjerovatno nema veze sa Osmorkom. Jeste malo glupo da se bas sad seli kad je Osmorka potpisala koaliciju. Mogli su zamoliti prijatelje iz koalicije da zbog relaksacije odnosa sacekaju sa tom selidbom godinu dvije.
zahvalimo se bakiru nasljedniku koji je od beznacajnog dana za rs napravio praznik vele drzavnicki potez je s tim napravio

a neka setaju parada postara, drvosjeca, planinara, karatista i ostalih koga nafataju da paradira pod pjesmom slobenackog autora je vise za podsmijeha nego iceg drugog

tako da hvala bakire na 9 januaru :oops:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68502 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:36 Najveci plac na ovom forumu ce dozivjeti kme-kme frakcija tj. ljubitelji istine o sebijinoj diplomi. Sve sto ce se dogoditi je da ce Sebija ili dati ostavku ili dobiti otkaz i poslije toga Konakovic nece smijeti javno izgovoriti njeno ime kao sto Niksic ne smije izgovoriti euroatlanske integracije. Mozda na pocetku bude koji put pregrizao jezik ali naucit ce on to brzo.
A sto bi Sebija dala ostavku ili dobila otkaz? :D
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68503 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Da bi Srbija mogla sebi praviti hidrocentralu i erodrom u BiH. I ta ostavka/otkaz ce biti sve od borbe protiv korupcije.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68504 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:48 Da bi Srbija mogla sebi praviti hidrocentralu i erodrom u BiH. I ta ostavka/otkaz ce biti sve od borbe protiv korupcije.
Potrudi se bolan malo. :|
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68505 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Sto bi se reklo ovdje "sacekajmo" pa ce mo vidjeti ko je bio u pravu.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68506 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

A sto nece smjet izgovorit nejni ime?
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#68507 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by costacurta »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:48 Da bi Srbija mogla sebi praviti hidrocentralu i erodrom u BiH. I ta ostavka/otkaz ce biti sve od borbe protiv korupcije.
Erodrome sa kojih će polijetati vazduplohovi. :D
Neka prave erport u Trebinju. Što? Šta fali? Nek jebu promet na Ćilipima. Kad su goFna nesposobna od Mostarskog napraviti Dubai nek Mile pravi Trebinje International Hairport.
Gofna nisu spobna sanirati dugovanja rudnika u jeku najveće svjetske potražnje za ugljem a blokirali bi izgradnju hidrocentrala jer se brinu za ekosistem, tritone i daždevnjake. Moš mislit :roll:
I da ima pameti na taj gasovod da ugradimo jedan T-komad neđe oko Dervente i pružiti ga uz trasu VC koridora prema Sa. Nakčilo bi se 5 kantona minimalno na mtežu. Al onda Željko ne bi mog'o pričat da "štiti interese" BiH.
Last edited by costacurta on 17/12/2022 11:02, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68508 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:51 Sto bi se reklo ovdje "sacekajmo" pa ce mo vidjeti ko je bio u pravu.
Pa ako podemo od pretpostavke da je njena diploma lazna, kako je opstajala sve ove godine na funkciji? Zasto zli SNSD i HDZ nisu pokrenuli hajku na gospodu profesoricu? :| Nije valjda da nisu znali, nisu smjeli...nisu htjeli...njene pjesme, njenu ljubav, njena djelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68509 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

@Bloo

Sva podrska Osmorke na ovom forumu se bazira na mrznji prema kriminalnoj porodici Izetbegovic. Jedino sta moze zadovoljiti simpatizere Osmorke na ovom forumu je da vide Bakira i Sebiju u zatvoru. Ja sam siguran da ce simpatizeri Osmorke na obom forumu biti veoma, veoma razocarani. Kazi ti dali sam u pravu ili ne.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#68510 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SmokingMan »

skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 10:33
SmokingMan wrote: 17/12/2022 10:31 Pa kako će ljudi dovesti neustavni praznik u I. Sarajevo, kada nemaju ništa sa tim. Svašta će čovjek pročitati ovdje.
Ma zelena bagra zakuhala proslih 25 godina .... i za sve kriva Osmorka. A to sto je BiH dobila kand status su oni zasluzni :lol: :lol: :lol:
Trebali bi vlast kao vratiti njima, što je i jedino o čemu trenutno razmišljaju. Ne sviđa se ni meni njihovo obilježavanje tzv praznika iluzivne države, i da li je vrijedno sa se nađe nekoliko PTSP.ovaca i naprave belaj, od kojeg niko ne bi imao koristi.

