Postoji Svijet i izvan Sarajeva.
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58651 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#58652 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#58653 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Super, ako si sve skontao.plavi_E wrote: ↑09/11/2022 18:41 HDZ je kupio Konakovica. To se vidi iz njegovih izjava o smanjenju ovlasti DN i covicevih izjava da imaju dogovor oko drzavnog IZ. Zasto ga je kupio ostaje da se vidi. Ko zeli da vidi vidjet ce a ko ne nece. Jasno je da HDZ nema garancije da ce Konakovic uspijeti uraditi to zbog cega su ga kupili. Ali vrijedi pokusati. Da li ce Konakovic braniti HDZ-ov prijedlog oko IZ ce se brzo saznati u javnosti.
I šta ćeš sada?
Sjedi, uživaj i čekaj hoćeš li biti u pravu. Futur kao nada.
Vlast je izvršna a Parlament i DN zakonodavna vlast. Formiranje vlasti nema nikakve veze sa ovim o čemu pričaš.
Zakoni se mijenjaju u Parlamentu. Osmorka u Vladi ili ne, nije bitno za izmjenu IZ u Parlamentu. Ruke su tu, šta god vi bulaznili.
Naravno, znate vi itekako da su sve ovo gluposti i prepadanje naroda sa lažnim prijetnjama.
Znamo zašto pjenite. Budžet od pet milijardi, BHTelekom, Elektroprivreda, Autoceste, tenderi...
Nema to veze sa IZ.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#58654 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
guruguru95 wrote: ↑09/11/2022 18:44A u Sarajevu inače med i mlijeko otkad je Konaković napustio SDA. Imamo pola nove pruge, idemo na Mars![]()
Pa pitao si šta je Konaković uradio. Ja ti navodim Sarajevo, jer je tu Trojka uništila SDA i dokazala kako se radi pošteno. Da može bolje.
Pa za SDA vladavinu, ovo je teleport na Jupiter. Ogromna je lista urađenog. Stotine stavki i ispunjenih obećanja.
NiP, odnosno Trojka prekucali igricu u Sarajevu. SDA se nikada neće vratiti. Znate to itekako, pogotovo Mulahusić i kompanija koji prizivaju Božju kaznu nad Sarajevom, zemljotrese, meteore, Salko reže pondere...
To je najveći strah SDA. Da ostatak države okusi kako je kada normalna Vlada upravlja državom. Znaju da je to ključ u bravu.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#58655 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nisam ja pitao nego neko drugi. Doduše, dobro se sjećam šta je Konaković radio dok je bio perjanica SDAA_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 18:54guruguru95 wrote: ↑09/11/2022 18:44
A u Sarajevu inače med i mlijeko otkad je Konaković napustio SDA. Imamo pola nove pruge, idemo na Mars![]()
Pa pitao si šta je Konaković uradio. Ja ti navodim Sarajevo, jer je tu Trojka uništila SDA i dokazala kako se radi pošteno. Da može bolje.
Pa za SDA vladavinu, ovo je teleport na Jupiter. Ogromna je lista urađenog. Stotine stavki i ispunjenih obećanja.
NiP, odnosno Trojka prekucali igricu u Sarajevu. SDA se nikada neće vratiti. Znate to itekako, pogotovo Mulahusić i kompanija koji prizivaju Božju kaznu nad Sarajevom, zemljotrese, meteore, Salko reže pondere...
To je najveći strah SDA. Da ostatak države okusi kako je kada normalna Vlada upravlja državom. Znaju da je to ključ u bravu.
Last edited by guruguru95 on 09/11/2022 19:04, edited 2 times in total.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58656 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Vrhunac rasprave kad NiP bot optuzuje da je neko SDA bot. Treba sacekati koji mjesec. Vidjet ce se uskoro ko je bio u pravu.A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 18:49SpoilerShowSuper, ako si sve skontao.plavi_E wrote: ↑09/11/2022 18:41 HDZ je kupio Konakovica. To se vidi iz njegovih izjava o smanjenju ovlasti DN i covicevih izjava da imaju dogovor oko drzavnog IZ. Zasto ga je kupio ostaje da se vidi. Ko zeli da vidi vidjet ce a ko ne nece. Jasno je da HDZ nema garancije da ce Konakovic uspijeti uraditi to zbog cega su ga kupili. Ali vrijedi pokusati. Da li ce Konakovic braniti HDZ-ov prijedlog oko IZ ce se brzo saznati u javnosti.
