SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- dulekrele
- Posts: 4738
- Joined: 10/04/2014 18:25
#62651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma šofer nije smio ni u kojem slucaju da tuce putnika. Jedino u slucaju da je napadnut i da je u sluzbi samoodbrane. Njegovo je bilo da zaustavi vozilo i pokusa izbaciti putnika koji pravi pobleme. Ako to ne moze da uradi onda se zove policija. I ako je policiju mogao zvati odmah.
Last edited by dulekrele on 15/12/2022 14:04, edited 2 times in total.
-
Hakiz
- Posts: 48412
- Joined: 30/07/2015 20:01
#62652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne predlažem ja ništa, samo pitam za muda.
Lafo ste sada svi za zakon, a kada vozač upotrijebi metalnu šipku, to jeste hladno oružje, na nekome ko je već zaustavljen u činjenju djela i ne predstavlja opasnost ni za vozača ni za druge, tada vam zakon ništa ne znači, pozdravite vozača koji čini krivično djelo u tom trenutku. Vozač ne da treba dobiti otkaz, on bi trebao odležati za šipku isto kao i klošar za ono šta je učinio, ako je učinio.
De se odlučite, poštujemo zakone ili poštujemo muda (ali samo nad klošarima
Last edited by Hakiz on 15/12/2022 14:25, edited 1 time in total.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#62653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To što ti pominješ nije zakon nego desert ili biber po pilavu.Klošaru opali šamar- gledaće da se osveti.Zgazi ga dobro,ubi duha u njemu...to je dobro obavljen posao
-
zigson
- Posts: 4819
- Joined: 04/04/2015 22:17
-
Naslovnica
- Posts: 35478
- Joined: 20/03/2013 15:38
#62655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#62656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne izlaze iz auta. Vec sam pisao parkiraju kod mene u ulici sjedista max zavale i samo onako leze.PM72 wrote: ↑15/12/2022 13:32I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.zateznistub wrote: ↑15/12/2022 12:15
Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
To nije policija,to su samo zapisničari.
Mislim kad su dobili nove sedmice prvo su gledali koliko se sjediste moze zavaliti. Apsolutno samoinicijativno nista ne rade, samo po pozivu a i tu gledaju da bude izvlakusa.
Jucer vozim od A transferzale pa prema merkatoru. Vozim lijevom trakom, oni iza mene. Auto do mene pali sva cetiri i zaustavlja se. Oni nista
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#62657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nije njegova nadležnost
-
Naslovnica
- Posts: 35478
- Joined: 20/03/2013 15:38
#62658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vidio sam ja nedavno par policajaca na nogama, idi Titovom, muškarac i žena.
Baš se vidi da su u patroli, na nogama.
Nemalo sam se iznenadio.
Baš se vidi da su u patroli, na nogama.
Nemalo sam se iznenadio.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#62659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
GospodaPM72 wrote: ↑15/12/2022 13:32I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.zateznistub wrote: ↑15/12/2022 12:15
Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
To nije policija,to su samo zapisničari.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#62660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ti se uvijek identificiras sa ovim nekakvim modelima probisvijeta. Ima tu nesto
Ima dosta tih "klosara" koji mlave stare,nemocne,djecu godinama terorisu ljude, za njih je jedini lijek od 1KM tj.metak. I ti nekakva muda pominjes. Kad je rijec o mudima, ima ih vozac kad je trijeznio bezobraznu usranu olos. Treba covjeka pocastiti, a ne da citamo tvoje pizdipoljke srceparajuce.
"policija je identifikovala osobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ntrotransa
- Qler
- Posts: 25836
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#62661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma fin ciko, od kud ti znas sta ga je natjeralo da bude alkoholicar. Treba mu pruziti ruku pomirenja, i izvinuti mu se sto se iko buni dok on napada po gradskom prevozu. On je u stvari samo provjeravao da li je vozac autobusa obucen po EU standardu.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#62662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zagradio me u centru grada lik, nema broja telefona, nije upalio stealth mode, zovnem policiju. stvarno brzo dođe policajac i to pješkezateznistub wrote: ↑15/12/2022 15:20GospodaPM72 wrote: ↑15/12/2022 13:32
I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.
