Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Login77777
Posts: 8742
Joined: 18/05/2021 09:11

#65026 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:29
Login77777 wrote: 09/12/2022 10:26
Ali sto je to bolesno koliko ga prate. :lol: Na osnovu neki medijski nagadzanja ga svrstavaju od pozicije do pozicije.
ja dinu ne gotivim jer mi je previse desno, ne slazem se u mnogim stvarima s njegovom politikom, pogotovu ono vezano za onog efendiju iz sandzaka kak se zvase, busuladzica, i slicno. ali vidim koliko im je on trn u oku,najvise od svih ovih opozicionih, jer zna, a oni znaju da on zna i da moze. i sta god ko pricao o njemu meni dovoljno. lik ko niko bode sda :D
a bilo je prica da je trojanski konj da ce prevarit, izdat, preci kod baketa. zasad nije, dok ih ne skinu bas s vlasti. i tu mu kapu skidam.
I ja se ne slazem u nekim stvarima s njim. Ali barem je realan. Kaze hajd da probamo se dogovoriti u onim stvarima u kojima mozemo. A ne kao neki 16 godina u predsjednistvu puna usta graDZanske a ni milimetar nas nije istoj primakao. I dalje uzima glasove na tome jer dosta biraca nije upuceno u to kako se vrse promjene Ustava.
Misle ako mu dam glas bice sutra jedan covjek jedan glas. Nema tog covjeka koji ce sa njim i sa SDA praviti gradjansku drzavu. I zasto bi?
Nece ti Dino stati i reci sutra ide to i to. Jer zna da nije moguce. Ali hajd pokusaj neki dogovor. Da pocnu institucije raditi kako treba. Da nije tehnicka vlada. Da se usvoje zakoni itd.
Ako i tad ne ide trazi drugi recept.
sumirprimus
Posts: 81708
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#65027 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Login77777 wrote: 09/12/2022 11:53
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:29

ja dinu ne gotivim jer mi je previse desno, ne slazem se u mnogim stvarima s njegovom politikom, pogotovu ono vezano za onog efendiju iz sandzaka kak se zvase, busuladzica, i slicno. ali vidim koliko im je on trn u oku,najvise od svih ovih opozicionih, jer zna, a oni znaju da on zna i da moze. i sta god ko pricao o njemu meni dovoljno. lik ko niko bode sda :D
a bilo je prica da je trojanski konj da ce prevarit, izdat, preci kod baketa. zasad nije, dok ih ne skinu bas s vlasti. i tu mu kapu skidam.
I ja se ne slazem u nekim stvarima s njim. Ali barem je realan. Kaze hajd da probamo se dogovoriti u onim stvarima u kojima mozemo. A ne kao neki 16 godina u predsjednistvu puna usta graDZanske a ni milimetar nas nije istoj primakao. I dalje uzima glasove na tome jer dosta biraca nije upuceno u to kako se vrse promjene Ustava.
Misle ako mu dam glas bice sutra jedan covjek jedan glas. Nema tog covjeka koji ce sa njim i sa SDA praviti gradjansku drzavu. I zasto bi?
Nece ti Dino stati i reci sutra ide to i to. Jer zna da nije moguce. Ali hajd pokusaj neki dogovor. Da pocnu institucije raditi kako treba. Da nije tehnicka vlada. Da se usvoje zakoni itd.
Ako i tad ne ide trazi drugi recept.
da.
meni komsic djeluje ko lik iz nasih kafana, lijepo prica dok je meze. a kad nestane meze ... :D
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#65028 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

guruguru95 wrote: 09/12/2022 11:16
sumirprimus wrote: 09/12/2022 11:15 pateticno ulizivanje gadovima iz hdz.a :lol:
Da, upravo tako!
Patetično ste koliko ste providni u svom nastojanju da nešto poremetite između Osmorke i HDZ.

