Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63676 Re: Liverpool FC
Bice panic buy, ili cemo gledati reprizu pretprosle sezone. A najverovatnije ce biti oboje.
- BHF_Manijak
- Posts: 28541
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63677 Re: Liverpool FC
Sve te hamstring povrede su rezultat zamora i preforsiranja, nisu 99% pod uticajem protivnika ili uzrokovane padom i slicno.
Tako da je do Kloppa i ekipe...
Tako da je do Kloppa i ekipe...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63681 Re: Liverpool FC
Ovo je preglupo, iskreno.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63682 Re: Liverpool FC
Ne pratim ove lige u kojima je igrao. Valja li ovo šta?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63683 Re: Liverpool FC
Ma mislim nije loš fudbaler onako generalno, nekad davno projektovan kao zamjena za Xavija u Barci, ali liku je fudbal na drugom mjestu plus što je lik svako malo povrijeđen i pazi sad najveće bizarnosti u svemu, bukvalno DOLAZI pod povredom
Mislim ako ga Klopp oživi super, možda imamo bombu u rukavu, ali iskreno ništa mi ne ide ka tome. Ako ništa, nije obavezan otkup. Stoga se nadam da nismo možda još završili za danas...
Mislim ako ga Klopp oživi super, možda imamo bombu u rukavu, ali iskreno ništa mi ne ide ka tome. Ako ništa, nije obavezan otkup. Stoga se nadam da nismo možda još završili za danas...
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63684 Re: Liverpool FC
Tip je samo da znate ozljeđen do polovice Septembra.

Kako se brukamo ovaj prelazni rok, ludnica. Da Jude jebeni Bellingham sere trofeje Lige Prvaka nije vrijedan bacanja pod vlak cijele sezone.
Kako se brukamo ovaj prelazni rok, ludnica. Da Jude jebeni Bellingham sere trofeje Lige Prvaka nije vrijedan bacanja pod vlak cijele sezone.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63687 Re: Liverpool FC
Tješiću se time da je i Bentancur postao pristojan igrač u Engleskoj.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#63688 Re: Liverpool FC
Kakvi debili, pa bolje da su mene doveli
I onda, prvo malo povrede. Pa nije prosao pripreme. Pa dok se navikne na Kloppov fudbal. I tako u nedogled, i za godinu dana cemo ga se sjecati kao kroz maglu.
I onda, prvo malo povrede. Pa nije prosao pripreme. Pa dok se navikne na Kloppov fudbal. I tako u nedogled, i za godinu dana cemo ga se sjecati kao kroz maglu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63689 Re: Liverpool FC
Ma dobro, zato i jeste doveden na posudbu.
Ja nešto imam osjećaj da će se još nešto desiti do ponoći.
Ja nešto imam osjećaj da će se još nešto desiti do ponoći.
- BHF_Manijak
- Posts: 28541
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63690 Re: Liverpool FC
Posudba ili kupovina?
Joj dan te jebo kako ovako izvuku iz naftalina. Sad i Laimer k'o Fabregas zvuci naspram ovoga.
Joj dan te jebo kako ovako izvuku iz naftalina. Sad i Laimer k'o Fabregas zvuci naspram ovoga.
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63691 Re: Liverpool FC
Posudba bez obavezne opcije za kupovinu.
U biti panično krpanje.
U biti panično krpanje.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#63692 Re: Liverpool FC
Nisam znao da je posudba.
Onda pretpostavljam da je doveden kao back-up za Milnera
Onda pretpostavljam da je doveden kao back-up za Milnera
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#63693 Re: Liverpool FC
o majko draga, klub sa ambicijama da osvoji sve trofeje, a ulaze na nivou nottinghama. oh wait...
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#63695 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63696 Re: Liverpool FC
Poželiti momku sreću, i nadati se da se od njega može izvući maksimum.
Ako iko to može, može Klopp. Njegov glavni problem je glava, ako se to sanira uz pomoć ove Brazilske škvadre mogli bi imati koristi od njega.
Otpisivati ga i križati odma, nema smisla. Nisam ni ja najsretniji, ali hajde da vidimo prvo šta nam može pružiti.
Ako iko to može, može Klopp. Njegov glavni problem je glava, ako se to sanira uz pomoć ove Brazilske škvadre mogli bi imati koristi od njega.
Otpisivati ga i križati odma, nema smisla. Nisam ni ja najsretniji, ali hajde da vidimo prvo šta nam može pružiti.
- BHF_Manijak
- Posts: 28541
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63697 Re: Liverpool FC
Ma kitu, sta nam drugo moze pruzit...
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#63698 Re: Liverpool FC
Danima se cirkuzalo i ismijavalo sa onim da se traži adekvatan igrač, kao daj bilo koga ne može biti lošiji od Milnera, i sad kad se doveo bilo ko opet plakanje i cirkuzanje sa njim
Nigdje sredine u pm.
Nigdje sredine u pm.
-
Armin2013
- Posts: 912
- Joined: 19/08/2013 15:37
#63699 Re: Liverpool FC
Pozz,
Što se prije pomirimo sa činjenicom da je trenutnim vlasnicima bitan profit a ne titule bit će nam lakše i gledat utakmice i pratit trasfere.
Koliko ja vidim, a nisam neki stručnjak, njima je ok da je Liverpol u top 4, da se igra solidno u LP, osvoji neki KUP i to je to.
Teško mi je vjerovat da Klop, ili bilo koji drugi trener, neće pojačanje.
Na našu žalost u ligi su naftaši kojima je ovo hobi i troše koliko im je volja.
Bit će ovo teška sezona za gledat, jer su nas naučili na odličan fudbal, a ovo do sada je bilo samo kruženje oko gola.
lp,
Što se prije pomirimo sa činjenicom da je trenutnim vlasnicima bitan profit a ne titule bit će nam lakše i gledat utakmice i pratit trasfere.
Koliko ja vidim, a nisam neki stručnjak, njima je ok da je Liverpol u top 4, da se igra solidno u LP, osvoji neki KUP i to je to.
Teško mi je vjerovat da Klop, ili bilo koji drugi trener, neće pojačanje.
Na našu žalost u ligi su naftaši kojima je ovo hobi i troše koliko im je volja.
Bit će ovo teška sezona za gledat, jer su nas naučili na odličan fudbal, a ovo do sada je bilo samo kruženje oko gola.
lp,
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63700 Re: Liverpool FC
King i Pearce složni u tome da je Arthur reakcija na Hendersonovu povredu od sinoć. I zaista, kao grom iz vedra neba se desio. Što me tjera na razmišljanje da to nešto što su planirali i na čemu su možda radili i prije ovog sinoć je možda i dalje aktivno...