I šta ćeš sada?
Sjedi, uživaj i čekaj hoćeš li biti u pravu. Futur kao nada.
Vlast je izvršna a Parlament i DN zakonodavna vlast. Formiranje vlasti nema nikakve veze sa ovim o čemu pričaš.
Zakoni se mijenjaju u Parlamentu. Osmorka u Vladi ili ne, nije bitno za izmjenu IZ u Parlamentu. Ruke su tu, šta god vi bulaznili.
Naravno, znate vi itekako da su sve ovo gluposti i prepadanje naroda sa lažnim prijetnjama.
Znamo zašto pjenite. Budžet od pet milijardi, BHTelekom, Elektroprivreda, Autoceste, tenderi...
Nema to veze sa IZ.
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#58657 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Hajde da budemo iskreni da se ne ponasamo kao navijaci jer nam je vjerujem jacanje domovine svima na prvom mjestu. Za dom naroda konakovic je rekao ono sa cim se potpuno slazem i sto je po meni jedino ispravno a to je da dom naroda federacije ne smije biti kao u rs u nego da mu se smanje ovlasti a u rs u da se povecaju, razlog je jednostavan ko zeli da vidi a to je da je kljuc u bosnjacima u rs u , jacanje bosnjaka i hrvata u rs u mora biti nas cilj a to se ne moze sprovesti spustanjem doma naroda fed na nivo rs plus sto to hrvati nilad ne bi prihvatili sto je i ispravno. Hdz ce biti pod vecim pritiskom koji ce ostati isppd radara za javnost jer tako mora da bude. Ponovicu po hiljaditi put kljuc za normalniju i uspjesniju drzavu je sto bolji odnos bosnjaka i hrvata i to je pod moranje. Sa komsicem i sda ovakvim kakvi su to se ne moze postici zato konakovicu kapa do poda na hrabrosti oko recenice da nije fer da bosnjaci biraju hrvatima clana predsjednistva cime je zrtvovao koji procenat na izborima ali dugorocno bosnjacima dao jedno rasterecenje sto ce se pokazati u buducnosti vidjecete polako, jer ako cemo biti iskreni tako nije zamisljeno u dejtonu iako je potpuno legalno. U uspjesnim drzavama pravi lideri narodu pricaju i ono ste ne zele da cuje, dok se na valkanu to smatra izdajom. Od mene ima podrsku a dalja ce za zavisiti od kretanja bosne prema nato i eu jacanja ekonomije borbe protiv korupcije. Ako se pokaze drugacije najlakse je traziti drugu politicku opciju to je i ljepota demokratije. I da ako formiraju vlast sa hns om pritisak ce biti na hns u da se dokazu za sta su zaduzeni zapadni saveznici pratite samo.plavi_E wrote: ↑09/11/2022 18:41 HDZ je kupio Konakovica. To se vidi iz njegovih izjava o smanjenju ovlasti DN i covicevih izjava da imaju dogovor oko drzavnog IZ. Zasto ga je kupio ostaje da se vidi. Ko zeli da vidi vidjet ce a ko ne nece. Jasno je da HDZ nema garancije da ce Konakovic uspijeti uraditi to zbog cega su ga kupili. Ali vrijedi pokusati. Da li ce Konakovic braniti HDZ-ov prijedlog oko IZ ce se brzo saznati u javnosti.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#58658 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nema potrebe čekati.plavi_E wrote: ↑09/11/2022 19:03Vrhunac rasprave kad NiP bot optuzuje da je neko SDA bot. Treba sacekati koji mjesec. Vidjet ce se uskoro ko je bio u pravu.A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 18:49SpoilerShow
Super, ako si sve skontao.