S kim bi SDA pravila vlast, ako ne sa HDZ, koji vam je toliko gadljiv?
User avatar
Tananarive
Posts: 903
Joined: 22/04/2021 14:45

#65029 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Tananarive »

kakotakonikako wrote: 09/12/2022 10:34
sumirprimus wrote: 09/12/2022 10:16
naravno da je opasno, ali opet dok god to bosnjama godi tako ce i biti ,bosnje su te koje se prodaju za radno mjesto, za dobru rijec, za obecanje. bosnje su te koje predju preko svog obraza , i glasaju za iste. iako sve vide i sve znaju k i mi svi. dakle do naroda je . narod to trazi.
samo treba pitat sve ove velike patriote, gdje bi radije bili i odakle pisali iz dojclanda i skaninavije, ili iz irana i saudije?
Evo da ti odgovori jedan BiH Patriota.

Ne bih bio, ni pisao ni iz dojclanda i skandinavije ili iz irana i saudije, NEGO BIH BIO I BICU U DRZAVI BOSNA I HERCEGOVINA. :bih:
A vi koji bi zbog mrznje prema nekoj stranci IZDALI I UKINULI Drzavu BOSNU I HECEGOVINU - nikada mi necete biti jasni. To je toliko jadno i bijedno da zbog mrznje prema nekome UNISTITE nesto sto velikoj vecini ( pa trebalo bi i vama ) je svetinja i nesto za su bili spremni dati i svoj zivot. E NECE MOCI !!!!!

:bih: :bih:
to reci svojima iz sda stranke koja evo skoro 30 godina radi to što ti pričaš, uništava BiH i svoj narod, kad god neko iz sdoooo spomene islam jedan pravi musliman u svijetu umre :thumbup:
Last edited by Tananarive on 09/12/2022 12:00, edited 1 time in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#65030 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Styling wrote: 09/12/2022 11:59
guruguru95 wrote: 09/12/2022 11:16

Da, upravo tako!
Patetično ste koliko ste providni u svom nastojanju da nešto poremetite između Osmorke i HDZ.

S kim bi SDA pravila vlast, ako ne sa HDZ, koji vam je toliko gadljiv?
Ne sekiraj se, Dino im je toliko u pakasu da nema sanse da ih iko zavadi
palermo
Posts: 22393
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65031 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 11:54
Login77777 wrote: 09/12/2022 11:53

I ja se ne slazem u nekim stvarima s njim. Ali barem je realan. Kaze hajd da probamo se dogovoriti u onim stvarima u kojima mozemo. A ne kao neki 16 godina u predsjednistvu puna usta graDZanske a ni milimetar nas nije istoj primakao. I dalje uzima glasove na tome jer dosta biraca nije upuceno u to kako se vrse promjene Ustava.
Misle ako mu dam glas bice sutra jedan covjek jedan glas. Nema tog covjeka koji ce sa njim i sa SDA praviti gradjansku drzavu. I zasto bi?
Nece ti Dino stati i reci sutra ide to i to. Jer zna da nije moguce. Ali hajd pokusaj neki dogovor. Da pocnu institucije raditi kako treba. Da nije tehnicka vlada. Da se usvoje zakoni itd.
Ako i tad ne ide trazi drugi recept.
da.
meni komsic djeluje ko lik iz nasih kafana, lijepo prica dok je meze. a kad nestane meze ... :D
A bogati, sta je lose u tome....pa sve je ljepse uz mezu....

Nikako vi da shvatite znacaj Komsica....AL, eto I ja da priznam, I meni je trebalo deset godina da to shvatim
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#65032 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

palermo wrote: 09/12/2022 12:00
sumirprimus wrote: 09/12/2022 11:54

da.
meni komsic djeluje ko lik iz nasih kafana, lijepo prica dok je meze. a kad nestane meze ... :D
A bogati, sta je lose u tome....pa sve je ljepse uz mezu....

Nikako vi da shvatite znacaj Komsica....AL, eto I ja da priznam, I meni je trebalo deset godina da to shvatim
Mene npr Covic podsjeca na one sa haskih optuzenickih klupa pa eto...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40908
Joined: 29/06/2011 23:39

#65033 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dječak sa šibicama »

SDA ima certifikat da smije ici u koaliciju sa ustasama, certifikat dobijen od bosnjackog naroda :kiselavoda:
palermo
Posts: 22393
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65034 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 12:01
palermo wrote: 09/12/2022 12:00

A bogati, sta je lose u tome....pa sve je ljepse uz mezu....

