Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#5401 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by PhilJacksonIzvala »

Ukopo si se s drugom recenicom :D bolji od Krupinca, Torlaka, Celicne cjevanice Zukica, nije garant :D
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#5402 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

PhilJacksonIzvala wrote: 02/08/2022 20:12 Ukopo si se s drugom recenicom :D bolji od Krupinca, Torlaka, Celicne cjevanice Zukica, nije garant :D
Ne bolji od Torlaka, bara-bara sa Krupincem i bolji od Zukica.
Pa ima tema naj 11 Sarajeva, nisam ga samo ja spominjao u toj idealnoj postavi. I drugi su.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5403 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Milosevic Semjon i Vule Trivunovic sigurno ispred njega, a ne spominju se...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#5404 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Blixen »

Ezel Bayraktar wrote: 02/08/2022 16:53 Naplatiše li kone ikad za Šehića
Ne zna da je tu uopšte bilo nešto oko plaćanja
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#5405 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Karikaturist wrote: 02/08/2022 20:25 Milosevic Semjon i Vule Trivunovic sigurno ispred njega, a ne spominju se...
Dobri su oni ali su malo na neki stari fazon. Mujakic je nekako moderniji stoper od njih. Zna igrati i naprijed kao sto rade Van Diijk ili DeLigt.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5406 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Piaty wrote: 02/08/2022 20:08 Nikada Mujakića ne bih dao za te pare. Meni je Muajkić u najboljih 11 igrača poslijeratnog Sarajeva.

I tih 500000 eura? Pa o čemu mi pričamo dugoročno? Odu ti Mujakić, Pidro i Šabanović za te pare i šta onda? Sada ćemo da dovedemo štopera iz Kruševca ili Inđije, jel?
Evo neka je otišao i za 1000000 eura. Šta ćemo dovesti za to?
Ništa!

Da je Mujakić kojim slučajem igrač nekog drugog kluba, pa ja bih ga za ove iste pare doveo u Sarajevo. Ako već pričamo da smo neki klub.

Evo baš gledam tog Drobarova. U zadnjih deset godina je to sve goli slobodan transfer, potucanje od nemila do nedraga.

I te priče oko Varešanovića?? Šta to vi mislite koliko on vrijedi?
Ne razumijem ovo, pa normalno da ćeš ih prodati. :? Nećeš ih čuvati do 27-28 godine. Počnu igrati sa 18, 19, 20 godina, odigraju godinu, dvije, tri ili više i prodaš ih. Dobro njima, ostvarili su napredak, zaradit će bolje pare, itd, a dobro i tebi jer si zaradio od njega i možeš dalje ulagati. Ne moraš ulagati u igrački kadar, evo uloži u stadion, uloži u TC Butmir, uloži na nešto deseto. Ne mora za igrače.

Tebi je Mujakić u najboljih 11 igrača poslijeratnog Sarajeva i to shvatam, ali ovo više nije onaj stari Nihad Mujakić. Otkako je otišao prije 3 godine mislim da nije sastavio 5 dobrih utakmica. U Belgiji igrao nešto malo, sezone mu propadoše, otišao u Hajduk malo dobar, malo loš, vratio se kod nas i opet lutanje. Ovih 500 hiljada eura je super.

A Drobarova ionako nećeš prodavati, barem ne treba na to računati.
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#5407 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ezel Bayraktar »

Kakav najbolji štoper, sta vam je,ljudi dragi. On je za nijansu bolji od Dupeta. Torlak, Milosevic, Vule su klase za njega. Usudio bih se reci da su Miholjevic i Tatomirovic bili bolji od njega, ali eto,ne mogu biti šupak,momak je u duši pitar pa to treba cijeniti i dobru lovu nam je donio. Bare bare je sa ovom dvojicom.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#5408 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Nije bolji ni od Dupeta. Hvala mu i sretno!
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5409 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Ezel Bayraktar wrote: 02/08/2022 23:58 Kakav najbolji štoper, sta vam je,ljudi dragi. On je za nijansu bolji od Dupeta. Torlak, Milosevic, Vule su klase za njega. Usudio bih se reci da su Miholjevic i Tatomirovic bili bolji od njega, ali eto,ne mogu biti šupak,momak je u duši pitar pa to treba cijeniti i dobru lovu nam je donio. Bare bare je sa ovom dvojicom.
Upravo tako. Milion je realno odlična cifra za njega.

Treba imati na umu i činjenicu da je ovo sezona u kojoj nema para od Evrope i da je Ismir morao utrpati ogromne pare samo da bi ostali iznad vode.
Last edited by Cossack on 03/08/2022 00:15, edited 1 time in total.
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#5410 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ezel Bayraktar »

mond wrote: 03/08/2022 00:00 Nije bolji ni od Dupeta. Hvala mu i sretno!
Vala od njega sam i ja bolji. Vidimo koliko su se svi borili za njih,Heba,Dupe i Bodul, sve u Igmanu završi. Feđa i Emire, hvala vam..Plakete, lijep status im sročili, sretno,doviđenja i prijatno. Nihad je druga priča, još je mlad,ima novu priliku da napreduje. Većina naših se dobro snađe tamo,sem onog Hasića,njega nigdje nema.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5411 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Nije uopste pitanje da li smo ga trebali prodati za ovu cifru. Cifra je odlicna, nema tu zamjerki. Ja sam samo pisao da je meni licno zao sto ide a da nije pokazao sve sto vjerujem da moze. A upravi svaka cast na cifri, uzeti milion iz Bosne na odbrambenog igraca je haman naucna fantastika…
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5412 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

FK Sarajevo bi trebao u narednim danima predstaviti dva pojačanja za akademiju, a radi se o braći Marselu i Patriku Zrniću, koji su nastupali u omladinskim selekcijama Werdera iz Bremena.