I šta ćeš sada?
Sjedi, uživaj i čekaj hoćeš li biti u pravu. Futur kao nada.
Vlast je izvršna a Parlament i DN zakonodavna vlast. Formiranje vlasti nema nikakve veze sa ovim o čemu pričaš.
Zakoni se mijenjaju u Parlamentu. Osmorka u Vladi ili ne, nije bitno za izmjenu IZ u Parlamentu. Ruke su tu, šta god vi bulaznili.
Naravno, znate vi itekako da su sve ovo gluposti i prepadanje naroda sa lažnim prijetnjama.
Znamo zašto pjenite. Budžet od pet milijardi, BHTelekom, Elektroprivreda, Autoceste, tenderi...
Nema to veze sa IZ.
Dokazao sam ti da nisi upravu i da samo dižete prašinu ne bi li sačuvali SDA na budžetima.
Maloprije sam ti dokazao da nema apsolutno nikakve veze hoće li Osmorka formirati vlast. Ako su Dritani, izdaće i bez učešća u vlasti.
Zakoni se mijenjaju u Parlamentu i DN. Vlada ih provodi.
Dakle, samo prepadate narod nasuho.
Jedini cilj je Fadil još četiri godine.
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#58659 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 18:17Aha,Str0nz wrote: ↑09/11/2022 18:06 Nije bio ni vlasti prosli put pa je sa Scepom otputovao u Neum da "liderise". Svi njega koriste kao alibi i pozitivan primjer spremnosti na "kompromis" u HR u Hercegovini dok on i njemu slicni koriste alibi Bakirovog popisa u Mostaru kao izgovor da podrze Schmidtovo nametanje. Circle of evil and Dritanstina.
HNS su manje vise osigurali sta su htjeli ustavnim promjenama u FBIH koje se ticu DNa, sada je dovoljno polovina u parlamentu BiH da se promjeni izborni zakon za FBIH, jer ne vjeruje valjda neko u suplju Schmidta i prijatelja da ce se baviti presudama ECHR, tako su pricali prosli put pa znamo kako je zavrsilo
U Parlamentu dovoljno 22 ruke, HDZ + GT = 17 ruku. Dritan Konakovic sa Bosnjackom URA-om = 3 ruke, dovoljno naci jos dvoje od 22 Bosnjaka i to je to.
Čekaj, samo malo.
Pa onda nije bitno jel Osmorka u vlasti ili nije, kad mogu zajebati ovako lahko. Šta tu SDA i DF mogu uraditi, makar bili na vlasti? Ništa. Ruke u parlamentu su ruke, bili ili ne u Vladi.
E drago mi je da smo došli zajedno do zaključka da nema veze što će Osmorka oformiti vlast sa HDZ-om, jer je nebitno za glasanja u Parlamentu i DN.
Haj nek smo se i mi nekada složili![]()
Dakle, samo naprijed Osmorka! Ako hoćete, zajebaćete bili ili ne na vlasti, tj u Vladi. Makar ćete SDA iskopčati sa budžeta, pa će biti neke koristi od svega![]()
-
sakib_jebivjetric
- Posts: 369
- Joined: 09/02/2021 18:52
#58660 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Do sada nismo imali ni to pola pruge.guruguru95 wrote: ↑09/11/2022 18:44A u Sarajevu inače med i mlijeko otkad je Konaković napustio SDA. Imamo pola nove pruge, idemo na Mars![]()
Ni dječjeg doplatka, osim ako nisi socijalni slučaj.
Ni naknade za porodilje. Ni nove trolejbuse.
Nema šta nismo nemali.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#58661 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Brate pa sta mu radis…A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 18:17Aha,Str0nz wrote: ↑09/11/2022 18:06 Nije bio ni vlasti prosli put pa je sa Scepom otputovao u Neum da "liderise". Svi njega koriste kao alibi i pozitivan primjer spremnosti na "kompromis" u HR u Hercegovini dok on i njemu slicni koriste alibi Bakirovog popisa u Mostaru kao izgovor da podrze Schmidtovo nametanje. Circle of evil and Dritanstina.