Nikako vi da shvatite znacaj Komsica....AL, eto I ja da priznam, I meni je trebalo deset godina da to shvatim
Mene npr Covic podsjeca na one sa haskih optuzenickih klupa pa eto...
Ma ni blizu....
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#65035 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

Styling wrote: 09/12/2022 11:59
guruguru95 wrote: 09/12/2022 11:16

Da, upravo tako!
Patetično ste koliko ste providni u svom nastojanju da nešto poremetite između Osmorke i HDZ.

S kim bi SDA pravila vlast, ako ne sa HDZ, koji vam je toliko gadljiv?
Nemam namjeru da poremetim bilo šta hahaha. Po milioniti put, SDA bagra me ne zanima ni sekunde. Samo konstatujem licemjerje u narativu i ponašanju Trojke/Osmorke.

Uživajte u relaksaciji :gunjastajl:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12454
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#65036 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Styling wrote: 09/12/2022 11:59
guruguru95 wrote: 09/12/2022 11:16

Da, upravo tako!
Patetično ste koliko ste providni u svom nastojanju da nešto poremetite između Osmorke i HDZ.

S kim bi SDA pravila vlast, ako ne sa HDZ, koji vam je toliko gadljiv?
De majke ti, sa njima se mora pravit jer ih covjek ne moze zaobici, ali nemoj pisati da nisu odvratni. Tu su ljudi upravu HDZ je dno dna i politicki i ljudski. To ti je kao SCAT (ako ne znas kucaj na internetu), koliko god odvratno bilo ima ljudi kojima se dize na to, e tako se HDZ i SDA glasacima dize na njihove stranke. Da udje u zapisnik svaki fetis osim pedofilije i zoofilije podrzavam!

Ne mogu se zaobici jer su birani na 50% Federacije. I tu je kraj price. Pokusati makar malo ovu zemlju povuci prema naprijed ako se jedna noga tronosca zaljulja.

HDZ je ljigava stranka, i zato je bratska stranka SDA. Isti su potpuno, ne mozes im vjerovati niti po jednoj tacci.
Hakiz
Posts: 40606
Joined: 30/07/2015 20:01

#65037 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

Hajde ovi koji napuštaju vlast, vjerovatno je u pitanju neko njihov, ali niko iz stranaka trojke/osmorke da, iako još nisu vlast, ne napravi medijski, javni ili neki drugi pritisak da se objavi koja flaširana voda je zaražena je indikativno. Zavjet šutnje, kao da je u pitanju Cosa nostra.

Koga štite?
Last edited by Hakiz on 09/12/2022 12:05, edited 1 time in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#65038 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

palermo wrote: 09/12/2022 12:02
Spit_fire wrote: 09/12/2022 12:01

Mene npr Covic podsjeca na one sa haskih optuzenickih klupa pa eto...
Ma ni blizu....
Evo pito sam na drugoj temi, evo da je Komsic najveci ublehas nek mi neko objasni po cemu su Covic/Kristo/Cavara/Neko HDZ bolji od Komsica?

Evo nek mi i neki hrvat kaze zasto je covic pozeljniji?

Ja znam odgovor al eto volio bih da cujem i od nekog drugog
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#65039 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

dr_Evil wrote: 09/12/2022 12:03
Styling wrote: 09/12/2022 11:59

Patetično ste koliko ste providni u svom nastojanju da nešto poremetite između Osmorke i HDZ.

S kim bi SDA pravila vlast, ako ne sa HDZ, koji vam je toliko gadljiv?
De majke ti, sa njima se mora pravit jer ih covjek ne moze zaobici, ali nemoj pisati da nisu odvratni. Tu su ljudi upravu HDZ je dno dna i politicki i ljudski. To ti je kao SCAT (ako ne znas kucaj na internetu), koliko god odvratno bilo ima ljudi kojima se dize na to, e tako se HDZ i SDA glasacima dize na njihove stranke. Da udje u zapisnik svaki fetis osim pedofilije i zoofilije podrzavam!

