Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#19576 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Ddefanzivan skok vrlo loš.
Da su to popravili bilo bi već 10 razlike.
Da su to popravili bilo bi već 10 razlike.
-
elk
- Posts: 3154
- Joined: 14/08/2006 12:03
#19577 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Dobro je ovo, bosnic je pravi trener. Jos popraviti skok i ubaciti koju trojku vise.
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19578 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Vode
E jebem ti
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19579 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Ne seri Musa vise, sto ides na silu kojeg kurca
-
maliq53
- Posts: 382
- Joined: 25/08/2011 01:20
#19580 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Musa svaki ulaz ko bikonja na horuk pa se zabije u igrace... Smiri malo, jos evo poceo gubit' lopte. Ako ne ide daj drugima loptu, ne moras na silu nabijat sebi poene 
- Edin H.
- Posts: 53619
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#19581 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Uvijek nas zeza treća četvrtina
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#19582 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Od kad igramo kosarku kao BiH uvijek jedne te iste gluposti radimo. Ovu utakmicu Vedran izuzetno lose vodi. Gdje mu je Penava??? Sta ce mu koji kurac na klupi ako ne igra?? Nemamo tricu ni u mislima gdje je Campara?? Daj mu tri minute probaj kad moze Atic da suta 7:0 moze i Campara 2:0. Uzimaju nas na skoku kako hoce uvedi i Halilovica i Kamenjasa. Musu su poprilicno limitirali
Danas mi se nikako ne svidja kako to Vedran radi bar do sada.
Danas mi se nikako ne svidja kako to Vedran radi bar do sada.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#19583 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Ne moze se ovako skakati i dobiti tekma..
-
elk
- Posts: 3154
- Joined: 14/08/2006 12:03
#19584 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Sve je otvoreno, ne sirite defetizam. Igramo egal tekmu sa litvanijom.
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19585 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Aaaa Gegiću gdje ćeš bolan

Hajde možete vi to
Hajde možete vi to
- luckylaka
- Posts: 26224
- Joined: 15/01/2010 06:28
#19586 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Kakvo bespotrebno silovanje lopte
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19587 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
A pa jebo vas vaš skok
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#19588 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Jedu govna i sudije..
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19590 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Haman pa smo se raspali skroz, odoše na 8 poena, ali može se ovo stići. 'Ajmoooo 
- Altsa
- Posts: 9262
- Joined: 19/03/2004 18:31
#19591 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Zaboravili ste da Baho prenosi tekmu 
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#19592 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Auuuu vratili smo se
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19593 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Geegiiććć
Bravo, hajde sad nemojte zajebati 
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#19594 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Evo ga malo i srece....vise srca i na -2!!! Ali sudije ne daju tehnicku treneru Litvanije. Bosnic samo ako glasno vikne dobit ce je!
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#19595 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Vala i da zijane zbog ove borbe im nikad necu zamjeriti.. Daju maksimum u svakoj tekmi i zbog toga kapa do poda..
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19596 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Joj obradujes se zbog onakvog kosa Gegica i onda frajer zajebe dva napada zaredom
A sad i Atic...
A sad i Atic...
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#19597 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
STRASNO!!! Kakva greska Atica ....granici sa nevjerovatnom!
-
last mohicans
- Posts: 18251
- Joined: 09/08/2012 23:19
#19598 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
Svasta, tri napada prosuše sa srljanjem. Prije ovog zadnjeg napada Bosnic pogrijesio sto nije zvao time out. Sad je gotovo.
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#19599 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
E svasta, odlucujuci napadi i lopta nije kod Muse.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#19600 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
A sta je sa crncem, nisam upratio? Falio je veceras samo tako..
