Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14526 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Lalatovic u Borcu.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14527 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Lalatovic u Borcu, hajmo Amare, Husrefe.. Bit ce ludilo u premijeršipu
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14528 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Mislim da Igman vec moze na ovu temu imaju bar na tv odlican stadion bolji od pola Premijer ligasa.Inace koga interesuje tv prenos Igman-Gorazde na Arena sport1
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14529 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

sime_cipol wrote: 05/06/2022 15:58 Lalatovic u Borcu.
vec je poceo srati, mogu misliti sta ce biti tokom sezone.
Sigurno je da je veliki izazov raditi u velikom klubu kao što je Borac iz Banjaluke. To je Republika Srpska, naš narod i znam da je klub sa velikom tradicijom kojeg ljudi obožavaju. To je uređena zemlja i Borac želi da vrati titulu u Republiku Srpsku,bšto je meni bitno", rekao je Lalatović u razgovoru za MONDO.
https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1146657/ ... rpsku.html
User avatar
Logovan
Posts: 102765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14530 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Zadnje kolo u 1. ligi FBiH. I Igman i GOSK po 0:0 na poluvremenu. Borba do kraja. :D
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#14531 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nota1969 »

ajdamo wrote: 05/06/2022 18:03
sime_cipol wrote: 05/06/2022 15:58 Lalatovic u Borcu.
vec je poceo srati, mogu misliti sta ce biti tokom sezone.
Sigurno je da je veliki izazov raditi u velikom klubu kao što je Borac iz Banjaluke. To je Republika Srpska, naš narod i znam da je klub sa velikom tradicijom kojeg ljudi obožavaju. To je uređena zemlja i Borac želi da vrati titulu u Republiku Srpsku,bšto je meni bitno", rekao je Lalatović u razgovoru za MONDO.
https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1146657/ ... rpsku.html
pa deklarisani četnik,šta očekivati
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14532 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Labirint
Posts: 2931
Joined: 24/06/2013 14:37

#14533 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Labirint »

last mohicans wrote: 05/06/2022 19:34 Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
:D :D
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#14534 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

last mohicans wrote: 05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Prijavili su stadion Veleža
User avatar
Logovan
Posts: 102765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14535 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Bazinga1234 wrote: 05/06/2022 20:35
last mohicans wrote: 05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Prijavili su stadion Veleža
A za Rudar i Leotar pravilo je bilo drugačije, Igmanu se nedozvoljava. Malo ćemo ovako, malo ćemo onako.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17487
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14536 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

Bazinga1234 wrote: 05/06/2022 20:35
last mohicans wrote: 05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Prijavili su stadion Veleža

Zajebano. Kad Konjičani dođu u Mostar, ne vraćaju se više
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14537 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Hajmo biti posteni pa reci da su i stadion Leotara i Rudara u boljem stanju i ispunjavaju vise uslova od Igmanovog. Neka se potrude pa barem minimum uslova za PL osiguraju.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14538 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Evo piše samo dok svoj ne osposobe, kasnije ce valjda u Konjicu igrati.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#14539 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

Bazinga1234 wrote: 05/06/2022 20:35
last mohicans wrote: 05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Prijavili su stadion Veleža
Znači ono izbacivanje Mladosti jer nisu imali stadion sa uslovima PL je ipak bila priča niđe veze. :-)

Naravno nemam ništa protiv Igmana. Njima čestitam i želim im puno sreće u PL!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14540 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Anquilla wrote: 04/06/2022 20:24
Grean wrote: 04/06/2022 17:12 Nego je li se meni cini ili ova cijena ne ukljucuje i mijenjanje drenaznih cijevi kao sto je odradjeno na Grbavici i Bilinom?

Po onom kako je krenulo u BL i kako najavljuju u prvoj sedmici skidanje terena i u drugoj postavljanje novog meni izgleda da se to nece raditi sto dovodi u pitanje koliko ce to dobro biti (samo) sa hibridom.
Mislim da je na Grbavici teren koštao oko 2 miliona, a ovaj kod nas skoro 2,5 miliona.
Sudeći po cijeni, mijenjat će se i drenaža.
Po cijeni bi trebalo mada meni dinamika radova u BL izaziva sumnje, zato se i pitam ulazi li i to u projekat.

Nadati se da ce se i to uraditi.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14541 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Cijena svega je otisla u pm. Ono sto je Zeljo napravio prije 3-4 godine za 2 miliona, sad ne moze pokriti 4.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#14542 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by gold'n'brown »

Dudic, Osim, Sablja, Lalatovic - bit ce veselih pres konferencija :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14543 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Ne mogu opisat koliko mi je drago zbog Klocima :D konacno ce se pokazati da je svo njegovo "znanje" ustvari plod rada EDIT: i Brkovicevih kofera

Zao mi samo Veleza, ne znam sta ih prenese :lol:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14544 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Napokon da Amar preuzme neki drugi klub osim Želje.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14545 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Kod Amara je pitanje motivacije i ovlasti... zadnji mandat u Zelji je digao ruke kad je nastupila pandemija, koliko ce imati motiva da radi u Velezu? I drugo je to da mu Velez sigurno nece dati ovlasti kakve je imao u Zelji, a on nije nikad bio timski igrac. Dajem mu do oktobra :D

Inace, sto se tice samo fudbalskog znanja, ne mogu ovi treneri u nasoj ligi u istu recenicu sa njim.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14546 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

los potez. jedno je biti neki trener u autokratskom klubu a drugo je po prvi put doci u veliki klub i raditi.
zivi bili pa vidili i dabogda ja bio u krivu pa me citirali kad uzmemo titulu sa morzhom i kad mu produzimo ugovor.
Last edited by karanana on 06/06/2022 20:06, edited 1 time in total.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14547 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Ne mogu, a vala sampion je i u supljiranju i prenemaganju. :zzzz:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#14548 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sve_ovo_ja »

Jedna od najjačih sezona što se tiče trenera, još Husref da uzme nekog od ovog što je ostalo i ludnica svako kolo :D
Da imamo infrastrukturu (makar normalne terene na svakom stadionu) i normalno suđenje, bio bi fudbal bolji nego lige 5. :(
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#14549 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by tataćusak »

Kažu iz veleža ići će putem bajerna i onda dovedu Osima :run:
splinter
Posts: 8706
Joined: 08/10/2011 12:28

#14550 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

karanana wrote: 06/06/2022 20:05 los potez. jedno je biti neki trener u autokratskom klubu a drugo je po prvi put doci u veliki klub i raditi.
zivi bili pa vidili i dabogda ja bio u krivu pa me citirali kad uzmemo titulu sa morzhom i kad mu produzimo ugovor.
Pa nije još prešao u Zrinjski ali nikad se ne zna
Post Reply