Marsel i Patrik su blizanci, rođeni 7. septembra 2005. godine. Obojica su bili standardni igrači U-17 selekcije BiH u proteklom periodu, a Marsel, koji igra na poziciji lijevog beka, upisao je deset nastupa za ovaj nacionalni tim, dok je Patrik, koji igra na poziciji desnog beka, upisao 12 nastupa.

Ugovore sa Sarajevom njih dvojica bi, kako saznajemo, trebali potpisati do kraja sedmice.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#5413 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by PhilJacksonIzvala »

Eto nam Marcela, jos i lijevi bek :lol:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5414 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ruud »

Koliko se Nihad radovao nakon pobjede nad Slogom ne bi se nikad dalo naslutiti da će kroz par dana otići...
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#5415 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Van Halen »

ruud wrote: 03/08/2022 12:31 Koliko se Nihad radovao nakon pobjede nad Slogom ne bi se nikad dalo naslutiti da će kroz par dana otići...
Znao da ce uzet lovu :)
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5416 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ruud »

da je znao sumnjam da bi se previše trudio a odigrao je tu utakmicu poprilično jako.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#5417 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by East_side »

Cossack wrote: 03/08/2022 00:00
Treba imati na umu i činjenicu da je ovo sezona u kojoj nema para od Evrope i da je Ismir morao utrpati ogromne pare samo da bi ostali iznad vode.
Upravo tako. A tačno se osjeti da raji fale evropske tekme na Koševu na koje smo navikli haman svakog ljeta.

Drago mi je da smo to "iskompenzirali" na najbolji način u vidu dobrih posjeta na onim prijateljskim tekmama kao i neku noć protiv Sloge.

Neka Ismir, Emir, Feđa i ostali nastave sa svojim radom kao do sada, igrači sa igrama, raja je ponovo tu na tribinama, atmosfera dobra i svi sretni.

Nadam se da će se ova fina posjeta nastaviti, barem dok ne počnu te radove na terenu, tj. dok privremeno ne pređemo u Zenicu. Zaslužili su.

Protiv Posušja sasvim fin termin, subota, 20h. Najavljuju fino vrijeme bez padavina, ljepota.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#5418 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by PhilJacksonIzvala »

Jeko ovaj Jakupovic?
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#5419 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Uliva ga Mili glodarima :thumbup:
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#5420 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

mond wrote: 04/08/2022 19:25 Uliva ga Mili glodarima :thumbup:
Majstor. Inteligencija...kakav je i kod nas bio
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5421 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ruud »

East_side wrote: 03/08/2022 18:02
Nadam se da će se ova fina posjeta nastaviti, barem dok ne počnu te radove na terenu, tj. dok privremeno ne pređemo u Zenicu. Zaslužili su.

Protiv Posušja sasvim fin termin, subota, 20h. Najavljuju fino vrijeme bez padavina, ljepota.
Šteta je ako su tačni navodi da će se TC dočekati u Zenici. Ne mogu da vjerujem da se nisu mogli radovi prolongirati za 4 dana...

Usput, utakmica je sutra u 21 h.

SVI NA KOŠEVO!
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#5422 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by East_side »

ruud wrote: 05/08/2022 10:09
East_side wrote: 03/08/2022 18:02
Nadam se da će se ova fina posjeta nastaviti, barem dok ne počnu te radove na terenu, tj. dok privremeno ne pređemo u Zenicu. Zaslužili su.

Protiv Posušja sasvim fin termin, subota, 20h. Najavljuju fino vrijeme bez padavina, ljepota.
Šteta je ako su tačni navodi da će se TC dočekati u Zenici. Ne mogu da vjerujem da se nisu mogli radovi prolongirati za 4 dana...

Usput, utakmica je sutra u 21 h.

SVI NA KOŠEVO!
Da, u 21h ipak :thumbup:

Pisalo na "rezultati" u 20h a vidim i tamo sad piše 21h.

A što se tiče TC u Zenici, ko zna u čemu je hajr što se kaže. Bit će teška utakmica bez obzira gdje se igra.

Drago mi je zbog Ismira što je ovakva posjeta sada i što će, kada počnu kiše i snijegovi ista znatno opasti zbog poznatih razloga. Nadam se da će se time dodatno pojačati njegova svijest o tome šta je raditi sa stadionom, tj. makar dijelom tribina AFH u (nadam se skorijoj) budućnosti.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5423 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

U subotu, 06.08. sa početkom u 21h naš klub igra posljednju utakmicu na stadionu Koševo u ovom dijelu sezone. Posljednju iz razloga što od ponedjeljka, 08.08. započinju radovi na obnovi terena. Stoga, neophodno je da naše momke podržimo u još većem broju nego prošli put, te da ih nosimo do nova tri boda, nakon čega slijedi privremeno opraštanje od jedinog nam doma, obzirom da naredne domaće utakmice igramo u Zenici.
DOLAZAK NA KOŠEVO JE OBAVEZA!
SVI NA SJEVER!
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5424 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Evo potpisat će onaj Crnogorac za nas.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/saraj ... /220805051
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#5425 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ezel Bayraktar »

Ovaj Avramovski novi Cmilja, izgleda.
Post Reply