Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#19576 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by _Reds_ »

Ddefanzivan skok vrlo loš.
Da su to popravili bilo bi već 10 razlike.
elk
Posts: 3154
Joined: 14/08/2006 12:03

#19577 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by elk »

Dobro je ovo, bosnic je pravi trener. Jos popraviti skok i ubaciti koju trojku vise.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19578 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Vode :roll: E jebem ti
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19579 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Ne seri Musa vise, sto ides na silu kojeg kurca
maliq53
Posts: 382
Joined: 25/08/2011 01:20

#19580 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by maliq53 »

Musa svaki ulaz ko bikonja na horuk pa se zabije u igrace... Smiri malo, jos evo poceo gubit' lopte. Ako ne ide daj drugima loptu, ne moras na silu nabijat sebi poene :roll:
User avatar
Edin H.
Posts: 53619
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#19581 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Edin H. »

Uvijek nas zeza treća četvrtina
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#19582 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Od kad igramo kosarku kao BiH uvijek jedne te iste gluposti radimo. Ovu utakmicu Vedran izuzetno lose vodi. Gdje mu je Penava??? Sta ce mu koji kurac na klupi ako ne igra?? Nemamo tricu ni u mislima gdje je Campara?? Daj mu tri minute probaj kad moze Atic da suta 7:0 moze i Campara 2:0. Uzimaju nas na skoku kako hoce uvedi i Halilovica i Kamenjasa. Musu su poprilicno limitirali
Danas mi se nikako ne svidja kako to Vedran radi bar do sada.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#19583 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by laik1981 »

Ne moze se ovako skakati i dobiti tekma..
elk
Posts: 3154
Joined: 14/08/2006 12:03

#19584 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by elk »

Sve je otvoreno, ne sirite defetizam. Igramo egal tekmu sa litvanijom.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19585 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Aaaa Gegiću gdje ćeš bolan :lol: :-)

Hajde možete vi to :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 26224
Joined: 15/01/2010 06:28

#19586 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by luckylaka »

Kakvo bespotrebno silovanje lopte
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19587 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

:lol: :lol: :lol:

A pa jebo vas vaš skok
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#19588 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by laik1981 »

Jedu govna i sudije..
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#19589 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

laik1981 wrote: 24/02/2022 21:41 Jedu govna i sudije..
i to zestoko od kad su poceli pritisci sa klupe Litvanije i te kako su okrenuli sudjenje u njihovu korist. Ovo zadnje nije s glave vidlo faul Gegica. Iskren da budem malo je vremena da se stigne sa ovakvim greskama
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19590 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Haman pa smo se raspali skroz, odoše na 8 poena, ali može se ovo stići. 'Ajmoooo :D
User avatar
Altsa
Posts: 9262
Joined: 19/03/2004 18:31

#19591 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Altsa »

Zaboravili ste da Baho prenosi tekmu :D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#19592 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Magarece_godine »

Auuuu vratili smo se
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19593 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Geegiiććć :thumbup: Bravo, hajde sad nemojte zajebati :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#19594 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Evo ga malo i srece....vise srca i na -2!!! Ali sudije ne daju tehnicku treneru Litvanije. Bosnic samo ako glasno vikne dobit ce je!
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#19595 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by laik1981 »

Vala i da zijane zbog ove borbe im nikad necu zamjeriti.. Daju maksimum u svakoj tekmi i zbog toga kapa do poda..
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19596 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Joj obradujes se zbog onakvog kosa Gegica i onda frajer zajebe dva napada zaredom

A sad i Atic... :run:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#19597 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

STRASNO!!! Kakva greska Atica ....granici sa nevjerovatnom!
last mohicans
Posts: 18251
Joined: 09/08/2012 23:19

#19598 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by last mohicans »

Svasta, tri napada prosuše sa srljanjem. Prije ovog zadnjeg napada Bosnic pogrijesio sto nije zvao time out. Sad je gotovo.
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#19599 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Dead Man Walking »

E svasta, odlucujuci napadi i lopta nije kod Muse.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#19600 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by laik1981 »

A sta je sa crncem, nisam upratio? Falio je veceras samo tako..
Post Reply