Ne mogu se zaobici jer su birani na 50% Federacije. I tu je kraj price. Pokusati makar malo ovu zemlju povuci prema naprijed ako se jedna noga tronosca zaljulja.

HDZ je ljigava stranka, i zato je bratska stranka SDA. Isti su potpuno, ne mozes im vjerovati niti po jednoj tacci.
Da, upravo o tome pišem, ali očito je ovdje nemoguće iskazati bilo kakvu kritiku ili oprečan stav bez da te prozovu botom.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12454
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#65040 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

palermo wrote: 09/12/2022 12:00
A bogati, sta je lose u tome....pa sve je ljepse uz mezu....

Nikako vi da shvatite znacaj Komsica....AL, eto I ja da priznam, I meni je trebalo deset godina da to shvatim
Komsic posmatran kao institucija tj. ono sta predstavlja ima ogroman znacaj za napredak demokratije u BiH. Komsic kao Bakirova kujica je sve suprotno od onoga sta bi trebao biti.
sumirprimus
Posts: 81708
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#65041 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

daleko je komsic od institucije. stje konkretno uradio za sve ove godine, osim sto je, ujedinio hrvat u bih ko niko, i rascijepio sdp izlaskom iz njeg i pravljeljenj df.a koji je fakticki postao bocni sda.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#65042 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 09/12/2022 12:05
palermo wrote: 09/12/2022 12:00
A bogati, sta je lose u tome....pa sve je ljepse uz mezu....

Nikako vi da shvatite znacaj Komsica....AL, eto I ja da priznam, I meni je trebalo deset godina da to shvatim
Komsic posmatran kao institucija tj. ono sta predstavlja ima ogroman znacaj za napredak demokratije u BiH. Komsic kao Bakirova kujica je sve suprotno od onoga sta bi trebao biti.
DF i Komsic kao vlast na jednu stranu

Komsic kao predjsednik na drugu. Ako nekom nije jasno zasto je bitno da je tu onda nek slovodno ne pise vise nista i ne bruka se
Last edited by Spit_fire on 09/12/2022 12:12, edited 1 time in total.
User avatar
enko 1964
Posts: 1089
Joined: 11/02/2010 10:45

#65043 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by enko 1964 »

Nekada mi se čini da bi smisleniji bi bio transkript rasprave među jagomirskim pacijentima nego ovo forumsko, sada već višemjesečno naprđivanje o formiranju vlasti i pobjednicima i gubitnicima proteklih izbora. Razumijem one koji su ovdje po službenoj dužnosti ali...

Bili izbori.
Rezultati su takvi kakvi su.
Neki vukovi navukli jagnjeću kožu, neki s ponosom ne kriju da su i dalje vukovi.

Jedini stvarni gubitnik izbora je Bakir zbog gubitka pozicije člana predsjedništva a sve drugo je ostalo skoro isto.

Bošnjačkim glasačima (ne narodu) nije dodijala SDA jer su opet stranka sa najvećim brojem glasova među Bošnjacima.
Ne vjerujem da će to i dalje biti ukoliko unutar stranke ne dođe do kakvih promjena i ukoliko se ne prekine sa Bakirovom (i njegovih uvlakača) sumanutom politikom sile, bahatosti i odvojenosti od stvarnosti mada ne vjerujem da će do toga doći.
On je egomanijak bez konkurencije koji je u stanju razjebati i državu i stranku radi svojih gluposti, bezobrazluka i loših procjena.
Biće teško razbiti godinama građenu utvrdu za zaštitu svakog mogućeg kriminala.

Ostale bošnjačke stranke su nastale isključivo kao rezultat međusobnog animoziteta među bošnjačkim glavešinama i manjka pozicija za uhljebljenje za mnogobrojnu raju i familiju. Jbg, od tri male bare zapala ih je ova sa najviše krokodila.
Sumnjam da su NIP, Kasumović, ZaBiH, PDA suštinska promjena jer kakva suštinska promjena mogu biti, recimo pokvareni i za svoj posao nezainteresovani Čampara i slični njemu?