To nije policija,to su samo zapisničari.
helem, eto i vlasnika auta, razmah'o se, jesi to zvao policiju, nešto galami, policajac mu govori "uredu je gospodine smirite se"...
-
Hakiz
- Posts: 48412
- Joined: 30/07/2015 20:01
#62663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Promašila si ko na SP.vjeshalica wrote: ↑15/12/2022 15:42Ti se uvijek identificiras sa ovim nekakvim modelima probisvijeta. Ima tu nesto
Ima dosta tih "klosara" koji mlave stare,nemocne,djecu godinama terorisu ljude, za njih je jedini lijek od 1KM tj.metak. I ti nekakva muda pominjes. Kad je rijec o mudima, ima ih vozac kad je trijeznio bezobraznu usranu olos. Treba covjeka pocastiti, a ne da citamo tvoje pizdipoljke srceparajuce.
"policija je identifikovala osobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ntrotransa
Ko te danas iznervirao pa se prazniš
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#62664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gori u Paromlinskoj. Neko je zapikao plac haman.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#62665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
spremno za rusenje i gradnju, samo neko da zapali

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#62666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prema Forini ili Zmaj steak houseu?Naslovnica wrote: ↑15/12/2022 15:09 Vidio sam ja nedavno par policajaca na nogama, idi Titovom, muškarac i žena.
Baš se vidi da su u patroli, na nogama.
Nemalo sam se iznenadio.
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#62667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naslovnica wrote: ↑14/12/2022 22:32Naći, mjesecima nisam bio u Zenici, odem danas poslom, hop lizalo, rutinska kontrola, vozačka, saobraćajna, imate li svu opremu...last mohicans wrote: ↑14/12/2022 21:19 Hoce li neko upitati nevidljivog Katicu, komesara i koga vec treba, za katastrofalnu sigurnosnu situaciju u gradu. Svaki dan nešto novo. Izgleda da nam se treba neki novi Denis Mrnjavac desiti, da bi se probudili iz letargije.
U Sarajevu ne da me nisu zaustavili zadnjih 10 godina, nego ih i ne vidim da nešto preventivno rade.
Sramota je do čega je dovedena policija KS, sramota.
Mislim da se to smišljeno radi, samo nisam siguran koji su konkretni razlozi ovakvog sunovrata institucije i profesije.
U Sa se okrecu pare nepojmljive za ostatak drzave. U svakoj sferi. Osladilo se svima. Vidjeli da mogu i bez sankcija. Udri.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#62668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Qt_id=18543989 wrote:15/12/2022 15:53 Ma fin ciko, od kud ti znas sta ga je natjeralo da bude alkoholicar. Treba mu pruziti ruku pomirenja, i izvinuti mu se sto se iko buni dok on napada po gradskom prevozu. On je u stvari samo provjeravao da li je vozac autobusa obucen po EU standardu.
. jedini krivac je . vozach. pustio je 'alkoholiziranu osobu' u vozilo... Centrotrans che platiti odshtetu, premlachenom putniku yt . dokaz ..Policija je identifikovalaosobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa".
Osoba je, nakon konsultacija sa dežurnim tužiocem Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, imajući u vidu da nije bilo obilježja krivičnog djela,
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52758
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#62669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
moonca wrote: ↑15/12/2022 18:41Qt_id=18543989 wrote:15/12/2022 15:53 Ma fin ciko, od kud ti znas sta ga je natjeralo da bude alkoholicar. Treba mu pruziti ruku pomirenja, i izvinuti mu se sto se iko buni dok on napada po gradskom prevozu. On je u stvari samo provjeravao da li je vozac autobusa obucen po EU standardu.
. jedini krivac je . vozach. pustio je 'alkoholiziranu osobu' u vozilo... Centrotrans che platiti odshtetu, premlachenom putniku yt . dokaz ..Policija je identifikovalaosobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa".
Osoba je, nakon konsultacija sa dežurnim tužiocem Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, imajući u vidu da nije bilo obilježja krivičnog djela,
idi chuchni u choshak, zhivotati
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#62671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I to na kukuruzima da klechi. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#62672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#62673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Peticija da se napravi skripta da blokira kombinaciju slova "ch" i "sh"
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
