SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
dulekrele
Posts: 4738
Joined: 10/04/2014 18:25

#62651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dulekrele »

Ma šofer nije smio ni u kojem slucaju da tuce putnika. Jedino u slucaju da je napadnut i da je u sluzbi samoodbrane. Njegovo je bilo da zaustavi vozilo i pokusa izbaciti putnika koji pravi pobleme. Ako to ne moze da uradi onda se zove policija. I ako je policiju mogao zvati odmah.
Last edited by dulekrele on 15/12/2022 14:04, edited 2 times in total.
Hakiz
Posts: 48412
Joined: 30/07/2015 20:01

#62652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

PM72 wrote: 15/12/2022 13:55
Hakiz wrote: 15/12/2022 13:38 Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

:thumbup:
Šta predlažeš,da miniramo koju stanicu policije i zgradu kantona? Jesu li to ta muda? Jel to anarhija,revolucija,ustanak?
Ne predlažem ja ništa, samo pitam za muda.

Lafo ste sada svi za zakon, a kada vozač upotrijebi metalnu šipku, to jeste hladno oružje, na nekome ko je već zaustavljen u činjenju djela i ne predstavlja opasnost ni za vozača ni za druge, tada vam zakon ništa ne znači, pozdravite vozača koji čini krivično djelo u tom trenutku. Vozač ne da treba dobiti otkaz, on bi trebao odležati za šipku isto kao i klošar za ono šta je učinio, ako je učinio.

De se odlučite, poštujemo zakone ili poštujemo muda (ali samo nad klošarima :lol: )?
Last edited by Hakiz on 15/12/2022 14:25, edited 1 time in total.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#62653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

To što ti pominješ nije zakon nego desert ili biber po pilavu.Klošaru opali šamar- gledaće da se osveti.Zgazi ga dobro,ubi duha u njemu...to je dobro obavljen posao
zigson
Posts: 4819
Joined: 04/04/2015 22:17

#62654 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

moonca wrote: 15/12/2022 13:57
zigson wrote: 15/12/2022 13:54

Ok pitao sam te u hipotetickoj situaciji, vezano za ovu direktno i nisi dala odgovor nego pametujes samo i ides nasiroko.
Pardon nashiroko
. shuti . nemoj da zovem raju da te.. :amazonka: hipotetichki
Nechu da shutim :lol:
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#62655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Hakiz wrote: 15/12/2022 13:59
Naslovnica wrote: 15/12/2022 13:52
To je rušenje ustavnog poretka rođo.
Lakše je na klošara, tačno.
To su dvije sasvim različite stvari.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#62656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nepass1 »

PM72 wrote: 15/12/2022 13:32
zateznistub wrote: 15/12/2022 12:15

Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.
To nije policija,to su samo zapisničari.
Ne izlaze iz auta. Vec sam pisao parkiraju kod mene u ulici sjedista max zavale i samo onako leze.
Mislim kad su dobili nove sedmice prvo su gledali koliko se sjediste moze zavaliti. Apsolutno samoinicijativno nista ne rade, samo po pozivu a i tu gledaju da bude izvlakusa.

Jucer vozim od A transferzale pa prema merkatoru. Vozim lijevom trakom, oni iza mene. Auto do mene pali sva cetiri i zaustavlja se. Oni nista :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#62657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

nije njegova nadležnost
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#62658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Vidio sam ja nedavno par policajaca na nogama, idi Titovom, muškarac i žena.
Baš se vidi da su u patroli, na nogama.
Nemalo sam se iznenadio.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

PM72 wrote: 15/12/2022 13:32
zateznistub wrote: 15/12/2022 12:15

Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.
To nije policija,to su samo zapisničari.
Gospoda
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Hakiz wrote: 15/12/2022 14:03
De se odlučite, poštujemo zakone ili poštujemo muda (ali samo nad klošarima :lol: )?
Ti se uvijek identificiras sa ovim nekakvim modelima probisvijeta. Ima tu nesto
Ima dosta tih "klosara" koji mlave stare,nemocne,djecu godinama terorisu ljude, za njih je jedini lijek od 1KM tj.metak. I ti nekakva muda pominjes. Kad je rijec o mudima, ima ih vozac kad je trijeznio bezobraznu usranu olos. Treba covjeka pocastiti, a ne da citamo tvoje pizdipoljke srceparajuce.
policija je identifikovala osobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa
"

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ntrotransa
User avatar
Qler
Posts: 25836
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#62661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Qler »

Ma fin ciko, od kud ti znas sta ga je natjeralo da bude alkoholicar. Treba mu pruziti ruku pomirenja, i izvinuti mu se sto se iko buni dok on napada po gradskom prevozu. On je u stvari samo provjeravao da li je vozac autobusa obucen po EU standardu.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#62662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ruud »

zateznistub wrote: 15/12/2022 15:20
PM72 wrote: 15/12/2022 13:32

I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.
To nije policija,to su samo zapisničari.
Gospoda
zagradio me u centru grada lik, nema broja telefona, nije upalio stealth mode, zovnem policiju. stvarno brzo dođe policajac i to pješke :D
helem, eto i vlasnika auta, razmah'o se, jesi to zvao policiju, nešto galami, policajac mu govori "uredu je gospodine smirite se"...
Hakiz
Posts: 48412
Joined: 30/07/2015 20:01