Da budemo jasni Bisera je svoj položaj dobrim dijelom koristila za vlastitu promociju. I da, imala je i vremena da napiše knjigu o sebi. Druga je sada stvar šta u njoj piše, i toga koliki je bio njen stvarni doprinos u spoljnoj diplomatiji BIH.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68511 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Bloo wrote: 17/12/2022 10:55
plavi_E wrote: 17/12/2022 10:51 Sto bi se reklo ovdje "sacekajmo" pa ce mo vidjeti ko je bio u pravu.
Pa ako podemo od pretpostavke da je njena diploma lazna, kako je opstajala sve ove godine na funkciji? Zasto zli SNSD i HDZ nisu pokrenuli hajku na gospodu profesoricu? :| Nije valjda da nisu znali, nisu smjeli...nisu htjeli...njene pjesme, njenu ljubav, njena djelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pa objasnio sam u nekoliko zadnjih postova zasto nisu htijeli/smijeli i zasto nece dozvoliti da to Konakovic uradi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68512 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:55 @Bloo

Sva podrska Osmorke na ovom forumu se bazira na mrznji prema kriminalnoj porodici Izetbegovic. Jedino sta moze zadovoljiti simpatizere Osmorke na ovom forumu je da vide Bakira i Sebiju u zatvoru. Ja sam siguran da ce simpatizeri Osmorke na obom forumu biti veoma, veoma razocarani. Kazi ti dali sam u pravu ili ne.
Ma mene bi zadovoljilo nesto drugo kada pricamo o njiHa dvoje, ali nije za javnost... :D
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68513 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Rumunija?
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#68514 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 10:36
Idemedosumom wrote: 17/12/2022 10:34 Da pročitam jutarnju turu kmeketanja, uz kahvu :)
E to to.
Neprocjenjivo :D
Sve ovo me nekako podsjeca na dogadjaje prije 30 godina. Pitam se da li su ti ljudi tada mislili da rade dobru stvar kao ovi danas koji podržavaju osmorku.
https://www.cazin.net/vijesti/da-se-ne- ... zeli-cazin
Isto odusevljenje i entuzijazam. Isto mišljenje da ce oni sada sve promijeniti jer je problem medju nama bio, nisu oni drugi krivi, sta ce morali su. Samo da se mi izborimo sa svojima i sve ce biti rijeseno.
Da je tada bio internet vjerojatno bi isto stavčjali ovo kme kme.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68515 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

plavi_E wrote: 17/12/2022 10:59Rumunija?
Gore...idi dlaje u proslost.
made_in_sarajevo
Posts: 6964
Joined: 06/05/2013 23:05

#68516 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by made_in_sarajevo »

Ustvari ovdje je jedini problem i kmecanje jer nema vise sda? Nista da neko nije za taj posao, ukrali, ubili, prevarili nego samo odakle im pravo da nema sda u vlasti :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#68517 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

animus wrote: 17/12/2022 11:02
skafiskafsnjak wrote: 17/12/2022 10:36

E to to.
Neprocjenjivo :D
Sve ovo me nekako podsjeca na dogadjaje prije 30 godina. Pitam se da li su ti ljudi tada mislili da rade dobru stvar kao ovi danas koji podržavaju osmorku.
https://www.cazin.net/vijesti/da-se-ne- ... zeli-cazin
Isto odusevljenje i entuzijazam. Isto mišljenje da ce oni sada sve promijeniti jer je problem medju nama bio, nisu oni drugi krivi, sta ce morali su. Samo da se mi izborimo sa svojima i sve ce biti rijeseno.
Da je tada bio internet vjerojatno bi isto stavčjali ovo kme kme.
Aj dobro, pitanje.
Jel treba da bude odusevljenje i entuzijazam kada SDA dodje na vlast? Sta smo dobili od njjih zadnjih 30 godina?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68518 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Bloo wrote: 17/12/2022 11:02
plavi_E wrote: 17/12/2022 10:59Rumunija?
Gore...idi dlaje u proslost.
Jel do franvuske rrvolucije? :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68519 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

sumirprimus wrote: 17/12/2022 11:08
Bloo wrote: 17/12/2022 11:02

Gore...idi dlaje u proslost.
Jel do franvuske rrvolucije? :mrgreen:
Ma kakva Evropa... :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#68520 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SmokingMan »

Jedino znam da nove tramvajske pruge ne bi smo vidjeli barem još 2 decenije.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68521 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Sta moze bit a da je gore? :lol:
velikonja
Posts: 878
Joined: 19/01/2014 20:37

#68522 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/masic-o ... /221217022

formirace se komisija da razmotri kompetencije i ponasanje ademovicevog zeta ....
ah, da... samo dok zavrse oko elenine diplome, ipak je to prioritet
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68523 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bloo »

sumirprimus wrote: 17/12/2022 11:16 Sta moze bit a da je gore? :lol:
ama sua. ama llulla. ama quella... :D
Mada to bi sve bila predstava za javnost koja zeli vidljivo kaznjavanje, ono sto bi njima bilo gore od smrti je zaborav i anonimnost i izbacivanje njih i citave hobotnice iz javnog/političkog života...
velikonja
Posts: 878
Joined: 19/01/2014 20:37

#68524 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

sumirprimus wrote: 17/12/2022 11:16 Sta moze bit a da je gore? :lol:
sumke, hajde na stranu sve, kao covjek, roditelj...prokomentarisi ovo
https://www.klix.ba/vijesti/bih/masic-o ... /221217022

ne znam, sa nip-om necemo daleko bojim se
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#68525 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

velikonja wrote: 17/12/2022 11:35
sumirprimus wrote: 17/12/2022 11:16 Sta moze bit a da je gore? :lol:
sumke, hajde na stranu sve, kao covjek, roditelj...prokomentarisi ovo
https://www.klix.ba/vijesti/bih/masic-o ... /221217022

ne znam, sa nip-om necemo daleko bojim se
Kakve veze NIP ima s tim?
Locked