Partije iz federacije koje se do sada nisu deklarisale kao bošnjačke su zagrizle udicu i prihvatile ono što im godinama imputiraju srpski i hrvatski političari. Postale su bošnjačke partije koje svoj dio vlasti mogu crpiti samo iz glasova bošnjačkih glasača i bošnjačke kvote prilikom raspodjele pozicija. Nema više multi-kulti. Sada su neki nacionalisti i otvoreni neprijatelji države nezaobilazan faktor, sa nekim crnolistašima se mora, samo legitimni su legitimni...

O strankama iz RS-a i HDZ-u i priljepcima ne treba trošiti riječi. Tamo je svakako sve uvijek isto. :( :( :(
palermo
Posts: 22393
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65044 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

dr_Evil wrote: 09/12/2022 12:05
palermo wrote: 09/12/2022 12:00
A bogati, sta je lose u tome....pa sve je ljepse uz mezu....

Nikako vi da shvatite znacaj Komsica....AL, eto I ja da priznam, I meni je trebalo deset godina da to shvatim
Komsic posmatran kao institucija tj. ono sta predstavlja ima ogroman znacaj za napredak demokratije u BiH. Komsic kao Bakirova kujica je sve suprotno od onoga sta bi trebao biti.
Pa , znas kad je meni zena rekla, glasat cu za Komsica, sa.obrazlozenjem, on je covjek kakve bih ja voila da ih je vise, Hrvat koji voli Bosnu I Hercegocinu, kojij e sekularista, ob8can covjek.....ja se zamislio.

A to sa Bakirom I slicno je u sustini nevazno....glas gore, glas dole, kao sto je nevazno jel SDA ili Osmorka. Ono sto je vazno da ne.pristajemo da smo mi krivi....Ne.pristajemo, zato sto stvarno nismo krivi
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#65045 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

enko 1964 wrote: 09/12/2022 12:09 Nekada mi se čini da bi smisleniji bi bio transkript rasprave među jagomirskim pacijentima nego ovo forumsko, sada već višemjesečno naprđivanje o formiranju vlasti i pobjednicima i gubitnicima proteklih izbora. Razumijem one koji su ovdje po službenoj dužnosti ali...

Bili izbori.
Rezultati su takvi kakvi su.
Neki vukovi navukli jagnjeću kožu, neki s ponosom ne kriju da su i dalje vukovi.

Jedini stvarni gubitnik izbora je Bakir zbog gubitka pozicije člana predsjedništva a sve drugo je ostalo skoro isto.

Bošnjačkim glasačima (ne narodu) nije dodijala SDA jer su opet stranka sa najvećim brojem glasova među Bošnjacima.
Ne vjerujem da će to i dalje biti ukoliko unutar stranke ne dođe do kakvih promjena i ukoliko se ne prekine sa Bakirovom (i njegovih uvlakača) sumanutom politikom sile, bahatosti i odvojenosti od stvarnosti mada ne vjerujem da će do toga doći.
On je egomanijak bez konkurencije koji je u stanju razjebati i državu i stranku radi svojih gluposti, bezobrazluka i loših procjena.
Biće teško razbiti godinama građenu utvrdu za zaštitu svakog mogućeg kriminala.

Ostale bošnjačke stranke su nastale isključivo kao rezultat međusobnog animoziteta među bošnjačkim glavešinama i manjka pozicija za uhljebljenje za mnogobrojnu raju i familiju. Jbg, od tri male bare zapala ih je ova sa najviše krokodila.
Sumnjam da su NIP, Kasumović, ZaBiH, PDA suštinska promjena jer kakva suštinska promjena mogu biti, recimo pokvareni i za svoj posao nezainteresovani Čampara i slični njemu?