#62663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

vjeshalica wrote: 15/12/2022 15:42
Hakiz wrote: 15/12/2022 14:03
De se odlučite, poštujemo zakone ili poštujemo muda (ali samo nad klošarima :lol: )?
Ti se uvijek identificiras sa ovim nekakvim modelima probisvijeta. Ima tu nesto
Ima dosta tih "klosara" koji mlave stare,nemocne,djecu godinama terorisu ljude, za njih je jedini lijek od 1KM tj.metak. I ti nekakva muda pominjes. Kad je rijec o mudima, ima ih vozac kad je trijeznio bezobraznu usranu olos. Treba covjeka pocastiti, a ne da citamo tvoje pizdipoljke srceparajuce.
policija je identifikovala osobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa
"

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ntrotransa
Promašila si ko na SP.

Ko te danas iznervirao pa se prazniš :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#62664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Gori u Paromlinskoj. Neko je zapikao plac haman.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#62665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

spremno za rusenje i gradnju, samo neko da zapali :izet: :zzzz:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#62666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Naslovnica wrote: 15/12/2022 15:09 Vidio sam ja nedavno par policajaca na nogama, idi Titovom, muškarac i žena.
Baš se vidi da su u patroli, na nogama.
Nemalo sam se iznenadio.
Prema Forini ili Zmaj steak houseu?
swanfilter
Posts: 10819
Joined: 06/06/2008 18:52

#62667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by swanfilter »

Naslovnica wrote: 14/12/2022 22:32
last mohicans wrote: 14/12/2022 21:19 Hoce li neko upitati nevidljivog Katicu, komesara i koga vec treba, za katastrofalnu sigurnosnu situaciju u gradu. Svaki dan nešto novo. Izgleda da nam se treba neki novi Denis Mrnjavac desiti, da bi se probudili iz letargije.
Naći, mjesecima nisam bio u Zenici, odem danas poslom, hop lizalo, rutinska kontrola, vozačka, saobraćajna, imate li svu opremu...
U Sarajevu ne da me nisu zaustavili zadnjih 10 godina, nego ih i ne vidim da nešto preventivno rade.
Sramota je do čega je dovedena policija KS, sramota.
Mislim da se to smišljeno radi, samo nisam siguran koji su konkretni razlozi ovakvog sunovrata institucije i profesije.

U Sa se okrecu pare nepojmljive za ostatak drzave. U svakoj sferi. Osladilo se svima. Vidjeli da mogu i bez sankcija. Udri.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Qt_id=18543989 wrote:15/12/2022 15:53 Ma fin ciko, od kud ti znas sta ga je natjeralo da bude alkoholicar. Treba mu pruziti ruku pomirenja, i izvinuti mu se sto se iko buni dok on napada po gradskom prevozu. On je u stvari samo provjeravao da li je vozac autobusa obucen po EU standardu.


Policija je identifikovalaosobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa".

Osoba je, nakon konsultacija sa dežurnim tužiocem Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, imajući u vidu da nije bilo obilježja krivičnog djela,
. jedini krivac je . vozach. pustio je 'alkoholiziranu osobu' u vozilo... Centrotrans che platiti odshtetu, premlachenom putniku yt . dokaz ..
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52758
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#62669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

moonca wrote: 15/12/2022 18:41
Qt_id=18543989 wrote:15/12/2022 15:53 Ma fin ciko, od kud ti znas sta ga je natjeralo da bude alkoholicar. Treba mu pruziti ruku pomirenja, i izvinuti mu se sto se iko buni dok on napada po gradskom prevozu. On je u stvari samo provjeravao da li je vozac autobusa obucen po EU standardu.


Policija je identifikovalaosobu koja je u dva navrata pod dejstvom alkohola pravila probleme u autobusu "Centrotransa".

Osoba je, nakon konsultacija sa dežurnim tužiocem Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, imajući u vidu da nije bilo obilježja krivičnog djela,
. jedini krivac je . vozach. pustio je 'alkoholiziranu osobu' u vozilo... Centrotrans che platiti odshtetu, premlachenom putniku yt . dokaz ..
:lol:

idi chuchni u choshak, zhivotati
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62670 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Chmoljo wrote: 15/12/2022 18:47
moonca wrote: 15/12/2022 18:41





. jedini krivac je . vozach. pustio je 'alkoholiziranu osobu' u vozilo... Centrotrans che platiti odshtetu, premlachenom putniku yt . dokaz ..
:lol:

idi chuchni u choshak, zhivotati
shuti. :zoka: dosta je i tebe

:meza1:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#62671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NediM17 »

I to na kukuruzima da klechi. :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

:roll: o, da vam 'ljepshe' chitaju shta pishete. :qq: ccccc. kuchi pravi🐁
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#62673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Peticija da se napravi skripta da blokira kombinaciju slova "ch" i "sh"
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

badboj :bije:
Post Reply