HNS su manje vise osigurali sta su htjeli ustavnim promjenama u FBIH koje se ticu DNa, sada je dovoljno polovina u parlamentu BiH da se promjeni izborni zakon za FBIH, jer ne vjeruje valjda neko u suplju Schmidta i prijatelja da ce se baviti presudama ECHR, tako su pricali prosli put pa znamo kako je zavrsilo
U Parlamentu dovoljno 22 ruke, HDZ + GT = 17 ruku. Dritan Konakovic sa Bosnjackom URA-om = 3 ruke, dovoljno naci jos dvoje od 22 Bosnjaka i to je to.
Čekaj, samo malo.
Pa onda nije bitno jel Osmorka u vlasti ili nije, kad mogu zajebati ovako lahko. Šta tu SDA i DF mogu uraditi, makar bili na vlasti? Ništa. Ruke u parlamentu su ruke, bili ili ne u Vladi.
E drago mi je da smo došli zajedno do zaključka da nema veze što će Osmorka oformiti vlast sa HDZ-om, jer je nebitno za glasanja u Parlamentu i DN.
Haj nek smo se i mi nekada složili![]()
Dakle, samo naprijed Osmorka! Ako hoćete, zajebaćete bili ili ne na vlasti, tj u Vladi. Makar ćete SDA iskopčati sa budžeta, pa će biti neke koristi od svega![]()
Taj lik je tvrdio da treba sve blokirati i ostaviti Vladu u tehnickom mandatu. Tako navodno stetis HDZu. A ono HDZ ostaje u tehnickom mandatu. Naravno sa SDA i DF.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58662 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Garancije foruma da nece i ne moze biti izdaje nasuprot izjava Covica i Konakovica koje upravo to najavljuju. A SDA za vlast izdaje decenijama takodje sa istim ili cak manjim brojem ruku u parlamentu.

-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#58663 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Na tvom mjestu, ja bih šutio makar do sutra nadajući se da će se ove gluposti zaboraviti
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#58664 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jel ovo i rumeni nece sa sdO…
"Razgovarano je o sporazumu koji su ponudile stranke koje su u kandidaturi za Predsjedništvo BiH podržavale Denisa Bećirovića. Imali smo razgovore, razgovarao sam s Nerminom Nikšićem i kao stranka smo izrazili spremnost da učestvujemo u razgovorima koji bi trebali rezultirati potpisivanjem zajedničkog programa djelovanja. To bi u konačnici značilo koalicija", poručio je Efendić.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58665 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ja svoje tvrdnje iznosim na osnovu izjava Covica i Konakovica koje su dostupne javnosti. Tako da se tu nema sta zaboravljati. To sto bi jedni zeljeli da drugi sute su puste zelje.A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 19:34SpoilerShowNa tvom mjestu, ja bih šutio makar do sutra nadajući se da će se ove gluposti zaboraviti
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#58666 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jučer sam ovo napisao na grupnjak temi.Login77777 wrote: ↑09/11/2022 19:35 Jel ovo i rumeni nece sa sdO…
"Razgovarano je o sporazumu koji su ponudile stranke koje su u kandidaturi za Predsjedništvo BiH podržavale Denisa Bećirovića. Imali smo razgovore, razgovarao sam s Nerminom Nikšićem i kao stranka smo izrazili spremnost da učestvujemo u razgovorima koji bi trebali rezultirati potpisivanjem zajedničkog programa djelovanja. To bi u konačnici značilo koalicija", poručio je Efendić.
Efendić ispao faca, odbio što sanja svaki SDAovac.
Šta li je on dobio od HDZ-a?
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#58667 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Znaci za sad samo Komso uz Seku i Baketa…A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 19:41Jučer sam ovo napisao na grupnjak temi.
Efendić ispao faca, odbio što sanja svaki SDAovac.