Partije iz federacije koje se do sada nisu deklarisale kao bošnjačke su zagrizle udicu i prihvatile ono što im godinama imputiraju srpski i hrvatski političari. Postale su bošnjačke partije koje svoj dio vlasti mogu crpiti samo iz glasova bošnjačkih glasača i bošnjačke kvote prilikom raspodjele pozicija. Nema više multi-kulti. Sada su neki nacionalisti i otvoreni neprijatelji države nezaobilazan faktor, sa nekim crnolistašima se mora, samo legitimni su legitimni...

O strankama iz RS-a i HDZ-u i priljepcima ne treba trošiti riječi. Tamo je svakako sve uvijek isto. :( :( :(
:thumbup:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#65046 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:08 daleko je komsic od institucije. stje konkretno uradio za sve ove godine, osim sto je, ujedinio hrvat u bih ko niko, i rascijepio sdp izlaskom iz njeg i pravljeljenj df.a koji je fakticki postao bocni sda.
Samim tim sto je HDZu uzeo to mjesto uradio je i vise nego dovoljno...pa taman da nije nikad doso na poso

Suplja prica....hrvati su bili ujedinjeni i prije, cilj je jasan, hrvatski protektorat pod vlascu zagreba sa tendencijom odvajanja, komisc nema nikakve veze sa tim.

Samo kad su vidjeli da bi mogli izvisir pocela je jos jaca kampanja jer prije su isli lagano i na tanane.

Evo i tebi pitanje sto je bolje da bude HDZ u predsjednistvu nego Komsic?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40908
Joined: 29/06/2011 23:39

#65047 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dječak sa šibicama »

Nije li cudno da SDA botovi ovoliko grcevito sprjecavaju formiranje nove vlasti, iako u vlast upadaju listom bivsi SDA puleni Efendic, Konakovic, Campara, Zvizdic.

Strah zbog nepravovremenog napustanja broda koji tone citaj uhljebskih radnih mjesta, ili n esto trece.
palermo
Posts: 22393
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#65048 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

dječak sa šibicama wrote: 09/12/2022 12:15 Nije li cudno da SDA botovi ovoliko grcevito sprjecavaju formiranje nove vlasti, iako u vlast upadaju listom bivsi SDA puleni Efendic, Konakovic, Campara, Zvizdic.

Strah zbog nepravovremenog napustanja broda koji tone citaj uhljebskih radnih mjesta, ili n esto trece.
Mozda su nervozni zbog danasnje utakmice :?
User avatar
BHCluster
Posts: 23438
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#65049 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

dječak sa šibicama wrote: 09/12/2022 12:15 Nije li cudno da SDA botovi ovoliko grcevito sprjecavaju formiranje nove vlasti, iako u vlast upadaju listom bivsi SDA puleni Efendic, Konakovic, Campara, Zvizdic.

Strah zbog nepravovremenog napustanja broda koji tone citaj uhljebskih radnih mjesta, ili n esto trece.
Boje se bajbukane.
sumirprimus
Posts: 81708
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#65050 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 09/12/2022 12:12
sumirprimus wrote: 09/12/2022 12:08 daleko je komsic od institucije. stje konkretno uradio za sve ove godine, osim sto je, ujedinio hrvat u bih ko niko, i rascijepio sdp izlaskom iz njeg i pravljeljenj df.a koji je fakticki postao bocni sda.
Samim tim sto je HDZu uzeo to mjesto uradio je i vise nego dovoljno...pa taman da nije nikad doso na poso

Suplja prica....hrvati su bili ujedinjeni i prije, cilj je jasan, hrvatski protektorat pod vlascu zagreba sa tendencijom odvajanja, komisc nema nikakve veze sa tim.

Samo kad su vidjeli da bi mogli izvisir pocela je jos jaca kampanja jer prije su isli lagano i na tanane.

Evo i tebi pitanje sto je bolje da bude HDZ u predsjednistvu nego Komsic?
ja ali uzeli smo hdzu clana predsjesdnistva a dobili sta? blokadu koliko godina? sta je knkretno komsic uradio za sve te godine osim antagonizirao i galvainzirao hrvate u bih?i zasto ne reci glupo je da bosnje briaju hrvatima predstavnika u predsjednistvu.u ovakvom uredjenju kakvo je. podjela je ogovorena u dejton prije 27 godina...
Locked