Šta li je on dobio od HDZ-a?![]()
A smislice nesto botine sta mu je HDZ dao.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#58668 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ti si proklizao u ofsajd, a meščini i ne znaš, ili se praviš lud.plavi_E wrote: ↑09/11/2022 19:39Ja svoje tvrdnje iznosim na osnovu izjava Covica i Konakovica koje su dostupne javnosti. Tako da se tu nema sta zaboravljati. To sto bi jedni zeljeli da drugi sute su puste zelje.A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 19:34SpoilerShow
Na tvom mjestu, ja bih šutio makar do sutra nadajući se da će se ove gluposti zaboraviti
Nije meni mrsko ponovo, kada si već toliki mazohista.
Sve da je tačno, da je Konaković izdajnik, džaba se bunite. Ako će izdati, kako reče Stronz, onda će izdati u Parlamentu. Čovjek fino nabroja ruke koje trebaju.
Parlament nema nikakve veze sa formiranjem vlasti. Vlada je izvršna vlast i mora da sluša šta Parlament izglasa. Dakle, Konaković sa HDZ-om izglasa IZ i šta će SDA koja je u Vladi? Ništa. Mora implementirati taj Zakon.
Dakle, dođemo do toga da nema nikakve veze hoće li Osmorka u vlast, ako su već izdajnici i ako su odlučili da zajebu. Učešće u Vladi im neće ništa pomoći u ovome.
Dođemo na kraju do glavnog motiva vaše kuknjave. Nikakve izdaje, gluposti...
Pare, samo pare. Zato je vuna, panika...
Ko će upravljati budžetom, od, pazi sad, PET MILIJARDI KM!?
Izdaja je priča za glupane, da se ne bi posumnjalo u glavni motiv.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58669 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa kako je SDA bila izdajnik sve ove godine sa istim ili jos manjim brojem ruku u parlamentima?
- Str0nz
- Posts: 1270
- Joined: 27/10/2021 00:45
- Grijem se na: Hodza > marfi
#58670 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Los pokusaj, najvazniji posao je odradzen jer su neki ne pozvani dosli da podrze ono kako su prijatelji zamislili Bosansku/Bosnjacku samodestrukciju. Kada ipak to nije proslo se koristilo njihovo prisustvo u MZ krugovima kao argument da postoji oni iz "Pro-BiH" koji su spremni na "kompromis" i ako su takvi imali samo dvije ruke ali to nije bio problem tada da se stvori percpcija da su Bosnjaci za rijesenje kakvog su oni prijedlagali.A_A_AKCIJA wrote: ↑09/11/2022 18:17Aha,Str0nz wrote: ↑09/11/2022 18:06 Nije bio ni vlasti prosli put pa je sa Scepom otputovao u Neum da "liderise". Svi njega koriste kao alibi i pozitivan primjer spremnosti na "kompromis" u HR u Hercegovini dok on i njemu slicni koriste alibi Bakirovog popisa u Mostaru kao izgovor da podrze Schmidtovo nametanje. Circle of evil and Dritanstina.
HNS su manje vise osigurali sta su htjeli ustavnim promjenama u FBIH koje se ticu DNa, sada je dovoljno polovina u parlamentu BiH da se promjeni izborni zakon za FBIH, jer ne vjeruje valjda neko u suplju Schmidta i prijatelja da ce se baviti presudama ECHR, tako su pricali prosli put pa znamo kako je zavrsilo
U Parlamentu dovoljno 22 ruke, HDZ + GT = 17 ruku. Dritan Konakovic sa Bosnjackom URA-om = 3 ruke, dovoljno naci jos dvoje od 22 Bosnjaka i to je to.
Čekaj, samo malo.
Pa onda nije bitno jel Osmorka u vlasti ili nije, kad mogu zajebati ovako lahko. Šta tu SDA i DF mogu uraditi, makar bili na vlasti? Ništa. Ruke u parlamentu su ruke, bili ili ne u Vladi.
E drago mi je da smo došli zajedno do zaključka da nema veze što će Osmorka oformiti vlast sa HDZ-om, jer je nebitno za glasanja u Parlamentu i DN.
Haj nek smo se i mi nekada složili![]()
Dakle, samo naprijed Osmorka! Ako hoćete, zajebaćete bili ili ne na vlasti, tj u Vladi. Makar ćete SDA iskopčati sa budžeta, pa će biti neke koristi od svega![]()
Fast forward, imas te iste aktere koji Schmidta sokiraju kada se pojave ispred njegovog prozora u OHRu tokom protesta u Julu kada su mu obecali podrsku, onda tokom izborne noci namece kljucne promjene po zeljama HDZa a nekoliko dana kasnije dolaze informacije sa vise strana da su mu ponovo iste stranke dale podrsku da nametne i zahvaljujuci njima on to radi.
Bitno je svim sredstvima da se ukloni Bosnjackog Dritana sa pozicije vlasti, kao sto znamo nije pozvan na pregovore ali je kao "Ban" izdaje odradio ipak svoj posao, u slucaju vlasti kao prepotentna neznaclica kakav jeste preuzima odgovornu ulogu od smijesne "osmorke" i stvara percepciju i smjer kojem pregovori idu jer se zovu na pregovore vladajuce stranke, ali nekada prijatelji naprave iznimku i pozovu favorita da odradi prljavi posao, sada bi to mogao iz odgovorne pozicije uraditi sto bi mnogo olaksalo posao za prijatelje.
Ova destruktivna relaksacija odnosa koju on propagira je model pacifikacije "Bosnjaka" dok prijatelji ne odrade drzavu kako su dogovorili sa susjedima. Primjer ti su lazne izjave gdje predstavlja "dogovor" u Neumu kao bolje rijesenje nego sto je Schmidt nametnuo, sto je apsolutna laz napisao sam koji su brojni razlozi zasto ali bi manje bolilo ako bi "nasi" poput Dritana i Scepe, ali nadalo se i Bakir, pristao umjesto da Schmidt nametne polovicno rijesenje.
A ovog Dritancica koji nijednu pametnu stvar nije napisao od dolaska na forumu samo da pozelim da se provoza Alpima na Biciklu kao mu idol Dritan
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#58671 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sto nam se Av Av gubi… 
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58672 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sad imamo situaciju da se na forumu garantuje da Konakovic ne moze izdati jer SDA drzi druge ruke u parlamentu. Ispade da nas SDA cuva od izdaje.

- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#58673 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Birvaktile se neko, ovdje na forumu, zvao smucko jer je o trosku drzave isao na zimovanje i skijanje na, pazi sad, austrijake alpe 
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#58674 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Glavna tema ovog foruma je izdaja SDA ali sad niko ne zna kako je SDA mogla izdati ja istom vecinom u parlamentima kao i "fudbaleri". I jos daju garancije da "fudbaleri" ne mogu izdati.

- Str0nz
- Posts: 1270
- Joined: 27/10/2021 00:45
- Grijem se na: Hodza > marfi
#58675 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pazi sta prica ovaj Aaakcija, izmislja i konstruise svakakve nebuloze. Seoski prodavac magle i suplje.
I ovdje se stvara lazna percepcija, prije sam pisao da botovoanje po forumu = / = kao podrska na izborima.
Stranka Dritana ima 7% na federalnom nivou a po forumu su vodeca stranka.
Istu metodologiju koristi Dritan Konakovic koristeci posluzne hobbite iz osmorke da sve nagovori na dritanstinu.
Ovdje ga ne brane samo njegovi nego i ostali koji od FGR nacina zivota i sveobuhvatne mrznje prema SDA gube razum i ne vide dalje od nosa.
I ovdje se stvara lazna percepcija, prije sam pisao da botovoanje po forumu = / = kao podrska na izborima.
Stranka Dritana ima 7% na federalnom nivou a po forumu su vodeca stranka.
Istu metodologiju koristi Dritan Konakovic koristeci posluzne hobbite iz osmorke da sve nagovori na dritanstinu.
Ovdje ga ne brane samo njegovi nego i ostali koji od FGR nacina zivota i sveobuhvatne mrznje prema SDA gube razum i ne vide dalje od nosa.
